Sára Tkadlecová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Toušeň, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1214-0102 11.08.2015 - 31.03.2020
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2018 - 31.12.2019
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
197012 05.08.2019 MS+MČR RS500 Lipno - Černá v Pošumaví Rs5 36 5 42 487
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 11 1 215
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví RS7 0 0
184062 30.07.2018 Hempel sailing world championships aarhus 2018 Aarhus 49r 36 49 6 802
184018 21.06.2018 Kieler Woche Kiel 49r 14 26 6 599
181336 02.06.2018 Lipno Marathon Lipno - Lipno nad Vltavou Kaj 1 27 137
184011 22.05.2018 Medemblik Regatta 2018 Medemblik 49r 14 16 3 879
187159 05.05.2018 MČR - Jachtařská liga Praha, Brno, Lipno Lig 0 3 0
181112 05.05.2018 Jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig 7 1 7 387
184128 23.04.2018 SWC Hyeres Hyeres 49r 16 36 2 172
184055 30.03.2018 49 TROFEO S.A.R. PRINCESA SOFIA IBEROSTAR Mallorca 49r 14 38 3 551
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174227 24.03.2017 48.trofeo S.A.R.Princesa Sofia Palma de Malllorca ESP 49r 10 28 0
174249 17.06.2017 Kieler Woche 2017 29er Německo 49r 10 28 3 351
173219 30.07.2017 49er/49erFX/Nacra 17 Europeans 2017 Olympia Zentrum Kiel-Schilksee 49r 24 54 4 516
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví Rs5 12 1 16 275
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 7 4 021
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164212 26.02.2016 Easter regata . 29r 8 13 2 474
161105 30.04.2016 Nechranický Skluz Nechranice 29r 7 3 3 283
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF 18 20 12 046
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny 29r 7 3 2 260
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví 29r 2 1 1 600
164202 18.06.2016 Kieler Woche Kiel 29r 10 60 2 573
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 3 3 689
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 3 2 260
167028 25.07.2016 MS 29er Medemblik 29r 24 145 7 142
161330 18.08.2016 Mistrovství České republiky Lipno - Černá v Pošumaví Rs5 8 1 8 442
162159 10.09.2016 Moravia skiff regatta Nové Mlýny 29r 0 0 0
161113 30.09.2016 MCR - Skiffmania I. Nechranice 29r 12 3 8 437
164319 27.10.2016 29-er 2016 Eurocup Italy Riva del Garda 29r 10 41 4 425
167044 26.12.2016 MSJ Cadet Buenos Aieres Cad 24 36 6 841
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154215 28.03.2015 Easter regatta Circolo Vela Arco, Garda 29r 8 12 3 494
151304 25.04.2015 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n.Vltavou Cad 3 2 2 109
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny 29r 7 7 1 113
152125 16.05.2015 Věstonická Venuše RS Nové Mlýny 29r 7 5 2 136
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Cad 7 2 4 921
157019 13.06.2015 CECC GER Geierswaldersee Cad 7 10 4 765
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 5 5 321
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. 29r 7 7 1 791
153308 31.07.2015 MS CADET Riva del Garda Cad 24 24 11 621
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. 29r 7 8 707
152170 05.09.2015 Vítr z vinohradů Nové Mlýny 29r 7 6 1 582
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Cad 12 8 6 242
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha TR 11 4 6 359
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141310 26.04.2014 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 4 1 4 016
147001 09.05.2014 CECC POL Kiekrz Cad 5 8 4 611
144240 17.05.2014 Ostseecup Warnemünde Cad 3 1 4 897
144243 22.05.2014 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego Puck, Polsko Cad 5 6 4 513
147002 31.05.2014 Pohárový závod Agárd Maďarsko Cad 4 5 1 714
147004 14.06.2014 Parzival Cup Ruppiner See Německo Cad 4 6 3 865
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 1 4 404
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 1 7 483
143144 14.08.2014 Mistrovství světa Weymouth Cad 10 28 3 351
147009 12.09.2014 CECC GER Bautzener Talsperre Cad 5 6 3 604
142163 26.09.2014 MČR - CECC CZE Nové Mlýny Cad 5 7 2 992
144025 03.10.2014 Mezinárodní Mistrovství Německa Neuruppin Cad 6 4 6 794
147011 10.10.2014 CECC HUN Balaton Cad 5 15 1 337
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131105 20.04.2013 Mem.R.Ořovského - závod k 120 let ČYK Vltava - Praha Cad 3 2 1 734
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Cad 3 1 3 012
134227 04.05.2013 Ostseecup Warnemünde Cad 3 9 2 246
134201 10.05.2013 CECC POL Kiekrz Cad 5 34 1 208
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Cad 4 2 1 996
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 1 3 784
131717 01.06.2013 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 4 3 2 312
134203 08.06.2013 CECC GER Geierswalde Cad 5 7 3 736
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 2 1 497
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 1 4 721
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 5 2 887
133118 25.07.2013 MS CAD Niewport Cad 10 47 2 550
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Cad 4 3 2 496
132147 21.09.2013 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 2 1 1 406
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny Cad 5 6 2 495
134204 11.10.2013 CECC HUN Balaton Cad 5 5 3 162
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 4 1 206
124227 28.04.2012 Ostseecup 2012 Warnemunde Cad 3 34 448
127021 11.05.2012 CECC POL Kiekrz - Polsko Cad 5 36 1 261
122002 19.05.2012 Májový pohár Velké Dářko Cad 4 4 2 580
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 3 3 200
127022 02.06.2012 CECC GER Geierswalde - GER Cad 5 20 2 266
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice Cad 4 4 1 813
127023 17.06.2012 CECC HUN Csopak - HUN Cad 5 18 1 037
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 4 2 700
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 4 4 050
123131 21.07.2012 MEJ CAD Carnac Cad 8 55 3 401
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Cad 5 11 1 909
122135 15.09.2012 Modrý hrozen A Nové Mlýny Cad 4 4 2 312
124030 28.09.2012 Mezinárodní Mistrovství Německa Unteruckersee, Prenzlau Cad 3 2 4 206
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice Cad 3 2 1 497
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 1 4 540
114236 30.04.2011 Ostseecup 2011 Warnemunde Cad 3 40 456
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 11 823
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice Cad 4 7 1 189
111719 11.06.2011 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 7 303
117006 18.06.2011 CECC GER Geierwalder see - GER Cad 5 23 1 153
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Cad 3 4 1 360
111209 27.06.2011 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Cad 2 3 646
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 7 2 412
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Cad 5 11 1 692
113195 27.07.2011 MS Cadet 2011 Kühlungsbom - GER Cad 10 62 1 837
112146 17.09.2011 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 6 1 457
114023 01.10.2011 Internationale Deutsche Jugendmeistersch Blossin - Wolziger See Cad 6 7 5 275
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad 3 4 1 206
111121 22.10.2011 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 5 202
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
103201 01.01.2010 Mistrovství světa 2009 Buenos Aires, Argentina Cad 10 12 5 533
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 5 541
107030 01.05.2010 CECC GER - Ostseecup 2010 Warnemünde, GER Cad 5 1 8 672
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš Cad 4 1 4 721
104252 27.05.2010 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego kl Puck Cad 5 12 2 566
101723 12.06.2010 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 8 594
101313 03.07.2010 Czech CECC 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Cad 2 14 554
101315 05.07.2010 Pohár ALT Cadet Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 20 404
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 8 2 064
103113 24.07.2010 MS Cadet POL Cad 10 42 3 808
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 6 1 608
107024 25.09.2010 CECC HUN Balaton - Tihany Cad 5 10 2 406
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady Cad 2 4 906
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad 4 9 753
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094211 03.04.2009 United 4 Sailing Medemblik Cad 5 6 4 140
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 3 1 872
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 1 5 519
094236 09.05.2009 United4 Workum , Holandsko Cad 4 13 2 173
094226 15.05.2009 CECC POL Poznaň - POL Cad 5 12 4 071
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Cad 4 2 4 404
094228 13.06.2009 CECC GER Geierswalde - Německo Cad 5 1 8 621
094227 19.06.2009 CECC HUN Balaton - Maďarsko Cad 5 6 4 071
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. Cad 4 2 4 221
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Cad 6 1 8 412
093113 18.07.2009 MEJ CADET Almería, Španělsko Cad 8 27 5 657
091337 12.09.2009 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 1 5 608
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 4 2 812
091342 26.09.2009 Central European Cup Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 5 2 5 901
094014 02.10.2009 German Open Inselsee Güstrov Cad 4 2 5 851
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
087023 04.04.2008 Ger CCEC Warnemünde - GER Cad 5 5 4 792
081203 19.04.2008 Toušenský pohár Poděbrady Cad 3 2 2 524
082106 03.05.2008 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Cad 3 9 782
087029 09.05.2008 Pol CECC Poznaň, POL Cad 5 22 2 923
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 2 1 2 713
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice Cad 4 4 2 700
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 3 1 734
087008 20.06.2008 Hun CECC Balaton Cad 5 15 2 081
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 5 13 2 593
081318 03.07.2008 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 5 4 218
083136 31.08.2008 MSJ_CADET NED Cad 10 59 2 386
081335 13.09.2008 Borůvková regata Lipno Cad 4 1 5 326
082136 20.09.2008 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 2 4 016
082139 27.09.2008 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 3 1 3 303
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha Cad 4 5 1 774
084296 20.10.2008 Cadet German open 2008 Oberer Templiner See Cad 4 4 4 016
081118 25.10.2008 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 4 688
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071201 21.04.2007 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 3 166
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Cad 2 3 1 054
074215 11.05.2007 Poznanski puchar klasy Cadet Kiekrz (PL) Cad 5 22 3 362
074228 23.06.2007 Central European Cadet Cup Hungary Fertő tó, Hungary Cad 5 5 4 909
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 4 1 5 774
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 1 8 412
074005 28.07.2007 UKNCCA Open National Championships 2007 Pwllheli, GBR Cad 6 27 5 074
073131 03.08.2007 Mistrovství světa Cadet 2007 Pwlhelli Cad 10 49 2 800
071728 08.09.2007 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 1 3 166
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 1 5 608
072133 22.09.2007 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 1 5 519
074271 28.09.2007 CECC Germany Scharmützelsee, Germany Cad 5 5 5 590
071224 06.10.2007 Pohár města Neratovic Pískovna Tišice Cad 1 1 800
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Cad 4 1 4 570
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061108 20.05.2006 Regata mládeže Vltava - Praha Cad 3 6 1 310
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice Cad 4 2 4 404
063114 24.06.2006 Central European Cadet Cup Hungary 2006 Balatonfüred, Maďarsku Cad 5 31 1 004
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno Cad 4 4 3 365
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno Cad 6 15 2 324
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 9 1 791
062134 23.09.2006 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 5 2 812
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 7 1 608
061123 21.10.2006 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 6 452
Související články

Ondřej Teplý bere na Kieler Woche stříbro

30.06.2019
Ondřej Teplý dnes vyhrál medailovou rozjížďku ve třídě Finn a posunul se tak na celkové druhé místo. Za vítězným Němcem Phillipem Kasueskem zaostal o pouhé dva body.

Kieler Woche v plném proudu

27.06.2019
Tradiční jachtařský svátek v německém Kielu je již v plném proudu. Letos se koná již 125. ročník a české barvy jsou na něm vidět!

Světový pohár v Janově

24.04.2019
Od 15. do 20. dubna se v Janově konal světový pohár olympijských tříd. Z českých závodníků se ho zúčastnily pouze obě naše posádky 49eruFX Dominika Vaďurová – Sára Tkadlecová a sestry Živné a Laseristi Viktor Teplý, Štěpán Novotný a Jakub Halouzka.

Finnař Ondřej Teplý Jachtařem roku 2018

11.03.2019
Zcela zaslouženě se vítězem ankety Jachtař roku 2018 stal juniorský mistr světa Ondřej Teplý (24) z Jachtklubu Brno, který závodí v olympijské třídě Finn. Je naší největší nadějí na kvalifikaci na olympiádu v Tokiu 2020, paradoxně ve třídě, která s největší pravděpodobností v roce 2024 už v olympijském programu nebude.

Vstupenka do Tokia unikla jen těsně

11.08.2018
Od 2. srpna se v dánském Aarhusu konal nejdůležitější závod letošní sezony – mistrovství světa olympijských tříd, které bylo zároveň první kvalifikací na olympijské hry v Tokiu. Česká republika zatím bohužel žádné místo nezískala.

Aarhus – čtvrtý a pátý den

07.08.2018
Zatímco v neděli 5. 8. vál silný vítr, v pondělí se téměř nic neodjelo.

Aarhus den třetí – dotek s bójkou, dvě cvaknutí a přesto parádní výsledek

05.08.2018
V sobotu 4. 8. začaly závodit také 49eryFX. A Dominika Vaďurová se Sárou Tkadlecovou měly dobrý den, i když to tak ze začátku nevypadalo.

Medemblik Regatta

06.06.2018
Konec května patřil v Medembliku olympijským třídám. I když účast nebyla taková jako v minulých letech, přesto přinesla příjemné závodění a pro všechny naše reprezentanty kvalitní přípravu na vrcholy sezony.

Medemblik Regatta

23.05.2018
Včera se v Medembliku začalo závodit. I když účast není taková jako v minulých letech, stále je to velká regata olympijských tříd.

Kdo bude bojovat o olympiádu v Tokiu?

17.05.2018
Český tým se chystá na mistrovství světa v Aarhusu   Od 2. do 12. srpna se v dánském Aarhusu pojede nejdůležitější závod letošní sezony – mistrovství světa olympijských tříd, které je zároveň první kvalifikací na olympijské hry v Tokiu.

Česká jachtařská liga

08.05.2018
První díl České jachtařské ligy 2018, který se jel od 5. do 7. května v Praze, byl sice poznamenám nepřízní počasí, ale i tak se ujelo 18 zajímavých rozjížděk a na vodě se odehrálo hned několik adrenalinových soubojů. Konečné pořadí určil výsledek prvního dne.

Medailová rozjížďka v Hyeres na dosah

27.04.2018
Dnes na světovém poháru v Hyeres: Ondra Teplý si zajel škrtačku (22) a přidal jednu desítku. Zůstává čtvrtý, na zítřek zvývají dvě rozjížďky a on si celkem pevně drží pozici v první desítce Držte palce, ať ho v neděli vidíme v medailové jízdě!

Ondřej Teplý v Hyeres jen kousek od medailových příček

25.04.2018
Máme za sebou první dva dny světového poháru v Hyeres. Závod zatím provází slabý vítr.

Světový pohár v Hyeres začíná zítra

23.04.2018
Zítra začnou v Hyères na Francouzské riviéře závodit nejlepší olympijští jachtaři. Světový pohár olympijských tříd potrvá až do neděle 30. 4., medailové rozjížďky se pojedou o víkendu. Doufejme, že v nich uvidíme i někoho z českých reprezentantů.  

MALLORCA KICK-OFF

10.04.2018
První letošní závod na Mallorce je za námi a za 10 dní na nás čeká náš první Světový pohár ve francouzském Hyéres.

Regata 49 Trofeo Princesa Sofía Iberostar skončila

06.04.2018
Pro naše reprezentanty závod na Mallorce skončil. Zítra už jsou na programu jen medailové rozjížďky pro prvních deset v každé třídě. Do nich se nikdo z našich neprobojoval.

Czech FX girls v rozhovoru na iSport.cz

04.04.2018
Přečtěte si zajímavý rozhovor s reprezentantkami ve třídě 49erFX Dominikou Vaďurovou a Sárou Tkadlecovou. 

Na Mallorce Češi v rozjížďkách v první desítce

04.04.2018
Druhý den regaty olympijských tříd na Mallorce byl opět ve znamení slabého větru. Přesto všechny třídy nakonec odjely naplánované rozjížďky. Štěstí přálo i některým našim závodníkům, kteří se podívali do první desítky.

Na Mallorce se začne závodit v pondělí

29.03.2018
Čeští jachtaři jsou připraveni a trénují na místě, kde se bude konat 49. ročník regaty Trofeo Princesa Sofía Iberostar.

Zpráva hlavního trenéra reprezentace 1/ 2018   

13.02.2018
Leden byl pro většinu českých jachtařů stále ještě měsícem, kdy si užívají zimní období a připravují se na novou sezonu.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ