Michaela Bobková

 Zpět

Osobní údaje jsou neveřejné

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Trenér 3. třídy
0383 29.03.2015 - 29.03.2025
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Cheb
Ověřená licence domácího klubu
1504-0085 01.01.2010 - 31.12.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Evr 12 14 4 635
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice Evr 3 3 969
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 11 3 857
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Evr 7 13 3 718
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Evr 7 18 2 814
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 13 2 929
172131 17.06.2017 Jachtařská liga II. Brněnská přehrada Lig 0 3 4 921
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 9 3 813
171511 23.09.2017 Švestková regata Jesenice Evr 2 2 1 600
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr 12 10 8 169
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 4 6 937
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 34 172
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Evr 7 11 3 953
161136 19.08.2016 Česká jachtařská liga II. Lipno - Olympijský park Rio Lig 7 1 7 707
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice Evr 4 4 1 376
161504 17.09.2016 Švestková regata Jesenice Evr 3 6 1 206
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR 12 1 14 162
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 31 272
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151101 14.03.2015 Jarní RS svezení Vltava - Praha RsF 3 6 1 734
154219 03.04.2015 The first of the Kings Loano-Italy M24 4 6 1 747
151128 15.04.2015 Pražský Točák III. Vltava - Praha pod Vyšehradem OT 1 7 297
151129 22.04.2015 Pražský Točák Vltava - Praha pod Vyšehradem OT 1 2 976
151302 25.04.2015 Velká cena RODOP Lipno - Kovářovská zátoka M24 7 1 6 154
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny 29r 7 8 707
154263 05.05.2015 Auditron Sailing series Melges 24 Lago di Garda M24 10 4 11 617
154264 06.05.2015 Kiel-Cup Foxtrot Melges 24 Kiel M24 3 2 2 838
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Evr 7 13 3 630
154248 14.05.2015 Melges Austrian Open 2015 Attersee M24 7 1 8 940
151132 27.05.2015 Pražský točák VIII. Praha - Vltava OT 1 2 645
151133 27.05.2015 Pražský Točák IX. Vltava - Praha OT 1 2 645
151503 30.05.2015 Stříbrná plachetnice Jesenice Evr 4 2 1 996
153106 05.06.2015 World championship 2015 Melges 24 Middelfarth M24 36 11 37 344
151318 13.06.2015 O pohár starosty Lipno - Lipno n.Vltavou 29r 3 3 1 206
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 10 1 709
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. 29r 7 8 1 385
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. 29r 7 6 1 582
151510 19.09.2015 Švestková regata II. Jesenice Evr 3 2 2 838
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr 12 13 7 069
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha TR 11 12 1 111
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 12 2 161
141503 17.05.2014 Stříbrná Plachetnice Jesenice Evr 3 4 831
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny LaR 6 19 1 104
141510 23.08.2014 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 2 3 202
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 4 2 918
141627 13.09.2014 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 4 2 3 017
141512 20.09.2014 Švestková Regata II Jesenice Evr 4 2 3 656
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr 6 8 4 452
141348 08.11.2014 Evropa Cup Bezdrev Evr 1 4 930
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131306 27.04.2013 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 2 2 524
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Evr 4 16 1 907
131503 18.05.2013 Stříbrná plachetnice Jesenice Evr 3 2 2 400
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 10 1 774
131621 07.09.2013 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 2 4 1 555
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Evr 3 2 2 838
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr 6 10 4 015
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TR 6 8 1 663
133139 08.11.2013 Mistrovství světa třídy Evropa Dánsko, Sonderborg Evr 12 58 1 964
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 35 164
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121306 28.04.2012 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 8 1 122
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 17 1 846
121504 19.05.2012 Stříbrná plachetnice + SKP Jesenice Evr 4 4 2 580
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 8 2 918
121321 23.06.2012 Bali Cup Bezdrev Evr 3 1 3 541
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 2 9 1 476
123140 12.07.2012 MEJ_EVR_Ž ITA Evr 12 34 3 813
121513 25.08.2012 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 2 1 1 892
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 7 2 873
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 4 8 1 496
121345 15.09.2012 Jihočeská žába Bezdrev Evr 3 3 2 484
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Evr 3 9 1 206
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 17 3 200
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114214 16.04.2011 13th TORBOLE EUROPE MEETING Lago de Garda, Itálie Evr 5 193 749
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Evr 3 6 1 581
111302 30.04.2011 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 4 2 109
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 17 2 056
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 11 2 312
111504 28.05.2011 SKP Jesenice Evr 4 3 2 496
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 4 3 961
111505 18.06.2011 Jesenický pohár Jesenice Evr 3 4 1 206
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 15 1 925
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 6 3 468
111516 17.09.2011 Švestková regata Jesenice Evr 3 4 2 188
111416 08.10.2011 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 5 1 548
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 14 3 975
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Oldřichov - Barbora Evr 1 7 432
101302 01.05.2010 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr -1 1 0
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr 4 13 2 709
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 19 1 254
101504 29.05.2010 Krajský přebor Jesenice Evr 4 4 1 996
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 11 2 690
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 15 2 064
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 12 2 108
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Evr 3 4 2 333
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 19 3 021
101125 06.11.2010 EVROPACUP Vltava Evr 1 25 356
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091602 25.04.2009 Zlatá plachta Barbory + KP Oldřichov Evr 3 7 1 534
091304 02.05.2009 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 5 2 109
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr 4 32 835
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 13 1 737
091504 30.05.2009 Krajský přebor Jesenice Evr 4 6 672
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 4 25 938
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 13 2 173
091411 25.07.2009 Letní Vánoční regata Bolevák Evr 2 5 202
094272 31.07.2009 Interpohár Oravská přehrada Evr 5 3 4 000
094001 07.08.2009 Velká cena Slovenska - MMSR Liptovská Mara Evr 6 3 6 025
092204 15.08.2009 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 29 404
091511 22.08.2009 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 2 1 935
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 18 1 404
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 12 1 679
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice Evr 3 3 2 708
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 20 2 832
091418 03.10.2009 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 9 782
091120 06.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 9 1 356
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084223 20.03.2008 26°LAKE GARDA MEETING Itálie Garda Q 5 423 1 966
081302 03.05.2008 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Q 3 1 4 139
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 10 3 092
081305 17.05.2008 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 1 3 831
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 1 3 698
081504 31.05.2008 Krajský přebor Jesenice Q 4 3 2 108
081309 07.06.2008 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 1 3 741
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Q 3 7 2 199
081312 21.06.2008 Bali Cup Bezdrev Q 4 5 4 016
081507 02.08.2008 Femina regata a Senio Cup Regent Evr 3 2 1 935
081327 16.08.2008 Lipenská vlna Lipno Q 4 11 2 027
082128 23.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny TRQ 6 2 3 469
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 7 5 831
081382 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh BRAVO Lipno - hotel Jestřábí Q 1 9 678
081335 13.09.2008 Borůvková regata Lipno Q 3 4 2 582
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice Q 3 5 2 593
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 8 3 285
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR 6 8 1 663
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 2 3 012
071516 26.04.2007 Kontrolní závod Jesenice Q 1 2 402
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 14 2 749
071305 19.05.2007 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 5 2 347
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 6 4 087
071503 02.06.2007 Krajský přebor Jesenice Q 4 1 3 200
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 28 410
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 11 1 373
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 7 3 888
072009 04.07.2007 Závod mladých nadějí I. Velké Dářko Q 1 1 1 215
072007 07.07.2007 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 2 3 787
073127 22.07.2007 MSJ OPTIMIST ITA Q 10 224 1 504
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno TR 6 2 5 677
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 10 5 231
071512 15.09.2007 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 4 12 2 360
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Q 1 11 565
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 13 3 061
071417 06.10.2007 Konec v Plzni Bolevák Q 3 6 2 162
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061401 15.04.2006 Bohemia regata Bolevák Q 3 5 1 330
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 6 2 263
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 26 1 969
061604 06.05.2006 Cena Oldřichova Oldřichov Q 3 5 2 109
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 17 2 346
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 12 1 310
061503 27.05.2006 SKP Jesenice Q 4 3 2 661
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 6 3 904
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Q 4 15 2 564
061504 03.07.2006 Závod nadějí (uzavřený závod) Jesenice Q 1 3 703
061505 08.07.2006 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 1 3 527
061507 29.07.2006 Femina regata Regent Q 3 1 2 637
061612 12.08.2006 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 4 804
061613 14.08.2006 Kontrolní závod I Oldřichov Q 2 1 2 285
061614 16.08.2006 Dálková plavba Oldřichov Q 3 5 1 206
061615 17.08.2006 Kontrolní závod II Oldřichov Q 2 1 2 008
061616 19.08.2006 Cena Teplic Oldřichov Q 2 3 1 054
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš Q 6 17 4 256
061807 30.08.2006 Mistrovství ČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 4 3 469
061808 02.09.2006 Fair Play Rozkoš Q 4 30 1 393
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 6 4 404
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Q 3 6 2 443
061417 07.10.2006 Konec v Plzni Bolevák Q 1 3 469
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051514 Švestková regata Jesenice Q 0 0 0
051413 Cena Primátora Bolevák Q 2 4 998
051515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 2 4 688
051508 Závod nadějí (uzavřený závod) Jesenice Q 4 5 2 064
051330 Bohemia Cup Dvořiště Q 4 28 1 512
051603 Cena Oldřichova Barbora - Oldřichov Q 4 10 2 129
051507 Závod nadějí I. Jesenice Q 1 9 377
051331 BALI Cup Bezdrev Q 3 12 1 206
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 38 1 226
051305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 14 1 296
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 22 2 288
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 15 2 234
051411 Letní Vánoční regata Bolevák Q 2 3 1 248
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 29 2 939
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 14 2 650
051613 Cena Teplic Barbora - Oldřichov Q 2 6 728
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 48 849
051419 Poslední vítr Bolevák Q 2 3 938
051401 Bohemia Regata Bolevák Q 3 10 1 206
051602 Zlatá plachta Barbory Barbora - Oldřichov Q 3 3 2 775
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 22 1 931
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041402 Bohemia regata Bolevák Q 2 18 616
041609 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 20 1 165
041314 Youth CERE regata Lipno - Hruštice Q 4 28 1 108
041506 Závod nadějí I. (uzavřený závod) Jesenice Q 1 2 754
041602 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 16 936
041717 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 13 928
041502 SKP Jesenice Q 4 1 3 784
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 40 1 137
041420 Poslední vítr Bolevák Q 2 5 887
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 40 1 137
041507 Závod nadějí II. Jesenice Q 2 2 1 508
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 13 2 673
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 10 1 734
041808 MČR Rozkoš Q 6 47 1 892
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 24 1 813
041413 Letní Vánoční regata Bolevák Q 2 2 998
041515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 1 3 578
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031309 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 26 797
031319 MR LaR Lipno - Hruštice Q 4 34 503
031336 Bohemia RAWDY Cup Bezdrev Q 4 38 846
031403 Bohemia regata Bolevák Q 3 9 1 053
031505 Krajský přebor II 14 + 15 Jesenice Q 4 7 1 189
031508 Veřejný závod Regent Q 2 9 754
031507 Závod nadějí Regent Q 1 8 402
031506 Porcelán Cup Jesenice Q 1 2 499
031512 40 let Jachtklub Cheb Jesenice Q 3 6 969
031514 Švestková regata Jesenice Q 3 13 1 348
031515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 2 5 713
031603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 14 1 296
031610 Cena RIVETEC Nechranice Q 2 28 318
031704 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 2 26 639
031810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 41 882
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021809 Pohár Velly Rozkoš Q 4 47 708
021808 Mistrovství ČR 2002 Rozkoš Q 6 57 867
021517 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 2 4 688
021516 Švestková regata Jesenice Q 1 19 165
021514 Hornická regata Jesenice Q 1 3 323
021506 Krajský přebor I (přebor PL&KV kraje) Jesenice Q 4 9 753
021505 Porcelán Cup Jesenice Q 1 1 578
021503 Memoriál manželů Chaloupkových Jesenice Q 1 2 402
021502 Jarní závod Regent Q 2 5 202
021413 Cena Lokomotivy + KP (přebor PL&KV kraj Bolevák Q 1 4 645
021412 Závod nadějí - uzavřený závod Bolevák Q 1 7 511
021411 Cena Kooperativy Bolevák Q 1 1 1 305

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ