Benjamín Přikryl

 Zpět

Datum narození: 2000
Adresa Brandlova 1714/15
Kroměříž
767 01
Telefon 774947049
E-mail benjaminprikryl@seznam.cz
Facebook www.facebook.com/ben.prikryl.8
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ,NJ
0904 18.02.2017 - 31.12.2020
Člen ČSJ s licencí: Lodní Sporty Kroměříž, JO
Ověřená licence domácího klubu
2301-0099 11.08.2015 - 31.12.2018
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2017 - 31.12.2020
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184100 06.10.2018 Jesenná regata VD Gabčikovo LaR 4 1 4 570
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Las 12 11 6 441
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko Las 11 1 9 671
184080 18.08.2018 GERMANY, Kiel KIel LaR 24 140 9 231
184062 30.07.2018 Hempel sailing world championships aarhus 2018 Aarhus Las 36 158 4 314
184064 14.07.2018 2018 Youth Sailing World Championships Corpus Christi USA LaR 24 27 10 394
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 1 9 136
184063 17.06.2018 2018 ILCA Laser Radial Men's World Championship Kiel LaR 36 45 14 817
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 0 0
184061 05.05.2018 2018 Laser Senior European Championships La Rochelle LaR 24 42 5 966
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny LaR 12 5 12 546
184056 07.04.2018 Laser Radial U19 Europeans Chamiponship 2018 Balatonföldvár LaR 18 100 5 193
184055 30.03.2018 49 TROFEO S.A.R. PRINCESA SOFIA IBEROSTAR Mallorca Las 14 175 1 619
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174222 08.04.2017 EUROPA CUP LASER 2017 Hyeres LaR 10 105 4 472
174221 12.04.2017 Laser Youth Easter Meeting Malcesine, Itálie LaR 10 67 3 648
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny LaR 7 4 5 600
173205 03.05.2017 YES - Young Europeans Sailing 2017 Kiel-Schilksee LaR 8 20 5 536
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny LaR 12 2 16 275
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 1 11 315
172301 20.05.2017 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza LaR 3 1 2 838
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 7 3 7 029
174249 17.06.2017 Kieler Woche 2017 29er Německo LaR 10 27 6 867
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada RsF 10 16 2 771
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 1 8 261
173216 06.07.2017 Laser Radial Youth European Championship Gdynia Polsko LaR 18 102 6 258
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Las 2 1 1 156
173229 11.08.2017 2017 ILCA Laser Radial Youth World Champ Medemblik LaR 24 169 7 423
173241 01.09.2017 Laser Standard Men European Championship Barcelona, Spain LaR 24 74 5 871
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting Liptovská Mara LaR 12 1 15 661
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164214 23.03.2016 Laser Youth Easter Meeting Malcesine ITA LaR 10 73 2 244
164233 09.04.2016 2016 EUROPA CUP FRANCE Hyères L47 10 70 5 231
164236 15.04.2016 Italia Cup Laser Malcesine Malcesine ITA L47 8 9 8 922
164224 15.04.2016 Italia Cup Laser Malcesine, Italy L47 8 9 8 922
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny LaR 7 13 2 929
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny LaR 12 10 6 761
164245 14.05.2016 YES - Young Europeans Sailing 2016 Kiel-Schilksee L47 8 2 13 008
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny L47 7 1 8 505
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví L47 2 1 2 110
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice L47 0 0 0
164202 18.06.2016 Kieler Woche Kiel L47 10 15 8 840
162301 25.06.2016 Pohár Kroměříže štěrkovna Hráza L47 2 1 1 600
164265 02.07.2016 79. WARNEMÜNDER WOCHE 2016 Warnemünde L47 10 6 11 921
164267 08.07.2016 EP POL Dziwnov POL L47 10 2 16 325
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko L47 7 3 5 980
162302 23.07.2016 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza LaR 2 6 202
163216 30.07.2016 Laser 4.7 World Championship 2016 30/07 Kiel-Schilksee L47 24 130 9 487
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov L47 2 2 554
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 3 4 367
164290 16.09.2016 EuropaCup Austria Attersee, Rakousko L47 7 2 8 505
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice L47 12 4 7 741
164327 02.12.2016 Europa Cup Monaco Monaco L47 10 14 8 634
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154223 09.04.2015 EC Macesina ITA Macesina ITA L47 10 100 1 771
152111 25.04.2015 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 4 4 1 813
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny LaR 7 8 3 917
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny LaR 12 14 7 297
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny L47 7 1 8 730
152129 23.05.2015 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 1 9 320
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. L47 7 2 6 154
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 4 4 047
154268 04.07.2015 2015 Europa Cup Germany Warnemunde L47 10 30 3 563
154267 10.07.2015 2015 Europa Cup Poland Dziwnow L47 1 28 480
153311 17.07.2015 European Laser 4.7 Youth Championship & Gdynia, Poland L47 18 100 4 229
153133 06.08.2015 2015 Laser 4.7 Youth Worlds Medemblik, Netherlands L47 24 100 5 518
152301 22.08.2015 O hanáckó klobáso Kroměříž L47 4 1 3 784
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. L47 7 1 7 707
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice LaR 7 3 5 600
154287 18.09.2015 EC AUT Attersee Attersee LaR 3 12 1 259
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny L47 12 1 17 775
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín LaR 3 1 2 400
152302 17.10.2015 Mistrovství Valašskoslovácka Kroměříž Q 4 3 2 496
154321 04.12.2015 Sv. Nikola 2015 Pula, Chorvatsko LaR 10 26 3 488
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144212 04.04.2014 Europa Cup Slovenia Koper L47 5 28 3 591
142103 19.04.2014 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 4 1 3 517
144229 24.04.2014 Europa Cup Italy Lago di Garda L47 5 107 1 459
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 14 1 189
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 4 3 3 200
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko L47 3 1 3 012
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny L47 4 5 2 629
142302 31.05.2014 O Hanáckó klobáso štěrkovna Hráza L47 4 1 3 517
142133 20.06.2014 Veletržní regata Brněnská přehrada LaR 3 5 1 069
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 4 6 1 747
144263 11.07.2014 Europa Cup Poland Dziwnów L47 5 47 1 577
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov L47 3 1 2 400
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná LaR 5 3 3 515
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 2 3 365
147008 05.09.2014 Puchar Beskidów Tresna L47 5 6 2 891
147010 12.09.2014 Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski Chełm Śląski L47 5 2 6 236
141512 20.09.2014 Švestková Regata II Jesenice L47 4 2 3 365
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny L47 6 1 9 194
142303 18.10.2014 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza L47 2 1 2 360
144317 04.12.2014 St.Nicholas Regatta 2014 Pula L47 5 36 1 788
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134210 01.01.2013 Puchar Floty Polskiej DN Jezero Niegocijne, Mazury, Polsko Q 3 3 2 957
134220 28.03.2013 31. LAKE GARDA MEETING OPTIMIST CLASS-A Riva del Garda Q 5 814 604
132102 20.04.2013 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 2 2 812
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Q 4 16 2 866
134228 02.05.2013 South East European Open Optimist Cup Lake Palic, Srbsko Q 5 15 4 029
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 27 1 702
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko L47 3 4 1 032
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 4 11 1 353
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice L47 4 5 989
134246 15.06.2013 Regaty Żeglarskie o Puchar Burmistrza Ps Laka u Pszczyny Q 3 2 3 367
132304 22.06.2013 O hanáckó klobáso štěrkovna Hráza L47 1 1 402
133110 29.06.2013 IODA European Championship HUN - Balatonföldvár Q 8 146 808
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko L47 1 3 226
132411 19.07.2013 51.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice L47 5 1 4 396
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 3 4 1 032
134258 01.08.2013 LASER EUROPA CUP POLAND 2013 Puck L47 5 56 1 306
134209 09.08.2013 Velká cena Slovenska Liptovská Mara L47 3 5 1 444
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Q 6 15 4 729
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 6 1 108
134287 06.09.2013 Puchar Beskydow Zarzecze L47 3 2 3 091
134280 14.09.2013 Mistrzostwa Śląska i Międzywojewódzkie Chelm Šlaski L47 5 2 5 808
132305 21.09.2013 Valašskoslovácké mistrovství štěrkovna Hráza L47 2 1 1 600
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny L47 6 2 6 472
132415 05.10.2013 Cena MCHZ Štěrkovna Hlučín L47 2 1 1 406
134207 11.10.2013 Puchar Rybnika Rybnik L47 5 8 3 582
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124217 05.04.2012 XXX Lake Garda Meeting Optimist Class Riva del Garda Q 5 528 1 426
122102 14.04.2012 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 10 1 220
122402 21.04.2012 Cena Olešné Olešná Q 3 7 1 296
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou Q 4 13 2 522
122107 05.05.2012 Znojemský pohár Vranovská přehrada Q 3 11 1 082
122308 09.05.2012 Kroměřížské Fičák Štěrkovna Hráza Q 1 3 226
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Q 4 28 888
122002 19.05.2012 Májový pohár Velké Dářko Q 3 3 2 637
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 10 3 092
127010 02.06.2012 Mlýny jinak Pasohlávky Q 3 8 1 032
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 18 1 509
122120 16.06.2012 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 4 2 109
122304 23.06.2012 O hanáckó klobáso těrkovna Hráza L47 2 3 202
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Q 4 3 3 517
121213 27.06.2012 Sletový pohár ČOS-dálková plavba Orlík - Radava Q 3 1 1 734
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 8 3 365
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 13 2 709
124021 30.07.2012 OTP Junior Hungarian Youth Championship Balatonfüred Hungary Q 6 52 1 824
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 20 3 833
122306 25.08.2012 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 1 2 202
124102 07.09.2012 Puchar Beskidów POL Q 5 4 5 087
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 11 3 380
122305 22.09.2012 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q 4 1 5 851
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny L47 6 16 764
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Q 4 2 3 904
124103 12.10.2012 Puchar Rybnika Rybnik Q 5 7 5 097
124294 20.10.2012 Trofeo Torboli Lago di Garda Q 5 30 3 307
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112416 13.03.2011 Sailing Academy - Ledoborci "Q" Rybnik - Polsko Q 1 4 344
112301 10.04.2011 Jarní rozcvička JNS Otrokovice Q 2 5 1 032
112402 23.04.2011 Pohár Olešné Olešná Q 3 8 936
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 10 2 580
112111 07.05.2011 Pohár Jedovnic Jedovnice Q 3 8 1 621
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 22 823
112003 21.05.2011 Májový pohár Velké Dářko Q 3 11 1 319
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 21 1 388
112405 04.06.2011 Pohár Radegastu Žermanice Q 3 5 1 548
112126 18.06.2011 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 8 1 122
112305 25.06.2011 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 2 1 1 892
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 9 2 376
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 14 1 996
114002 23.07.2011 Velká cena Slovenska SVK Q 3 8 1 285
114253 28.07.2011 Olympic hopes regata 2011 Orava, Slovakia Q 4 10 1 693
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Žermanice Q 5 15 1 526
112207 13.08.2011 Tovačovskéma zátokama Tovačov Q 4 4 2 452
114016 18.08.2011 Hungary National championship 2011 Balatonfuhred, Madarsko Q 6 67 1 375
114270 02.09.2011 Puchar Beskydow POL, Tresna Q 4 25 1 836
112304 10.09.2011 Krajský přebor JNS Otrokovice Q 4 8 1 813
112306 17.09.2011 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 3 1 406
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 33 1 791
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Q 3 7 2 062
117015 07.10.2011 Puchar Rybnika Rybnik - POL Q 5 18 3 008
112303 15.10.2011 Mistrovství Valašsko-Slovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 4 1 459
114290 22.10.2011 Trofeo Torboli Cadeti Lago di Garda Italy Q 5 38 2 201
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102301 10.04.2010 Jarní rozcvička JNS. Otrokovice Q 2 4 1 290
102302 17.04.2010 Ahoj Sluníčko JNS. Otrokovice Q 2 3 1 054
102402 24.04.2010 Pohár Olešné Olešná Q 3 10 915
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 21 904
102105 08.05.2010 Pohár Pasohlávek Pasohlávky Q 3 21 477
102106 12.05.2010 Závod 2 - Komu co chybí Brněnská přehrada Q 1 8 152
102003 22.05.2010 Majový pohár Velké Dářko Q 3 15 860
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 44 626
102202 05.06.2010 Jarní Sokolská regata Těrlice Q 3 15 678
102112 12.06.2010 ervnový závod Jedovnice Q 3 12 1 151
102113 16.06.2010 Jezdí pod své možnosti Brněnská přehrada Q 2 6 554
102303 26.06.2010 O hanáckó klobáso těrkovna Hráza Q 2 2 1 406
102007 10.07.2010 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 15 1 608
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 18 1 876
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého Žermanice Q 5 20 1 781
102205 14.08.2010 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Q 2 5 713
104001 20.08.2010 Velká cena Slovenska Králová - SVK Q 3 12 1 310
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 30 1 720
102305 18.09.2010 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q 4 8 2 239
101341 28.09.2010 Soustředění mládeže Lipno n/Vlt. Q 1 6 323
102418 02.10.2010 Cena Borsodchem těrkovna Hlučín Q 3 16 594
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Q 4 31 847
102304 16.10.2010 Pohár Kroměříže těrkovna Hráza Q 2 3 1 054
102306 23.10.2010 Poslední réčko JNS. Otrokovice Q 2 7 420
102203 28.10.2010 Olomoucká regata Chomoutov Q 4 8 1 376
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092301 18.04.2009 Jarní rozcvička JNS Otrokovice Q 2 6 452
092402 25.04.2009 Pohár Olešné Olešná Q 3 13 727
092109 09.05.2009 Pohár Jedovnic I. Jedovnice Q 3 11 707
092004 23.05.2009 Májový pohár Velké Dářko Q 3 17 515
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Q 4 35 547
092203 06.06.2009 Sokolská regata Tovačov Q 4 10 989
092207 13.06.2009 Pohár Pozemstavu Plumlov Q 1 3 578
092303 20.06.2009 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Kroměříž Q 2 3 1 156
092011 10.07.2009 Kontrolní závod Velké Dářko Q 1 12 364
092008 11.07.2009 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 1 15 372
092009 18.07.2009 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 24 550
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého Žermanice Q 5 33 1 029
092204 15.08.2009 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 3 1 054
092304 19.09.2009 Pohár Kroměříže těrkovna Hráza Kroměříž Q 2 6 554
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 36 630
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Q 3 14 1 005
092305 10.10.2009 Krajský přebor ZK těrkovna Hráza Kroměříž Q 4 11 1 527
092306 24.10.2009 Poslední réčko JNS Otrokovice Q 2 3 1 476
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082304 24.05.2008 O hanáckó klobáso Stězkovna Hráza Kroměříž Q 2 3 202
082008 09.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 2 24 237
082010 14.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 1 14 131
082416 23.08.2008 Olešná regata Olešná Q 2 11 347
082306 13.09.2008 Krajský přebor Q JNS Otrokovice Q 4 10 570
082307 18.10.2008 Tulení závody JNS Otrokovice Q 2 5 713
082308 28.10.2008 Poslední réčko Stězkovna Hráza Kroměříž Q 2 6 804
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072309 27.10.2007 Mladý vítr Kroměříže štěrkoviště Hráza Q 2 4 202
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062206 22.07.2006 Modrá stuha Plumlova Plumlov Vau 3 10 645
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182301 19.05.2018 O hanáckó klubásu stěrkovna Hráza L47-3M,Lar-3M,Q-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Chomoutov Q-4K,Fin-3M,Evr-2 Rozhodčí 4 4
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 7
172310 08.10.2017 O hanáckó klobáso 2 štěrkoviště Hráza Q-1 Rozhodčí 1 1
172303 14.10.2017 Pohár Kroměříže štěrkovna Hráza Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
Související články

Vstupenka do Tokia unikla jen těsně

11.08.2018
Od 2. srpna se v dánském Aarhusu konal nejdůležitější závod letošní sezony – mistrovství světa olympijských tříd, které bylo zároveň první kvalifikací na olympijské hry v Tokiu. Česká republika zatím bohužel žádné místo nezískala.

Aarhus den druhý – Ondřej Teplý třikrát v první desítce

03.08.2018
Ondřej Teplý se dnes svým vynikajícím výkonem posunul ve výsledkové listině hodně nahoru.

Rozhovory s reprezentanty – naděje pro Paříž 2024 – Benjamín Přikryl a Jakub Halouzka

26.07.2018
Během jara a začátku léta jsme se postupně sešli s některými reprezentanty, kteří se zúčastní mistrovství světa v Aarhusu a pokusí se kvalifikovat Českou republiku na olympiádu v Tokiu.

Mistrovství světa mládeže v Texasu

22.07.2018
V Texasu v sobotu 21. 7. skončilo mistrovství světa mládeže. A jak ho hodnotí trenér David Křížek?

Mistrovství světa mládeže v Corpus Christi v Texasu

16.07.2018
Juniorský reprezentační tým Lucie Keblová (Laser Radial), Ben Přikryl(Laser Radial), Jaroslav Čermák a Petr Košťál (29er) a Zuzana a Eliška Vychovy(420) se pod trenérským vedením Davida Křížka a Johany Rozlivkové účastní mistrovství světa mládeže v Corpus Christi v americkém Texasu, které začíná dnes, tedy 16. července.

Kdo bude bojovat o olympiádu v Tokiu?

17.05.2018
Český tým se chystá na mistrovství světa v Aarhusu   Od 2. do 12. srpna se v dánském Aarhusu pojede nejdůležitější závod letošní sezony – mistrovství světa olympijských tříd, které je zároveň první kvalifikací na olympijské hry v Tokiu.

Mistrovství Evropy Laserů v La Rochelle

16.05.2018
Austrálie, Nový Zéland, Guatemala, nebo Spojené státy nejsou zrovna země, které bychom na mistrovství Evropy očekávali. To proběhlo minulý týden v La Rochelle.

M.B.Keramika Pálavská regata

02.05.2018
Jakub Halouzka, olympionička Veronika Kozelská Fenclová a junior Ben Přikryl berou tituly z prvního letošního MČR.

Nevyzpytatelný Balaton

19.04.2018
Laser Radial Youth Europeans Chamiponship and Trophy 2018, 5.–12. 4. Balatonföldvar Juniorské mistrovství Evropy do 19 let v lodní třídě Laser Radial se letos odehrávalo v kraji pálivé kuchyně, zvláštního jazyku a soudíc dle organizátorů závodu i extrémně hodných lidí – na maďarském Balatonu. Počasí a hlavně vítr už ale bohužel elán představitelůdomácího klubu Sparta...

Regata 49 Trofeo Princesa Sofía Iberostar skončila

06.04.2018
Pro naše reprezentanty závod na Mallorce skončil. Zítra už jsou na programu jen medailové rozjížďky pro prvních deset v každé třídě. Do nich se nikdo z našich neprobojoval.

Na Mallorce se začne závodit v pondělí

29.03.2018
Čeští jachtaři jsou připraveni a trénují na místě, kde se bude konat 49. ročník regaty Trofeo Princesa Sofía Iberostar.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ