Adam Plodek

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yachtclub Pardubice
ověřená licence domácího klubu
1901-0446 11.08.2015 - 31.03.2020
Člen HZS
VMP 218465Velikost: M Skupina: Plzeň 10.3.2018
0672 03.12.2018 - 10.03.2023
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191905 17.08.2019 Modrá vlajka Seče Seč Evr 4 1 3 517
191904 10.08.2019 Štít města Pardubic Seč Evr 1 1 703
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 5 1 074
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Oldřichov Evr 3 3 2 400
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 10 2 963
181339 25.08.2018 Modrá stuha Bezdreva II. bezdrev Evr 3 4 1 935
181911 11.08.2018 Modrá vlajka Seče Seč Evr 4 1 3 200
182207 28.07.2018 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 0 0
184044 05.07.2018 Mistrovství Evropy Youth Europe Class 2018 Arco, Itálie Evr 18 40 5 117
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 15 3 104
184018 21.06.2018 Kieler Woche Kiel Evr 10 29 2 918
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 17 2 533
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Evr 7 18 2 729
181301 14.04.2018 Uniqa Cup Bezdrev Evr 2 2 1 758
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174215 08.04.2017 19th Torbole Europe Meeting Garda, Itálie Evr 10 88 2 464
171602 15.04.2017 Zlatá plachta Barbory 47. ročník Oldřichov Evr 3 4 1 621
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Evr 7 14 3 578
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 14 2 704
171603 20.05.2017 Cena Oldřichova 30. ročník+KP Oldřichov Evr 4 1 4 570
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 10 2 494
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice RsF 7 6 3 873
174249 17.06.2017 Kieler Woche 2017 29er Německo Evr 10 30 2 471
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada RsF 10 8 5 781
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 10 3 612
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 6 2 406
172206 22.07.2017 Mohelnická regata Moravičany Evr 3 4 1 734
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 3 10 1 206
173231 11.08.2017 Europe class youth european championship Biscarosse- Francie Evr 18 40 5 850
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 12 2 938
171714 02.09.2017 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Evr 3 2 3 166
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr 12 17 5 404
174286 14.10.2017 Trichter regatta Großer Brombachsee Evr 8 17 3 693
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 11 1 665
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 28 335
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Evr 3 9 782
161302 23.04.2016 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 8 456
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Evr 7 25 1 457
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Evr 7 10 1 505
164202 20.06.2016 Kieler Woche Kiel Evr 10 45 1 721
161906 25.06.2016 O perníkovou chaloupku Seč RsF 2 1 1 156
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 12 3 493
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 2 3 017
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Evr 1 8 374
163218 05.08.2016 Mistrovství Evropy junioři Kamien Pomorski - Polsko Evr 18 54 3 267
161613 13.08.2016 Cena Duchcova Oldřichov Evr 4 2 3 517
161614 15.08.2016 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 2 1 2 202
161615 17.08.2016 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 1 3 541
161616 18.08.2016 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 0 0 0
161618 20.08.2016 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr 0 0 0
161909 20.08.2016 Modrá vlajka Seče Seč Evr 4 1 4 404
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 10 2 494
161504 17.09.2016 Švestková regata Jesenice Evr 3 5 1 444
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 6 986
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 4 1 734
152111 25.04.2015 Krajský přebor Brněnská přehrada Evr 0 1 0
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Evr 7 25 1 642
151605 23.05.2015 Cena Oldřichova 25 ročník+KP Oldřichov Evr 4 3 2 496
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 7 16 1 810
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 28 1 016
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 2 4 998
152205 01.08.2015 Mohelnická regata Moravičany Evr 3 12 594
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná Evr 6 8 2 064
151614 15.08.2015 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 3 1 331
151615 17.08.2015 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 1 4 578
151616 19.08.2015 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 3 1 872
151617 20.08.2015 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 2 3 1 406
151911 22.08.2015 Modrá vlajka Seče Seč Evr 4 1 3 517
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Evr 7 19 1 993
151215 12.09.2015 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Evr 1 1 800

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ