Michaela Štruncová

 Zpět

Datum narození: 1994
Adresa
Neratovice

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YC Neratovice
ověřená licence domácího klubu
1203-0520 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192105 27.04.2019 Spring Cup Nové Mlýny FB 7 19 1 153
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 14 556
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181337 08.09.2018 Last Summer Day Lipno - Hrdoňov FB 7 16 1 810
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 20 4 128
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 23 1 895
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice FB 0 0
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 24 1 176
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171401 08.04.2017 Bohemia Sekt Regata Bolevák FB 0 0 0
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice FB 7 15 2 379
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 14 2 921
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 13 2 814
171320 29.07.2017 Lázeňská regata Svět FB 3 15 387
173222 24.08.2017 ME Fireball Lyme Regis GBR FB 24 59 6 230
171715 09.09.2017 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 4 594
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 17 2 434
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice FB 7 20 1 730
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 23 1 194
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice FB 2 17 604
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 20 4 824
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 18 2 360
167030 30.07.2016 FB Europeans Brenzone, Lago di Garda FB 24 26 10 233
161331 20.08.2016 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 10 541
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 7 20 2 136
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 14 701
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady FB 2 9 754
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 8 688
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 18 2 260
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 16 2 618
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice FB 7 13 2 441
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír FB 3 13 727
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 15 2 711
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 7 15 2 494
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět FB 3 8 1 122
154276 01.08.2015 Turmregatte - SUI Cup Reschensee FB 3 3 2 484
157021 05.08.2015 SUI Nationals Reschensee FB 12 9 7 983
151214 29.08.2015 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 9 202
151716 12.09.2015 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 6 678
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 12 3 390
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny FB 12 13 7 446
151219 05.10.2015 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 2 1 290
157029 16.10.2015 Slovenian nationals Portorož, Slovinsko FB 7 7 2 814
154293 17.10.2015 4th GoSAILING Cup Portorož, Slovinsko FB 1 9 527
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady 420 3 1 2 637
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny 420 4 3 1 291
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice 420 4 2 2 312
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420 4 2 1 996
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420 4 2 2 580
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny 420 4 1 3 517
142163 26.09.2014 MČR - CECC CZE Nové Mlýny 420 6 4 3 469
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420 4 3 1 608
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420 6 5 3 096
133115 13.07.2013 43rd ISAF YOUTH SAILING WORLD CHAMPIONSH Limassol, Cyprus 420 12 108 1 308
131723 31.08.2013 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero 420 4 2 2 312
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou 420 4 2 2 580
132147 21.09.2013 Modrý hrozen Nové Mlýny 420 4 5 1 220
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121101 17.03.2012 Jarní RS svezení Vltava- Praha RsF 1 5 101
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady 420 2 1 1 406
121201 28.04.2012 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 7 804
122106 05.05.2012 To je celá, to je půl Brněnská přehrada 420 4 3 1 291
122109 12.05.2012 Pavlovská regata Nové Mlýny 420 4 7 841
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum FB 4 19 578
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice 420 4 5 1 220
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír 420 2 3 202
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír 420 2 3 202
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420 4 6 1 291
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420 6 6 2 185
127006 27.07.2012 MS 420 Neusiedler See 420 12 102 1 510
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou 420 4 6 1 108
122135 15.09.2012 Modrý hrozen A Nové Mlýny 420 4 5 1 608
121726 22.09.2012 Lighthouse cup + KP Máchovo jezero 420 4 4 1 376
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice 420 2 3 202
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 1 11 0
117002 13.05.2011 CECC POL Kiekrz - POL Cad 5 24 2 099
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 1 4 989
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice Cad 4 1 4 570
117006 18.06.2011 CECC GER Geierwalder see - GER Cad 5 3 5 576
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Cad 3 2 2 263
111210 29.06.2011 Přebor ČOS-dálková plavba Orlík - Radava Cad 3 2 831
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 1 7 483
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Cad 5 1 6 899
113195 27.07.2011 MS Cadet 2011 Kühlungsbom - GER Cad 10 37 4 079
117011 18.08.2011 CECC HUN Balaton - HUN Cad 2 2 2 157
111114 03.09.2011 Regata Laguna Slapská přehrada Kaj 1 11 402
112146 17.09.2011 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 1 4 570
114023 01.10.2011 Internationale Deutsche Jugendmeistersch Blossin - Wolziger See Cad 6 1 10 345
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady 420 2 2 554
111120 15.10.2011 Primátorský štít Vltava - Praha 420 2 2 554
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
104218 09.04.2010 RYBNICKIE REGATY ŻEGLARSKIE Rybnik Cad 3 2 1 734
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 2 637
107030 01.05.2010 CECC GER - Ostseecup 2010 Warnemünde, GER Cad 5 11 3 465
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš Cad 4 3 2 812
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 1 4 221
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice Cad 2 3 1 331
101723 12.06.2010 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 2 2 400
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 2 1 935
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Cad 1 3 469
101313 03.07.2010 Czech CECC 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Cad 2 7 1 156
101315 05.07.2010 Pohár ALT Cadet Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 10 1 608
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 2 5 677
103113 24.07.2010 MS Cadet POL Cad 10 67 1 780
101728 04.09.2010 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 2 1 935
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 4 1 4 721
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 1 4 721
107024 25.09.2010 CECC HUN Balaton - Tihany Cad 5 11 2 199
104022 30.09.2010 German Open 2010 Ribnitz Cad 6 8 5 164
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady Cad 2 1 2 110
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad 4 1 4 570
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 6 969
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 8 1 907
094226 15.05.2009 CECC POL Poznaň - POL Cad 5 56 726
094243 21.05.2009 Dutch Youth Regatta Workum Cad 5 32 990
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Cad 4 9 1 791
094228 13.06.2009 CECC GER Geierswalde - Německo Cad 5 23 1 813
094227 19.06.2009 CECC HUN Balaton - Maďarsko Cad 5 13 2 392
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. Cad 4 6 2 312
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Cad 6 11 2 164
093113 18.07.2009 MEJ CADET Almería, Španělsko Cad 8 90 1 473
091729 05.09.2009 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 2 2 109
091337 12.09.2009 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 5 2 812
091342 26.09.2009 Central European Cup Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 5 16 1 385
091226 03.10.2009 Pohár města Neratovic Tišice Cad 4 4 1 108
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad 4 2 2 312
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
087023 04.04.2008 Ger CCEC Warnemünde - GER Cad 5 32 761
081203 19.04.2008 Toušenský pohár Poděbrady Cad 3 8 718
082103 26.04.2008 Putovní pohár Brněnská přehrada Cad 3 10 831
082106 03.05.2008 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Cad 3 9 782
087029 09.05.2008 Pol CECC Poznaň, POL Cad 5 61 709
081104 17.05.2008 Regata mládeže Vltava Praha Cad 2 7 420
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 2 13 485
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 8 456
087008 20.06.2008 Hun CECC Balaton Cad 5 27 805
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 5 27 1 006
081318 03.07.2008 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 16 1 187
084270 30.07.2008 MS Cadet - promotion regatta Medemblik, Nizozemí Cad 5 76 1 035
081726 06.09.2008 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 4 1 032
081335 13.09.2008 Borůvková regata Lipno Cad 4 10 1 326
082136 20.09.2008 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 9 1 404
082141 04.10.2008 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Cad 3 5 1 548
081226 11.10.2008 Cena Tišic Tišice Cad 3 6 831
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha Cad 4 8 957
081118 25.10.2008 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 4 688
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071201 21.04.2007 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 7 630
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Cad 2 6 452
072107 05.05.2007 To je celá, to je půl ? Brněnská přehrada Cad 3 11 521
074215 11.05.2007 Poznanski puchar klasy Cadet Kiekrz (PL) Cad 5 51 1 536
072114 02.06.2007 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Cad 4 5 2 629
071605 09.06.2007 Hop regata Nechranice Cad 0 0 0
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 4 6 2 661
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 3 5 549
074005 28.07.2007 UKNCCA Open National Championships 2007 Pwllheli, GBR Cad 6 93 1 852
073131 03.08.2007 Mistrovství světa Cadet 2007 Pwlhelli Cad 10 65 1 573
071728 08.09.2007 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 4 1 360
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 3 3 700
072133 22.09.2007 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 8 1 907
074271 28.09.2007 CECC Germany Scharmützelsee, Germany Cad 5 11 3 878
071224 06.10.2007 Pohár města Neratovic Pískovna Tišice Cad 1 5 101
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Cad 4 11 404
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 14 404

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ