Lukáš Svoboda

 Zpět

Datum narození: 1995
Adresa
Neratovice


Praha

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YC Neratovice
ověřená licence domácího klubu
1203-0510 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181220 06.10.2018 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady FB 2 3 1 054
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi FB 7 20 1 261
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice FB 3 9 564
181337 08.09.2018 Last Summer Day Lipno - Hrdoňov FB 7 23 707
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 23 3 400
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 24 1 766
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 4 3 2 951
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 22 1 440
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 9 879
181401 07.04.2018 Bohemia Sekt Regata Bolevák FB 3 9 1 053
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171503 27.05.2017 SKP Plzeňského a Karlovarského Kraje Jesenice FB 4 11 823
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice FB 7 21 1 356
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 9 969
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 30 0
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 19 1 661
171219 16.09.2017 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 4 906
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 18 2 260
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice FB 7 24 1 176
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161202 16.04.2016 Pohár Bohemia Poděbrady FB 2 9 702
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 20 1 619
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 17 1 201
161708 21.05.2016 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 5 721
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice FB 2 25 269
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír FB 3 13 797
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 27 3 260
161716 10.09.2016 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 0 0 0
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 7 25 1 457
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 15 611
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady FB 2 7 973
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 6 938
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 25 1 261
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 19 2 096
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice FB 7 20 1 132
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 25 1 158
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 7 27 707
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 15 2 711
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny FB 12 9 9 363
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák FB 3 13 574
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady FB 3 10 1 069
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora FB 3 9 564
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 22 760
141715 24.05.2014 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 8 792
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 4 19 659
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 13 574
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 25 989
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 30 1 776
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny FB 4 23 807
141219 04.10.2014 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 4 202
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124227 28.04.2012 Ostseecup 2012 Warnemunde Cad 3 1 5 042
127021 11.05.2012 CECC POL Kiekrz - Polsko Cad 5 16 3 022
122002 19.05.2012 Májový pohár Velké Dářko Cad 4 1 4 989
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 1 5 108
127022 02.06.2012 CECC GER Geierswalde - GER Cad 5 3 6 385
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice Cad 4 2 3 017
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 2 1 734
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 1 5 108
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 1 7 663
123131 21.07.2012 MEJ CAD Carnac Cad 8 105 1 154
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 1 3 665
114236 30.04.2011 Ostseecup 2011 Warnemunde Cad 3 27 969
117002 13.05.2011 CECC POL Kiekrz - POL Cad 5 21 2 389
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 5 2 193
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice Cad 4 4 2 161
117006 18.06.2011 CECC GER Geierwalder see - GER Cad 5 11 2 755
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Cad 3 3 1 734
111209 27.06.2011 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Cad 2 2 998
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 3 4 620
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Cad 5 6 3 008
113195 27.07.2011 MS Cadet 2011 Kühlungsbom - GER Cad 10 71 1 248
117011 18.08.2011 CECC HUN Balaton - HUN Cad 2 12 601
112146 17.09.2011 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 2 3 365
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 3 1 206
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 3 1 3 012
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš Cad 4 2 3 517
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 3 2 312
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice Cad 2 1 2 285
101723 12.06.2010 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 3 1 872
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 3 1 407
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Cad 1 2 645
101313 03.07.2010 Czech CECC 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Cad 2 11 764
101315 05.07.2010 Pohár ALT Cadet Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 8 1 996
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 1 7 483
101728 04.09.2010 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 3 1 407
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 4 2 3 517
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 2 3 517
104022 30.09.2010 German Open 2010 Ribnitz Cad 6 18 3 051
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady Cad 2 5 713
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad 4 2 3 365
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 8 594
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 12 1 202
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Cad 4 14 1 024
094228 13.06.2009 CECC GER Geierswalde - Německo Cad 5 28 1 385
094227 19.06.2009 CECC HUN Balaton - Maďarsko Cad 5 28 726
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. Cad 4 13 969
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Cad 6 12 1 937
091729 05.09.2009 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 3 1 581
091337 12.09.2009 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 12 1 291
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 10 1 220
091342 26.09.2009 Central European Cup Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 5 17 1 254
091226 03.10.2009 Pohár města Neratovic Tišice Cad 4 1 3 517
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad 4 3 1 608
091120 06.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 2 5 275
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081101 12.04.2008 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Praha Cad 2 6 202
081203 19.04.2008 Toušenský pohár Poděbrady Cad 3 9 564
082103 26.04.2008 Putovní pohár Brněnská přehrada Cad 3 12 594
082106 03.05.2008 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Cad 3 8 936
081104 17.05.2008 Regata mládeže Vltava Praha Cad 2 8 304
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 2 11 630
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice Cad 4 13 653
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 7 630
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 2 2 554
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Cad 1 1 402
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 5 30 777
081318 03.07.2008 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 17 1 029
082143 24.08.2008 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada OT 1 15 226
081726 06.09.2008 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 6 504
081335 13.09.2008 Borůvková regata Lipno Cad 4 14 741
082139 27.09.2008 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 3 3 1 872
081226 11.10.2008 Cena Tišic Tišice Cad 3 4 1 360
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha Cad 4 11 404
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071201 21.04.2007 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 6 831
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Cad 2 6 452
072107 05.05.2007 To je celá, to je půl ? Brněnská přehrada Cad 3 11 521
074215 11.05.2007 Poznanski puchar klasy Cadet Kiekrz (PL) Cad 5 59 1 220
071106 19.05.2007 Regata mládeže Vltava Praha Cad 3 5 1 206
072114 02.06.2007 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Cad 4 11 1 260
071605 09.06.2007 Hop regata Nechranice Cad 0 0 0
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 5 303
071210 25.06.2007 Přebor středočeského kraje Přehrada Orlík Cad 4 2 1 996
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 4 15 1 069
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 13 1 729
072123 25.08.2007 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada OT 1 14 185
071218 01.09.2007 Hurá do školy Jezero Poděbrady Cad 2 4 202
071728 08.09.2007 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 8 456
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 13 1 152
072133 22.09.2007 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 13 1 063
071224 06.10.2007 Pohár města Neratovic Pískovna Tišice Cad 1 4 198
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Cad 4 11 404
071119 20.10.2007 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 4 396
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Poděbrady - Jezero Cad 2 7 670
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 4 9 1 876
062106 06.05.2006 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Cad 3 14 768
061108 20.05.2006 Regata mládeže Vltava - Praha Cad 3 8 936
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice Cad 4 8 1 996
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík Cad 4 6 404
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno Cad 4 18 753
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno Cad 6 24 1 099
063145 09.09.2006 Central European Cadet Cup Germany 2006 Německo, Bautzen Cad 5 39 1 088
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 7 2 228
062134 23.09.2006 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 10 1 608
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 8 1 376
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051119 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 16 509
051229 Pohár města Neratovic Tišice Cad 4 8 1 376

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ