Světlana Vlčková

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl VS Duchcov
Ověřená licence domácího klubu
1606-0301 17.05.2018 - 31.03.2024
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
231627 07.10.2023 Podzimní regata Václava Vacka 27. ročník Oldřichov Q 1 2 914
234173 15.09.2023 Baltic Cup MMPSKO 2023 DZIWNÓW Q 12 248 1 955
232155 09.09.2023 Podzimní regata Nové Mlýny QSZ 7 30 1 871
231322 30.08.2023 Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Bravo Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 71 4 033
231619 19.08.2023 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 1 2 703
231616 17.08.2023 Kontrolní závod II. Oldřichov Q 1 2 841
231615 16.08.2023 Dálková plavba Oldřichov Q 1 2 754
231614 14.08.2023 Kontrolní závod I. Oldřichov Q 1 1 1 142
231613 12.08.2023 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 2 1 406
232008 15.07.2023 Bambusová regata Velké Dářko QSZ 7 28 2 704
232007 08.07.2023 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 37 669
231311 24.06.2023 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 7 29 2 175
232122 10.06.2023 Pavlovská regata Nové Mlýny QSZ 7 33 2 768
231631 27.05.2023 Cena Oldřichova 37. ročník oldrichov Q 2 3 1 054
231604 13.05.2023 Nechranice week Nechranice QSZ 7 30 2 006
231801 06.05.2023 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 44 1 750
231704 22.04.2023 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 23 991
231603 15.04.2023 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 0 0
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221628 08.10.2022 Podzimní regata Václava Vacka 26.ročník Oldřichov Q 1 1 946
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice Q 12 61 4 189
221624 24.09.2022 Podzimní regata Václava Vacka Oldřichov Q 0 0
221714 10.09.2022 Lighthouse Cup Máchovo jezero Q 4 7 2 471
221329 03.09.2022 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 2 22 1 029
221616 20.08.2022 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 1 2 277
221615 18.08.2022 Kontrolní závod II. Oldřichov Q 1 1 879
221614 17.08.2022 Dálková plavba Oldřichov Q 1 2 578
221613 15.08.2022 Kontrolní závod I. Oldřichov Q 1 2 402
221612 13.08.2022 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 1 1 600
221721 23.07.2022 Letní vánek Máchovo jezero Q 1 6 364
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QSZ 7 39 1 966
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 22 1 674
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 2 3 452
221608 28.05.2022 Cena Oldřichova 36. ročník Oldřichov Q 1 2 277
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 51 1 537
221505 14.05.2022 Stříbrná Plachetnice Jesenice Q 3 11 1 264
221704 23.04.2022 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 22 908
221603 16.04.2022 Zlatá plachta Barbory 52. ročník Oldřichov Q 2 1 1 156
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda QSZ 8 394 1 160
211630 02.10.2021 Podzimní regata Václava Vacka 25.ročník Oldřichov Q 0 0
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QMZ 7 14 3 974
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice QMZ 1 17 376
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 72 3 607
211620 21.08.2021 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 0 0
211619 19.08.2021 Kontrolní závod II Oldřichov Q 1 1 1 004
211618 18.08.2021 Dálková plavba Oldřichov Q 1 4 344
211617 16.08.2021 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 4 277
211616 14.08.2021 Cena Duchcova Oldřichov Q 0 0
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QMZ 7 20 3 612
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny QMZ 2 19 0
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QMZ 7 15 1 426
211606 29.05.2021 Cena Oldřichova 33. ročník Oldřichov Q 1 3 323
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201627 03.10.2020 Podzimní regata Václava Vacka 24. ročník Oldřichov Q 4 11 1 160
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 80 2 872
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 62 1 245
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 63 1 433
201619 15.08.2020 Regata Petra Zouhara + Cena Oldřichova Oldřichov Q 2 3 452
201618 13.08.2020 Kontrolní závod II Oldřichov Q 0 0
201617 12.08.2020 Dálková plavba Oldřichov Q 3 8 718
201616 10.08.2020 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 5 402
201615 08.08.2020 Cena Duchcova + 50.ročník Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 0 0
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře Orlík Velký Vír Q 4 10 989
201707 30.05.2020 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 36 373
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191624 05.10.2019 Podzimní regata Václava Vacka 23. ročník Oldřichov Q 1 5 180
191616 17.08.2019 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 1 11 139
191615 15.08.2019 Kontrolní závod II Oldřichov Q 1 11 206
191614 14.08.2019 Dálková plavba Oldřichov Q 3 9 969
191613 12.08.2019 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 11 206
191612 10.08.2019 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 9 521
191712 20.07.2019 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Q 2 15 610
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 4 10 570
191603 11.05.2019 Cena Oldřichova 32. ročník+KP oldrichov Q 1 3 101
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Oldřichov Q 2 8 304
181615 11.08.2018 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 1 7 159
181614 09.08.2018 Kontrolní závod II Oldřichov Q 1 8 152
181613 08.08.2018 Dálková plavba Oldřichov Q 3 10 427
181612 06.08.2018 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 10 142
181611 04.08.2018 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 13 202
181713 21.07.2018 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Q 2 22 241
181604 19.05.2018 Cena Oldřichova 31. ročník+KP Oldřichov Q 1 11 137

nahoru