Radim Pokoš

 Zpět

Datum narození: 1999
Adresa
Duchcov

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl VS Duchcov
ověřená licence domácího klubu
1606-0244 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Oldřichov Evr 3 6 1 497
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Evr 12 22 2 279
181615 11.08.2018 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr 2 3 1 331
181614 09.08.2018 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 2 1 2 285
181613 08.08.2018 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 4 1 839
181612 06.08.2018 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 1 5 481
181611 04.08.2018 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 7 864
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 4 998
181604 19.05.2018 Cena Oldřichova 31. ročník+KP Oldřichov Evr 4 6 2 312
181602 28.04.2018 Zlatá plachta Barbory 48. ročník Oldřichov Evr 2 2 1 290
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171714 02.09.2017 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Evr 3 11 945
171511 23.09.2017 Švestková regata Jesenice Evr 2 6 646
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr 12 28 2 804
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Evr 3 8 1 285
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 18 527
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Evr 3 8 936
161604 21.05.2016 Cena Oldřichova 26. ročník+KP Oldřichov Evr 2 3 1 054
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 21 1 791
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 5 1 425
161613 13.08.2016 Cena Duchcova Oldřichov Evr 4 4 2 312
161614 15.08.2016 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 2 4 998
161615 17.08.2016 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 6 1 206
161616 18.08.2016 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 0 0 0
161618 20.08.2016 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr 0 0 0
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 7 1 005
151303 25.04.2015 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 1 8 277
151605 23.05.2015 Cena Oldřichova 25 ročník+KP Oldřichov Evr 4 5 1 608
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 16 2 718
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 2 6 646
151614 15.08.2015 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 1 2 285
151615 17.08.2015 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 1 1 1 180
151616 19.08.2015 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 4 1 497
151617 20.08.2015 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 2 1 2 360
151619 22.08.2015 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr 2 4 804
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice Evr 3 7 303
151510 19.09.2015 Švestková regata II. Jesenice Evr 3 10 741
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr 12 34 2 059
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Evr 3 5 915
141207 10.05.2014 Župní přebor Vranská přehrada Evr 2 2 1 156
141606 24.05.2014 Cena Oldřichova 25.ročník Oldřichov - Barbora Evr 4 3 2 108
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 6 336
141211 21.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Evr 1 5 305
141212 25.06.2014 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava Evr 3 7 477
141616 16.08.2014 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Evr 2 6 646
141617 18.08.2014 Kontrolní závod I Oldřichov - Barbora Evr 2 7 420
141618 20.08.2014 Dálková plavba Oldřichov - Barbora Evr 3 3 1 734
141619 21.08.2014 Kontrolní závod II Oldřichov - Barbora Evr 1 2 800
141620 23.08.2014 Regata Petra Zouhara Oldřichov - Barbora Evr 2 3 938
141627 13.09.2014 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 4 8 609
141630 04.10.2014 Regata V.Vacka Oldřichov - Barbora Evr 2 2 1 290
141220 11.10.2014 Pohár 152 let Sokola Vranská přehrada Evr 2 1 2 008
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131603 20.04.2013 Zlatá plachta Barbory Barbora Q 4 5 1 925
131604 25.05.2013 Cena Oldřichova+KP 16,17 Barbora Evr 4 4 1 813
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 5 1 220
131215 26.06.2013 Přebor ČOS dálková plavba Orlík - Radava Evr 3 3 1 407
131607 10.08.2013 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Evr 2 3 646
131614 19.08.2013 Kontrolní závod I Barbora Evr 2 7 420
131615 21.08.2013 Dálková plavba Barbora Evr 3 4 1 032
131616 22.08.2013 Kontrolní závod II Barbora Evr 2 2 1 290
131617 24.08.2013 Regata Petra Zouhara Barbora Evr 2 3 1 248
131621 07.09.2013 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 2 18 249
131223 21.09.2013 Veterán regata - mem. J. Sosnovce Vranská Přehrada Evr 2 3 938
131627 05.10.2013 Podzimní regata V.Vacka Barbora Evr 1 3 323
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121601 16.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 4 7 1 340
121604 26.05.2012 Cena Oldřichova + SKP Oldřichov Q 2 3 804
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 2 4 998
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Q 4 10 1 425
121613 18.08.2012 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 2 804
121614 20.08.2012 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 1 800
121615 22.08.2012 Dálková plavba Oldřichov Q 3 1 2 400
121617 25.08.2012 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 2 2 1 156
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Q 3 12 1 206
121627 06.10.2012 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Q 2 2 1 290
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Q 4 5 1 608
111605 28.05.2011 Cena Oldřichova+KP Barbora - Oldřichov Q 2 1 1 600
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Q 2 3 1 156
111209 27.06.2011 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Q 2 6 202
111613 08.08.2011 Cena Duchcova+KP Barbora - Oldřichov Q 2 4 396
111614 15.08.2011 Kontrolní závod I. Barbora - Oldřichov Q 1 4 198
111615 17.08.2011 Dálková plavba Barbora - Oldřichov Q 1 1 800
111616 18.08.2011 Kontrolní závod II. Barbora - Oldřichov Q 1 2 402
111617 20.08.2011 Regata Petra Zouhara Barbora - Oldřichov Q 2 2 1 156
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Oldřichov - Barbora Q 1 8 101
104265 09.05.2010 Rossdeutscher Arnoldi Preis Berlin Q 3 16 1 165
101604 29.05.2010 Cena Oldřichova+SKP Oldřichov - Barbora Q 2 1 1 406
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Q 2 6 728
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Q 1 10 101
101612 16.08.2010 Kontrolní závod I Oldřichov - Barbora Q 4 3 1 876
101613 18.08.2010 Dálkoví plavba Oldřichov - Barbora Q 3 1 2 400
101614 19.08.2010 Kontrolní závod II Oldřichov - Barbora Q 2 4 688
101615 21.08.2010 Men.Petra Zouhara Oldřichov - Barbora Q 0 0 0
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 30 678
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Q 3 19 661
101624 02.10.2010 Podzim.regata V.Vacka Oldřichov - Barbora Q 2 6 336
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091602 25.04.2009 Zlatá plachta Barbory + KP Oldřichov Q 4 4 1 608
091717 09.05.2009 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 2 4 554
094247 16.05.2009 Rossdeutscher Arnoldi Preis Dahme / Seddinsee Q 3 29 1 064
091604 30.05.2009 Cena Oldřichova + Sdružený KP Oldřichov Q 1 1 402
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír Q 1 6 226
091611 15.08.2009 Cena Duchcova Oldřichov Q 1 1 879
091612 17.08.2009 Kontrolní závod I. Oldřichov Q 2 1 1 758
091613 19.08.2009 Dálková plavba Oldřichov Q 3 3 1 206
091614 20.08.2009 Kontrolní závod II. Oldřichov Q 2 2 998
091615 22.08.2009 Cena Teplic Oldřichov Q 2 1 1 600
091624 03.09.2009 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Q 2 4 396
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice Q 3 16 456
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081604 31.05.2008 Cena Oldřichova + Sdruž. KP Oldřichov Q 4 11 555
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Q 3 21 768
081609 16.08.2008 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 3 646
081610 18.08.2008 Kontrolní závod I Oldřichov Q 2 4 554
081611 20.08.2008 Dálková plavba Oldřichov Q 3 6 303
081612 21.08.2008 Kontrolní závod II Oldřichov Q 2 4 396
081613 23.08.2008 Cena Teplic Oldřichov Q 2 3 202
081623 04.10.2008 Podzimní reg. V.Vacka Oldřichov Q 2 4 202
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 16 303
071603 05.05.2007 Cena Oldřichova Oldřichov Q 1 4 101
071604 02.06.2007 Sdružený krajský přebor Oldřichov Q 4 8 404
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 55 109
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 51 421
071609 11.08.2007 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 4 554
071610 13.08.2007 Kontrolní závod I. Oldřichov Q 1 4 402
071611 15.08.2007 Dálková plavba Oldřichov Q 3 4 1 032
071612 16.08.2007 Kontrolní závod II. Oldřichov Q 2 7 512
071512 15.09.2007 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 4 36 452
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Q 1 31 115
071621 29.09.2007 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Q 2 3 452
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061613 14.08.2006 Kontrolní závod I Oldřichov Q 2 11 202
061614 16.08.2006 Dálková plavba Oldřichov Q 3 9 440
061615 17.08.2006 Kontrolní závod II Oldřichov Q 2 8 202
061622 30.09.2006 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Q 1 7 210

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ