Anna Hejnová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yachtclub Baník Ostrava
Ověřená licence domácího klubu
2404-0463 01.01.2019 - 31.03.2024
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
232168 30.09.2023 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 9 1 206
232441 23.09.2023 Hornická Regata Žermanice Q 3 12 1 032
232211 16.09.2023 Azurová stuha Plumlova Plumlov Q 4 7 1 840
232155 09.09.2023 Podzimní regata Nové Mlýny QMZ 7 5 5 944
231322 30.08.2023 Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Bravo Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 50 5 861
232429 05.08.2023 Interpohár 2023 Olešná Q 7 15 3 533
232008 15.07.2023 Bambusová regata Velké Dářko QMZ 7 9 4 157
232007 08.07.2023 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 19 1 537
231311 24.06.2023 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QMZ 7 5 6 154
232414 17.06.2023 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Q 2 4 1 290
232122 10.06.2023 Pavlovská regata Nové Mlýny QMZ 7 9 4 467
232125 03.06.2023 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 6 2 213
234083 27.05.2023 Złoty Puchar Mazur Mrągowo QMZ 7 15 4 544
234071 06.05.2023 Puchar NYSY Jezero Nysa QMZ 7 11 4 921
232405 29.04.2023 Cena Olešné Olešná Q 2 6 874
232175 22.04.2023 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 20 1 108
232301 15.04.2023 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 5 2 233
234025 06.04.2023 CLIVO SAILING CUP Medulin Q 8 134 1 675
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221115 15.10.2022 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 16 1 764
222437 08.10.2022 Fleximont CUP Štěrkovna Hlučín Q 1 8 277
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice Q 12 85 2 460
222161 24.09.2022 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 1 18 293
222212 17.09.2022 Azurová stuha Plumlova Plumlov Q 2 5 610
222431 10.09.2022 Hornická Regata Žermanice Q 3 17 1 206
222304 13.08.2022 Jachtařinka hruby rybnik Q 1 4 453
222425 06.08.2022 Interpohár 2022 Olešná Q 8 16 3 323
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QMZ 7 17 2 630
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 43 801
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 11 1 527
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 25 882
222416 11.06.2022 Mladý vítr Těrlicko Q 2 4 998
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QMZ 7 13 4 047
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QMZ 7 14 2 704
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 17 666
222105 23.04.2022 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 17 929
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Portorož, Slovinsko Q 8 423 1 023
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 25 665
212001 18.09.2021 Májový pohár Velké Dářko Q 3 17 805
212417 11.09.2021 Hornická regata Žermanice Q 4 14 1 340
214166 04.09.2021 Puchar Beskidów INTERPUCHAR Ziwiec Q 8 60 2 139
212414 28.08.2021 Těrlicko - Přátelská regata Těrlicko Q 2 2 998
212413 21.08.2021 Olešná regata Olešná Q 0 0
212302 14.08.2021 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 4 17 1 074
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná Q 8 22 2 217
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QMZ 7 30 2 379
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 51 715
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta Q 1 20 162
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 4 28 689
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QMZ 7 17 0
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202423 03.10.2020 Žermanická regata zermanice Q 3 19 0
202419 05.09.2020 Hornická regata Žermanice Q 2 10 430
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Olešná Q 8 28 808
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 103 0
202411 04.07.2020 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 18 536

nahoru