Daniel Vinkl

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club Kladno
Ověřená licence domácího klubu
1213-0103 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
173207 01.07.2017 ORC Worlds Trieste 2017 Italy, Trieste OrI 36 44 5 635
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Chorvatsko NJ 12 9 5 106
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164273 03.07.2016 FinnDuel Wolfgangsee Fin 10 15 4 020
161137 01.10.2016 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig 7 10 1 261
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko NJ 12 15 2 444
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154213 14.03.2015 NSW State Championship.Sydney Sydney Fin 4 4 2 312
157030 17.10.2015 19. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ 12 11 4 328
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141213 02.08.2014 Prázdniny v půli Turyňský rybník Fin 2 1 2 285
141720 09.08.2014 Memoriál Oldy Vintišky Máchovo jezero Sta 4 6 1 108
141721 15.08.2014 MČR Máchovo jezero Sta 6 9 881
144296 24.08.2014 ROFI POKAL ATERSEE RAKOUSKO Fin 5 33 694
141115 28.08.2014 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Fin 6 15 2 412
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134243 28.04.2013 Kornati Cup 2013 Murter Croatia Orc 5 5 4 965
131201 11.05.2013 Jarní závod Turyňský rybník Fin 2 1 2 008
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121203 21.04.2012 Jarní závod Turyňský rybník Fin 2 1 2 202
124233 28.04.2012 Kornati cup 12. Murter Croatia Orc 4 4 3 784
121208 19.05.2012 Cena Izoglass Turyňský rybník Fin 3 2 3 091
121210 09.06.2012 Izoglass regata Jesenice Fin 4 7 3 098
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Fin 3 1 3 645
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Fin 4 1 4 404
121215 04.08.2012 Prázdniny v půli Turyňský rybník Fin 2 1 2 285
121335 17.08.2012 MČR Lipno - Hůrka Fin 2 12 1 369
124274 25.08.2012 ROFI Pokal Attersee Fin 4 17 1 271
121220 01.09.2012 Letní přeháňka Turyňský rybník Fin 1 1 0
121222 15.09.2012 Zhasnutý kahan Turyňský rybník Fin 2 1 2 360
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny Fin 4 3 3 200
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
113356 02.04.2011 Trofeo SAR Princess Sofia MAPFRE Palma de Majorca - ESP Fin 7 77 935
111203 23.04.2011 Jarní závod Turyňský rybník Fin 2 1 2 554
114226 30.04.2011 Kornati cup 11. Murter Croatia Orc 5 4 4 952
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 5 17 1 161
111206 21.05.2011 Cena Izoglass Turyňský rybník Fin 3 1 3 741
111207 04.06.2011 Izoglass regata Jesenice Fin 4 8 2 812
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Fin 3 3 2 484
111209 27.06.2011 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Fin 2 1 1 758
111210 29.06.2011 Přebor ČOS-dálková plavba Orlík - Radava Fin 3 1 2 838
114241 02.07.2011 19.Brandenburgische Meisterchaft Finn Schwielochsee Fin 3 12 1 206
111211 30.07.2011 Prázdniny v půli Turyňský rybník Fin 2 1 2 202
114263 20.08.2011 ROFI Pokal Attersee Fin 5 16 2 142
114294 10.09.2011 Sanduhr Ammersee Orc 5 20 2 580
111217 17.09.2011 Zhasnutý kahan Turyňský rybník Fin 2 1 2 202
114275 24.09.2011 Finn Duell Wolfgangsee Austria Fin 5 3 5 777
111711 06.10.2011 Pohár HAAS&SOHN Máchovo jezero Fin 4 8 1 907
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 16 1 552
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101713 03.04.2010 NOPROSU CUP Máchovo jezero Fin 2 7 595
101714 10.04.2010 Baban Cup I Máchovo jezero Fin 3 9 1 206
101715 17.04.2010 Pohár HAAS + SOHN Rukov Máchovo jezero Fin 4 26 533
101203 24.04.2010 Jarní závod Turyňský rybník Fin 2 1 2 360
104234 02.05.2010 Kornati Cup 2010 Murter Orc 4 9 2 376
104233 06.05.2010 Jubileums Regata 2010 Murter Orc 5 4 6 811
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Fin 4 16 792
101206 15.05.2010 Regata IZOGLASS Turyňský rybník Fin 3 1 3 541
101207 05.06.2010 Velká cena IZOGLASS Jesenice Fin 0 0 0
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Fin 3 1 4 206
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Fin 1 1 1 331
101210 30.06.2010 Přebor ČOS-Dálková plavba Orlík Fin 2 1 1 892
104256 03.07.2010 18.Offene Bradenburgische Meisterschaft Schwielochsee Fin 3 1 4 444
101211 31.07.2010 Prázdniny v půli Turyňský rybník Fin 2 1 2 494
104281 06.08.2010 O pohár primátora SVK - Liptovská Mara Fin 4 5 3 055
104296 21.08.2010 Coppa Patella-Finn Dinghy Traunsee- Austria Fin 5 6 4 140
101219 11.09.2010 Zhasnutý kahan Turyňský rybník Fin 1 1 1 142
107025 25.09.2010 14.Česká námořní rally Chorvatsko NJ 5 4 3 771
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 13 2 697
101733 16.10.2010 Baban Cup III Máchovo jezero Fin 3 4 1 621
104320 17.10.2010 Unica offshore challenge Chorvatsko Biograd Orc 3 2 3 226
101625 23.10.2010 Zlatá sekyrka Labe-Roudnice Fin 2 2 1 290
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091713 04.04.2009 NOPROSU CUP Máchovo jezero Fin 3 9 1 343
091714 11.04.2009 Pohár Haas&Sohn Máchovo jezero Fin 2 11 1 073
091206 18.04.2009 Květnová regata Turyňský rybník Fin 2 1 2 554
091203 25.04.2009 Jarní závod Turyňský rybník Fin 2 1 2 202
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Fin 5 14 1 385
091208 23.05.2009 Isoglass regata Jesenice Fin 1 3 1 129
091504 30.05.2009 Krajský přebor Jesenice Fin 4 1 4 016
091723 06.06.2009 Melges Tour II. Máchovo jezero M24 4 6 404
091209 13.06.2009 Kontrolní závod Turyňský rybník Fin 1 1 1 055
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír Fin 1 2 1 122
091211 22.06.2009 Přebor středočes. Kraje Orlík - Velký Vír Fin 4 3 3 517
091212 23.06.2009 Přebor ČOS-Dálková plavba Orlík Fin 3 2 2 838
094262 04.07.2009 Brandenburgische Meisterschaft 1,15 Schwielochsee Fin 4 12 1 747
091321 01.08.2009 Velká cena ALT Lipno - Kovářov M24 4 5 1 220
091322 07.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24 6 11 833
094008 13.08.2009 mistrovství Švédska Finn class Ekoln,Uppsala Fin 6 17 3 712
093138 21.08.2009 Finn European Championship Varna - Bulharsko Fin 10 67 1 500
091383 04.09.2009 MČR - Lipno Regata Lipno - Kovářov Fin 6 23 1 845
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice Fin 4 13 870
091221 19.09.2009 Zhasnutý kahan Turyňský rybník Fin 2 1 2 713
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 4 8 2 452
097003 10.10.2009 13. Česká námorní rallye Chorvatsko Ela 5 4 3 771
091626 24.10.2009 Zlatá sekyrka Labe - Roudnice Fin 1 3 323
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081713 05.04.2008 Jarní závod Máchovo jezero Fin 2 10 610
081714 12.04.2008 Pohár HAAS+SOHN Máchovo jezero Fin 4 13 1 063
081208 17.05.2008 Květnová regata Turyňský rybník Fin 2 1 2 110
081504 31.05.2008 Krajský přebor Jesenice Fin 4 4 2 452
081202 07.06.2008 Jarní vítr Turyňský rybník Fin 2 2 1 600
081209 08.06.2008 Kontrolní závod Turyňský rybník Fin 1 1 946
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fin 3 6 1 497
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Fin 4 6 1 608
081212 25.06.2008 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava Fin 3 1 3 166
084257 05.07.2008 Warnemunde Woche Warnemunde Fin 5 45 819
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Fin 2 5 1 096
081906 23.08.2008 Modrá vlajka Seče Seč Fin 4 4 3 200
081220 30.08.2008 Záplavská liga III Turyňský rybník Fin 1 1 1 101
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Fin 1 9 469
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Fin 4 13 1 152
081222 20.09.2008 Zhasnutý kahan Turyňský rybník Fin 2 1 2 285
081224 21.09.2008 Svatováclavský závan Turyňský rybník Fin 1 1 1 101
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 24 606
087026 11.10.2008 12. Česká námořní rallye Biograd na Moru Ela 5 4 4 000
081227 18.10.2008 Záplavská liga IV Turyňský rybník Fin 1 1 879
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
074202 06.03.2007 Split Olympic Sailing Week Split, Chorvatsko Fin 6 16 913
071713 07.04.2007 Jarní pohár Máchovo jezero Fin 2 16 304
071714 14.04.2007 Pohár HAAS+SOHN Máchovo jezero Fin 4 18 1 108
071601 21.04.2007 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 3 16 382
071202 28.04.2007 Jarní vítr Turynský rybník Fin 2 1 2 360
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Fin 4 20 489
071205 12.05.2007 Župní přebor Orlík Fin 2 2 1 600
071207 19.05.2007 Květnová regata Turynský rybník Fin 2 2 1 892
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík Fin 3 7 1 296
071210 25.06.2007 Přebor středočeského kraje Přehrada Orlík Fin 4 6 1 747
071211 26.06.2007 Přebor ČOS - dálková plavba Přehrada Orlík Fin 3 3 1 407
074232 30.06.2007 15.offene Brandenburgische Meisterchaft Schwielochsee Fin 3 14 1 058
071408 05.07.2007 MS Hracholusek Hracholusky Fin 3 3 2 484
071212 28.07.2007 Prázdniny v půli Turynský rybník Fin 1 10 180
071123 15.08.2007 YFA Melges Tour - Druhá šance Lipno M24 4 9 587
073111 18.08.2007 MSJ FIN Moskva - Rusko Fin 10 50 1 010
71382 29.08.2007 testovac9 plzen Fin 6 23 1 547
071382 29.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Bravo) Lipno - Jestřábí Fin 6 23 1 547
071220 08.09.2007 Zhasnutý kahan Turynský rybník Fin 2 1 2 008
071221 22.09.2007 Cena Neumann Inst. Vranská přehrada Fin 2 1 2 285
071222 29.09.2007 Svatováclavský závan Turynský rybník Fin 1 2 754
071116 06.10.2007 Cena Spartaku Modřan Vranská přehrada Fin 1 8 198
071225 06.10.2007 Pohár ČOS Vranská přehrada Fin 1 3 624
071623 13.10.2007 Zlatá sekyrka Máchovo jezero Fin 3 9 678
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061201 22.04.2006 Jarní závod Turynský rybník Fin 2 6 728
061205 06.05.2006 Květnová regata Turynský rybník Fin 2 2 1 683
061720 27.05.2006 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fin 4 14 404
061208 17.06.2006 Kontrolní závod Turynský rybník Fin 1 2 754
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík Fin 3 7 1 296
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík Fin 4 3 2 812
061211 28.06.2006 Sletová regata - dálková plavba Orlík Fin 3 7 477
061406 01.07.2006 Cena Prazdroje Hracholusky Fin 2 6 1 054
061407 05.07.2006 MS Hracholusek Hracholusky Fin 3 6 1 996
061212 29.07.2006 Prázdniny v půli Turynský rybník Fin 1 3 624
061510 26.08.2006 Porcelán Cup Jesenice Fin 1 7 159
063171 02.09.2006 Sächs. Meisterschaft Talsperre Pöhl Fin 4 29 628
061220 16.09.2006 Zhasnutý kahan Turynský rybník Fin 2 4 1 226
061729 23.09.2006 Baban Cup II. Máchovo jezero Fin 3 10 427
061221 28.09.2006 Svatováclavský závan Turynský rybník Fin 1 2 841
061222 30.09.2006 Cena Neumann inst. Vranská přehrada Fin 2 2 1 508
061119 01.10.2006 Cena Modřan Vrané n./Vlt. Fin 1 2 754
061730 21.10.2006 Baban Cup III. Máchovo jezero Fin 2 12 505
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051227 Svatováclavský závan Turyňský rybník Fin 1 5 356
051228 51.modrá stuha Berounky Berounka Dobřichovice Fin 2 3 1 476
051226 Zhasnutý kahan Turyňský rybník Fin 2 3 1 476
051231 Přebor ČOS Vranská přehrada Fin 4 6 1 457
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031201 Jarní závod I Turyňský rybník Fin 2 4 804
031206 Květnová regata I Turyňský rybník Fin 2 6 452
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021226 Václavská regata Turyňský rybník Fin 1 4 101
021226 Václavská regata Turyňský rybník Fin 1 3 226
021225 Hornický kahan Turyňský rybník Fin 2 5 610
021225 Hornický kahan Turyňský rybník Fin 2 4 804
021204 Jarní závod Turyňský rybník Fin 2 10 202
021204 Jarní závod Turyňský rybník Fin 2 6 646

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ