Zuzana Vychová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YC Neratovice
ověřená licence domácího klubu
1203-0546 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191335 29.06.2019 O krále Šumavy II. lipno - cerna v posumavi 420 7 5 2 494
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš 420 7 2 5 600
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184087 29.08.2018 2018 Hungarian 420 National Championship Balatonfüredi 420 12 7 6 937
184064 14.07.2018 2018 Youth Sailing World Championships Corpus Christi USA 420 24 20 2 933
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420 7 1 7 707
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír 420 4 2 2 312
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš 420 7 5 3 104
181705 28.04.2018 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero 420 3 2 1 497
181704 21.04.2018 Optimistický Mácháč Máchovo jezero 420 7 4 3 782
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny 420 2 3 202
177017 12.05.2017 CECC POL Zalew Zegrziňski Cad 6 3 7 420
171305 27.05.2017 Krajský přebor Bezdrev Cad 7 1 8 730
177019 10.06.2017 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 6 5 275
171608 17.06.2017 Hop Regata Nechranice Cad 7 1 8 505
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada RsF 10 7 6 361
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 2 13 466
173221 03.08.2017 Mistrovství světa Bruinisee, Nizozemí Cad 24 14 18 265
171331 02.09.2017 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 1 8 730
172185 23.09.2017 CECC CZE Nové Mlýny Cad 6 3 5 914
172173 29.09.2017 Pohárový závod Nové Mlýny Cad 7 1 7 997
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha 420 3 8 303
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
167018 22.04.2016 CECC HUN Balatón Cad 6 6 4 218
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF 18 21 11 664
164281 11.06.2016 Goldener Geier Geierswaldersee Cad 1 5 833
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Cad 3 1 3 427
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 1 7 997
167029 29.07.2016 MEJ Cadet Balatón Cad 18 5 23 091
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 2 5 890
167036 10.09.2016 Stauseepokal Tallsperre Bautzen Cad 7 1 9 494
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 1 8 261
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha 420 3 3 1 581
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151304 25.04.2015 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n.Vltavou Cad 3 1 3 012
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Cad 7 1 7 029
157019 13.06.2015 CECC GER Geierswaldersee Cad 7 1 11 765
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 1 7 387
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. Cad 7 1 7 029
153308 31.07.2015 MS CADET Riva del Garda Cad 24 17 15 215
151338 05.09.2015 Borůvková regata Lipno - Lipno n.Vltavou Cad 7 1 7 707
157031 12.09.2015 Stauseepokal Talsperre Bautzen Cad 7 1 8 261
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Cad 12 2 13 466
157028 03.10.2015 CEEC HUN Balaton Cad 6 2 7 081
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141310 26.04.2014 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 4 2 2 812
147001 09.05.2014 CECC POL Kiekrz Cad 5 25 2 137
144240 17.05.2014 Ostseecup Warnemünde Cad 3 5 2 801
144243 22.05.2014 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego Puck, Polsko Cad 5 16 2 383
147002 31.05.2014 Pohárový závod Agárd Maďarsko Cad 4 9 753
147004 14.06.2014 Parzival Cup Ruppiner See Německo Cad 4 14 2 393
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 1 2 400
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 2 3 200
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 2 5 677
143144 14.08.2014 Mistrovství světa Weymouth Cad 10 46 1 195
147009 12.09.2014 CECC GER Bautzener Talsperre Cad 5 8 2 979
144025 03.10.2014 Mezinárodní Mistrovství Německa Neuruppin Cad 6 2 8 601
147011 10.10.2014 CECC HUN Balaton Cad 5 3 4 832
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131105 20.04.2013 Mem.R.Ořovského - závod k 120 let ČYK Vltava - Praha Cad 3 4 831
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Cad 3 4 1 206
134227 04.05.2013 Ostseecup Warnemünde Cad 3 22 1 082
134201 10.05.2013 CECC POL Kiekrz Cad 5 40 855
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Cad 4 3 1 291
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 4 1 376
131717 01.06.2013 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 4 4 1 813
134203 08.06.2013 CECC GER Geierswalde Cad 5 2 6 457
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 3 969
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 3 2 812
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 4 3 469
133118 25.07.2013 MS CAD Niewport Cad 10 66 1 075
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Cad 4 2 3 200
132147 21.09.2013 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 2 2 804
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny Cad 5 8 1 870
134204 11.10.2013 CECC HUN Balaton Cad 5 9 1 886
131124 19.10.2013 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 5 202
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
127021 11.05.2012 CECC POL Kiekrz - Polsko Cad 5 49 592
122002 19.05.2012 Májový pohár Velké Dářko Cad 4 9 1 172
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 7 1 728
127023 17.06.2012 CECC HUN Csopak - HUN Cad 5 23 505
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 5 541
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 13 653
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 11 1 414
123131 21.07.2012 MEJ CAD Carnac Cad 8 108 1 056
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Cad 5 19 722
122135 15.09.2012 Modrý hrozen A Nové Mlýny Cad 4 9 904
124030 28.09.2012 Mezinárodní Mistrovství Německa Unteruckersee, Prenzlau Cad 3 36 440
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice Cad 3 5 303
121118 13.10.2012 Primátorský štít Vltava- Praha Cad 2 4 202
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
117002 13.05.2011 CECC POL Kiekrz - POL Cad 5 24 2 099
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 7 1 608
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice Cad 4 6 1 457
111719 11.06.2011 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 4 1 032
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 8 2 064
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Cad 5 10 1 899
113195 27.07.2011 MS Cadet 2011 Kühlungsbom - GER Cad 10 67 1 500
117011 18.08.2011 CECC HUN Balaton - HUN Cad 2 9 851
112146 17.09.2011 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 8 957
114023 01.10.2011 Internationale Deutsche Jugendmeistersch Blossin - Wolziger See Cad 6 12 3 870
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad 3 3 1 581
111120 15.10.2011 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 4 1 376
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
104218 09.04.2010 RYBNICKIE REGATY ŻEGLARSKIE Rybnik Cad 3 4 831
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 4 831
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 3 3 1 581
107009 15.05.2010 CECC POL Poznaň - Polsko Cad 5 42 1 280
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš Cad 4 7 1 340
101723 12.06.2010 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 9 440
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 4 1 032
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Cad 1 5 247
101313 03.07.2010 Czech CECC 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Cad 2 12 688
101315 05.07.2010 Pohár ALT Cadet Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 14 1 024
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 5 3 289
103113 24.07.2010 MS Cadet POL Cad 10 74 1 349
101728 04.09.2010 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 4 1 032
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 4 5 1 925
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 3 2 812
107024 25.09.2010 CECC HUN Balaton - Tihany Cad 5 18 1 130
104022 30.09.2010 German Open 2010 Ribnitz Cad 6 6 5 914
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad 4 5 1 774
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 4 1 497
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 6 2 406
091102 09.05.2009 Memoriál Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Cad 2 1 1 600
094226 15.05.2009 CECC POL Poznaň - POL Cad 5 37 1 626
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Cad 4 6 2 496
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Cad 6 4 4 800
093113 18.07.2009 MEJ CADET Almería, Španělsko Cad 8 86 1 631
091337 12.09.2009 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 7 2 228
091342 26.09.2009 Central European Cup Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 5 11 2 199
Související články

Mistrovství světa mládeže v Texasu

22.07.2018
V Texasu v sobotu 21. 7. skončilo mistrovství světa mládeže. A jak ho hodnotí trenér David Křížek?

Mistrovství světa mládeže v Corpus Christi v Texasu

16.07.2018
Juniorský reprezentační tým Lucie Keblová (Laser Radial), Ben Přikryl(Laser Radial), Jaroslav Čermák a Petr Košťál (29er) a Zuzana a Eliška Vychovy(420) se pod trenérským vedením Davida Křížka a Johany Rozlivkové účastní mistrovství světa mládeže v Corpus Christi v americkém Texasu, které začíná dnes, tedy 16. července.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ