Sofie Čaganová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
2101-0780 22.02.2020 - 31.03.2025
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
231141 03.11.2023 O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 6 5 987
232303 14.10.2023 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 4 6 1 876
232168 30.09.2023 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 10 1 069
232178 27.09.2023 Pohár JMK III. - náhradní termín Brněnská přehrada Q 2 2 998
232441 23.09.2023 Hornická Regata Žermanice Q 3 7 1 734
232177 20.09.2023 Pohár JMK II. - náhradní termín Brněnská přehrada Q 2 1 1 892
232211 16.09.2023 Azurová stuha Plumlova Plumlov Q 4 2 4 016
232155 09.09.2023 Podzimní regata Nové Mlýny QSZ 7 25 2 426
231322 30.08.2023 Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Bravo Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 43 6 647
232429 05.08.2023 Interpohár 2023 Olešná Q 7 13 3 968
232008 15.07.2023 Bambusová regata Velké Dářko QSZ 7 20 3 727
232007 08.07.2023 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 12 2 136
231311 24.06.2023 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 7 19 3 460
232122 10.06.2023 Pavlovská regata Nové Mlýny QSZ 7 38 2 339
232125 03.06.2023 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 17 857
234089 27.05.2023 Balnea cup Slňava Q 7 15 3 283
232204 20.05.2023 Májový závod Chomoutov Q 3 1 2 637
232111 17.05.2023 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 2 1 758
231604 13.05.2023 Nechranice week Nechranice QSZ 7 26 2 441
231801 06.05.2023 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 45 1 681
232175 22.04.2023 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 2 5 108
234025 06.04.2023 CLIVO SAILING CUP Medulin Q 8 104 2 556
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
224202 21.10.2022 Portorož Halloween regatta 2022 Portorož Q 8 77 2 574
222167 05.10.2022 Pohár JMK IV. Brněnská přehrada Q 2 4 1 555
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice Q 12 30 7 888
222161 24.09.2022 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 1 22 206
222431 10.09.2022 Hornická Regata Žermanice Q 3 5 2 801
222152 07.09.2022 Pohár JMK III. Brněnská přehrada Q 1 7 557
221329 03.09.2022 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QMZ 2 6 1 805
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QMZ 7 8 4 921
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 15 2 173
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 10 2 076
222125 15.06.2022 Pohár JMK II. Brněnská přehrada Q 2 10 804
222204 28.05.2022 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 3 7 1 908
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QMZ 7 28 1 714
222117 18.05.2022 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 6 1 248
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QMZ 7 6 5 279
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 14 835
222105 23.04.2022 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 18 830
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Portorož, Slovinsko Q 8 346 1 721
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212303 13.11.2021 Pohár Kroměříž Štěrkovna Hráza Q 3 6 1 935
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda QMZ 8 84 1 869
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 11 1 734
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QMZ 7 3 8 657
212179 22.09.2021 JMK IV. brnenska prehrada Q 1 6 721
212178 08.09.2021 JMK III. brnenska prehrada Q 2 5 1 265
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 66 4 060
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QMZ 2 9 1 498
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná Q 8 13 4 045
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QMZ 7 13 4 921
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 29 1 696
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta Q 1 8 560
212177 30.06.2021 JMK II. brnenska prehrada Q 2 4 1 508
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny QMZ 2 1 2 713
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 4 18 1 457
212176 16.06.2021 JMK I. brnenska prehrada Q 2 4 1 683
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QMZ 7 17 0
212204 05.06.2021 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 4 9 1 876
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202175 07.10.2020 Pohár JMK-Q IV brnenska prehrada Q 2 12 646
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 95 1 976
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Q 3 20 485
202174 02.09.2020 Pohár JMK-Q III brnenska prehrada Q 2 10 962
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 78 784
202206 25.07.2020 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 10 663
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 89 1 121
202173 24.06.2020 Pohár JMK-Q II Brněnská přehrada Q 2 16 438
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Q 4 21 0
202172 17.06.2020 Pohár JMK-Q I Brněnská přehrada Q 2 18 487
Související články

Bambusová regata – Český pohár třídy Optimist

20.07.2022
Po čtrnáctidenním soustředění a Závodu mladých nadějí tradiční prázdninovou mega akci Yacht Clubu Velké Dářko zakončil o víkendu 16.–17. 7. Český pohár třídy Optimist.


nahoru