Lucie Bryxová

 Zpět

Datum narození: 2003
Adresa
Neratovice

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YC Neratovice
ověřená licence domácího klubu
1203-0578 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181220 06.10.2018 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady 420 2 4 804
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi 420 12 13 1 958
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 8 3 325
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420 7 8 1 385
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 4 1 2 812
181609 16.06.2018 Hop Regata Nechranice Cad 0 0
187007 09.06.2018 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 21 1 163
187005 25.05.2018 CECC POL Ostróda Cad 6 17 3 200
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 6 1 940
181304 05.05.2018 Decathlon Regatta Lipno - Černá v Pošumaví RsF 7 12 2 408
181705 28.04.2018 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 7 3 4 047
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171102 08.04.2017 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 3 5 915
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 7 768
171704 29.04.2017 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 7 9 2 050
177017 12.05.2017 CECC POL Zalew Zegrziňski Cad 6 41 606
177019 10.06.2017 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 15 2 887
174268 03.08.2017 Promotion Bruinisee, Nizozemí Cad 10 53 1 171
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví RsF 12 24 2 711
171331 02.09.2017 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 9 2 050
177027 09.09.2017 Stauseepokal Bautzen Cad 3 8 1 032
172185 23.09.2017 CECC CZE Nové Mlýny Cad 6 18 1 245
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Cad 3 12 303
161103 16.04.2016 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 3 8 594
167018 22.04.2016 CECC HUN Balatón Cad 6 22 833
167021 13.05.2016 CECC POL Zegrze Cad 6 25 1 895
164281 11.06.2016 Goldener Geier Geierswaldersee Cad 1 20 231
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Cad 3 9 564
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 10 997
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 8 1 385
167029 29.07.2016 MEJ Cadet Balatón Cad 18 72 2 241
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 7 2 081
167036 10.09.2016 Stauseepokal Tallsperre Bautzen Cad 7 10 2 494
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 9 1 582
161342 08.10.2016 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou RsT 1 3 226
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Cad 4 8 792
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151304 25.04.2015 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n.Vltavou Cad 3 8 303
157015 08.05.2015 CECC POL Zegrze Cad 6 32 606
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Cad 7 7 1 113
157019 13.06.2015 CECC GER Geierswaldersee Cad 7 36 871
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír Cad 3 4 594
151338 05.09.2015 Borůvková regata Lipno - Lipno n.Vltavou Cad 7 9 1 027
157031 12.09.2015 Stauseepokal Talsperre Bautzen Cad 7 9 1 582
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Cad 12 19 1 734
157028 03.10.2015 CEEC HUN Balaton Cad 6 23 717
151121 17.10.2015 Primátorský štít Vltava Praha Cad 2 3 1 248
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Nové Mlýny Cad 3 2 1 497
147004 14.06.2014 Parzival Cup Ruppiner See Německo Cad 4 29 1 128
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 2 1 497
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 3 2 496
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 4 3 870
147011 10.10.2014 CECC HUN Balaton Cad 5 21 606

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ