Lucie Hálová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Toušeň, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1214-0104 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191325 31.08.2019 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 1 7 387
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 2 10 550
191335 29.06.2019 O krále Šumavy II. lipno - cerna v posumavi 420 7 4 3 172
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny 420 7 5 1 730
191604 18.05.2019 Hop Regata Nechranice Cad 7 1 7 029
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš 420 7 6 2 260
191202 13.04.2019 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady 420 2 2 804
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181329 01.09.2018 Borůvková regata lipno - lipno nad vltavou Cad 2 4 688
183205 26.07.2018 MS CADET Bodsted Cad 24 50 4 833
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 3 8 437
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 1 7 707
187005 25.05.2018 CECC POL Ostróda Cad 6 17 3 200
181304 05.05.2018 Decathlon Regatta Lipno - Černá v Pošumaví RsF 7 12 2 408
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171102 08.04.2017 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 3 2 2 109
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 4 1 497
171704 29.04.2017 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 7 7 2 814
177017 12.05.2017 CECC POL Zalew Zegrziňski Cad 6 16 3 058
171305 27.05.2017 Krajský přebor Bezdrev Cad 7 5 3 837
177019 10.06.2017 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 12 3 469
171608 17.06.2017 Hop Regata Nechranice Cad 7 10 1 505
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 4 4 2 161
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 6 3 058
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 6 7 741
173221 03.08.2017 Mistrovství světa Bruinisee, Nizozemí Cad 24 47 5 642
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví RsF 12 24 2 711
171331 02.09.2017 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 4 4 515
177027 09.09.2017 Stauseepokal Bautzen Cad 3 3 2 310
172185 23.09.2017 CECC CZE Nové Mlýny Cad 6 9 3 051
172173 29.09.2017 Pohárový závod Nové Mlýny Cad 7 4 3 782
171111 07.10.2017 Memoriál A. Bürgermeistra Vltava Praha Cad 2 2 1 758
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Cad 3 6 1 206
167021 13.05.2016 CECC POL Zegrze Cad 6 9 4 557
164281 11.06.2016 Goldener Geier Geierswaldersee Cad 1 21 210
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Cad 3 4 1 621
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 4 3 782
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 8 1 940
161342 08.10.2016 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou RsT 1 1 703
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141104 05.04.2014 Mem. Dr. Štěpána Praha - Vltava Cad 2 4 202
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady Cad 3 7 303
141310 26.04.2014 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 4 7 636
147001 09.05.2014 CECC POL Kiekrz Cad 5 52 546
147002 31.05.2014 Pohárový závod Agárd Maďarsko Cad 4 11 404
147004 14.06.2014 Parzival Cup Ruppiner See Německo Cad 4 40 570
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 5 303
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 9 587
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 14 606
142163 26.09.2014 MČR - CECC CZE Nové Mlýny Cad 5 21 606
147011 10.10.2014 CECC HUN Balaton Cad 5 21 606
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník Vltava Cad 1 5 172
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131105 20.04.2013 Mem.R.Ořovského - závod k 120 let ČYK Vltava - Praha Cad 3 2 1 734
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Cad 3 1 3 012
134227 04.05.2013 Ostseecup Warnemünde Cad 3 9 2 246
134201 10.05.2013 CECC POL Kiekrz Cad 5 34 1 208
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Cad 4 2 1 996
131717 01.06.2013 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 4 3 2 312
134203 08.06.2013 CECC GER Geierswalde Cad 5 7 3 736
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 2 1 497
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 1 4 721
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 5 2 887
133118 25.07.2013 MS CAD Niewport Cad 10 47 2 550
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Cad 4 3 2 496
132147 21.09.2013 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 2 1 1 406
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny Cad 5 6 2 495
134204 11.10.2013 CECC HUN Balaton Cad 5 5 3 162
131124 19.10.2013 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 5 202
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 4 1 206
124227 28.04.2012 Ostseecup 2012 Warnemunde Cad 3 34 448
127021 11.05.2012 CECC POL Kiekrz - Polsko Cad 5 36 1 261
122002 19.05.2012 Májový pohár Velké Dářko Cad 4 4 2 580
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 3 3 200
127022 02.06.2012 CECC GER Geierswalde - GER Cad 5 20 2 266
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice Cad 4 4 1 813
127023 17.06.2012 CECC HUN Csopak - HUN Cad 5 18 1 037
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 5 541
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 4 2 700
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 4 4 050
123131 21.07.2012 MEJ CAD Carnac Cad 8 55 3 401
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Cad 5 11 1 909
122135 15.09.2012 Modrý hrozen A Nové Mlýny Cad 4 4 2 312
124030 28.09.2012 Mezinárodní Mistrovství Německa Unteruckersee, Prenzlau Cad 3 2 4 206
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice Cad 3 2 1 497
121118 13.10.2012 Primátorský štít Vltava- Praha Cad 2 4 202
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 1 4 540
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 11 823
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice Cad 4 7 1 189
117006 18.06.2011 CECC GER Geierwalder see - GER Cad 5 23 1 153
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Cad 3 4 1 360
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 7 2 412
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Cad 5 11 1 692
112146 17.09.2011 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 6 1 457
114023 01.10.2011 Internationale Deutsche Jugendmeistersch Blossin - Wolziger See Cad 6 7 5 275
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad 3 4 1 206
111121 22.10.2011 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 5 202

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ