Matouš Červenka

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní klub Olomouc z.s.
ověřená licence domácího klubu
2203-0112 11.08.2015 - 31.03.2025
Trenér licence C (3. třídy) 0399 24.01.2016 - 24.01.2026
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
232212 14.10.2023 O kuře na rožni Chomoutov Fin 4 1 4 221
232166 28.09.2023 Burčáková regata Nové Mlýny Fin 7 3 5 390
231324 31.08.2023 Regata 130 let - Memoriál MUDr. Lázničky, CSc. Lipno - Kovářov Fin 12 6 9 771
234174 26.08.2023 Finn Trophy Attersee 2023 Attersee Fin 4 6 3 611
234139 12.08.2023 Kalóz Ranglista Verseny Révfülöp Balaton Maďarsko Fin 7 2 7 213
234116 14.07.2023 The Olympic Regatta 1 Tihany Balaton Maďarsko Fin 8 5 7 364
232206 08.07.2023 červnový závod Chomoutov Fin 0 0
234086 08.06.2023 Internationale Österreichische Staatmeisterschaft Traunsee Fin 12 3 15 440
234069 12.05.2023 Finn European Championship 2023 Csopak Balaton Fin 24 25 13 156
232108 06.05.2023 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 7 1 8 940
232201 22.04.2023 Jarní závod Chomoutov Fin 3 1 2 109
234022 01.04.2023 Gerhard Vellusig-Memorial Alte Donau Wien Fin 4 2 3 517
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222163 24.09.2022 Burčáková regata Nové Mlýny Fin 1 6 499
222009 10.09.2022 O pohár Velkého Dářka Velké Dářko Fin 7 5 3 612
221327 26.08.2022 Mistrovství ČR lodní třídy FINN Lipno - Kovářov Fin 12 12 4 603
227017 20.08.2022 Pohár SNP - náhradní termín Q7P Gabčíkovo (SVK) Fin 7 3 3 283
224079 25.06.2022 Finn Duell 2022 Wolfgangsee Fin 7 2 8 730
224067 10.06.2022 THE Olympic Regatta 1. Balaton Tihany Maďarsko Fin 8 18 3 752
222203 28.05.2022 Bleděmodrá stuha Plumlova chomoutov Fin 3 1 3 166
221803 21.05.2022 Pohár města Česká Skalice Rozkoš Fin 7 3 4 921
222112 07.05.2022 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 7 5 4 427
222201 23.04.2022 Jarní závod - mem. M. Kouřila Chomoutov Fin 4 3 2 661
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212212 09.10.2021 O kuře na rožni Chomoutov Fin 3 3 1 996
214138 07.09.2021 Finn Masters European Championship 2021 Balaton Tihany Maďarsko Fin 18 34 8 208
212152 03.09.2021 MČR Finn Nové Mlýny Fin 1 23 202
214070 24.07.2021 Finn SP, Helmuth Gubi-Cup Mondsee Rakousko Fin 7 3 5 796
214054 16.07.2021 THE Olympic Week II. Balaton Tihany Maďarsko Fin 8 10 5 876
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 1 4 800
212205 26.06.2021 Červnový závod Chomoutov Fin 4 3 2 312
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova chomoutov Fin 3 4 1 360
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202164 26.09.2020 Pohár FINN Nové Mlýny Fin 7 6 3 689
201337 18.09.2020 MČR FINN 2020 Lipno - Kovářov Fin 12 8 6 937
205006 30.08.2020 FINN MASTERS EUROPEAN CHAMPIONSHIP Gdynia Fin 24 54 5 129
202169 15.08.2020 Prázdninová pálavská nove mlyny Fin 0 0
202205 27.06.2020 Červnový závod Chomoutov Fin 4 4 1 996
202004 13.06.2020 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin 1 23 0
202202 16.05.2020 Májový závod Chomoutov Fin 2 2 998
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192211 19.10.2019 O kuře na rožni Chomoutov Fin 0 0
192156 20.09.2019 MČR Nové Mlýny Fin 12 19 3 763
194170 14.09.2019 Weinlese Regatta Neusiedlersee (Neusiedel am See) Rakousko Fin 7 3 6 318
191324 31.08.2019 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 7 8 3 337
194163 23.08.2019 Finn Dinghy IÖSTM Traunsee Fin 12 5 15 039
197014 17.08.2019 ROFI POKAL Attersee - Rakousko Fin 7 9 5 667
192204 29.06.2019 Červnový závod Chomoutovské jezero Fin 4 1 3 517
192410 21.06.2019 Veteran CUP Finn Olešná Fin 3 6 1 935
192002 01.06.2019 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin 7 12 2 938
191803 18.05.2019 Pohár města Česká Skalice Rozkoš Fin 7 12 1 940
192202 11.05.2019 Májový závod Chomoutovské jezero Fin 2 1 1 600
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Fin 7 17 1 999
192201 20.04.2019 Jarní závod - mem. M. Kouřila Chomoutovské jezero Fin 3 6 1 093
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182210 20.10.2018 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 1 1 758
182211 22.09.2018 Podzimní závod chomoutov Fin 2 2 1 508
182415 08.09.2018 OMA Cup Olešná Fin 1 11 0
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin 12 3 14 162
182142 11.08.2018 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 3 1 206
182205 30.06.2018 Červnový závod Chomoutov Fin 4 3 2 661
182130 22.06.2018 Veteran Cup Finn Brněnská přehrada Fin 3 7 1 604
182202 12.05.2018 Májový Závod Chomoutov Fin 0 0
182201 07.04.2018 Jarní závod Chomoutov Fin 3 3 1 734
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171701 01.04.2017 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 13 797
171702 08.04.2017 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 10 3 104
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Chomoutov Fin 3 5 1 444
172132 21.06.2017 Štatl Cup II Brněnská přehrada Lar 2 6 452
172009 23.06.2017 Veteran Cup Finn Velké Dářko Fin 3 8 1 122
172409 08.07.2017 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 4 7 841
172140 15.07.2017 Prázdninovej rejs Brněnská přehrada Fin 1 5 516
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Lar 3 7 630
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162201 16.04.2016 Jarní závod Chomoutov Fin 2 3 1 054
162111 30.04.2016 To je celá to je půl Brněnská přehrada Fin 3 4 831
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Fin 8 14 2 681
162407 28.05.2016 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 3 3 1 206
162408 04.06.2016 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 4 1 081
161710 01.07.2016 Czech Finn Masters Máchovo jezero Fin 3 7 1 962
162412 09.07.2016 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 3 4 1 360
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Fin 1 3 402
162140 13.08.2016 Finlandia Cup Jedovnice Fin 1 2 879
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice Fin 3 2 2 109
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin 12 27 2 258
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152201 18.04.2015 Jarní závod Chomoutov Fin 2 4 688
152403 25.04.2015 Cena Olešné Olešná Fin 2 4 804
152406 23.05.2015 Hornický kahan Žermanice Fin 2 2 1 156
152407 30.05.2015 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 2 804
152408 06.06.2015 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 8 202
152203 20.06.2015 Červnový závod Chomoutov Fin 4 6 1 291
152145 26.06.2015 Finn Masters Brněnská přehrada Fin 3 14 1 206
152411 04.07.2015 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 1 1 879
152412 11.07.2015 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 3 3 1 734
152417 22.08.2015 Olešná regata Olešná Fin 4 5 1 220
152419 05.09.2015 Hornická regata Žermanice Fin 2 1 1 156
152206 12.09.2015 Burčáková regata Chomoutov Fin 3 4 1 935
152209 10.10.2015 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 4 998
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142201 19.04.2014 Jarní závod Chomoutov Fin 3 4 594
142402 26.04.2014 Cena Olešné Štěrkovna Hlučín Fin 2 3 804
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 4 16 509
142404 24.05.2014 Hornický kahan Žermanice 420 3 4 831
142405 31.05.2014 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 3 804
142406 07.06.2014 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 2 1 290
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko Fin 3 5 1 069
142203 21.06.2014 Červnový závod Chomoutov Fin 4 4 1 813
142408 05.07.2014 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 3 2 312
142409 12.07.2014 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 3 4 1 497
141909 02.08.2014 Regata kapitána Nemá Dlouhý rybník Lanškroun 420 2 3 202
142411 09.08.2014 Beskydská regata Žermanice Fin 5 3 3 119
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Evr 5 13 505
142413 23.08.2014 Olešná regata Olešná Fin 3 4 831
142414 06.09.2014 Hornická regata Žermanice 420 2 3 646
142415 20.09.2014 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín Fin 1 1 879
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Fin 4 17 597
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132402 20.04.2013 Cena Olešné Olešná Fin 2 3 804
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Fin 5 21 1 130
132404 25.05.2013 Hornický kahan Žermanice Fin 2 2 1 406
132405 01.06.2013 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 3 4 1 497
132406 08.06.2013 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 3 1 248
132407 15.06.2013 Mladý vítr Těrlicko Fin 2 1 2 110
132203 22.06.2013 Červnový závod Chomoutov Fin 4 6 1 457
132408 06.07.2013 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 2 3 200
132409 13.07.2013 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 3 1 3 166
132411 19.07.2013 51.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Fin 5 4 3 064
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 1 2 838
132412 24.08.2013 Olešná regata Olešná Fin 3 3 1 581
132413 07.09.2013 Hornická regata Žermanice 420 2 2 998
132208 14.09.2013 Burčáková regata Chomoutov Fin 3 4 1 032
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Fin 4 12 1 009
132209 12.10.2013 O kuře na rožni Chomoutov Fin 1 5 305
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122201 14.04.2012 Jarní závod Chomoutov Fin 2 4 906
122405 02.06.2012 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 2 998
122407 16.06.2012 Mladý vítr Těrlicko Fin 2 1 1 406
122202 23.06.2012 Červnový závod Chomoutov Fin 2 4 1 156
122408 07.07.2012 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 2 2 812
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 2 2 1 406
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Fin 5 5 2 217
121911 11.08.2012 O štít města Pardubic Seč Fin 3 3 1 872
122412 25.08.2012 Olešná regata Olešná Fin 1 5 402
122413 09.09.2012 Hornická regata Žermanice Fin 2 1 1 758
122210 15.09.2012 Burčáková regata Chomoutov Fin 4 5 1 925
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny Fin 4 12 792
122211 13.10.2012 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 4 804
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112201 16.04.2011 Jarní závod Chomoutov Fin 4 3 1 876
112202 21.05.2011 Olomoucká regata Chomoutov Fin 2 7 318
112204 25.06.2011 Červnový závod Chomoutov Fin 2 4 804
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 1 2 645
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Žermanice Fin 5 15 1 130
111906 13.08.2011 O štít města Pardubic Seč Fin 3 8 1 122
112133 18.08.2011 MS Veterán Evropa Nové Mlýny Evr 10 36 3 081
112206 27.08.2011 Prázdninová regata Chomoutov Fin 2 3 1 331
112210 23.09.2011 Burčáková regata Chomoutov Fin 2 3 452
112211 22.10.2011 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 4 396
112212 28.10.2011 Konec sezóny Chomoutov Fin 1 3 226
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102201 17.04.2010 Jarní závod Chomoutov Fin 4 7 841
102209 18.09.2010 Burčáková regata Chomoutov Fin 2 4 202
112209 18.09.2010 Tvarůžková regata Mohelnice Fin 2 4 202
102210 23.10.2010 Kuře na rožni Chomoutov Fin 2 4 396
102203 28.10.2010 Olomoucká regata Chomoutov Fin 2 4 396
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092201 18.04.2009 Jarní závod Chomoutov Fin 4 7 1 479
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082201 19.04.2008 Jarní závod Chomoutov Fin 2 5 887
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072201 28.04.2007 Jarní závod Chomoutov Fin 2 6 938
072206 25.08.2007 Prázdninová regata Chomoutov Fin 4 7 1 479
072210 06.10.2007 Burčáková regata II. Chomoutov Fin 2 6 804
072211 20.10.2007 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 2 998
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042202 Olomoucká regata Chomoutov Evr 2 1 1 406
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032207 Prázdninová regata Chomoutov Evr 1 1 402
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022206 Prázdninový závod Chomoutov Evr 1 3 665
022201 Jarní závod Chomoutov Evr 1 4 344
Související články

Mezinárodní mistrovství Rakouska třídy Finn skončilo medailí pro Česko

15.06.2023
Po mezinárodním mistrovství Německa se 8.–11. 6. 2023 čeští finnaři zúčastnili Mezinárodního mistrovství Rakouska na alpském jezeru Traunsee.

Mistrovství Evropy třídy Finn na Balatonu v Csopaku

24.05.2023
Csopak je domovský klub mistra světa, dvojnásobného mistra Evropy a stříbrného olympijského medailisty z Tokia Zsombora Berecze, a pod jeho záštitou se akce konala. Závodu se zúčastnili tři čeští finnaři – Matouš Červenka, Vladimír Skalický a Zdeněk Gebhard. Celkem bylo na startu 70 závodníků.

Pálavská regata 2023

09.05.2023
Na Nových Mlýnech se odjela tradiční Pálavská regata, která byla závodem Českého poháru pro všechny zúčastněné třídy. Vítr závodu moc nepřál, a tak třída Finn zvládla čtyři rozjížďky, ostatní jen tři.   


nahoru