Jiří Gemperle

 Zpět

Datum narození: 1992
Adresa Ke Křížku 679
Dobřichovice
252 29
Telefon 721148319
E-mail jgemperle@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Komise loďařsko-měřičská: Člen výboru 01.01.2016 - 31.03.2019
Měřič
Fireball
029 01.01.2010 - 31.12.2020
Člen ČSJ s licencí: Sokol Dobřichovice
generovaný zaznam
1201-0127 11.08.2015 - 31.12.2018
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181119 09.06.2018 CERE regata nechranice FB 0 0
181707 19.05.2018 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 2 2 554
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 10 3 493
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 5 5 944
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 4 1 935
181401 07.04.2018 Bohemia Sekt Regata Bolevák FB 3 2 3 012
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171401 08.04.2017 Bohemia Sekt Regata Bolevák FB 0 0 0
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny FB 7 5 4 765
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
174019 18.05.2017 Swiss Nationals 2017 Mammern FB 12 6 9 600
171503 27.05.2017 SKP Plzeňského a Karlovarského Kraje Jesenice FB 4 3 3 080
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice FB 7 13 2 814
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 5 1 734
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 8 4 622
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 11 3 322
171320 29.07.2017 Lázeňská regata Svět FB 3 9 1 053
171216 02.09.2017 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 1 1 600
171219 16.09.2017 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 3 1 156
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 11 3 757
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice FB 7 16 2 408
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161401 02.04.2016 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 8 1 206
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 5 1 734
161202 16.04.2016 Pohár Bohemia Poděbrady FB 2 4 1 406
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 18 1 940
161708 21.05.2016 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 1 3 517
161509 28.05.2016 Sdružený krajský přebor Jesenice FB 4 5 2 193
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice FB 2 15 713
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír FB 3 4 2 333
161211 28.06.2016 Přebor ČOS-dálková plavba Orlík FB 3 3 303
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 8 9 600
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 8 4 825
161326 23.07.2016 Lázeňská regata Svět FB 1 5 548
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 7 7 5 327
161405 08.10.2016 Modrá Stuha Boleváku Bolevecký rybník FB 2 5 494
167039 14.10.2016 Slovenian Nationals Portorož, Slovinsko FB 12 4 8 100
164318 15.10.2016 Everybody GoSAILING Regata Portorož, Slovinsko FB 8 7 5 231
161415 22.10.2016 OptimistRace Bolevecký rybník OT 1 2 841
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 6 1 805
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 1 290
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 3 7 707
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 20 1 940
151708 23.05.2015 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 5 721
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice FB 7 2 8 132
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír FB 3 4 2 263
151210 29.06.2015 Krajský přebor Orlík - Velký Vír FB 4 2 2 580
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 8 4 622
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 7 8 4 405
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět FB 3 4 2 025
151328 01.08.2015 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 2 3 1 248
151214 29.08.2015 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 6 554
151716 12.09.2015 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 2 2 109
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák FB 3 7 1 380
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady FB 3 2 3 166
144236 26.04.2014 Swiss-Cup Mammern, Švýcarsko FB 2 4 1 508
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 14 1 545
141715 24.05.2014 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 3 2 496
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 4 4 3 365
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 6 1 581
141211 21.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 1 3 578
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 14 1 996
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 10 4 639
141326 26.07.2014 Lázeňská regata Svět FB 3 2 2 838
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny FB 4 12 1 937
141415 04.10.2014 Konec v Plzni Bolevák FB 4 1 4 016
141343 11.10.2014 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno n/Vlt. RsO 5 6 2 766
144026 17.10.2014 Fireball Open Slovenian Chapionship Portorož FB 3 9 1 525
144289 18.10.2014 3rd GoSailing Cup Portorož FB 5 8 4 986
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 11 278
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 11 1 608
131407 18.05.2013 Cena Lokomotivy Sdružený krajský přebor Bolevecký rybník FB 4 1 3 784
131716 25.05.2013 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 3 1 608
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice FB 4 3 3 700
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 5 1 644
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 4 3 904
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 12 1 813
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 15 2 959
131323 27.07.2013 Lázeňská regata Svět FB 3 12 303
131325 03.08.2013 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 0 0 0
131913 24.08.2013 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 2 2 580
131220 31.08.2013 Hurá do Školy Jezero Poděbrady FB 2 3 1 156
133127 11.09.2013 Fireball european championship Portorož,slovinsko FB 10 33 3 749
133128 13.09.2013 Fireball world championship Portorož,slovinsko FB 12 20 8 371
131224 21.09.2013 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 1 2 008
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny FB 4 10 2 193
132163 05.10.2013 Burčáková regata Nové Mlýny FB 4 11 1 527
131418 12.10.2013 Poslední vítr Bolevecký rybník FB 2 4 554
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121401 07.04.2012 Bohemia Regata Bolevák FB 4 5 2 312
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 7 1 114
121201 28.04.2012 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 5 1 096
122106 05.05.2012 To je celá, to je půl Brněnská přehrada FB 4 4 1 996
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum FB 4 12 1 376
121718 26.05.2012 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 5 2 064
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice FB 4 14 1 340
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 4 2 188
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 4 3 1 876
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 8 2 517
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 14 1 669
123130 21.07.2012 2012 European Championships ITA - Bracciano Lake FB 10 34 5 907
121330 04.08.2012 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 1 3 578
121332 11.08.2012 Lázeňská regata Svět FB 3 4 2 263
121913 25.08.2012 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 2 2 812
121219 01.09.2012 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 2 1 156
121725 08.09.2012 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 2 2 109
121221 15.09.2012 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 4 998
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny FB 4 9 2 608
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny FB 6 11 3 695
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 7 318
124033 12.10.2012 Državno prvenstvo Slovenije Portorož, SLO FB 6 17 1 713
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák FB 3 9 1 277
111202 23.04.2011 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 11 202
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 11 2 204
111718 28.05.2011 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 10 721
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice FB 4 21 1 081
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice FB 4 14 1 608
113102 18.06.2011 Fireball Worlds 2011 Sligo Yacht Club, Ireland FB 12 49 2 180
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 18 2 687
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 8 2 757
111409 23.07.2011 Letní Vánoční regata Bolevák FB 2 8 202
111320 30.07.2011 Lázeňská regata Svět - Třeboň FB 3 11 1 015
111321 06.08.2011 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 4 1 621
114015 18.08.2011 Mistrovství Francie Le Val-André FB 8 21 4 337
111213 27.08.2011 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 2 3 1 054
111215 03.09.2011 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 4 1 290
111724 10.09.2011 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 6 1 497
111219 17.09.2011 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 1 3 624
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny FB 4 14 1 669
112149 01.10.2011 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 2 3 367
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady FB 2 4 688
111417 15.10.2011 Poslední vítr Bolevák FB 2 4 906
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Bolevák FB 3 11 1 015
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 10 663
101202 24.04.2010 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 998
101403 30.04.2010 24 LeBle Bolevák FB 3 5 303
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 11 1 608
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 10 1 925
101722 29.05.2010 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 9 1 291
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice FB 2 6 1 290
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice FB 4 24 733
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 9 1 277
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík FB 1 3 527
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 14 2 918
101320 31.07.2010 Lázeňská regata Svět FB 1 14 277
101323 07.08.2010 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 9 879
104007 12.08.2010 Schweizer Meisterschaft 2010 Segelclub Aegeri, Switzerland FB 6 11 3 132
101213 21.08.2010 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 3 402
101216 28.08.2010 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 1 1 578
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 14 1 728
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny FB 10 22 4 488
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 4 1 156
104026 22.10.2010 Državno Prvenstvo Slovenije FB Portorož FB 3 10 1 139
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091202 25.04.2009 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 3 804
091204 01.05.2009 Pohár SOSIOS Vranská přehrada Evr 2 2 1 290
091103 09.05.2009 Cena Avie Jezero Poděbrady FB 1 3 469
091722 30.05.2009 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 9 904
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. FB 6 22 1 740
091320 01.08.2009 Lázeňská regata Svět FB 3 3 2 708
091323 08.08.2009 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 1 6 578
091214 22.08.2009 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 4 344
091215 24.08.2009 Táborová regata I VPOZ Jezero Poděbrady Evr 1 3 226
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 11 1 759
091732 12.09.2009 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 4 831
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 12 1 679
091220 26.09.2009 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 3 938
091419 10.10.2009 Poslední vítr Bolevák FB 2 4 1 081
094013 16.10.2009 Državno Prvenstvo Slovenije FB Izola, Slovinsko FB 5 10 2 217
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081602 26.04.2008 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 2 11 630
081206 03.05.2008 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Evr 2 2 554
081102 08.05.2008 Cena Modřan Vranská přehrada Evr 1 4 453
081201 08.05.2008 Pohár SOSIOS - Veteráská regata Vranská přehrada Evr 2 2 1 508
081207 10.05.2008 Župní přebor Vranská přehrada Evr 2 3 804
081604 31.05.2008 Cena Oldřichova + Sdruž. KP Oldřichov Evr 4 5 1 925
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 11 617
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 8 1 108
081212 25.06.2008 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava Evr 3 4 1 497
081215 23.08.2008 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Evr 2 1 1 156
081216 25.08.2008 Táborová regata I (VPOZ) Jezero Poděbrady Evr 1 1 703
081217 27.08.2008 Táborová regata II (VPOZ) Jezero Poděbrady Evr 1 3 323
081218 30.08.2008 Hurá do školy Jezero Poděbrady Evr 2 3 646
081221 13.09.2008 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Evr 2 1 1 406
081228 27.09.2008 Memoriál Josefa Sosnovce Vranská přehrada Evr 1 1 946
081116 11.10.2008 Cena Spartaku Modřan Vranská přehrada Evr 1 2 754
081225 11.10.2008 Pohár ČOS Vranská přehrada Evr 2 4 906
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Evr 2 4 688
071204 05.05.2007 Pohár SOSIOS Vranská přehrada Evr 2 2 1 508
071205 12.05.2007 Župní přebor Orlík Evr 2 1 2 110
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík Evr 2 4 1 081
071210 25.06.2007 Přebor středočeského kraje Přehrada Orlík Evr 4 5 1 774
071211 26.06.2007 Přebor ČOS - dálková plavba Přehrada Orlík Evr 3 3 1 407
071214 25.08.2007 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Evr 2 5 494
071216 27.08.2007 Táborová regata Jezero Poděbrady Evr 1 2 499
071217 29.08.2007 Táborová regata II Jezero Poděbrady Evr 1 2 402
071218 01.09.2007 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 4 804
071221 22.09.2007 Cena Neumann Inst. Vranská přehrada Evr 1 2 645
071116 06.10.2007 Cena Spartaku Modřan Vranská přehrada Evr 1 4 344
071225 06.10.2007 Pohár ČOS Vranská přehrada Evr 1 4 344
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 10 1 597
061106 29.04.2006 Cena Regulusu Vrané n./Vlt. Q 1 1 578
061203 29.04.2006 Župní přebor Vranská přehrada Q 2 2 554
061204 06.05.2006 Pohár Bohemia Poděbrady - Jezero Q 1 2 402
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 5 2 451
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík Q 2 1 2 360
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík Q 4 1 4 721
061211 28.06.2006 Sletová regata - dálková plavba Orlík Q 3 1 3 427
061214 19.08.2006 Letní závod mládeže Poděbrady - Jezero Evr 2 1 1 406
061215 21.08.2006 Táborová regata (VPOZ) Poděbrady - Jezero Evr 1 1 703
061216 23.08.2006 Táborová regata II (VPOZ) Poděbrady - Jezero Evr 1 1 578
061217 26.08.2006 Hurá do školy Poděbrady - Jezero Evr 2 5 360
061219 02.09.2006 Štít města Poděbrad Poděbrady - Jezero Evr 1 5 247
061222 30.09.2006 Cena Neumann inst. Vranská přehrada Evr 1 3 738
061119 01.10.2006 Cena Modřan Vrané n./Vlt. Evr 2 5 1 032
061128 07.10.2006 Cena Avie - Šéfův BUS Jezero Poděbrady Evr 1 4 402
061225 14.10.2006 Přebor ČOS Vranská přehrada Evr 2 3 1 054
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051222 Táborová regata II. (uzavřený závod) Jezero Poděbrady Q 1 1 946
051223 Hurá do školy Jezero Poděbrady Q 0 0 0
051330 Bohemia Cup Dvořiště Q 4 19 2 186
051603 Cena Oldřichova Barbora - Oldřichov Q 4 8 2 517
051305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 16 1 122
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Q 2 10 202
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 24 2 099
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 19 1 823
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 25 3 326
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 31 1 269
051230 Pohár JMN ateliér Vranská přehrada Q 1 2 277
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 22 2 204
051220 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Q 1 2 578
051401 Bohemia Regata Bolevák Q 3 13 864
051602 Zlatá plachta Barbory Barbora - Oldřichov Q 3 8 1 497
051231 Přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 4 1 081
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Q 3 31 817
042401 Optimist párty Těrlicko Q 1 24 374
041402 Bohemia regata Bolevák Q 2 6 1 570
041213 Cena povodí Orlík Q 1 2 1 030
041602 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 9 1 685
041219 Hurá do školy Jezero Poděbrady Q 2 3 1 156
041223 Regeta Casino Bohemia Vranská přehrada Q 2 2 998
041330 Bohemia Cup Dvořiště Q 2 12 1 026
041717 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 7 1 734
041218 Táborová regata II. (uzavřený závod) Jezero Poděbrady Q 1 2 1 079
041225 50.modrá stuha Berounky Berounka Q 1 3 226
041113 Cena MOPO Vranovská přehrada Q 2 3 646
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Q 2 1 2 663
041204 Župní přebor ČOS Vranská přehrada Q 1 1 946
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 15 2 425
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 7 2 199
041217 Táborová regata I. (uzavřený závod) Jezero Poděbrady Q 1 2 1 030
041104 Cena Modřan Vranská přehrada Q 2 1 1 892
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Q 4 5 3 200
041216 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Q 1 1 1 180
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík Q 2 1 2 846
041208 Malá cena Berounky Berounka Q 1 2 499
041226 Přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 6 202
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031112 Cena MOPO Vranská přehrada Q 2 2 1 508
031204 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Q 2 3 202
031203 Jarní pohár SOSIOS Vranská přehrada Q 1 6 226
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Q 2 5 1 265
031205 Župní přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 1 2 285
031210 Cena Kožlí, dálkový závod Orlík - Velký vír Q 3 3 2 563
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír Q 4 3 3 517
031216 Štít města Poděbrady Jezero Poděbrady Q 1 2 703
031214 Hurá do školy Jezero Poděbrady Q 2 2 2 061
031212 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Q 1 1 1 055
031225 Cena Radavy Orlík Radava Q 1 9 101
031223 Táborová regata II. Jezero Poděbrady Q 1 2 1 055
031222 Táborová regata I. Jezero Poděbrady Q 1 4 499
031220 Přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 1 2 110
031335 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 19 1 099
031514 Švestková regata Jesenice Q 3 12 1 453
031603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 12 1 497
031704 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 2 22 784
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021229 Přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 1 1 600
021227 48. Modrá stuha Berounky Berounka Q 1 2 499
021224 Regata Casino Bohemia Vranská přehrada Q 1 4 277
021214 Cena Kožlí - dálkový závod Orlík - Velký Vír Q 3 7 1 296
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Q 2 7 1 156
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Q 1 14 297
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Q 4 11 1 964
021205 Malá cena Berounky Berounka Q 1 2 499
021203 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Q 2 4 688
021202 Jarní pohár SOSIOS Vranská přehrada Q 1 1 800

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ