Milan Hájek

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Lokomotiva Plzeň, JO
ověřená licence domácího klubu
1401-0120 11.08.2015 - 31.03.2020
Člen HZS
VMP: 157346 Velikost: L Skupina: Plzeň 10.3.2018
0420 10.03.2018 - 10.03.2023
Trenér 3. třídy
0214 06.03.2011 - 24.01.2026
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191127 15.06.2019 Windypoint regata Lipno - Černá v Pošumaví RS7 7 1 8 940
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184123 20.10.2018 Rolex Middle Sea Race Malta Orc 30 4 22 627
181332 06.10.2018 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou RS7 7 1 8 730
181341 22.09.2018 Podzimní RSvezení lipno - lipno nad vltavou RS7 7 10 1 730
184073 08.09.2018 ORC European Championship 2018 Limassol Cyprus OT 24 2 24 098
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví RS7 0 0
184060 16.08.2018 RS700 European Championship 2018 Weymouth, GBR RS7 24 4 24 730
184041 27.07.2018 Kontrolní závod Garda RS7 3 1 3 427
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 2 9 320
181309 16.06.2018 MČR - Windypoint regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7 12 1 16 275
184016 13.06.2018 66° ROLEX GIRAGLIA 2018 St. Tropez - Giraglia - Genova Orc 10 3 15 377
184007 02.05.2018 Sail Racing PalmaVela 2018 OrI 8 2 8 442
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
171503 27.05.2017 SKP Plzeňského a Karlovarského Kraje Jesenice FB 4 5 2 193
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice FB 7 5 5 719
171107 17.06.2017 Windy point regata Černá v Pošumaví RS7 7 1 9 658
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 6 5 497
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 6 5 165
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví RS7 24 1 40 873
174302 12.09.2017 IT regatta 2017 Biograd na Moru, Chorvatsko DN 1 5 606
171335 07.10.2017 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou RS7 7 1 9 658
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Chorvatsko NJ 12 3 10 832
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161401 02.04.2016 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 1 3 915
161303 23.04.2016 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou RS7 1 2 703
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 1 10 727
161509 28.05.2016 Sdružený krajský přebor Jesenice FB 4 1 4 989
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice FB 2 2 2 463
164259 10.06.2016 Sanremo Race Sanremo, ITA Orc 10 2 16 061
164258 15.06.2016 Giraglia Rolex Cup St. Tropez-Genova Orc 10 2 17 294
161318 18.06.2016 Windy point regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7 7 2 7 213
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 13 7 069
163214 03.07.2016 ORC European Championship Porto Carras, Řecko Orc 24 16 11 162
163213 25.07.2016 RS700 European Championship Lago di Garda, Itálie RS7 24 2 13 875
167030 30.07.2016 FB Europeans Brenzone, Lago di Garda FB 24 4 29 473
161330 18.08.2016 Mistrovství České republiky Lipno - Černá v Pošumaví RS7 12 1 17 079
161114 01.10.2016 MCR - Skiffmania II. Nechranice RS7 1 1 1 055
161342 08.10.2016 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou RS7 0 0 0
161121 06.11.2016 MČR ORC 2016 Vodice - Chorvatsko Orc 12 1 15 325
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 1 4 139
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 2 8 940
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 7 5 131
151503 30.05.2015 Stříbrná plachetnice Jesenice FB 4 1 4 570
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice FB 7 1 10 239
154256 11.06.2015 Trofeo Conde de Godo Barcelona Orc 4 2 3 017
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup Lipno - Černá v Poš. RS7 12 1 15 661
153202 27.06.2015 ORC World Championship 2015 Barcelona Orc 36 19 14 473
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 7 5 5 834
151335 29.08.2015 Plážový RS povaleč Lipno - Lipno nad Vltavou RS7 1 5 402
151340 12.09.2015 Lipenská jízda Lipno - Černá v Poš. RS7 7 3 4 047
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 4 6 729
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny FB 12 6 11 476
151343 10.10.2015 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno n.Vltavou RS7 7 1 9 320
154299 17.10.2015 ROLEX MIDDLE SEA RACE Malta Orc 16 3 22 547
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák FB 3 1 3 915
144236 26.04.2014 Swiss-Cup Mammern, Švýcarsko FB 2 1 2 713
144234 30.04.2014 Palma Vela 2014 Mallorca Orc 3 1 3 303
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 1 6 129
142118 17.05.2014 Věstonická Venuše RS Nové Mlýny RS7 4 1 4 221
144244 22.05.2014 Trofeo Conde de Godo Barcelona, Španělsko Orc 4 1 5 693
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice FB 4 1 5 851
143205 13.06.2014 RS700 European Championship 2014 Bruinisee, Holandsko RS7 10 5 6 573
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 3 4 672
143206 01.07.2014 ORC European Championship 2014 Valencie, Španělsko Orc 10 5 8 334
143209 02.08.2014 ORC World Championship 2014 Kiel, Německo Orc 12 3 16 557
144018 20.08.2014 Schweizermeisterschaft Fireball Brunnen, SUI FB 6 1 9 289
141337 29.08.2014 MČR Lipno - Hrdoňov RS7 6 1 7 989
144316 09.09.2014 IT regatta 2014 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 1 3 624
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny FB 4 2 5 049
141343 11.10.2014 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno n/Vlt. RS7 4 1 4 989
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131401 06.04.2013 Bohemia Regata Bolevecký rybník FB 1 2 499
134230 25.04.2013 Palermo 130Nm Palermo, Italie Orc 3 2 4 032
134229 28.04.2013 Eolian Sailing Week Salina, Italie Orc 3 1 3 427
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 3 3 865
132192 18.05.2013 Věstonická Venuše - okruh B Nové Mlýny RS7 4 2 2 812
134005 24.05.2013 Swiss Nationals Lugano FB 6 2 7 483
134240 30.05.2013 ORCi Mediterranean Championship S.Vito, Sicílie Orc 3 5 1 818
131315 15.06.2013 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou RS7 4 2 3 904
133206 21.06.2013 ORC Worlds Ancona, Itálie Orc 12 8 11 066
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 1 10 015
134008 23.07.2013 Mistrovství Itálie ORC Ravenna Orc 6 2 7 388
131325 03.08.2013 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 0 0 0
131329 23.08.2013 Grand prix - MČR Lipno nad Vltavou RS7 6 2 6 025
131115 30.08.2013 MČR Lipno - Černá v Pošumaví RS7 4 1 4 404
134279 11.09.2013 Trofeo Challenge Ignazio Florio Favignana, Itálie Orc 3 4 2 463
137014 21.09.2013 MČR - Onedesign marina Frapa, Rogoznice - Chorvatsko NJ 6 5 3 944
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny FB 4 2 4 989
132163 05.10.2013 Burčáková regata Nové Mlýny FB 4 4 3 285
131336 12.10.2013 Lipenský kotrmelec Lipno nad Vltavou RS7 4 2 3 517
134302 19.10.2013 Rolex Middle Sea Race Malta Orc 8 3 8 033
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124230 21.04.2012 ORCi Cup Hrvatske Zlarin, Chorvatsko Orc 3 5 1 444
124228 27.04.2012 Campionato Nazionale d Area Salina, Itálie Orc 3 1 4 644
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum FB 4 2 4 489
121718 26.05.2012 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 2 3 656
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice FB 4 1 5 925
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice FB 4 2 4 860
124253 10.06.2012 ORC Mediterranean Championship Cres, Chorvatsko Orc 3 5 1 069
123205 23.06.2012 ORC European Championship Punta Ala, Italie Orc 10 4 6 451
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 1 6 254
123130 21.07.2012 2012 European Championships ITA - Bracciano Lake FB 10 11 10 808
124025 27.08.2012 ORC Campionato Italiano Riva di Traiano, Itálie Orc 3 5 1 972
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny FB 6 6 5 275
124295 20.10.2012 Rolex Middle Sea Race Malta Orc 3 5 2 173
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 2 5 165
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice FB 4 2 5 165
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice FB 4 1 6 193
113132 18.06.2011 ORCi World Championship Cres, Chorvatsko Orc 12 12 9 854
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 1 10 218
114012 17.07.2011 ORC Italian Championship Trieste OrI 6 13 2 953
114014 06.08.2011 ORCi Greek Championship Skopelos Orc 6 1 8 776
114015 18.08.2011 Mistrovství Francie Le Val-André FB 8 2 12 507
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny FB 4 10 2 254
114297 22.10.2011 ROLEX Middle Sea Race Valetta, MLT Orc 5 10 3 771
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Bolevák FB 3 3 2 708
104228 24.04.2010 Van Uden Reco Stellendam Regatta 2010 Stellendam, Holandsko OT 3 1 3 166
104231 28.04.2010 Jadranska regata Vis, Chorvatsko OT 3 2 1 935
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 2 4 570
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 5 3 129
101722 29.05.2010 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 2 3 904
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice FB 2 1 2 846
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice FB 4 2 5 049
104005 19.06.2010 ORC Croatia Championship Cres Orc 6 3 3 743
103205 05.07.2010 ORCi European Championship Cagliari Orc 10 8 4 989
101412 24.07.2010 Letní Vánoční regata Bolevák FB 4 2 3 017
101320 31.07.2010 Lázeňská regata Svět FB 1 7 578
104012 22.08.2010 ORC Campionato Italiano Livorno, ITA Orc 6 1 6 606
107023 20.09.2010 RODOP MČR Onedesign + Velká cena YFA Chorvatsko Bav 6 3 3 469
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny FB 10 6 10 130
101115 07.10.2010 Czech & Slovak Championship Chorvatsko CaO 6 3 3 162
104317 23.10.2010 Rolex Middle Sea Race Malta Orc 5 1 6 899
104325 12.11.2010 Jabuka Vodice, Chorvatsko OT 3 2 3 012
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094209 04.04.2009 Evropský pohár Sportsboat Kreuzlingen, SUI Orc 5 1 8 515
094234 01.05.2009 35. REGATA DEI 2 GOLFI Lignano, ITA OT 3 1 2 637
091305 16.05.2009 Lipno marathon 2009 Lipno OT 3 1 3 427
094003 29.05.2009 German Open Melges24 Chiemse M24 6 12 2 621
091723 06.06.2009 Melges Tour II. Máchovo jezero M24 4 5 721
094005 10.06.2009 Dutch Open Championship Texel, Holandsko OT 6 10 6 360
094250 13.06.2009 Ronde om Texel Texel, Holandsko OT 5 7 9 981
093123 05.07.2009 ORCi Worlds Championship 2009 Brindisi, ITA Orc 12 10 8 565
091411 25.07.2009 Letní Vánoční regata Bolevák Pir 2 1 2 285
091321 01.08.2009 Velká cena ALT Lipno - Kovářov M24 4 3 2 108
091322 07.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24 6 3 4 218
094283 29.08.2009 Molfalcone - Portorose - Molfalcone Molfalcone, ITA OT 2 3 452
097002 14.09.2009 Velká cena YFA - MČR Bavaria 42 Chorvatsko Bav 6 10 1 663
091338 19.09.2009 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov F20 2 4 0
094002 01.10.2009 Česko-Slovenské Mistrovství republiky Chorvatsko Orc 6 5 3 096
094304 11.10.2009 Barcolana 2009 Terst, Itálie OT 5 101 6 829
094310 17.10.2009 Rolex Middle Sea Race Malta Orc 5 6 4 880
094021 05.11.2009 Mistrovství Chorvatska ORC Vodice, Chorvatsko Orc 6 4 4 927
094323 13.11.2009 Jabuka Vodice, Chorvatsko Orc 3 2 3 303
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084216 13.04.2008 Grand Prix Biograd na Moru - Chorvatsko Orc 3 3 2 775
084217 27.04.2008 Slovak Sailing Week Biograd na Moru - Chorvatsko Orc 2 1 1 156
081732 03.05.2008 Melges Tour I. Máchovo jezero M24 4 6 1 457
081106 24.05.2008 Pirátská sekyrka Slapy - Měřín Kaj 2 1 2 430
083201 01.06.2008 ORC European Championship Cres, Chorvatsko Orc 5 2 4 731
083116 30.06.2008 MS_NJ GRE Orc 12 23 5 362
081338 05.07.2008 Melges Tour II. Lipno - Kovářov M24 4 1 4 570
083203 18.07.2008 ME Sportsboat Travemunde, GER Orc 10 2 9 137
087015 09.08.2008 Melges Tour III. Lipno - Kovářov M24 4 5 2 312
087018 15.08.2008 Mistrovství ČR - Melges Tour IV. Lipno - Kovářov M24 6 4 4 666
084279 23.08.2008 Pohár Navtike Izola NJ 3 1 5 008
084286 13.09.2008 Diplomatska Regatta Izola, Slovinsko Orc 3 1 3 741
084287 19.09.2008 47° Trieste - S.Giovanni in Pelago - Tri Trieste, Itálie NJ 5 6 4 570
084307 20.09.2008 Österreichische Hochseemeisterschaft Kremik, Chorvatsko Orc 3 4 594
087025 04.10.2008 Melges Tour V. Máchovo jezero/Praha M24 4 2 3 784
084306 12.10.2008 Barcolana Trieste, Italie NJ 5 130 6 343
084312 18.10.2008 Middle Sea Race Malta Orc 5 2 7 217
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
074101 29.04.2007 Slovak Sailing Week Kremik - Chorvatsko Orc 5 4 3 375
071122 12.05.2007 Melges Tour I. Lipno M24 4 3 2 108
074224 18.05.2007 Demi-Clé 650 Locmiquelic, Francie OT 5 3 5 576
074222 16.06.2007 Prolog závodu MiniFastnet Douarnenez, Francie OT 5 8 4 652
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno FB 4 25 538
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno FB 6 24 1 099
074245 14.07.2007 Open Sail Simrad B&G Locmiquélic, Francie OT 5 7 4 774
074239 18.07.2007 10TH INTERNATIONAL MELGES WEEK - TROFEO Torbole M24 5 36 2 156
071124 10.08.2007 YFA Melges Tour - Hodně štěstí Lipno M24 4 3 2 108
071123 15.08.2007 YFA Melges Tour - Druhá šance Lipno M24 4 1 4 404
071327 18.08.2007 Mistrovství ČR Lipno Kaj 6 1 6 606
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
063125 19.01.2006 Skandia Geelong Week Geelong, Austrálie NJ 5 10 2 817
063106 30.04.2006 Slovak Sailing Week Chorvatsko, Kremik NJ 4 7 1 608
063124 04.05.2006 ISAF-Audi Sydney Harbour Regatta 2006 Sydney, Austrálie NJ 5 2 5 152
063011 06.05.2006 Junácká Pasovačka Chorvatsko NJ 5 4 2 702
063123 03.06.2006 Prolog-MiniFastnet Douarnenez, Francie OT 5 10 4 207
063122 04.06.2006 Fastnet Race Douarnenez, Francie OT 8 16 5 098
063130 17.06.2006 Bol d Or Rolex Cup Ženeva, Švýcarsko Kaj 5 24 7 414
063128 03.07.2006 Sportboat European Championship 2006 Warnemunde, Německo Kaj 10 10 4 989
063195 03.09.2006 Trofeo Gorla Lago di Garda Kaj 4 1 4 221
063165 09.09.2006 Centomiglia Lago di Garda Kaj 4 1 3 784
063009 01.10.2006 AUDI SANY CUP Chorvatsko Orc 6 12 1 514
061120 07.10.2006 MČR - Pohár Niké 2006 Chorvatsko Orc 6 2 6 331
063178 21.10.2006 Rolex Middle Sea Race Malta NJ 4 25 2 168
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
053311 Sportsboat Cup Zurichsee SUI Kaj 5 12 840
051110 II. San Pellegrino Cup Chorvatsko - Vodice NJ 6 4 3 469
053312 Warnemunde Woche Warnemunde GER Kaj 5 1 5 020
053307 Bold´Or Rolex Geneve SUI Kaj 5 49 5 779
053308 Cowes Week Cowes GBR Kaj 5 10 1 899
053310 North Sails Cup Kreuzlingen,Bodamské jezero SUI Kaj 5 15 3 162
051325 Mistrovství ČR Lipno OT 6 3 3 162
053313 Mistrovství Slovenska SANY Cup CRO NJ 5 3 4 832
051304 Lipno Frauschel maraton Lipno Kaj 3 1 3 012
053306 Centomiglia Lago di Garda Kaj 5 13 7 010
053321 Junácká pasovačka CRO NJ 5 1 6 526
053309 Gorla Lago di Garda Kaj 5 1 5 901
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042505 8. Česká námořní rally + MČR inshore Chorvatsko NJ 6 17 2 900
043403 Junácká pasovačka Chorvatsko NJ 5 3 5 645
043449 Centomilia Lago di Garda (ITA) Kaj 5 4 3 064
043401 North Sails Cup Bodensee - Kreuzlingen Kaj 5 20 2 580
043114 ME Sportsboat Vierwaldstattersee Kaj 10 13 5 998
043411 Audi SANY Cup + Mistrovství Slovenska Chorvatsko NJ 6 7 2 592
043450 Gorla Lago di Garda (ITA) Kaj 4 3 2 312
041309 Modrá stuha Lipna Lipno Kaj 4 6 1 457
042502 San Pellegrino Chorvatsko NJ 5 7 1 675
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022506 VI. Česká námořní rally MČR inshore Chorvatsko NJ 6 1 10 283
023422 Studentský závod na Ammersee Ammersee Kaj 4 1 5 108
023421 30 mil Ammersee Ammersee Kaj 4 1 7 017
023463 Chiemsee Rund Regatta Chiemsee (GER) Kaj 4 23 2 434
023461 Rund Um Bodensee (GER) Kaj 4 12 6 862
023462 Bol d´Or Ženevské jezero (SUI) Kaj 4 34 5 162
023465 Centomiglia Garda (ITA) Kaj 4 7 1 608
023464 Ost-West Bodensee (GER) Kaj 4 5 7 268
021308 Cena Šumavy Lipno Kaj 4 1 3 784
021306 Lipno maratón Lipno Kaj 3 1 2 400
Související články

Česká loď vyhrála na Maltě

26.10.2018
Poprvé v padesátileté historii v současnosti největší středomořské regaty Rolex Middle Sea Race zvítězila v handicapu ORC a brala stříbro v handicapu IRC česká loď Beneteau Figaro II BOHEMIA PRAHA DEBRA Pavla Štolby, kterou vedl zkušený profesionál Milan Koláček. České týmy, zejména HÉBÉ a TŘI SESTRY se závodu na Maltě účastní pravidelně již spoustu let. Za sebou mají mnohá pódiová umístění ...

Jubilejní Rolex Middle Sea Race s pětinásobnou českou účastí a Českou televizí

16.10.2018
Rolex Middle Sea Race odstartuje v sobotu 20. října v 11 hodin na Maltě. Sledujte jeho průběh na www.rolexmiddlesearace.com a držte palce pěti českým lodím!

Dvě stříbrné medaile pro český námořní jachting z Mistrovství Evropy ORC na Kypru

15.09.2018
Češi si z mistrovství Evropy ORC, které se konalo tento týden v kyperském Limassolu, vezou hned dvě stříbrné medaile!

Dvě české lodě velmi úspěšně závodily na Rolex Giraglia Cupu

20.06.2018
Velký středomořský závod námořních jachet Rolex Giraglia Cupse jel od 8. do 16. června.

Mistrovství ČR RS700 – Windypoint regata

19.06.2018
O víkendu 16. až 18. června se v Černé v Pošumaví konalo Mistrovství České republiky v lodní třídě RS700. Závod pořadatelsky zajistil Yacht Club Lískovec ve spolupráci s Jachetním klubem Černá v Pošumaví.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ