Jan Fikáček

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
Ověřená licence domácího klubu
2405-0160 31.08.2020 - 31.03.2025
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2024 - 31.12.2024
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
234236 07.12.2023 St.Nicholas Regatta 2023 Pula, Chorvatsko L47 8 30 4 701
234216 20.10.2023 2 Autumn cup ILCA Garda L47 8 12 4 720
232303 14.10.2023 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza L47 3 4 2 333
234189 07.10.2023 V Dzierżno Cup Dzierżno Duże L47 7 4 7 029
232166 28.09.2023 Burčáková regata Nové Mlýny Lar 12 15 5 628
232441 23.09.2023 Hornická Regata Žermanice L47 3 3 2 838
234168 15.09.2023 Velká cena Slovenska 2023 Liptovská Mara L47 12 6 3 325
232155 09.09.2023 Podzimní regata Nové Mlýny L47 7 17 2 723
231322 30.08.2023 Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Bravo Lipno - Černá v Pošumaví L47 12 14 6 937
234164 24.08.2023 ILCA Europa Cup Puck 2023 Puck L47 8 37 2 488
232429 05.08.2023 Interpohár 2023 Olešná L47 7 7 4 047
232007 08.07.2023 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 3 6 2 356
232423 01.07.2023 Bermuda cup Slezská Harta L47 3 2 2 263
234102 27.06.2023 ENERGA NORD CUP Gdańsk 2023 Górki Zachodnie L47 8 21 5 941
231311 24.06.2023 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 6 4 367
232122 10.06.2023 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 7 10 3 944
232125 03.06.2023 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 3 5 2 042
232003 27.05.2023 Májový pohár Velké Dářko L47 7 6 4 515
231604 13.05.2023 Nechranice week Nechranice L47 7 14 2 470
231801 06.05.2023 Jarní premiéra Rozkoš L47 7 8 4 405
232405 29.04.2023 Cena Olešné Olešná L47 4 1 4 016
232175 22.04.2023 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 4 5 1 925
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221119 04.11.2022 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 7 5 520
222303 15.10.2022 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza L47 4 4 792
222437 08.10.2022 Fleximont CUP Štěrkovna Hlučín L47 4 3 1 291
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice Q 12 19 10 268
224158 03.09.2022 PUCHAR BESKlDOW lNTERPUCHAR Jezioro Żywieckie Q 7 7 7 338
227017 20.08.2022 Pohár SNP - náhradní termín Q7P Gabčíkovo (SVK) Q 7 10 5 538
222425 06.08.2022 Interpohár 2022 Olešná Q 8 4 8 140
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 3 3 784
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 7 2 541
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice QSZ 7 5 6 792
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Dziwnów (POL) Q 8 103 2 360
222204 28.05.2022 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 3 3 3 012
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 36 2 595
222202 14.05.2022 Májový závod Chomoutov Q 4 3 4 155
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 33 1 512
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 6 1 570
222105 23.04.2022 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 3 3 942
224031 14.04.2022 40th Lake Garda Meeting Optimist Lago di Garda QSZ 8 578 2 457
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212303 13.11.2021 Pohár Kroměříž Štěrkovna Hráza Q 3 9 1 407
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 7 3 568
212421 02.10.2021 Hlučínská regata olesna Q 2 2 1 508
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QSZ 7 25 2 494
214166 04.09.2021 Puchar Beskidów INTERPUCHAR Ziwiec Q 8 34 4 112
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 68 3 905
212413 21.08.2021 Olešná regata Olešná Q 0 0
212302 14.08.2021 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 4 8 2 383
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná Q 8 11 4 625
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 28 1 757
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta Q 1 9 508
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny QSZ 2 15 804
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 4 10 2 478
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 38 0
212204 05.06.2021 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 4 5 2 897
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202423 03.10.2020 Žermanická regata zermanice Q 3 19 303
202419 05.09.2020 Hornická regata Žermanice Q 2 8 624
Související články

ENERGA NORD CUP v Gdaňsku

01.07.2023
V polském Gdaňsku probíhal od 23. do 29. 6. mezinárodní závod Energa Nord Cup.

Největší závod třídy Optimist na světě

21.04.2022
Největší závod třídy Optimist na světě se konal na Velikonoce od 14. do 17. dubna na Gardě. Již 40. ročník populárního Garda Meetingu pořádal klub Fraglia Vela Riva. Mezi více než tisícem účastníků ze 40 zemí z celého světa závodily také české děti, přestože se ve stejné době se v Portoroži jiná regata, která byla určena pro české závodníky jako kvalifikace na ME/MS. České barvy hájil na Gar...


nahoru