Tomáš Jiřička

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Toušeň, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
1214-0123 24.05.2021 - 31.03.2025
 Stáhnout výsledky 2024 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
247013 08.06.2024 Goldener Geier 2024 Geierswalder See Cad 7 9 1 582
241802 18.05.2024 Jarní FB Rozkoš Rozkoš Cad 7 3 5 165
244067 09.05.2024 Dutch Youth Regatta 2024 Workum Cad 12 17 3 009
244066 27.04.2024 Ostseecup 2024 Warnemünde Cad 7 6 3 493
241201 13.04.2024 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 8 594
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
231138 14.10.2023 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 3 2 951
231137 07.10.2023 Memoriál R. Holého Vltava - Praha Cad 2 3 938
232166 28.09.2023 Burčáková regata Nové Mlýny Cad 7 4 3 172
231624 09.09.2023 Zlatá sekyrka Labe - Roudnice Cad 4 2 4 122
231617 18.08.2023 Závod letního soustředění Labe - Roudnice Cad 1 1 0
234130 20.07.2023 International Cadet Class 2023 World Championship Nieuwpoort Belgie Cad 24 44 4 938
231316 05.07.2023 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 2 13 212
234095 17.06.2023 Memoriał Jeńców Oflagu II c Woldenberg Jezioro Osiek Cad 7 5 3 612
234080 03.06.2023 Goldener Geier Geierswalde Cad 7 7 2 346
231608 27.05.2023 Pohár YC Nechranice II Nechranice Cad 7 8 1 940
231607 20.05.2023 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Labe - Roudnice Cad 3 10 303
234061 29.04.2023 Ostseecup 2023 Warnemünde Cad 7 10 2 658
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221116 22.10.2022 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 7 595
221115 15.10.2022 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 6 1 996
221112 08.10.2022 Memoriál Rudolfa Holého Vltava - Praha Cad 2 7 202
222163 24.09.2022 Burčáková regata Nové Mlýny Cad 1 11 264
222158 17.09.2022 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 3 3 689
221621 10.09.2022 Zlatá sekyrka Labe Roudnice Cad 3 11 617
224119 30.07.2022 International Cadet Class European Championships Torquay Cad 18 15 15 192
224117 23.07.2022 UK Cadet Class National Championships Torquay Cad 12 45 2 352
221320 09.07.2022 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 2 6 832
221319 02.07.2022 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 6 6 937
224056 26.05.2022 Dutch Youth Regatta IJsselmeer off Workum Cad 8 9 5 322
221606 21.05.2022 HOP Regata Nechranice Cad 7 3 5 165
221802 14.05.2022 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 3 5 390
224038 07.05.2022 Ostseecup Cadet Warnemünde Cad 7 12 3 058
221304 30.04.2022 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Cad 2 4 1 406
221201 09.04.2022 VEKRA Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 3 1 734
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211133 09.10.2021 Memoriál Rudolfa Holého Vltava - Praha Cad 3 3 969
211219 02.10.2021 Pohár města Neratovice piskovna mlekojedy Cad 3 5 303
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Cad 2 8 479
212161 18.09.2021 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 4 3 493
211627 11.09.2021 Zlatá sekyrka Labe - Roudnice Cad 3 9 782
211217 28.08.2021 Hurá do školy Rozkoš Cad 7 7 1 471
214084 30.07.2021 Mistrovství Světa Riva del Garda Cad 36 42 8 950
214026 19.06.2021 Puchar Cadeta Europy Centralnej (CECC POL) Jezioro Myśliborske Cad 7 9 2 260
211302 05.06.2021 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Cad 7 6 1 940
211608 29.05.2021 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 3 7 1 005
Související články

Dvě české posádky v první desítce na ME třídy Cadet

23.08.2022
V anglickém Torquay se jelo mistrovství Evropy lodní třídy Cadet, na kterém startovalo celkem 85 lodí. Česko reprezentovaly posádky Jachtklubu Toušeň Adam Winkler/Berenika Cvikrová a Luděk Růžička/Tomáš Jiřička, YC Neratovice Tereza Dítětová/Anna Marie Dítětová a ČYKu Annamaria Kramplová/Martin Morgan Šebor.

Mistrovství Evropy třídy Cadet

30.07.2022
V sobotu 30. srpna bylo v anglickém Torquay slavnostně zahájeno mistrovství Evropy lodní třídy Cadet, na které je přihlášeno celkem 85 lodí. Česko reprezentují posádky Jachtklubu Toušeň Adam Winkler/Berenika Cvikrová a Luděk Růžička/Tomáš Jiřička, YC Neratovice Tereza Dítětová/Anna Marie Dítětová a ČYKu Annamaria Kramplová/Martin Morgan Šebor pod vedením trenérů Zdeňka Parůžka a Pavla Winkle...

Dutch Youth Regatta 2022

31.05.2022
Tři české posádky lodní třídy Cadet, pět posádek třídy RS Feva a jeden závodník třídy ILCA 4 se v termínu 26.–29. 5. účastnili mistrovství mládežnických tříd Holandska ve Workumu – Dutch Youth Regatty 2022.


nahoru