nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2023
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem hodnoceno 1765 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
44
194 396
2.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
33
82 394
3.
Tomeš Jiří
JK Česká Lípa
29
255 866
4.
Gelnar Lukáš
KJ Těrlicko
29
66 932
5.
Ottová Tereza
Sokol Tovačov
28
117 798
6.
Ottová Barbora
Sokol Tovačov
27
80 120
7.
Košíková Matilda
ČYK
27
117 633
8.
Gelnar Tomáš
KJ Těrlicko
27
73 126
9.
Hubáček Jan
ČYK
27
66 274
10.
Otta Filip
Sokol Tovačov
27
88 377
11.
Kudrna Jan
YC LS Brno
27
26 721
12.
Kováč Vladimír
JK Prostějov
26
163 422
13.
Lojka Jakub
JK Černá v Pošumaví
26
149 667
14.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
26
19 730
15.
Beroun Daniel
Jachtklub Brno
25
87 649
16.
Dragula Lukáš
KJ Těrlicko
25
32 165
17.
Culek Jindřich
YC Kotva Pha
25
24 386
18.
Skořepová Anna
JK Toušeň
25
136 201
19.
Bureš Zdeněk
YC LS Brno
24
16 696
20.
Hartl Radim
YC LS Brno
24
53 646
21.
Štolba Marek
ČYK
24
139 024
22.
Košík Benjamín
ČYK
23
76 598
23.
Klíma Jáchym
ČYK
23
78 050
24.
Klímová Johana
ČYK
23
47 687
25.
Beroun Marek
Jachtklub Brno
23
52 296
26.
Dokoupilová Linda
Jachtklub Brno
23
235 977
27.
Vlach Viktor
YC LS Brno
22
80 750
28.
Dokoupil Hynek
Jachtklub Brno
22
83 914
29.
Fikáček Jan
Sokol Palkovice
22
85 013
30.
Navrátil Vojtěch
Jachtklub Brno
22
18 687
31.
Gráczová Dorota
Baník Ostrava
22
73 204
32.
Čaganová Sofie
Jachtklub Brno
22
62 596
33.
Hejnová Karolina
Baník Ostrava
21
60 946
34.
Navrátil Václav
Jachtklub Brno
21
26 201
35.
Kováč Richard
JK Prostějov
21
79 232
36.
Přikryl Jeremiáš
LS Kroměříž
20
166 049
37.
Tomolová Kateřina
ČYK
20
91 671
38.
Blatecká Veronika
Jachtklub Brno
20
21 503
39.
Tkačová Lucie
KJ Těrlicko
20
31 369
40.
Marečková Renata
Jachtklub Brno
20
53 363
41.
Grácz Šimon
Baník Ostrava
20
50 506
42.
Camaj Adem
KJ Těrlicko
20
15 878
43.
Dokoupilová Beáta
Jachtklub Brno
20
130 349
44.
Knorr Petr
VS Duchcov
19
34 731
45.
Valenta Max
YC CERE
19
78 893
46.
Ptášníková Viktorie
Baník Ostrava
19
54 987
47.
Piňos Jindřich
TJ Rapid Brno
19
43 425
48.
Dymáková Liliana
YC Vysoké Mýto
19
92 331
49.
Otevřel Pavel
YC LS Brno
19
35 339
50.
Piňosová Kristýna
TJ Rapid Brno
19
251 771
51.
Tomola Štěpán
ČYK
18
15 037
52.
Buchta Jan
YC LS Brno
18
39 920
53.
Drahorádová Ema
JK Cheb
18
34 412
54.
Popper Šimon
YC Doksy
18
28 737
55.
Pelnář Petr
Lokomotiva Plzeň
18
77 962
56.
Vlčková Světlana
VS Duchcov
18
27 736
57.
Hejnová Anna
Baník Ostrava
18
54 589
58.
Doležel František
YC Krnov
18
72 787
59.
Čaganová Julie
Jachtklub Brno
18
68 240
60.
Blatecká Michaela
Jachtklub Brno
18
35 630
61.
Rážová Lea
VS Duchcov
18
13 891
62.
Winklerová Anna
JK Toušeň
18
57 846
63.
Valenta Jan
YC CERE
18
114 683
64.
Bezušek Kristian
YC CERE
18
137 238
65.
Bělunková Tatiana
Baník Ostrava
18
112 294
66.
Chládek Dan
YC LS Brno
18
99 250
67.
Daněk Jan
YC LS Brno
18
99 860
68.
Chlumská Tereza
JK Staré Splavy
18
111 794
69.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
18
88 648
70.
Janáček Martin
YC LS Brno
17
70 035
71.
Kryštof Šimon
YC LS Brno
17
46 504
72.
Mikula Daniel
LS Kroměříž
17
36 668
73.
Skala Filip
JK Cheb
17
44 744
74.
Burda František
JK Česká Lípa
17
107 374
75.
Dítětová Tereza
YC Neratovice
17
98 886
76.
Nováková Viktorie
JK Plzeň
17
20 907
77.
Cvikrová Berenika
JK Toušeň
17
69 119
78.
Brettschneider Samuel
YC LS Brno
17
11 340
79.
Dítětová Anna Marie
YC Neratovice
17
98 886
80.
Skřepek Šimon
TJ Rapid Brno
17
97 616
81.
Vojík Matěj
YCR Roudnice
17
44 731
82.
Novotný Alexandr
YC Krnov
17
64 526
83.
Zákoucký Hynek
ČYK
17
79 223
84.
Bónová Julia
YC LS Brno
17
25 758
85.
Dvořák Jan
1978
JK Staré Splavy
17
56 159
86.
Balzerová Mariana
Jachtklub Brno
16
36 639
87.
Směšný Marek
JK Prostějov
16
27 964
88.
Kubeš Fedor
YC LS Brno
16
79 346
89.
Zahornacký Jan
LS Kroměříž
16
53 789
90.
Holý Jiří
Baník Ostrava
16
34 688
91.
Buchtová Sarah
YC LS Brno
16
33 350
92.
Jeřábek Petr
YC CERE
16
126 199
93.
Pellar Jonáš Áron
Jachtklub Brno
16
20 658
94.
Šulc Jan
YC Vysoké Mýto
16
26 995
95.
Beretová Adéla
ČYK
16
23 363
96.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
16
41 670
97.
Štafa Patrick
MYK
16
119 684
98.
Jedlička Jan
YC Neratovice
16
92 586
99.
Rečičárová Agáta
KJ Těrlicko
16
7 398
100.
Krč Lukáš
JK Prostějov
16
63 920
101.
Buchtová Agnes
YC LS Brno
16
25 657
102.
Kouřil Vít
2006
Jachtklub Brno
16
26 268
103.
Grabarczyková Anna
YC LS Brno
16
53 268
104.
Micenko Filip
KJ Těrlicko
16
11 961
105.
Štěpánková Markéta
Delfín Jablonec
15
44 290
106.
Roček Matyáš
YC Neratovice
15
62 128
107.
Žák Michal
YC LS Brno
15
21 736
108.
Brückner Antonín
JK Česká Lípa
15
43 314
109.
Nebeská Josefína
ČYK
15
12 125
110.
Brchaň Šimon
KJ Těrlicko
15
12 844
111.
Kučerová Michaela
TJ Lanškroun
15
56 336
112.
Šercl Ondřej
Delfín Jablonec
15
56 821
113.
Lidaříková Ema
Jachtklub Brno
15
21 946
114.
Krchňavý Vít
YCR Roudnice
15
39 486
115.
Pátek Filip
YC CERE
15
21 288
116.
Baštář Ondřej
Lokomotiva Plzeň
15
124 148
117.
Novák Vojtěch
YC Doksy
15
24 261
118.
Šebor Martin Morgan
JK Toušeň
15
48 298
119.
Loužek Štěpán
JK Plzeň
15
79 649
120.
Jilich Adam
JK Plzeň
15
19 601
121.
Fanfrlová Markéta
JK Ostrava
15
33 067
122.
Maršálková Michaela
ČYK
15
78 093
123.
Grodl Tomáš
2010
YC Velké Dářko
15
77 773
124.
Zíma Jakub
ČWA
15
149 512
125.
Buček Adam
YC LS Brno
15
18 647
126.
Šlechtická Kateřina
YC LS Brno
15
73 580
127.
Moucha Pavel
YC Doksy
15
73 268
128.
Karas Filip
Jachtklub Brno
15
19 961
129.
Bílek Tomáš
Sokol Palkovice
15
9 608
130.
Lojková Karolína
2008
JK Černá v Pošumaví
15
49 488
131.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
15
83 736
132.
Viščorová Nela
YC LS Brno
15
70 320
133.
Binko Štěpán
JK Plzeň
15
18 000
134.
Rais Michal
SK Štětí
15
93 236
135.
Pfeifer Matyáš
YC Neratovice
15
51 071
136.
Hanák Vít
Sokol Tovačov
15
19 864
137.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
15
17 433
138.
Cintlová Zuzana
JK Cheb
14
46 565
139.
Brejšová Nevena
JK Cheb
14
24 286
140.
Zákoucký Václav
ČYK
14
48 639
141.
Hegrová Naďa
Delfín Jablonec
14
13 672
142.
Krejčiřík Jan
YC LS Brno
14
25 169
143.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
14
52 461
144.
Brejšová Violeta
JK Cheb
14
24 073
145.
Jiránková Karolína
YCR Roudnice
14
37 752
146.
Kříž Jan
SK Štětí
14
67 167
147.
Záchvěj Filip
Baník Most
14
36 743
148.
Sluka Zbyněk
JK Toušeň
14
36 936
149.
Bortlíková Sára
JK Ostrava
14
20 094
150.
Lojínová Alexandra
Delfín Jablonec
14
144 945
151.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
14
11 307
152.
Krchňavý Vojtěch
YCR Roudnice
14
42 444
153.
Rečičár Filip
KJ Těrlicko
14
16 995
154.
Košťálová Anna
YC Pardubice
14
65 399
155.
Křenková Monika
YC LS Brno
14
148 345
156.
Halouzková Marie
MYK
14
27 763
157.
Hlavsa Tomáš
Jachtklub Brno
14
47 639
158.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
14
126 717
159.
Peterka Tomáš
ČYK
14
78 223
160.
Stříž Tobiáš
YC Krnov
14
34 652
161.
Bartušková Roxie Berta
ČYK
14
59 410
162.
Blatecký Martin
Jachtklub Brno
14
16 434
163.
Drda David
Delfín Jablonec
14
173 777
164.
Zajíček Teo
LS Kroměříž
14
31 736
165.
Hegrová Julie
Delfín Jablonec
13
13 195
166.
Motlíková Pavlína
JK Cheb
13
30 331
167.
Pavlovská Alexandra
YC LS Brno
13
24 409
168.
Sklářová Julie
LS Kroměříž
13
25 441
169.
Spousta Petr
YC LS Brno
13
27 068
170.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
13
40 685
171.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
13
20 109
172.
Karas Hynek
Jachtklub Brno
13
15 069
173.
Motlík Vít
JK Cheb
13
9 015
174.
Hýžová Helena
Jachtklub Brno
13
53 040
175.
Bryx Petr
YC Nechranice
13
61 761
176.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
13
68 063
177.
Vlachová Kamila
YC LS Brno
13
21 466
178.
Všetečka Jan
YC LS Brno
13
21 506
179.
Zajíček Alf
LS Kroměříž
13
17 983
180.
Pavlovský Josef
YC LS Brno
13
72 457
181.
Horáček Jiří
YC CERE
13
6 501
182.
Skřepek Jan
1978
TJ Rapid Brno
13
73 081
183.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
13
54 526
184.
Jiránek Radek
YCR Roudnice
13
18 584
185.
Pokorná Sára
LS Kroměříž
13
23 415
186.
Himmelová Klára
YC Nechranice
13
90 192
187.
Berntová Ela
JK Staré Splavy
13
52 744
188.
Mlejnek Tomáš
SK Štětí
13
89 468
189.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
13
49 344
190.
Čudková Josefína
Slavoj Český Těšín
13
6 703
191.
Košvica Jakub
YC LS Brno
13
88 635
192.
Benovič Vojtěch
YC CERE
13
77 019
193.
Sadílková Nela
Delfín Jablonec
13
98 867
194.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
13
112 691
195.
Rezková Ludmila
JK Cheb
13
15 271
196.
Nápravníková Kořanová Johana
YC Neratovice
12
73 204
197.
Červenka Matouš
JK Olomouc
12
80 732
198.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
12
64 637
199.
Roček Roman
YC Neratovice
12
85 922
200.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
12
86 844
201.
Matoušek Denis
TJ Lanškroun
12
9 124
202.
Chalupníková Klára
TJ Rapid Brno
12
68 715
203.
Brabec Václav
YC CERE
12
72 021
204.
Křenková Kristýna
YC LS Brno
12
145 005
205.
Cibulka Vojtěch
JK Plzeň
12
72 129
206.
Kunicová Alena
YC CERE
12
8 737
207.
Nápravník Jakub
ČYK
12
73 204
208.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
12
36 615
209.
Krejčiřík Daniel
YC LS Brno
12
47 694
210.
Kováčová Tereza
JK Prostějov
12
30 677
211.
Gebhart Zdeněk
JK Cheb
12
72 605
212.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
12
119 378
213.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
12
62 434
214.
Fuchsová Edita
YC Velké Dářko
12
16 072
215.
Novotný Jáchym
Sokol Dobřichovice
12
39 562
216.
Čermák Josef
YC Neratovice
12
19 765
217.
Plch Jiří
2005
YC DIM Bezdrev
12
50 967
218.
Ptáčková Tereza
YC Velké Dářko
12
50 073
219.
Ptašnik Vladislav
1963
YK Jestřábí
12
56 695
220.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
12
126 126
221.
Outrata Jiří
JK Toušeň
12
46 422
222.
Martan Matěj
Lokomotiva Plzeň
12
126 126
223.
Podrábská Adéla
SK Štětí
12
14 863
224.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
12
47 217
225.
Binko Šimon
JK Plzeň
12
16 922
226.
Mrázová Sylvia
YC Nechranice
12
48 292
227.
Jiřička Tomáš
JK Toušeň
12
40 192
228.
Cákoci Marek
YC CERE
12
7 930
229.
Česaný Antonín
ČYK
12
7 203
230.
Bauerová Ina
Delfín Jablonec
11
23 956
231.
Plotěná Viktorie
Jachtklub Brno
11
18 236
232.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
11
33 438
233.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
11
20 433
234.
Fiala Alexandr
YC LS Brno
11
31 791
235.
Chwalek Štěpán
JK Ostrava
11
13 923
236.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
11
25 085
237.
Ptáčková Markéta
YC Velké Dářko
11
30 405
238.
Satranská Zuzana
YC Pardubice
11
15 349
239.
Horynová Alexandra
Bohemia Poděbrady
11
10 774
240.
Hlavsová Sofie
YC Krnov
11
17 417
241.
Česaný Prokop
ČYK
11
11 783
242.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
11
11 533
243.
Kaczur Vojtěch
2006
TJ Rapid Brno
11
33 542
244.
Podrábská Denisa
SK Štětí
11
21 803
245.
Kuthanová Eliška
YC LS Brno
11
28 532
246.
Čutka Oliver Jan
YC DIM Bezdrev
11
22 533
247.
Vaculka Zbyněk
YC LS Brno
11
9 651
248.
Roušal Jakub
YC CERE
11
10 505
249.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
11
18 105
250.
Lambl Kubáňová Zuzana
1984
YC Neratovice
11
20 433
251.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
11
22 829
252.
Beerová Anežka
SK Štětí
11
10 491
253.
Dressler Antonín
ČYK
11
15 700
254.
Bauer František
1983
YC CERE
11
12 015
255.
Šmidtmajer Lukáš
YC LS Brno
11
37 903
256.
Kaloš Martin
YC CERE
11
33 910
257.
Kubový Martin
JK Toušeň
11
78 431
258.
Bělík Jan
JK Sokolov
11
57 558
259.
Bernt Bartoloměj
JK Staré Splavy
11
38 796
260.
Bína Daniel
JK Staré Splavy
11
68 496
261.
Nejezchlebová Dominika
YC LS Brno
11
47 279
262.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
11
37 260
263.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
11
46 473
264.
Košatová Lucie
ČYK
11
70 134
265.
Brozda Natanael
KJ Těrlicko
11
4 464
266.
Jára Jaroslav
JK Plzeň
11
3 712
267.
Vlach Dalibor
YC LS Brno
11
6 186
268.
Novák Jaroslav
JK Plzeň
11
6 962
269.
Hrubý David
YC Nechranice
11
89 934
270.
Houšková Klára
YC CERE
11
98 800
271.
Chalupníková Kristýna
TJ Rapid Brno
11
56 031
272.
Štolbová Ela
ČYK
11
50 724
273.
Žáček Jiří
Baník Ostrava
11
37 879
274.
Pavlíček Zdeněk
YC Regent
11
37 575
275.
Lavický Karel
YC DIM Bezdrev
11
162 070
276.
Němcová Lara
YC CERE
11
42 058
277.
Svoboda Petr
1969
Bohemia Poděbrady
11
38 109
278.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
10
6 726
279.
Marčánová AMY
YC Krnov
10
6 917
280.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
10
23 747
281.
Michalčín Šimon
YC CERE
10
23 804
282.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
10
23 858
283.
Nováková Nela
YC Doksy
10
6 782
284.
Vít Jaroslav
Prazdroj Plzeň
10
4 301
285.
Loužek Karel
JK Plzeň
10
13 904
286.
Nováček Vojtěch
Jachtklub Brno
10
7 114
287.
Bareš David
YC CERE
10
13 738
288.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
10
43 493
289.
Procházka Libor
YC Neratovice
10
42 835
290.
Kopecký Jan
YC CERE
10
4 671
291.
Beránková Klára
YC CERE
10
55 339
292.
Konopík Tomáš
Jachtklub Brno
10
15 310
293.
Pavelková Sofie
ČYK
10
17 476
294.
Krejza Jakub
YC CERE
10
18 773
295.
Quittnerová Nicol
Delfín Jablonec
10
19 567
296.
Mikošková Jana
YC CERE
10
5 720
297.
Dragoun Ivan
1966
JK Plzeň
10
5 577
298.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
10
102 966
299.
Štěpánek Jan
1973
Delfín Jablonec
10
18 438
300.
Kotek Samuel
JK Staré Splavy
10
6 050
301.
Bartoš Richard
1969
YC Lískovec
10
80 875
302.
Štantejský Jan
ALT RS
10
78 341
303.
Neumann Lukáš
YC RODOP
10
69 733
304.
Ráža Matyáš
VS Duchcov
10
20 946
305.
Vrána Adam
ČYK
10
67 213
306.
Myslík Matyáš
2010
Sail&Ski Lipno
10
23 385
307.
Winkler Adam
JK Toušeň
10
63 810
308.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
10
61 517
308.
Kořan Petr
YC Neratovice
10
61 517
310.
Brejník Lubomír
1979
Slavoj Litoměřice
10
6 156
311.
Červenková Veronika
KJ Těrlicko
10
6 196
312.
Soukup Aleš
VS Duchcov
10
4 886
313.
Havelka Jonáš
ČYK
10
15 962
314.
Lokajíčková Lucie
ČYK
10
12 635
315.
Jeništa Martin
Sokol Dobřichovice
10
22 974
316.
Ščerba Kamil
1969
Sokol Palkovice
10
23 007
317.
Plecitý Martin
JK Toušeň
10
53 252
318.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
10
25 901
319.
Skalová Ema
ČYK
10
18 843
320.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
10
26 279
321.
Bauerová Anna
Delfín Jablonec
10
40 586
322.
Křenek Marek
Delfín Jablonec
10
28 166
323.
Bulušek Jiří
Bohemia Poděbrady
10
35 520
324.
Kuthan Jiří
1973
YC Lískovec
10
26 860
325.
Vinterlíková Karolína
YC Doksy
10
32 267
325.
Vinterlíková Karolína
YC Doksy
10
32 267
327.
Vízner Karel
YC Doksy
10
7 984
328.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
10
37 252
329.
Navrátilová Vanda
YC LS Brno
10
37 995
330.
Šílený Jáchym
YC DIM Bezdrev
10
11 922
331.
Babický Josef
JK Česká Lípa
10
29 523
332.
Bauerová Šárka
YC CERE
10
27 827
333.
Palkovský Tomáš
SK Štětí
10
34 808
334.
Hajda Štěpán
YC LS Brno
10
12 402
335.
Havelková Josefina
ČYK
10
10 071
336.
Kaláb Karel
VS Duchcov
9
8 403
337.
Myslíková Eliška
Sail&Ski Lipno
9
21 274
338.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
9
21 725
339.
Lokajíčková Kateřina
ČYK
9
10 200
340.
Řezníček Tomáš
YC Velké Dářko
9
36 347
341.
Svobodová Sára
JK Česká Lípa
9
58 996
342.
Novotný Ondřej
YC LS Brno
9
36 518
343.
Rathousová Berta
YC CERE
9
56 919
344.
Beneš Štěpán
YK Jestřábí
9
36 690
345.
Svobodová Annie
YC Velké Dářko
9
22 001
346.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
9
16 023
347.
Kaczur Aleš
2004
TJ Rapid Brno
9
22 361
348.
Himmel Jiří
YC Nechranice
9
29 928
349.
Zbořilová Veronika
YC CERE
9
2 874
350.
Novák Adam
YC Doksy
9
18 042
351.
Halouzka Michal
MYK
9
35 419
352.
Šilhavý Jaromír
YC Kladno
9
18 484
353.
Veselá Jana
YC Neratovice
9
8 984
354.
Škoda Michal
YC Neratovice
9
19 510
355.
Jiřičková Nikola
JK Toušeň
9
9 213
356.
Michalík Daniel
Delfín Jablonec
9
18 674
357.
Keršner Ferdinand
Sokol Letovice
9
9 214
358.
Sachs Vojtěch
Jachtklub Brno
9
5 876
359.
Konopík Šimon
Jachtklub Brno
9
18 535
360.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
9
107 378
361.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
9
32 220
362.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
9
69 336
363.
Karbusický Jaroslav
Bohemia Poděbrady
9
18 359
364.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
9
35 004
365.
Iljuchin Jonáš
2011
ČYK
9
8 857
366.
Borkovec Bořek
YC Lískovec
9
72 853
367.
Hanák Jakub
Sokol Tovačov
9
18 105
367.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
9
18 105
369.
Najvárek Matěj
YC Lískovec
9
72 853
370.
Seibt Miloš
YC Neratovice
9
8 730
371.
Drončovská Dorota
YC CERE
9
22 726
372.
Vondra Vojtěch
TJ Lanškroun
9
24 018
373.
Pavlišová Michaela
YC Kovářov
9
52 530
374.
Korbová Ivana
JK Olomouc
9
7 259
375.
Quittnerová Natálie
Delfín Jablonec
9
23 626
376.
Povolný Jakub
JK Staré Splavy
9
27 132
377.
Zákoucký František
ČYK
9
13 786
378.
Bezušková Jana
YC Neratovice
9
40 883
379.
Motal Tomáš
ČANY
9
7 280
380.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
9
47 414
381.
Lawson Andrew
2002
JK Staré Splavy
9
25 566
382.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
9
42 875
383.
Svanovská Helena
YC LS Brno
9
12 858
384.
Kršňák Jan
VS Duchcov
9
12 165
385.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
9
38 627
386.
Dragoun Vítek
JK Plzeň
9
15 324
387.
Raška Marek
ČWA
9
22 949
388.
Pavliš Marek
YC Kovářov
9
53 218
389.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
9
28 886
390.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
9
23 275
391.
Růžička Luděk
JK Toušeň
9
40 282
392.
Vigh Aoife
YC LS Brno
9
37 080
393.
Knetig Jindřich
YC LS Brno
9
26 073
394.
Klíma Ondřej
YC Doksy
9
41 211
395.
Marx Jiří
YC Neratovice
9
14 076
396.
Nalezenec Vojtěch
YC Vysoké Mýto
8
18 215
397.
Loos Jiří
TJ Rapid Brno
8
11 991
398.
Vaszi Victoria
SK Štětí
8
6 929
399.
Mannelová Alžběta
TJ Lanškroun
8
4 727
400.
Mátl Albert
Jachtklub Brno
8
12 184
401.
Ott Adam
Jachtklub Brno
8
9 485
402.
Kučera Michal
YC Ústí n L
8
9 361
402.
Mahnerová Simona
YC Ústí n L
8
9 361
404.
Vistr Tomáš
ČYK
8
12 227
405.
Žemlička Pavel
T. J. Sokol Vrané II
8
3 396
406.
Ziegenfuss Denis
YC CERE
8
7 289
407.
Lička Radim
YC LS Brno
8
1 967
408.
Veselý Filip
ASK Lovosice
8
12 375
409.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
8
18 832
410.
Novotný Štěpán
Sokol Dobřichovice
8
14 237
411.
Buřil Miloš
ALT RS
8
17 819
412.
Ďásek František
JK Cheb
8
9 558
413.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
8
10 896
414.
Bosne David Erik
YC CERE
8
6 523
415.
Klusáčková Radka
Sokol Dobřichovice
8
10 644
416.
Mastník Štěpán
YC CERE
8
15 936
417.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
8
15 423
418.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
8
4 135
419.
Kosina Václav
YC Pardubice
8
16 036
420.
Veselý Vilém
JK Staré Splavy
8
16 116
421.
Bláha Martin
JK Plzeň
8
6 240
422.
Bulušek Matěj
Bohemia Poděbrady
8
16 160
423.
Krejčiříková Karolína
YC LS Brno
8
16 380
424.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
8
10 896
425.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
8
1 503
426.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
8
8 992
427.
Martiš Max
Jachtklub Brno
8
8 275
428.
Čulenová Karolína
YC CERE
8
18 909
429.
Macháček Otakar Andrew
2009
YC CERE
8
16 699
430.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
8
16 702
431.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
8
8 332
432.
Fetterle Jiří
JK Česká Lípa
8
14 922
433.
Juda Filip
YCR Roudnice
8
9 649
434.
Holoubková Magdalena
YC Doksy
8
5 133
435.
Síbrt Gréta
YC CERE
8
14 834
436.
Kala Roman
YC Doksy
8
14 664
437.
Vlčková Eliška
ASK Lovosice
8
8 219
438.
Zimová Martina
Delfín Jablonec
8
5 150
439.
Ptáčník Matěj
JK Staré Splavy
8
10 547
440.
Stibůrková Tereza
Orthodocks YC
8
19 714
441.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
8
24 204
442.
Tlapáková Zuzana
SK Štětí
8
23 377
443.
Štursová Lucie
JK Plzeň
8
21 232
444.
Richter Zdeněk
YC Doksy
8
33 195
445.
Sadílek Viktor
JK Staré Splavy
8
45 881
446.
Altmannová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
8
59 393
447.
Michalík Marek
Delfín Jablonec
8
27 160
448.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
8
25 604
449.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
8
21 262
450.
Vinkl Petr
YC Kladno
8
21 380
451.
Valenová Barbora
YC Krnov
8
21 539
452.
Kuchař Jan
YC CERE
8
44 934
453.
Štěpánková Kristýna
Delfín Jablonec
8
26 488
454.
Koubek Zdeněk
Slavoj Hluboká
8
24 204
455.
Muchová Kateřina
JK Česká Lípa
8
21 783
456.
Doležal Tomáš
JK Sokolov
8
25 629
457.
Král Jiří
TJ Rapid Brno
8
50 025
458.
Beránek Ondřej
YC CERE
8
56 113
459.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
8
26 322
460.
Nantl Ondřej
YC CERE
8
22 231
461.
Horváth Pavel
ČYK
8
27 325
462.
Rašková Adéla
ČWA
8
27 340
463.
Labuda Ondřej
YC LS Brno
8
44 603
464.
Zanker Zbyněk
JK Staré Splavy
8
29 100
465.
Jurečka Matěj
Císařská louka
8
24 546
466.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
8
31 585
467.
Koška Vojtěch
YC Dyje
8
155 329
468.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
8
148 549
469.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
8
43 929
470.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
8
44 135
471.
Smrčka Jiří
ČYK
8
19 174
472.
Stibůrek Matěj
Orthodocks YC
8
19 714
473.
Kafková Petra
1991
YC Velké Dářko
8
23 905
474.
Palanti Alessia
YC CERE
8
108 378
475.
Burska Zofia
YC CERE
8
40 563
476.
Licková Aneta
Bohemia Poděbrady
8
25 416
477.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
8
43 322
478.
Kuznetsova Aleksandra
YC CERE
7
12 798
479.
Jochovič Josef
YC Neratovice
7
36 044
480.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
7
14 112
481.
Čermák Jaroslav
YC Pardubice
7
13 123
482.
Kučera Matěj
TJ Lanškroun
7
8 281
483.
Navrátilová Helena
YC LS Brno
7
24 939
484.
Ptáčník Ondřej
JK Staré Splavy
7
7 847
485.
Rameš Ivan
JK Česká Lípa
7
13 796
486.
Kršňák Jakub
VS Duchcov
7
8 231
487.
Záluský Kamil
YC Nechranice
7
13 796
488.
Dvořák Tobiáš
JK Staré Splavy
7
25 337
489.
Pfeiferová Veronika
YC Nechranice
7
13 663
490.
Blatecký David
Jachtklub Brno
7
35 371
491.
Povolný Adam
JK Staré Splavy
7
25 515
492.
Szmaragowski Dominik
YC DIM Bezdrev
7
13 674
493.
Kuneš Václav
ČYK
7
8 691
494.
Pfeifer Josef
YC CERE
7
3 342
495.
Václavík Jakub
JK Česká Lípa
7
35 037
496.
Bureš Marek
YC CERE
7
9 477
497.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
7
10 761
498.
Šimánek Jiří
Lokomotiva Plzeň
7
10 425
499.
Doležal Jan
JK Sokolov
7
10 791
500.
Ciglerová Lenka
YC Neratovice
7
28 735
501.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
7
28 363
502.
Neumann Vojtěch
T. J. Sokol Vrané II
7
2 560
503.
Králová Lucie
TJ Rapid Brno
7
10 973
504.
Lefflerová Zuzana
YC Pardubice
7
9 918
505.
Horáková Karolína
T. J. Sokol Vrané II
7
2 787
506.
Kalivoda Ondřej
YC LS Brno
7
11 203
507.
Kulawiak Šimon
Lokomotiva Plzeň
7
11 229
508.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
7
11 444
509.
Pašteková Eva Klára
LS Kroměříž
7
11 463
510.
Beneš Filip
T. J. Sokol Vrané II
7
9 443
511.
Pokorný Jiří
LS Kroměříž
7
8 945
512.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
7
11 802
513.
Šedivec Martin
Lokomotiva Cheb
7
9 341
514.
Žemlička Jakub
T. J. Sokol Vrané II
7
2 963
515.
Kubík Martin
Olšovec Jedovnice
7
12 148
516.
Winkler Pavel
JK Toušeň
7
26 878
517.
Spurný Kryštof
YC Neratovice
7
12 185
518.
Daněk Kryštof
YC LS Brno
7
33 355
519.
Jalový Martin
Jachtklub Brno
7
3 121
520.
Juppe Vojtěch
Sokol Dobřichovice
7
9 043
521.
Bauerová Eliška
YC CERE
7
12 344
522.
Sadílek Adam
Delfín Jablonec
7
26 475
523.
Janáček Vojtěch
YC LS Brno
7
34 156
524.
Hrubý Pavel
ČWA
7
34 545
525.
Sazamová Eliška
YC CERE
7
34 729
526.
Ščerba David
YC Krnov
7
4 161
527.
Degl Filip
JK Plzeň
7
2 793
528.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
7
14 344
529.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
7
89 175
530.
Mielec Lubomír
Sokol Palkovice
7
6 590
531.
Schaffner David
VS Duchcov
7
886
532.
Štěpánek Jiří
Delfín Jablonec
7
55 419
533.
Škráčková Vendula
JK Ostrava
7
21 844
534.
Vastl Tomáš
JK Černá v Pošumaví
7
56 261
535.
Falc Federico Milan
YC CERE
7
21 829
536.
Zbořil Vladimír
JK Staré Splavy
7
6 487
537.
Fantová Kateřina
1968
YC LS Brno
7
4 894
538.
Justová Anna
2002
YC LS Brno
7
41 556
539.
Hamáčková Alice
YC Neratovice
7
6 347
540.
Podešva Vojtěch
YC CERE
7
1 273
541.
Liška Matěj
JK Sokolov
7
6 228
542.
Drašnarová Eliška
ASK Lovosice
7
5 194
543.
Šormová Marcela
YC LS Brno
7
6 096
544.
Balzerová Lucie
Jachtklub Brno
7
6 024
545.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
7
54 865
546.
Pour Václav
Slavoj Hluboká
7
17 703
547.
Audy Dan
Jachtklub Brno
7
17 831
548.
Daněk Tomáš
YC LS Brno
7
5 967
549.
Mlčoch Jan
Sokol Tovačov
7
20 827
550.
Štursová Pavla
YC PARS
7
5 965
551.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
7
111 632
552.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
7
20 508
553.
Dymák Matyáš
YC Vysoké Mýto
7
20 291
554.
Hadašová Jana
Lokomotiva Cheb
7
20 013
554.
Hanák Vladimír
Lokomotiva Cheb
7
20 013
556.
Valouch Libor
JK Olomouc
7
5 679
557.
Grabarczyk Darek
YC LS Brno
7
18 752
558.
Toth Martin
ČWA
7
5 662
559.
Naxerová Nina
YC CERE
7
18 979
560.
Joachimsthaler Jan
ASK Lovosice
7
4 814
561.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
7
16 686
562.
Sedlák Adam
ASK Lovosice
7
6 683
563.
Musil Tomáš
1976
YC RODOP
7
46 821
564.
Hendrych Václav
YC Doksy
7
42 704
565.
Schwanzer Albert
YC LS Brno
7
14 515
566.
Fetterle David
JK Česká Lípa
7
14 617
567.
Sladký Martin
ČWA
7
23 914
568.
Rohlík Šimon
YC Pardubice
7
14 745
569.
Čermák Josef
YC Neratovice
7
6 997
570.
Kátrik Viktor
JK Toušeň
7
6 985
571.
Hájková Zuzana
T. J. Sokol Vrané II
7
4 325
572.
Judová Emilie
YCR Roudnice
7
10 657
573.
Šamšulová Tereza
YC CERE
7
48 677
574.
Karas Tomáš
Jachtklub Brno
7
48 881
575.
Bříza Petr
1972
YC Pardubice
7
15 452
576.
Sušil Jan
Císařská louka
7
15 371
577.
Trčka Martin
Baník Most
6
35 348
578.
Novák David
YC CERE
6
3 788
579.
Pitel David
JK Sokolov
6
5 956
580.
Flosmanová Kristýna
TJ Jiskra Třeboň
6
31 308
581.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
6
31 236
582.
Sadílek Alexander
JK Staré Splavy
6
30 931
583.
Macejka Ondrej
YC Krnov
6
2 816
584.
Chlumský Tomáš
JK Staré Splavy
6
7 462
585.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
6
3 741
586.
Guryča Daniel
YC CERE
6
18 844
587.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
6
5 822
588.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
6
30 592
589.
Ručka Tomáš
YC Kladno
6
5 697
590.
Fišer Zdeněk
Slávia Česká Skalice
6
7 725
591.
Nevelöšová Sára
SK Štětí
6
4 195
592.
Brázdová Roxana Adelaida
Delfín Jablonec
6
10 093
593.
Všetečka Ladislav
YC LS Brno
6
4 040
594.
Mudra Zbyněk
1972
Lokomotiva Plzeň
6
2 658
595.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
6
3 947
596.
Žalud Tomáš
ČANY
6
2 552
597.
Hohenberger Jiří
YC Ústí n L
6
5 744
598.
Bauer Janek
YC CERE
6
10 386
599.
Diviš Ivo
YC Dyje
6
34 904
600.
Ottová Hana
Sokol Tovačov
6
32 250
601.
Sazama Michal
YC CERE
6
31 595
602.
Čáp Milan
YC Neratovice
6
48 994
603.
Srdínková Simona
YC Pardubice
6
8 048
604.
Berg Petr
VS Duchcov
6
3 263
605.
Hošek Libor
JK Česká Lípa
6
39 396
606.
Dadák Lukáš
YC LS Brno
6
39 716
607.
Olič Kryštof Jakub
YC CERE
6
7 886
608.
Pavlišová Klára
YC Kovářov
6
57 141
609.
Chrzová Alžběta
Bohemia Poděbrady
6
4 450
610.
Mrázová Michaela
YC CERE
6
6 203
611.
Výprachtická Monika
TJ Lanškroun
6
354
612.
Václavková Sofia
YC Dyje
6
4 304
613.
Kopecká Laura
YCR Roudnice
6
9 230
614.
Filinger David
YC CERE
6
6 473
615.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
6
9 319
616.
Perničková Lucie
Jachtklub Brno
6
7 048
617.
Novotný Štěpán
1994
JK Cheb
6
32 368
618.
Hanáková Marcela
Sokol Tovačov
6
32 250
619.
Čeřovský Jakub
JK Česká Lípa
6
9 366
620.
Schwarzová Markéta
YC CERE
6
8 653
621.
Jurečka Šimon
Císařská louka
6
9 380
622.
Pavlovská Dominika
YC LS Brno
6
5 990
623.
Hnilička Luděk
YC CERE
6
3 544
624.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
6
6 528
625.
Kubáňová Nikita
YC CERE
6
9 376
626.
Směšný Marek
JK Prostějov
6
18 952
627.
Hubáček Michal
2006
LS Kroměříž
6
5 662
628.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
6
25 817
629.
Stibůrek Jan
Orthodocks YC
6
21 590
630.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
6
16 050
631.
Najvárková Magdaléna
Orthodocks YC
6
24 509
632.
Hrabalová Veronika
YC SaS
6
22 851
633.
Dojmazov Petr
YC LS Brno
6
12 293
634.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
6
15 459
635.
Bobek Ondřej
1987
Baník Ostrava
6
23 263
636.
Vojáčková Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
6
1 836
637.
Grill Milan
SK Štětí
6
26 429
638.
Plachý Jonáš
YC Pardubice
6
12 407
639.
Václavek Viktor
YC Dyje
6
12 461
640.
Kokeš Petr
Jachtklub Brno
6
12 490
641.
Krátký Šimon
Sokol Dobřichovice
6
23 590
642.
Mynarz Marcel
KJ Těrlicko
6
1 511
643.
Kališová Markéta
Jachtklub Brno
6
21 312
644.
Vaszi Kateřina
SK Štětí
6
787
645.
Jedličková Michaela
YC Neratovice
6
14 775
646.
Hrouda Petr
YC CERE
6
1 529
647.
Verl Jan
Delfín Jablonec
6
14 469
648.
Matoušek David
TJ Lanškroun
6
1 559
649.
Kuthan Jiří
YC Lískovec
6
14 184
650.
Moučka Vítězslav
YC Velké Dářko
6
13 150
651.
Kocour Ladislav
JK Černá v Pošumaví
6
14 160
652.
Svoboda Pavel
Bohemia Poděbrady
6
29 392
653.
Hornofová Eliška
ASK Lovosice
6
1 680
654.
Horánska Magdalena
YC CERE
6
13 317
655.
Holanec Martin
Slávia Česká Skalice
6
13 992
656.
Frere Clementine
YC CERE
6
1 660
657.
Lipták Richard
YC CERE
6
13 759
658.
Veselý Štěpán
YC Pardubice
6
27 594
659.
Čulen Jakub
YC CERE
6
13 800
660.
Čajčík Jan
YC LS Brno
6
28 086
661.
Chwalek Radomir
JK Ostrava
6
10 959
662.
Šturma Petr
YC Regent
6
10 870
663.
Plch Zdeněk
YC DIM Bezdrev
6
28 308
664.
Bilerová Josefina
TJ Lanškroun
6
656
665.
Chwalková Iva
JK Ostrava
6
10 959
666.
Szmaragowski Daniel
YC DIM Bezdrev
6
20 635
666.
Szmaragowski Michaela
YC DIM Bezdrev
6
20 635
668.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
6
20 987
669.
Vice Kateřina
JK Plzeň
6
2 237
670.
Balažíkova Lada
YC Krnov
5
1 121
671.
Všetečka Jan
YC LS Brno
5
1 601
672.
Žák Vratislav
Slávia Česká Skalice
5
5 926
673.
Veit Martin
ALT FB
5
23 632
674.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
5
4 243
675.
Procházka Filip
YC Neratovice
5
43 924
676.
Stibůrková Eliška
Orthodocks YC
5
20 373
677.
Trčka Miroslav
Baník Most
5
1 581
678.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
5
5 448
679.
Veselý Jaromír
JK Staré Splavy
5
5 573
680.
Müller Ondřej
SK Štětí
5
14 214
681.
Valík Martin
YCR Roudnice
5
3 818
682.
Šiffner Jan
YC Kladno
5
7 818
683.
Benovičová Viktorie
YC CERE
5
19 360
684.
Stejskal Tomáš
Sokol Letovice
5
5 710
685.
Jenšík David
JK Česká Lípa
5
3 803
686.
Richterová Eliška
YC Pardubice
5
19 588
687.
Grochal Štěpán
YC Dyje
5
19 651
688.
Veselý Šimon
YC Pardubice
5
3 879
689.
Šmeral David
JK Staré Splavy
5
5 573
690.
Licková Nikola
Bohemia Poděbrady
5
20 170
691.
Veselý Šimon
YC Pardubice
5
3 879
692.
Petrovský Jan
Jachtklub Brno
5
3 902
693.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
5
7 591
694.
Filip Miroslav
YC LS Brno
5
5 780
695.
Juha Roman
Lokomotiva Plzeň
5
4 063
696.
Sklenář Matěj
YC LS Brno
5
14 997
697.
Škvařil Patrik
YC LS Brno
5
23 533
698.
Krejza Filip
ALT FB
5
23 632
699.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
5
1 282
700.
Pouvová Lucie
ASK Lovosice
5
1 240
701.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
5
17 083
702.
Školoudíková Ludmila
YC Pardubice
5
6 241
703.
Pešková Adéla
YC LS Brno
5
6 252
704.
Daniel Elena
YC Pardubice
5
6 309
704.
Bryxová Pavla
YC Nechranice
5
6 309
706.
Kutálek Lubomír
YC Krnov
5
1 033
707.
Ira David
Jachtklub Brno
5
4 991
708.
Bilerová Rozálie
TJ Lanškroun
5
6 412
709.
Dobrá Tereza
Lokomotiva Plzeň
5
61 349
710.
Okrouhlý Kryštof
YC CERE
5
954
711.
Keprda Jan
YC LS Brno
5
16 295
712.
Myslík Jan
1973
Sail&Ski Lipno
5
21 839
713.
Švíková Kateřina
YC CERE
5
69 254
714.
Joachimsthaler Ivo
ASK Lovosice
5
6 583
715.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
5
6 934
716.
Matýsek Radan
KJ Těrlicko
5
5 152
717.
Tlach Michal
YC LS Brno
5
868
718.
Ježowicz Zbigniew
KJ Těrlicko
5
5 212
719.
Koleňák Matěj
YC LS Brno
5
4 708
720.
Opletalová Ivana
JK Plzeň
5
1 405
721.
Krieglstein Jan
JK Cheb
5
6 121
722.
Jilich František
JK Plzeň
5
1 162
723.
Mořkovský Robert
YC LS Brno
5
846
724.
Knapčiková Kristína
YC Krnov
5
1 070
725.
Rezek Richard
JK Cheb
5
4 394
726.
Martan Jiří
Lokomotiva Plzeň
5
6 897
727.
Hrubý Jan
ALT RS
5
21 170
728.
Hakl David
Jachtklub Brno
5
18 041
729.
Kotek Šimon
JK Staré Splavy
5
1 209
730.
Klíma Pavel
JK Černá v Pošumaví
5
4 815
731.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
5
2 509
732.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
5
13 985
733.
Mravináč Petr
YC Kladno
5
9 366
734.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
5
26 090
735.
Vlach Martin
YC Neratovice
5
8 779
736.
Medek Pavel
VS Duchcov
5
1 786
737.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
5
9 007
738.
Janoušková Johana
YC CERE
5
9 022
739.
Licek Jiří
Bohemia Poděbrady
5
12 327
740.
Hornof Tomáš
YC Ústí n L
5
1 972
740.
Podolský Miloš
YC Ústí n L
5
1 972
742.
Juda Jakub
YCR Roudnice
5
3 004
743.
Chalupník Miloslav
YC Dyje
5
12 217
744.
Vogltanz Vladimír
YC Kladno
5
9 156
745.
Hrdina Patrik
YC CERE
5
9 188
746.
Čeřovský Jonáš
JK Česká Lípa
5
9 207
747.
Kutálková Kateřina
YC Krnov
5
505
748.
Čechura Přemysl
Lokomotiva Plzeň
5
27 901
749.
Sklenář Přemysl
YC Neratovice
5
8 596
750.
Vojíková Anna
YCR Roudnice
5
9 868
751.
Maier Michael
JK Staré Splavy
5
29 981
752.
Brabec Vilém
Slavoj Litoměřice
5
606
753.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
5
10 387
754.
Bryxová Lucie
YC Nechranice
5
10 338
755.
Valenová Adéla
JK Olomouc
5
10 083
756.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
5
2 744
757.
Nováková Adéla
JK Plzeň
5
2 161
758.
Lambl Vojtěch
1989
YC Neratovice
5
11 897
759.
Prax Jakub
YC LS Brno
5
11 313
760.
Vodáček Lukáš
YC LS Brno
5
2 871
761.
Krejza Tomáš
YC Regent
5
11 490
762.
Nosková Klára
TJ Rapid Brno
5
11 588
763.
Solfronk Antonín
YC Nechranice
5
11 590
764.
Sluka Vojtěch
JK Toušeň
5
11 896
765.
Červená Monika
YC LS Brno
5
1 770
766.
Bulušek Ondřej
Bohemia Poděbrady
5
3 046
767.
Hykrdová Monika
Jachtklub Brno
5
7 628
768.
Veselá Barbora
Slávia Česká Skalice
5
13 088
769.
Chlupová Kateřina
Jachtklub Brno
5
7 909
770.
Ptáčník Milan
1974
JK Staré Splavy
5
8 289
771.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
5
36 111
772.
Foltýnová Nikol
Prazdroj Plzeň
5
1 730
773.
Dvořák Rudolf
YC CERE
5
3 545
774.
Jakoubek Zdeněk
ČYK
5
36 111
775.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
5
13 029
776.
Kramplová Annamaria
ČYK
5
8 387
777.
Ščerbová Julie
YC Krnov
5
505
778.
Novotný Radim
YC LS Brno
5
3 586
779.
Hron Petr
PS Eletrika
4
2 815
780.
Lehman René
YCR Roudnice
4
3 616
781.
Klobušník Jan
YC Kovářov
4
2 143
782.
Hanf František
YC CERE
4
1 178
783.
Freiberger Jan
JK Černá v Pošumaví
4
2 143
784.
Šír Michal
YC LS Brno
4
655
785.
Vaněk Libor
YC CERE
4
1 659
786.
Herudek Jan
YC Krnov
4
303
787.
Šuma Stanislav
ASK Lovosice
4
3 959
788.
Matas Robert
YC CERE
4
1 193
789.
Ćmok Lech
KJ Těrlicko
4
4 088
790.
Windisch Martin
YC CERE
4
5 282
791.
Valeš Jáchym
YC CERE
4
2 762
792.
Novák Václav
YC LS Brno
4
1 075
793.
Solfronk Antonín
JK Černá v Pošumaví
4
2 386
794.
Mišustin Andrej
YC CERE
4
1 126
795.
Cviček Josef
Sokol Tovačov
4
5 632
796.
Vyhnálek Kryštof
YC CERE
4
1 661
797.
Hrubeš Martin
YC Lískovec
4
5 623
798.
Kuncová Marie
JK Sokolov
4
606
799.
Šára Jáchym
Sokol Dobřichovice
4
2 465
800.
Jelínek Stanislav
YC CERE
4
3 697
801.
Mrůzek Pavel
YC Regent
4
3 847
802.
Krowiarz Miroslav
1964
YC Razová
4
2 636
803.
Marečková Ema
Lokomotiva Plzeň
4
3 881
804.
Herudková Anna
YC Krnov
4
580
805.
Wawrosz Jan
YC CERE
4
3 660
806.
Janovský Tomáš
YC CERE
4
5 404
807.
Sedláček Miloslav
Lokomotiva Plzeň
4
2 678
808.
Štěpánek Jakub
Delfín Jablonec
4
2 323
809.
Lejhanec David
YC Pardubice
4
5 292
810.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
4
5 287
811.
Rek Adam
TJ Lanškroun
4
3 618
812.
Štěpánková Jana
Delfín Jablonec
4
2 096
813.
Marek Michal
TJ Rapid Brno
4
4 092
814.
Ježowicz Michal
KJ Těrlicko
4
4 214
815.
Svoboda Petr
Bohemia Poděbrady
4
5 133
816.
Hohenbergerová Ivona
YC Ústí n L
4
3 351
817.
Pačanda Jiří
Bohemia Poděbrady
4
4 478
818.
Košlerová Marie
Slavoj Litoměřice
4
1 406
819.
Šenovská Laura
KJ Těrlicko
4
866
820.
Jiřík Tomáš
JK Černá v Pošumaví
4
4 164
821.
Janatka Jan
Císařská louka
4
3 536
822.
Beránková Ilona
ASK Lovosice
4
4 389
822.
Beránek Ivo
ASK Lovosice
4
4 389
824.
Ondráček Radovan
YC LS Brno
4
827
825.
Trnková Daniela
Bohemia Poděbrady
4
4 478
826.
Fojtášek Kristian
YC Dyje
4
3 444
827.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
4
3 508
828.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
4
4 338
829.
Tomková Natálie Adriana
LS Kroměříž
4
4 201
830.
Tichý Jonáš
YC Neratovice
4
4 317
831.
Bílek Vladimír
Sokol Palkovice
4
3 459
832.
Kaleta Bohdan
KJ Těrlicko
4
1 514
833.
Staněk Jan
YC Doksy
4
3 490
834.
Has Michael
YC CERE
4
3 316
835.
Jirásek Jiří
JK Toušeň
4
4 596
836.
Cviček Jan
Sokol Tovačov
4
2 080
837.
Forst Matouš
YC Velké Dářko
4
2 015
838.
Hošek David
Lokomotiva Cheb
4
1 753
839.
Trojan Jiří
TJ Rapid Brno
4
5 014
840.
Šik Vladimír
JK Plzeň
4
748
841.
Kašpar Antonín
YC CERE
4
4 992
842.
Homolka Miloš
YC Kovářov
4
2 921
843.
Stránský Martin
Lokomotiva Cheb
4
2 950
844.
Krejsa Milan
YC CERE
4
4 930
845.
Busta Oskar
ČYK
4
4 110
846.
Luštinec Ladislav
YC CERE
4
1 988
847.
Klíma Jan
JK Černá v Pošumaví
4
423
847.
Klíma Petr
JK Černá v Pošumaví
4
423
849.
Doležalová Barbora
JK Sokolov
4
3 565
850.
Berka Radek
YC LS Brno
4
938
851.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
4
4 164
852.
Vastl Ladislav
JK Černá v Pošumaví
4
2 977
853.
Hubáčková Linda
ČYK
4
1 340
854.
Pokoš Radim
VS Duchcov
4
3 730
855.
Svoboda Jiří
JK Černá v Pošumaví
4
4 697
856.
Valdhans Vít
T. J. Sokol Vrané II
4
2 063
857.
Nedvědický Alexandr
ČYK
4
5 404
858.
Boháček David
Bohemia Poděbrady
4
5 677
859.
Löwit Harry
Císařská louka
4
6 753
860.
Ročková Anežka
YC Neratovice
4
6 960
861.
Lassig Jiří
JK Staré Splavy
4
21 770
862.
Kacálek Zdeněk
YC Markop FL
4
15 887
863.
Michalčín Jiří
YC CERE
4
15 335
864.
Fišer Jiří
Slávia Česká Skalice
4
9 151
865.
Košťál Petr
YC Pardubice
4
9 208
866.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
4
6 808
866.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
4
6 808
868.
Heneš David
JK Olomouc
4
6 792
869.
Jiroušek Martin
YC Kladno
4
6 726
870.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
4
7 099
871.
Němec František
ALT Tornado
4
14 865
872.
Vyhlídal Tomáš
JK Ostrava
4
9 657
873.
Gnolová Denisa
Slávia Česká Skalice
4
23 391
874.
Bobková Michaela
JK Cheb
4
14 803
875.
Štěpán David
Jachtklub Brno
4
14 654
876.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
4
23 391
877.
Šanda Radek
YC CERE
4
10 023
878.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
4
10 079
879.
Fiala Petr
YC Neratovice
4
23 524
880.
Halouzka Jakub
1997
MYK
4
53 100
881.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
4
7 124
882.
Mušálek Pavel
YC Kozmice
4
6 613
883.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
4
17 115
884.
Klíma Vojtěch
ČYK
4
7 742
885.
Šercl Miroslav
Delfín Jablonec
4
19 046
886.
Štrunc Jan
YC Neratovice
4
38 747
887.
Vaszi Mikuláš
SK Štětí
4
21 219
888.
Zima Daniel
Delfín Jablonec
4
7 991
889.
Hirnšal Jan
JK Staré Splavy
4
21 500
890.
Hasová Veronika
YC CERE
4
8 201
891.
König Josef
JK Plzeň
4
8 426
892.
Háma Martin
YC Doksy
4
8 552
893.
Kuthan Karel
JK Staré Splavy
4
8 772
894.
Vacula Karel
YC Znojmo
4
7 124
895.
Drahorád Petr
JK Cheb
4
8 878
896.
Daněk Michal
LS Kroměříž
4
7 480
897.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
4
40 888
898.
Vainert Kateřina
JK Sokolov
4
9 032
899.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
4
7 436
899.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
4
7 436
901.
Chlebna Milan
YC Kovářov
4
17 027
902.
Fridrich Tomáš
YC LS Brno
4
7 420
903.
Bačík Martin
YC LS Brno
4
7 413
904.
Janáček Petr
YC LS Brno
4
23 694
905.
Verl Vojtěch
Delfín Jablonec
4
9 652
906.
Leffler Alois
YC Pardubice
4
5 778
907.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
4
30 571
907.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
4
30 571
909.
Sobotka Jakub
YC SaS
4
30 018
910.
Pažout Martin
Bohemia Poděbrady
4
5 984
911.
Houdek Roman
YC LS Brno
4
10 932
912.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
4
6 373
913.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
4
5 918
914.
Fanfrla Dalibor
JK Ostrava
4
11 171
915.
Halmoši Dominik
ALT Tornado
4
12 133
916.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
4
5 893
917.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
4
5 695
918.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
4
5 719
919.
Červený Aleš
ASK Lovosice
4
5 695
920.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
4
27 806
921.
Lo Pinto Davide
YC CERE
3
303
922.
Fučík Zdeněk
3
1 215
923.
Bartoň Benny
ASK Lovosice
3
1 975
924.
Nejedlý Libor
JK Staré Splavy
3
3 344
925.
Mahr Emma
JK Staré Splavy
3
12 283
926.
Nešporová Barbora
Prazdroj Plzeň
3
1 960
927.
Vychová Eliška
YC Neratovice
3
12 356
928.
Brozda Tobias
KJ Těrlicko
3
198
929.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
3
9 034
930.
Spivak Galyna
1989
YC CERE
3
1 244
931.
Vaněk Václav
YC Regent
3
1 956
932.
Petřina Ondřej
YC CERE
3
452
933.
Mura Eleonora
YC CERE
3
303
934.
Švíková Barbora
YC CERE
3
68 045
935.
Smitková Elizabeth
TJ Lanškroun
3
1 951
936.
Chmelová Lucie
YC Bystrc Brno
3
10 564
937.
Vrzalová Zdeňka
TJ Rapid Brno
3
3 404
938.
Schwanzer Pavel
YC LS Brno
3
1 185
939.
Hartman Adam
Baník Most
3
2 123
940.
Kubeš Filip
JK Cheb
3
7 854
940.
Černý Matěj
JK Cheb
3
7 854
942.
Kölbl Josef
YC Kovářov
3
2 127
943.
Sehnal Pavel
ČWA
3
17 194
944.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
3
1 168
945.
Piak Ivan
Jachtklub Brno
3
289
946.
Borovka Vojtěch
YC CERE
3
3 596
947.
Dvořák Ota
YC CERE
3
8 207
948.
Bauerová Markéta
YC CERE
3
8 336
949.
Pintera Viktor
3
1 212
950.
Kubelková Barbora
YC CERE
3
2 081
951.
Rod Jiří
ALT Tornado
3
10 991
952.
Formánková Kateřina
ALT Vaurien
3
3 514
953.
Janda Martin
ASK Lovosice
3
8 570
954.
Luhan Radek
JK Černá v Pošumaví
3
1 189
955.
Moučka Vítězslav
YC Velké Dářko
3
12 131
956.
Procházková Petra
ASK Lovosice
3
8 570
957.
Záruba Adam
YC CERE
3
1 854
958.
Šik František
JK Černá v Pošumaví
3
278
959.
Bazler Petr
ASK Lovosice
3
1 894
960.
Kuřil Jan
Baník Ostrava
3
3 181
961.
Miščíková Antonie
TJ Lanškroun
3
406
962.
Mertlová Michaela
YC Regent
3
14 372
963.
Zgraja Martin
Orthodocks YC
3
10 564
964.
Kulísek Jan
PS Eletrika
3
2 512
965.
Rozsypal Jakub
1990
JK Olomouc
3
1 802
966.
Klamuth Gerald
JK Černá v Pošumaví
3
1 538
967.
Kalabza Lukáš
Lokomotiva Cheb
3
2 801
968.
Grecmanová Denisa
YC RODOP
3
14 372
969.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
3
322
970.
Kortus Filip
YC CERE
3
2 741
970.
Peisker Vojtěch
YC CERE
3
2 741
972.
Drašnar Aleš
ALT RS
3
12 578
973.
Sidor Ladislav
TJ Rapid Brno
3
2 478
974.
Štolba Pavel
JK Černá v Pošumaví
3
2 650
975.
Poustevník Šimon
Delfín Jablonec
3
1 632
976.
Žáček Jiří
Baník Ostrava
3
1 635
977.
Vacula Jan
YC Znojmo
3
14 067
978.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
3
13 414
979.
Hlaváček Jiří
YC LS Brno
3
218
980.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
3
13 239
981.
Rohovský Martin
YC LS Brno
3
1 749
982.
Šplíchal Filip
JK Plzeň
3
2 567
983.
Balzer Robert
JK Prostějov
3
2 483
984.
Krupica Miloš
YC LS Brno
3
1 125
985.
Fabiszová Natálie
TJ Rapid Brno
3
1 268
986.
Bartoš René
KJ Těrlicko
3
2 998
987.
Pokorný Jan
ALT 29er a 49er
3
2 428
988.
Ročková Alena
YC Neratovice
3
10 327
989.
Gregar Albert
ČYK
3
1 321
990.
Klimešová Tereza
JK Plzeň
3
1 330
991.
Městka Josef
Lokomotiva Cheb
3
3 119
992.
Kšír Vladislav
YC CERE
3
3 067
993.
Pintera Alexandr
3
1 377
994.
Dudák Marek
YC CERE
3
15 487
995.
Formánek Patrik
Jachtklub Brno
3
3 014
996.
Jadrná Sylva
TJ Rapid Brno
3
1 425
997.
Vitásek Petr
YC LS Brno
3
2 823
998.
Šuma Adam
ASK Lovosice
3
1 433
999.
Veselá Ema
YC Vysoké Mýto
3
2 439
1000.
Rott Petr
Lokomotiva Cheb
3
2 951
1001.
Viščor Dan
YC LS Brno
3
9 272
1002.
Vychová Zuzana
YC Neratovice
3
12 356
1003.
Hrubý Jiří
YC Nechranice
3
10 773
1004.
Janatka Jakub
YC CERE
3
2 473
1005.
Veselý Radek
YC CERE
3
378
1006.
Storch Petr
YC Ústí n L
3
2 838
1007.
Zalabáková Denisa
YC Ústí n L
3
3 751
1008.
Červeň Matěj
Lokomotiva Plzeň
3
3 679
1009.
Pintera Tomáš
3
2 121
1010.
Mikulec Martin
TJ Rapid Brno
3
4 478
1011.
Blatecká Eliška
Jachtklub Brno
3
800
1012.
Drašnar Josef Jan
TJ Lanškroun
3
804
1013.
Ouška Miloslav
YC Ústí n L
3
4 708
1014.
Kroupová Lucie
Slávia Česká Skalice
3
4 624
1015.
Pitel Šimon
JK Sokolov
3
854
1016.
Zielonková Ivona
KJ Těrlicko
3
4 498
1016.
Zielonka Tomáš
KJ Těrlicko
3
4 498
1018.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
3
22 810
1019.
Koutná Martina
YC Bystrc Brno
3
22 604
1020.
Drašnar Jiří Vít
TJ Lanškroun
3
758
1021.
Gvenetadze Hana
JK Černá v Pošumaví
3
902
1022.
Záruba Pavel
JK Černá v Pošumaví
3
933
1023.
Přikryl Petr
1974
LS Kroměříž
3
4 315
1024.
Bažant Tobiáš
VS Duchcov
3
940
1025.
Šlechta Samuel
YC CERE
3
4 289
1026.
Kujalová Anna
JK Černá v Pošumaví
3
548
1027.
Hájek Libor
JK Cheb
3
958
1028.
Tesař David
ASK Lovosice
3
4 254
1029.
Kopún Jan
Lokomotiva Cheb
3
4 231
1030.
Kratochvíl Jan
Lokomotiva Cheb
3
4 892
1031.
Furmanski Adam
3
4 945
1032.
Kujalová Dana
JK Černá v Pošumaví
3
548
1033.
Holčák Michal
Slavoj Litoměřice
3
673
1034.
Šik Miroslav
JK Černá v Pošumaví
3
699
1035.
Rešl Pavel
VS Duchcov
3
5 708
1036.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
3
688
1037.
Janás Robin
Slávia Česká Skalice
3
5 586
1038.
Jaroš Marek
Bohemia Poděbrady
3
5 806
1038.
Čeněk Jiří
Bohemia Poděbrady
3
5 806
1040.
Brchaň Tomáš
KJ Těrlicko
3
5 456
1041.
Hasman Radim
2006
Delfín Jablonec
3
5 823
1042.
Svobodová Týna
JK Černá v Pošumaví
3
618
1043.
Petrák Jan
ALT Tornado
3
6 396
1044.
Vavřina Bronislav
YC Kotva Pha
3
5 850
1045.
Horská Ema
YC CERE
3
5 864
1046.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
3
5 295
1046.
Tkadlec Štěpán
JK Toušeň
3
5 295
1048.
Cotte Pamela
YC CERE
3
604
1049.
Kurowski Filip
Jachtklub Brno
3
6 286
1050.
Haramija Josef
YC CERE
3
725
1051.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
3
5 048
1052.
Neužil Pavel
1961
YC Nechranice
3
6 331
1053.
Utíkal Petr
JK Olomouc
3
4 223
1054.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
3
6 702
1055.
Brejcha Viktor
YC CERE
3
4 177
1056.
Pacek Alexandr
KJ Těrlicko
3
7 508
1057.
Musil Marek
ČYK
3
4 006
1058.
Müller Erwin
JK Černá v Pošumaví
3
1 032
1059.
Vaculka Tomáš
KJ Těrlicko
3
1 011
1060.
Pavel Aleš
YC CERE
3
1 030
1061.
Zemková Jiřina
JK Černá v Pošumaví
3
508
1062.
Byrtusová Klára
KJ Těrlicko
3
1 011
1063.
Burianová Jitka
YC CERE
3
1 054
1064.
Košík Michal
ČYK
3
3 917
1065.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
3
3 944
1066.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
3
7 585
1067.
Solař Petr
ČYK
3
20 945
1068.
Tomažic Adam
Orthodocks YC
3
7 531
1069.
Hošek Jan
Lokomotiva Cheb
3
4 090
1070.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
3
1 100
1071.
Šťastná Tereza
JK Staré Splavy
3
4 092
1072.
Suchánek Radek
YC LS Brno
3
1 010
1073.
Hájek Milan
1968
Lokomotiva Plzeň
2
13 161
1074.
Lindová Karolína
Prazdroj Plzeň
2
606
1075.
Krob Michal
YC Kladno
2
759
1076.
Klímová Šárka
JK Černá v Pošumaví
2
308
1077.
Maršík Milan
Slávia Česká Skalice
2
707
1078.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
2
780
1079.
Fanfrlová Hana
JK Ostrava
2
764
1080.
Manič Petr
YC Ústí n L
2
464
1081.
Mátlová Kateřina
Jachtklub Brno
2
1 813
1082.
Šáňa Jan
Slavoj Český Těšín
2
1 802
1083.
Peterková Marina
YC CERE
2
769
1084.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
1 748
1085.
Koukalová Klára
YC CERE
2
726
1086.
Čech Jan
YC LS Brno
2
316
1087.
Hošek Tomáš
Lokomotiva Cheb
2
1 692
1088.
Nejezchleba Jakub
YC LS Brno
2
17 191
1089.
Nedorost Nikola
YC CERE
2
769
1090.
Fortin Avi Leonard
JK Černá v Pošumaví
2
476
1091.
Preiss Jan Egon
YC LS Brno
2
618
1092.
Vojík Jakub
YCR Roudnice
2
1 160
1093.
Jermalowitz Gregor
JK Černá v Pošumaví
2
1 134
1094.
Rabasová Adéla
JK Ostrava
2
2 106
1095.
Sládeček Petr
ČANY
2
1 141
1096.
Madi Michaela
YC CERE
2
679
1097.
Kraus Petr
Newton YC
2
11 926
1098.
Plch Jan
YC DIM Bezdrev
2
676
1099.
Koleňák Jiří
Newton YC
2
11 926
1100.
Hübnerová Karolina
Jachtklub Brno
2
2 074
1101.
Kraus Petr
Newton YC
2
11 926
1102.
Pitel Štěpán
JK Sokolov
2
1 081
1103.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
2
2 024
1104.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
2
676
1105.
Burska Iwona
YC CERE
2
32 431
1106.
Cach Zdeněk
YC Regent
2
465
1107.
Kasík Lukáš
2
12 223
1108.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
2
506
1109.
Strnad Jakub
YC CERE
2
666
1110.
Šplíchal Marek
JK Plzeň
2
1 960
1111.
Pechlát Hynek
JK Černá v Pošumaví
2
303
1112.
Lojka Michal
JK Černá v Pošumaví
2
28 306
1112.
Lojková Petra
JK Černá v Pošumaví
2
28 306
1114.
Trčková Stella
Baník Most
2
625
1115.
Kopecká Luisa
YCR Roudnice
2
707
1116.
Hanzl Jáchym
Slavoj Litoměřice
2
2 106
1117.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
2
477
1118.
Bezdíček Petr
YC Vysoké Mýto
2
1 927
1119.
Nagyová Rozalie
YC Doksy
2
471
1120.
Mikuláštík Pavel
YC LS Brno
2
13 476
1121.
Jelínek Peter
YC DIM Bezdrev
2
811
1122.
Blatecká Kateřina
2
1 635
1123.
Kulík Martin
YC RODOP
2
15 883
1124.
Bartoník Daniel
2
909
1125.
Soukup Luděk
VS Duchcov
2
914
1126.
Satranský Matouš
YC Pardubice
2
932
1127.
Vít Ladislav
JK Plzeň
2
1 409
1128.
Cachová Šárka
YC Regent
2
516
1129.
Soukup Michal
YC Regent
2
553
1130.
Teplý Roman
Jachtklub Brno
2
22 135
1131.
Kramář Petr
JK Česká Lípa
2
402
1132.
Kaspřík Tomáš
YC CERE
2
545
1133.
Pitelka Michal
YC CERE
2
984
1134.
Kohlíček Jakub
2
1 340
1135.
Šup Robert
YC Regent
2
943
1136.
Jícha Zdeněk
YC CERE
2
452
1137.
Šímová Katarína
2
909
1138.
Jůzl Čeněk
Orthodocks YC
2
943
1139.
Švábek Jan
YC CERE
2
980
1140.
Šedlbauer Roman
Slavoj Litoměřice
2
1 293
1141.
Kulawiaková Julie
JK Plzeň
2
404
1142.
Žáková Kateřina
Slávia Česká Skalice
2
1 285
1142.
Macháčková Dominika
YC CERE
2
1 285
1144.
Fortin Max Rafael
JK Černá v Pošumaví
2
949
1145.
Slíva Martin
ČWA
2
16 729
1146.
Novák Ondřej
YC CERE
2
973
1147.
Hájková Lenka
JK Staré Splavy
2
5 666
1148.
Kantorík Ivan
JK Ostrava Poruba
2
1 260
1149.
Juppe Štěpán
Sokol Dobřichovice
2
1 248
1150.
Čermák Petr
YC Kladno
2
1 449
1151.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
2
906
1152.
Soukup Filip
YC Regent
2
1 021
1153.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
2
848
1154.
Pouva Jaroslav
ASK Lovosice
2
1 186
1155.
Kyncl Marko
YCR Roudnice
2
965
1156.
Čekal Josef
JK Černá v Pošumaví
2
352
1157.
Drobný Jakub
SK Štětí
2
831
1158.
Slívová Jana
YC Nechranice
2
59 645
1159.
Falta Miroslav
ALT Tornado
2
14 366
1160.
Luhanová Beata
JK Černá v Pošumaví
2
833
1160.
Luhanová Lenka
JK Černá v Pošumaví
2
833
1160.
Soukupová Marie
JK Černá v Pošumaví
2
833
1163.
Šírová Hana
YC LS Brno
2
374
1164.
Jaroš Petr
YC Kovářov
2
1 564
1165.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
2
572
1166.
John Vladimír
ASK Lovosice
2
1 552
1167.
Busta Ondřej
JK Královská
2
1 004
1168.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
2
848
1169.
Kohlíček Martin
YC SaS
2
1 532
1170.
Jirovec Matyáš
JK Plzeň
2
378
1171.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
2
572
1172.
Sidor Miroslav
TJ Rapid Brno
2
1 207
1173.
Suchánková Amálie
YC LS Brno
2
457
1174.
Krejčíková Klára
YC CERE
2
452
1175.
Hýža Jiří
1975
Jachtklub Brno
2
20 614
1176.
Kovařík David
ČYK
2
15 166
1177.
Hartman Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
1 470
1178.
Ševčík Marek
YC LS Brno
2
392
1179.
Peterka Petr
ASK Lovosice
2
896
1180.
Bauer Karel
YC CERE
2
1 459
1181.
Uhrich Martin
ASK Lovosice
2
1 122
1182.
Havel Jan
YC Vysoké Mýto
2
2 228
1183.
Hrebicek Tobias
Orthodocks YC
2
3 842
1184.
Marek František
ALT Tornado
2
3 846
1185.
Krejčík Václav
YC Neratovice
2
3 248
1186.
Ott Kai
YC Znojmo
2
3 212
1187.
Harmáček Milan
2007
Lokomotiva Plzeň
2
3 192
1188.
Foltýn Petr
Prazdroj Plzeň
2
202
1189.
Červinka Kryštof
Orthodocks YC
2
3 079
1190.
Kabát Petr
2
3 061
1191.
Kříž Theo
2
4 489
1192.
Tupý Petr
YC LS Brno
2
9 097
1193.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
2
2 992
1194.
Faktor Marián
SK Nový Knín
2
2 986
1195.
Drábek Martin
YC Vysoké Mýto
2
2 982
1196.
Záluský Tomáš
YC CERE
2
4 544
1197.
Novotný Václav
JK Cheb
2
9 289
1198.
Petřík Roman
YC Velké Dářko
2
3 273
1199.
Krysta Michal
Orthodocks YC
2
4 544
1200.
Hanton Josef
Lokomotiva Plzeň
2
2 816
1201.
Dolejš Rudolf
ČWA
2
4 659
1202.
Deutscher Patrik
JK Staré Splavy
2
9 682
1202.
Prchal Vít
JK Staré Splavy
2
9 682
1204.
Vašík Martin
YC LS Brno
2
9 981
1205.
Šperka Petr
Jachtklub Brno
2
2 716
1206.
Nevelöš Tibor
SK Štětí
2
4 714
1207.
Řihošek Aleš
YC CERE
2
4 723
1208.
Fanfrlová Petra
JK Ostrava
2
10 167
1209.
Filinger Marek
YC CERE
2
10 313
1210.
Štajgrová Petra
ASK Lovosice
2
2 631
1211.
Jaroš Bohumil
Bohemia Poděbrady
2
2 597
1212.
Drašnar Tomáš
ASK Lovosice
2
3 258
1213.
Hofmann Filip
YC Velké Dářko
2
3 273
1214.
Kaman Miloš
YC LS Brno
2
218
1215.
Horynová Klára
2
4 087
1216.
Říhová Tereza
Slávia Česká Skalice
2
3 832
1217.
Kokotek Bogdan
KJ Těrlicko
2
3 810
1218.
Uhlár Milan
Orthodocks YC
2
7 835
1219.
Vlach Libor
YC LS Brno
2
3 742
1220.
Staniek Štěpán
Orthodocks YC
2
7 835
1221.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
2
3 705
1222.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
2
3 690
1223.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
2
4 020
1224.
Mertinová Nicole
ČWA
2
4 040
1225.
Michalíková Petra
Delfín Jablonec
2
8 032
1226.
Samcová Klára
TJ Rapid Brno
2
3 643
1227.
Sklenář Petr
YC Neratovice
2
8 296
1228.
Václavík Radek
JK Česká Lípa
2
3 551
1229.
Vít Radek
JK Česká Lípa
2
7 443
1230.
Valeš Jiří
Slávia Česká Skalice
2
3 278
1231.
Vinkl Daniel
YC Kladno
2
7 435
1232.
Václavek Petr
ČWA
2
6 985
1233.
Boháč Daniel
YC LS Brno
2
3 472
1234.
Soukup Václav
YC Regent
2
188
1234.
Rečka Petr
YC Regent
2
188
1236.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
2
6 951
1237.
Bezušek Štěpán
YC CERE
2
3 355
1238.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
2
8 994
1239.
Iljuchin Ilja
ALT RS
2
3 325
1240.
Cvičková Jitka
Sokol Tovačov
2
202
1241.
Plodek Adam
YC Pardubice
2
101
1242.
Dlouhý Radek
YC Pardubice
2
4 359
1243.
Mojdl Martin
YC Kladno
2
3 279
1244.
Jaroš Lukáš
Bohemia Poděbrady
2
2 597
1245.
Veselý Tomáš
ASK Lovosice
2
2 950
1246.
Skořepová Eva
1971
JK Toušeň
2
4 754
1247.
Veselý Tobiáš
YC CERE
2
277
1248.
Motlík Ondřej
JK Cheb
2
2 520
1249.
Krieglstein Kryštof
JK Cheb
2
285
1250.
Kalivoda Tomáš
TJ Jiskra Třeboň
2
2 492
1251.
Dokoupilová Tereza
Delfín Jablonec
2
2 462
1252.
Polák Jiří
YC LS Brno
2
268
1253.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
2
5 654
1254.
Guryča Nikola
YC CERE
2
5 222
1255.
Koval Kristián
KJ Těrlicko
2
5 616
1256.
Říčanová Nicol
SK Štětí
2
2 263
1257.
Potštýnský Marek
2
10 990
1258.
Steiner Jiří
YC Vysoké Mýto
2
2 228
1259.
Baudyš Pavel
Sokol Dobřichovice
2
5 412
1260.
Denková Adéla
YC CERE
2
260
1261.
Verl Jan
Delfín Jablonec
2
5 603
1262.
Bidlová Jitka
YC LS Brno
2
5 597
1263.
Kučerová Lucie
JK Prostějov
2
5 582
1264.
Nedbal Lubomír
YC LS Brno
2
268
1265.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
2
2 571
1266.
Žák Vratislav
Slávia Česká Skalice
2
2 388
1266.
Janás Petr
Slávia Česká Skalice
2
2 388
1268.
Skalníková Lucie
YC LS Brno
2
2 245
1269.
Blahoňovský Jan
YC LS Brno
2
0
1270.
Juřinová Danuše
Jachtklub Brno
2
289
1271.
Sehnal René
YC SaS
2
2 137
1272.
Strnad Robin
Císařská louka
2
6 457
1273.
Fiala Martin
YC Znojmo
2
2 217
1274.
Holá Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
2
2 182
1275.
Oulehle Michal
YC CERE
2
6 418
1276.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
2
4 812
1277.
Jozíf Martin
YC Pardubice
2
11 139
1278.
Křenek Miloš
YC LS Brno
2
5 129
1279.
Nevelöš Adam
SK Štětí
2
6 521
1280.
Víšek Jan
Slávia Česká Skalice
2
4 980
1281.
Levová Ilona
Lokomotiva Plzeň
1
101
1282.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
1
678
1283.
Klíma Matěj
JK Černá v Pošumaví
1
101
1283.
Pešek Šimon
JK Plzeň
1
101
1285.
Ochec Jan
ČYK
1
703
1286.
Pavka Tomáš
YC Znojmo
1
101
1287.
Křelinová Josefína
1
159
1288.
Nosek Michal
YC Znojmo
1
152
1289.
Onderka Milan
YC Razová
1
159
1290.
Ochec Jakub Jan
ČYK
1
703
1291.
Pavličný Štěpán
KJ Těrlicko
1
101
1291.
Šmidtmajer Petr
YC LS Brno
1
101
1291.
Marhold Tomáš
YC Vysoké Mýto
1
101
1294.
Hlaváček Jiří
YC LS Brno
1
155
1295.
Svanovský Evžen
YC LS Brno
1
508
1296.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
1
688
1297.
Barta Bartoloměj
YC Doksy
1
101
1298.
Pospíšil Tomáš
Císařská louka
1
124
1299.
Skala Pavel
JK Cheb
1
121
1300.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
1
101
1301.
Jelínková Jana
JK Prostějov
1
132
1302.
Sonlajtnerová Katja
YC CERE
1
703
1303.
Popper Jakub
YC Doksy
1
516
1304.
Bálková Valerie
YC Doksy
1
136
1305.
Raff Lilia
TJ Jiskra Třeboň
1
101
1306.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
1
694
1307.
Melichar Pavel
1
527
1308.
Chmelová Anna
Císařská louka
1
535
1309.
Pinc Martin
Baník Most
1
101
1309.
Handl Erich
YC Kladno
1
101
1311.
Fryč Vojtěch
Císařská louka
1
149
1312.
Hloušek Jan
YC Ústí n L
1
512
1313.
Mareček Rostislav
JK Cheb
1
0
1313.
Diviš Kryštof
YC Kovářov
1
0
1313.
Dolejš Tomáš
Lokomotiva Cheb
1
0
1316.
Janáková Veronika
1
101
1316.
Dějevová Monika
1
101
1318.
Blatecký Patrik
Jachtklub Brno
1
0
1318.
Jára Jaroslav
Jachtklub Brno
1
0
1318.
Trubačíková Hana
YC LS Brno
1
0
1321.
Klofera Václav
1
578
1322.
Frantal Jiri
1
101
1323.
Svatoš Martin
Císařská louka
1
602
1324.
Pintera Tomáš
1
101
1325.
Kudláček Ondřej
TJ Rapid Brno
1
583
1326.
Grepl Oldřich
1
101
1327.
Homolka Miroslav
1
578
1328.
Macek Marcel
1
101
1329.
Svitok Radim
1
0
1329.
Zobač Jakub
JK Staré Splavy
1
0
1331.
Kolomazníková Soňa
YC CERE
1
578
1331.
Klofera Václav
YC Znojmo
1
578
1331.
Červený Martin
1997
JK Plzeň
1
578
1331.
Chytrá Radka
YCR Roudnice
1
578
1331.
Záchvěj Martin
Baník Most
1
578
1331.
Lehman René
YCR Roudnice
1
578
1337.
Mareš Michael
YC Pardubice
1
0
1337.
Bilerová Antonie
TJ Lanškroun
1
0
1337.
Čajčík Karel
YC Pardubice
1
0
1337.
Kučerová Jana
JK Prostějov
1
0
1341.
Polák Ondřej
1
101
1342.
Meškán Nicolas
YC DIM Bezdrev
1
660
1343.
Pivovarčík Milan
YC Znojmo
1
0
1343.
Hudáková Tereza
JK Česká Lípa
1
0
1345.
Zdražilová Kateřina
YC Vysoké Mýto
1
554
1346.
Brychta Jan
Lokomotiva Cheb
1
555
1347.
Dymák Vojtěch
YC Vysoké Mýto
1
101
1347.
Kalous Miroslav
Císařská louka
1
101
1347.
Pekárková Gabriela
YC CERE
1
101
1350.
Zielonka Lukáš
KJ Těrlicko
1
646
1351.
Bauer Martin
Delfín Jablonec
1
636
1352.
Brožek Pavel
SC Testudo
1
629
1353.
Plotěný Jan
TJ Rapid Brno
1
0
1354.
Němec Milan
KJ Těrlicko
1
570
1355.
Pysk Tomáš
1
101
1355.
Hroník Tomáš
YC CERE
1
101
1357.
Pustka Rostislav
ČANY
1
570
1358.
Zelený Martin
YC CERE
1
101
1358.
Kantor Arthur
YC CERE
1
101
1358.
Teplý Jakub
YC CERE
1
101
1361.
Zavadil Tomáš
ČANY
1
570
1361.
Šedina Jiří
ČANY
1
570
1361.
Hartmann Richard
ČANY
1
570
1361.
Barták Karel
ČANY
1
570
1365.
Havránek Zdenek
YC Razová
1
101
1366.
Lednický Filip
ČANY
1
570
1367.
Dostál Luděk
1
290
1368.
Frost Frank
JK Černá v Pošumaví
1
463
1369.
Křelina Martin
1
159
1370.
Křelina Jan
1
226
1371.
Hýský Lukáš
VS Duchcov
1
318
1372.
Přikryl David
YC LS Brno
1
231
1373.
Tesárek Stanislav
YC Ústí n L
1
226
1374.
Kuchyňková Martina
YC LS Brno
1
331
1374.
Pavlíková Gabriela
YC LS Brno
1
331
1376.
Nováková Miroslava
Lokomotiva Cheb
1
226
1376.
Švejda Petr
1
226
1378.
Zdražil Josef
YC Vysoké Mýto
1
336
1378.
Valík Jiří
YCR Roudnice
1
336
1380.
Cejnar Aleš
Císařská louka
1
338
1381.
Prášková Julie
YC CERE
1
347
1382.
Novický Michal
YC Znojmo
1
210
1383.
Zouhar Jan
TJ Rapid Brno
1
317
1384.
Pivnička Jakub
YC Znojmo
1
210
1384.
Pinc Tomáš
Baník Most
1
210
1386.
Pozděnová Tereza
ČYK
1
204
1387.
Polák Bronislav
1
356
1387.
Vitoň Roman
YC Znojmo
1
356
1389.
Šorm Milan
1979
YC LS Brno
1
370
1390.
Horal Jan
Císařská louka
1
204
1391.
Zapletal Jiří
T. J. Sokol Vrané II
1
202
1391.
Balada Michal
VaS Pardubice
1
202
1391.
Marcol Jakub
JK Ostrava
1
202
1391.
Jiřička Petr
1
202
1391.
Mašková Kateřina
1
202
1396.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
1
317
1397.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
234
1398.
Bartoš Jaroslav
VS Duchcov
1
202
1399.
Berger Markéta
TJ Rapid Brno
1
303
1400.
Dastych Petr
ASK Lovosice
1
294
1401.
Pavlíček Zdeněk
YC Regent
1
297
1402.
Kolín Robert
1
707
1403.
Budák Josef
JK Plzeň
1
278
1404.
Sidopulos Andreas
YC Krnov
1
277
1404.
Huss Tomáš
YC Znojmo
1
277
1404.
Filipová Petra
YC CERE
1
277
1407.
Klabík Josef
Císařská louka
1
301
1408.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
1
303
1408.
Skála Kryštof
VS Duchcov
1
303
1410.
Marešovský František
YC CERE
1
272
1411.
Oříšek Tomáš
TJ Prostějov
1
303
1411.
Šílený Jakub
1
303
1413.
Kurc David
YC Regent
1
256
1414.
Poloprutský Zdeněk
Sokol Dobřichovice
1
303
1414.
Rokusek Jaromír
Sokol Dobřichovice
1
303
1416.
Bulant Jiří
Císařská louka
1
266
1417.
Abramčuková Anna
Tatran Praha
1
303
1418.
Okrouhlý Ivan
YC CERE
1
264
1419.
Horký Jan
ČYK
1
305
1420.
Novák Tobias
YC Doksy
1
261
1421.
Babka Martin
JK Černá v Pošumaví
1
259
1422.
Horký Jan
ČYK
1
305
1422.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
1
305
1424.
Gvenetadze Tim
JK Černá v Pošumaví
1
308
1425.
Tázler Adam
YC Doksy
1
312
1426.
Blahník Radovan
YC Ústí n L
1
202
1427.
Teubner Jan
Císařská louka
1
380
1428.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
1
494
1429.
Plaňanský Jan
1
180
1430.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
1
443
1431.
Gugalov Petr
Lokomotiva Cheb
1
188
1432.
Bobuš David
YC Znojmo
1
453
1433.
Bartošová Ilona
YC LS Brno
1
185
1434.
Dlouhý Lukáš
YC CERE
1
460
1435.
Novák Dušan
ASK Lovosice
1
294
1436.
Madesbacher Manfred
JK Černá v Pošumaví
1
463
1437.
Svoboda Oldřich
JK Černá v Pošumaví
1
184
1438.
Kraus Vladimír
JK Černá v Pošumaví
1
183
1438.
Cizler Richard
JK Černá v Pošumaví
1
183
1438.
Krausová Miroslava
JK Černá v Pošumaví
1
183
1441.
Reichl Daniel
Stará Plavba-Čechie
1
176
1442.
Čutka Viktor
1
427
1443.
Petr Jiří
VS Duchcov
1
471
1444.
Froněk Petr
Císařská louka
1
477
1444.
Jakubův Václav
Císařská louka
1
477
1444.
Petr Minařík
Císařská louka
1
477
1447.
Bucha Marek
Baník Most
1
174
1447.
Holoubková Anežka
YC Doksy
1
174
1449.
Čechura Ladislav
Lokomotiva Plzeň
1
477
1450.
Droberjarová Pavla
Slavoj Hluboká
1
168
1451.
Novák Viktor
JK Černá v Pošumaví
1
162
1452.
Valíček Jindřich
YC CERE
1
159
1453.
Belešová Klára
JK Černá v Pošumaví
1
484
1453.
Belešová Lucie
JK Černá v Pošumaví
1
484
1455.
Krausová Amálie
YC Doksy
1
437
1456.
Zelenka Petr
Stará Plavba-Čechie
1
426
1457.
Bartošová Andrea
VS Duchcov
1
202
1458.
Šťastný Stanislav Hubert
YC Dvořiště-Lišov
1
404
1459.
Mego Emil
ASK Lovosice
1
396
1460.
Chalupníková Kateřina
TJ Rapid Brno
1
400
1461.
Hýský Ondřej
VS Duchcov
1
202
1461.
Brychta Jan
Lokomotiva Cheb
1
202
1463.
Korecký David
ČYK
1
402
1463.
Čuhel Jakub
1
402
1463.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
1
402
1463.
Pavlovský Marek
1970
YC LS Brno
1
402
1467.
Jakubec Vlastimil
ASK Lovosice
1
202
1468.
Rusňák Štěpán
JK Plzeň
1
402
1469.
Muk Pavel
YC Dvořiště-Lišov
1
404
1469.
Chmel Václav
YC Dvořiště-Lišov
1
404
1469.
Stýblo Petr
JK Cheb
1
404
1472.
Kubů Alvin
YC Pardubice
1
202
1473.
Jung Oliver
JK Cheb
1
404
1474.
Jakubec David
ASK Lovosice
1
202
1474.
Foltýn Petr
Prazdroj Plzeň
1
202
1474.
Kroupa Rostislav
Sokol Palkovice
1
202
1477.
Fejtek Rudolf
Lokomotiva Cheb
1
404
1477.
Štěpánek Jiří
Delfín Jablonec
1
404
1477.
Fischerová Sarah
1
404
1477.
Fischer Michal
1
404
1481.
Hiršl Vojtěch
ČYK
1
420
1481.
Yurynets Artem
SK Štětí
1
420
1483.
Běhal Miroslav
Baník Ostrava
1
202
1483.
Drábek Oldřich
YC Vysoké Mýto
1
202
1485.
Packa Daniel
1
707
1486.
Nedoma Petr
1
1 261
1487.
Nováková Veronika
1
707
1488.
Severinová Ivana
1
2 814
1489.
Šikner Jiří
Orthodocks YC
1
2 522
1489.
Vika Tomáš
Orthodocks YC
1
2 522
1489.
Krajčovič Milan
1
2 522
1492.
Żukowski Filip
1
2 579
1492.
Hálová Lucie
JK Toušeň
1
2 579
1494.
Hnitka Martin
YC Nechranice
1
2 589
1495.
Rott Jan
1
2 618
1496.
Dlouhá Martina
YC Velké Dářko
1
2 637
1497.
Hrabálek Jakub
YC LS Brno
1
2 700
1498.
Lehovcová Martina
Slávia Česká Skalice
1
2 711
1499.
Škola Jan
Lokomotiva Cheb
1
2 812
1500.
Zemánek Jiří
Lokomotiva Cheb
1
2 814
1500.
Kurz Jan
1
2 814
1500.
Václavková Lucie
1
2 814
1500.
Kalousková Dita
1
2 814
1504.
Taschner Karel
ALT Melges 24
1
2 522
1505.
Pacovská Jitka
Slávia Česká Skalice
1
3 128
1506.
Mojdlová Kateřina
Orthodocks YC
1
3 325
1506.
Cikrt Šimon
1
3 325
1508.
Vítovec Matěj
YC CERE
1
3 308
1509.
Fajfrlík Václav
ČANY
1
3 283
1509.
Winkler Pavel
JK Toušeň
1
3 283
1511.
Buček Martin
YC RODOP
1
9 051
1512.
Jetmarová Ines
ALT RS
1
3 128
1513.
Doležalová Eva
SK Tři sestry
1
9 649
1514.
Švihlík Martin
YC RODOP
1
9 051
1515.
Šuranský David
ALT RS
1
3 058
1516.
Miler Martin
YC RODOP
1
9 051
1517.
Novotná Jaroměřská Tereza
YC Neratovice
1
3 024
1518.
Drahokoupil Tomáš
YC Doksy
1
2 951
1519.
Rozsypal Jan
SK Tři sestry
1
9 649
1520.
Janouch Ondřej
ALT Melges 24
1
2 522
1520.
Zeman Jan
1
2 522
1522.
Urbánek Roman
Český Kiting, z.s.
1
8 940
1523.
Verner Kamil
JK Toušeň
1
2 109
1524.
Šinfelt Vojtěch
1
1 940
1524.
Doležel Ondřej
YC CERE
1
1 940
1524.
Nahodil Alexander
Císařská louka
1
1 940
1524.
Kučera Tomáš
1
1 940
1524.
Mašek Tadeáš
1
1 940
1524.
Obrovský David
1
1 940
1524.
Holec Filip
1
1 940
1531.
Bohdan Vladimír
YK Jestřábí
1
1 958
1531.
Michalčínová Amálka
YC CERE
1
1 958
1531.
Lorenzová Amálie
JK Česká Lípa
1
1 958
1531.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
1
1 958
1535.
Tabakovová Helena
YC Lískovec
1
2 083
1536.
Roušal Jaroslav
ČWA
1
2 108
1537.
Koblasa David
Lokomotiva Cheb
1
2 109
1538.
Kopecký Filip
JK Plzeň
1
2 110
1539.
Hrebicek Bruno
Orthodocks YC
1
2 456
1540.
Joza Lukáš
JK Staré Splavy
1
2 375
1541.
Juppe Michal
1980
Sokol Dobřichovice
1
2 408
1541.
Matějka Jan
1
2 408
1541.
Vyjidák Aleš
1
2 408
1541.
Česal Lukáš
ČANY
1
2 408
1541.
Česal Danilo
SK Nový Knín
1
2 408
1541.
Faktor Vlastimil
SK Nový Knín
1
2 408
1547.
Krátká Magdaléna
1
2 375
1548.
Polák Ivan
1
11 271
1549.
Zimová Lenka
Delfín Jablonec
1
2 312
1550.
Dusík Miroslav
1975
JK Černá v Pošumaví
1
2 260
1550.
Krauz Petr
1
2 260
1550.
Kaňák Karel
1
2 260
1550.
Bäuml Vítězslav
1
2 260
1550.
Turner Oldřich
1
2 260
1555.
Kalabis Petr
TJ Rapid Brno
1
3 368
1556.
Majchrák Lukáš
Orthodocks YC
1
3 426
1557.
Valenta Jan
ČWA
1
1 940
1558.
Novohradský Ivo
1
6 623
1559.
Pourová Barbora
Orthodocks YC
1
4 363
1560.
Krása Štěpán
YC CERE
1
4 367
1560.
Vizner Tomaš
1
4 367
1560.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
1
4 367
1560.
Chlup Jan
YC Dyje
1
4 367
1564.
Rybáček Josef
YC Doksy
1
6 716
1565.
Jakeš Michal
1
4 515
1565.
Webr Otakar
1
4 515
1565.
Berný Jan
1
4 515
1565.
Piskacis Ladislav
1
4 515
1565.
Kubaczka Robert
1
4 515
1570.
Maindl Julius
1
6 623
1571.
Mezera Radek
1
4 657
1572.
Novák Luboš
1
6 623
1572.
Sobotka Miloš
1
6 623
1574.
Pasák Zdeněk
Newton YC
1
6 937
1575.
Kovář Marek
1
6 154
1576.
Jirounek Kamil
YC CERE
1
5 438
1576.
Kheil Adam
Newton YC
1
5 438
1576.
Huvar Miloslav
Newton YC
1
5 438
1576.
Bouma Jan
Newton YC
1
5 438
1576.
Mačát Matyáš
YC Velké Dářko
1
5 438
1576.
Zima Tomáš
YC Kladno
1
5 438
1582.
Hašek Jeroným
YC SaS
1
6 154
1583.
Seitl Martin
1
6 623
1584.
Klučka Štefan
YC SaS
1
6 154
1584.
Plánský Jaroslav
YC SaS
1
6 154
1584.
Svoboda Ivo
YC SaS
1
6 154
1587.
Šmíd Ladislav
YC Kladno
1
5 027
1588.
Čagan Martin
Jachtklub Brno
1
4 824
1589.
Bartoš Václav
1
6 623
1590.
Majchrák Kristian
Orthodocks YC
1
4 363
1591.
Matulja Robert
Newton YC
1
6 937
1592.
Ptáček Lumír
YC Velké Dářko
1
3 493
1593.
Černý Ondřej
1
3 874
1594.
Neckář Radim
TJ Rapid Brno
1
3 493
1594.
Šrotýř Miroslav
1
3 493
1594.
Stýblo David
1
3 493
1594.
Dressler Josef
ČYK
1
3 493
1598.
Raff Alisa
TJ Jiskra Třeboň
1
3 612
1599.
Haltmarová Dominika
YC SaS
1
8 100
1600.
Schwarz Adam
YC CERE
1
3 661
1601.
Křížková Lucie
ALT RS
1
3 689
1602.
Balzerová Lenka
Jachtklub Brno
1
3 743
1603.
Valda Antonín
1
3 782
1604.
Zmeko Jan
JK Plzeň
1
3 784
1605.
Zelený Petr
1
7 707
1605.
Melichar Daniel
1
7 707
1607.
Hájková Stela
1
3 874
1608.
Malinský Karel
1
7 707
1609.
Sehnal Jaroslav
Newton YC
1
6 937
1610.
Macků Jan
TJ Rapid Brno
1
4 047
1611.
Svoboda Štěpán
Newton YC
1
6 937
1612.
Vurm Miroslav
1
4 275
1612.
Pekoč Marek
1
4 275
1612.
Šafář Jan
1
4 275
1612.
König Václav
YC DIM Bezdrev
1
4 275
1612.
Musil Pavel
Sokol Mohelnice
1
4 275
1617.
Novotný Martin
1
4 047
1618.
Janoušek Jan
1
7 707
1619.
Řeháček Karel
1
4 047
1619.
Beránek Václav
1
4 047
1619.
Procházka Miroslav
1
4 047
1619.
Novák Pavel
1
4 047
1623.
Kubasch Milan
1
7 707
1623.
Dvořáková Iva
1
7 707
1625.
Mahler Dominik
1
1 940
1626.
Topiarz David
1
1 908
1627.
Šafránek Libor
1
707
1628.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
1
938
1629.
Hemrlík Antonín
1
810
1630.
Žák Josef
Bohemia Poděbrady
1
812
1631.
Junek Vladimír
JK Olomouc
1
841
1632.
Krátký Ondřej
Sokol Dobřichovice
1
848
1633.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
1
855
1633.
Hulínský Martin
ČWA
1
855
1635.
Sehnal Libor
YC SaS
1
876
1635.
Sommerauová Jana
YC SaS
1
876
1637.
Sklář Zdeněk
1
879
1637.
Sklář Lukáš
1
879
1639.
Löwitová Barbora
Císařská louka
1
903
1640.
Verchuša Taťána
JK Černá v Pošumaví
1
908
1641.
Koláčný Rudolf
YC CERE
1
917
1641.
Mužík Martin
YC CERE
1
917
1643.
Novotný Adam
YC DIM Bezdrev
1
946
1644.
Šťastný Matěj Josef
YC Dvořiště-Lišov
1
792
1645.
Zapletal Zdeněk
TJ Prostějov
1
1 032
1646.
Vyhlídal Tomáš
1
1 113
1647.
Hegr Vlastimil
Delfín Jablonec
1
1 108
1647.
Frank Robert
Lokomotiva Cheb
1
1 108
1649.
Turinská Hana
YC Velké Dářko
1
1 088
1650.
Štegner David
1
1 055
1651.
Víšek Petr
Slávia Česká Skalice
1
1 052
1652.
Dohnálková Petra
1
1 027
1653.
Tomek Milan
NOT FOR SAIL
1
961
1654.
Toušová Dana
1
1 027
1655.
Dumek Petr
1977
YC Kotva Pha
1
1 004
1656.
Madzia Jan
Slavoj Litoměřice
1
998
1657.
Kubeš Jaromír
1
997
1657.
Rychnovský Petr
1986
Český Kiting, z.s.
1
997
1659.
Martinec František
Lokomotiva Cheb
1
989
1660.
Ott Vítězslav
YC Znojmo
1
804
1661.
Beránková Daniela
YC Doksy
1
792
1662.
Dvořák Radim
YC Kladno
1
1 176
1663.
Tomášek Radim
YC CERE
1
707
1663.
Šimůnek Martin
1
707
1663.
Pokorný Luboš
1
707
1663.
Cabal Marek
1
707
1663.
Chvátal Jan
1
707
1663.
Sroka Pavel
1
707
1663.
Fabinger Luděk
1
707
1663.
Holub Radek
1
707
1663.
Jaroš Roman
MYK
1
707
1663.
Houser František
1
707
1663.
Charvát Tomáš
1
707
1663.
Jakub Kasík
1
707
1663.
Zákoucký Petr
ČYK
1
707
1663.
Kopecký Josef
VaS Pardubice
1
707
1663.
Soukup Vítek
VaS Pardubice
1
707
1663.
Oleníček Pavel
YC CERE
1
707
1679.
Procházka Ondřej
YC Znojmo
1
754
1680.
Káňa Lukáš
YC LS Brno
1
707
1681.
Procházka Jan
YC Znojmo
1
754
1682.
Grusser Přemysl
ASK Lovosice
1
748
1683.
Baštářová Veronika
Lokomotiva Plzeň
1
724
1684.
Lukeš Michal
Delfín Jablonec
1
721
1684.
Kučera Miroslav
Delfín Jablonec
1
721
1686.
Trnavský Martin
Jachtklub Brno
1
707
1686.
Fišer Zdeněk
TJ Rapid Brno
1
707
1686.
Syrový Tomáš
1983
YC CERE
1
707
1686.
Holý Ivo
Baník Ostrava
1
707
1686.
Sehnal Pavel
ČWA
1
707
1686.
Šlechta Jiří
JK Černá v Pošumaví
1
707
1686.
Verchuša Anna
JK Černá v Pošumaví
1
707
1686.
Szmaragowski David
YC DIM Bezdrev
1
707
1686.
Šiknerová Adriana
YC CERE
1
707
1695.
Drábková Kateřina
YC Vysoké Mýto
1
1 156
1696.
Mareš Michal
YC Nechranice
1
1 176
1697.
Lukeš Jiří
YC Vysoké Mýto
1
1 826
1698.
Burda Jakub
JK Česká Lípa
1
1 608
1699.
Srb Jakub
1
1 385
1699.
Richta Tomáš
YC LS Brno
1
1 385
1699.
Horynová Jitka
Bohemia Poděbrady
1
1 385
1699.
Tkadlec Tadeáš
JK Toušeň
1
1 385
1703.
Sedláček Petr
JK Prostějov
1
1 407
1704.
Halouzka Jiří
MYK
1
1 457
1705.
Bezušek Karel
YC CERE
1
1 463
1706.
Richtr Zdeněk
YC Doksy
1
1 471
1707.
Švejdová Michala
YC CERE
1
1 486
1708.
Knetig Jindřich
YC LS Brno
1
1 523
1709.
Beneš Petr
YK Jestřábí
1
1 572
1709.
Polívková Adéla
Delfín Jablonec
1
1 572
1711.
Plhoň Eduard
SK Tři sestry
1
1 582
1712.
Petrus van Vegchel Václav
Slavoj Litoměřice
1
1 600
1713.
Košíková Kristína
1
1 629
1714.
Kátrik Tomáš
1
1 385
1715.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
1 791
1716.
Rašín Vladimír
YC Vysoké Mýto
1
1 826
1716.
Drábek Martin
1958
YC Vysoké Mýto
1
1 826
1716.
Tomek Jan
1
1 826
1719.
Jakešová Svatava
YC LS Brno
1
1 813
1719.
Stýblo Petr
JK Cheb
1
1 813
1721.
Cibulková Veronika
JK Plzeň
1
1 791
1721.
Cígler Jaromír
YC Neratovice
1
1 791
1723.
Pavlar Eduard
ČYK
1
1 730
1724.
Janás Kryštof
1
1 791
1725.
Krejčík Petr
1
12 663
1725.
Podzimek Antonín
ČYK
1
12 663
1727.
Horák Matyáš
1
1 734
1728.
Eliáš Vojtěch
1
1 730
1728.
Levíčková Lenka
1
1 730
1730.
Kopecký Martin
1
1 385
1730.
Štěpánek Martin
1
1 385
1732.
Fikáček Lukáš
Sokol Palkovice
1
1 176
1733.
Čížek Martin
1
1 212
1734.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
1
1 176
1734.
Müller Miloň
1
1 176
1734.
Čuda Jiří
1
1 176
1734.
Koblása Michal
1
1 176
1734.
Rak Václav
1
1 176
1734.
Šolc Jakub
1
1 176
1740.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
1
17 079
1741.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
1
1 212
1741.
Král Karel
JK Sokolov
1
1 212
1741.
Kramolišová Tereza
YC LS Brno
1
1 212
1741.
Borčická Lucie
ALT Vaurien
1
1 212
1741.
Wernerová Markéta
1
1 212
1741.
Topiarzová Mokas
YC CERE
1
1 212
1741.
Fandelová Pavla
1
1 212
1741.
Klemš Václav
1
1 212
1749.
Nováková Veronika
1
1 385
1750.
Dufek Libor
1
1 261
1751.
Šmída Vojtěch
1
1 385
1751.
Sitař Robin
ALT RS
1
1 385
1751.
Novák Matěj
YC CERE
1
1 385
1754.
Brůžek Šimon
YC Dvořiště-Lišov
1
1 291
1755.
Valeš Vojtěch
Slávia Česká Skalice
1
1 261
1755.
Fiala Michal
1
1 261
1755.
Vondráček Martin
1
1 261
1758.
Bednář Václav
1
1 212
1759.
Drbohlav Zbyněk
1
1 261
1759.
Šafránková Zdenka
1
1 261
1759.
Jeřábek Milan
1
1 261
1759.
Jindrák Petr
1
1 261
1763.
Tkáč Tomáš
Sokol Palkovice
1
1 220
1764.
Blažek Jaroslav
JK Mokropsy
1
1 212
1765.
Kyncl Frederic
YCR Roudnice
1
0
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace