Daniel Mikula

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Lodní Sporty Kroměříž, JO
Ověřená licence domácího klubu
2301-0231 21.07.2018 - 31.03.2025
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
232303 14.10.2023 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza L47 3 8 1 430
232441 23.09.2023 Hornická Regata Žermanice L47 3 7 1 734
234168 15.09.2023 Velká cena Slovenska 2023 Liptovská Mara L47 12 5 4 275
232155 09.09.2023 Podzimní regata Nové Mlýny L47 7 18 2 550
231334 03.09.2023 Regata 130 let - Slavnostní plavba Lipno - Černá v Pošumaví L47 0 1 0
231322 30.08.2023 Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Bravo Lipno - Černá v Pošumaví L47 12 24 4 128
232429 05.08.2023 Interpohár 2023 Olešná L47 7 9 3 283
232207 22.07.2023 Modrá stuha Plumlova Plumlov L47 4 2 1 996
232007 08.07.2023 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 3 13 1 348
232423 01.07.2023 Bermuda cup Slezská Harta L47 3 9 303
232125 03.06.2023 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 3 7 1 604
232003 27.05.2023 Májový pohár Velké Dářko L47 7 12 2 408
232111 17.05.2023 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 1 2 360
231801 06.05.2023 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 23 3 722
232405 29.04.2023 Cena Olešné Olešná Q 2 5 1 032
232175 22.04.2023 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 8 2 700
232301 15.04.2023 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 7 1 795
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222303 15.10.2022 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 1 2 804
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice Q 12 45 5 775
222161 24.09.2022 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 1 13 434
222431 10.09.2022 Hornická Regata Žermanice Q 3 15 1 369
222152 07.09.2022 Pohár JMK III. Brněnská přehrada Q 1 13 288
221329 03.09.2022 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 2 42 467
222304 13.08.2022 Jachtařinka hruby rybnik Q 1 2 754
222425 06.08.2022 Interpohár 2022 Olešná Q 8 8 5 731
222302 30.07.2022 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 2 13 202
222207 23.07.2022 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 5 1 315
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QSZ 7 25 3 317
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 9 2 838
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 4 3 285
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 8 2 367
222204 28.05.2022 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 3 1 4 444
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 31 3 050
222117 18.05.2022 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 4 1 600
222202 14.05.2022 Májový závod Chomoutov Q 4 9 2 247
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 9 1 218
222105 23.04.2022 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 6 2 738
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 8 2 149
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QMZ 7 10 4 996
212179 22.09.2021 JMK IV. brnenska prehrada Q 1 3 1 022
212001 18.09.2021 Májový pohár Velké Dářko Q 3 4 2 691
212417 11.09.2021 Hornická regata Žermanice Q 4 6 2 812
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice QMZ 1 25 208
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QMZ 2 30 452
212413 21.08.2021 Olešná regata Olešná Q 0 0
212302 14.08.2021 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 4 11 1 830
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná Q 8 8 5 731
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta Q 1 6 685
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny QMZ 2 13 485
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QMZ 7 6 4 211
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 173 2 247
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202423 03.10.2020 Žermanická regata zermanice Q 3 15 611
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 62 4 200
202208 29.08.2020 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 3 9 1 468
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 28 3 899
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Olešná Q 8 11 4 054
201513 01.08.2020 O Pohár Karlovarského kraje Jesenice Q 2 1 2 202
201512 25.07.2020 Jesenický pohár VI. Jesenice Q 1 2 703
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 48 2 999
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 26 1 885
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 13 1 393
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 69 1 515
202202 16.05.2020 Májový závod Chomoutov Q 2 6 938
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192303 16.11.2019 Pohár města Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 7 512
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 4 12 904
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 80 927
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 45 480
192302 15.06.2019 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 5 1 220
192203 01.06.2019 Jarní sokolská regata Tovačov Q 2 8 202
192202 11.05.2019 Májový závod Chomoutovské jezero Q 2 9 202
192301 13.04.2019 O hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Q 2 4 554
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182302 21.07.2018 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané sterkovna hraza Q 4 10 404

nahoru