Štěpán Novotný

 Zpět

Datum narození: 1994
Adresa Horní Žďár 4
Ostrov
363 01
Telefon 739471884
E-mail stepannovotny.sn@gmail.com
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Trenér 3. třídy 0448 11.03.2017 - 11.03.2027
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Cheb
ověřená licence domácího klubu
1504-0086 11.08.2015 - 31.03.2019
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2013 - 31.12.2020
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Las 12 2 15 325
181718 21.09.2018 MMČR Star + Lighthouse Cup Máchovo jezero Sta 12 1 13 709
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice Las 7 2 7 213
187015 25.08.2018 Laser Grandprix Wolfgangsee Las 7 2 8 386
181911 11.08.2018 Modrá vlajka Seče Seč Las 3 2 1 734
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 1 8 505
184010 20.05.2018 Erste Premier Trophy 2018 Biograd na Moru Bav 4 5 2 530
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Las 8 1 10 850
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171144 29.04.2017 Jachtařská liga I. Vltava Lig 7 9 1 027
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Las 7 2 6 623
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 1 2 1 055
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 1 7 997
171106 17.06.2017 Cena CERE Nechranice Las 7 1 7 387
174249 17.06.2017 Kieler Woche 2017 29er Německo Las 14 70 5 271
174252 04.07.2017 Warnemunde woche Warnemunde Las 10 20 4 902
173245 01.08.2017 MS Laser Split Las 36 110 8 169
177023 12.08.2017 Laser Grandprix Wolfgansee - AUT Las 7 1 12 070
171907 19.08.2017 Modrá vlajka Seče Seč Las 3 1 2 838
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 12 1 17 987
171328 01.09.2017 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví De1 12 1 13 212
171511 23.09.2017 Švestková regata Jesenice Las 4 1 4 221
174325 07.10.2017 XIX SEMANA OLIMPICA CANARIA DE VELA Las Palmas de Gran Canaria Las 8 15 2 139
173244 08.10.2017 ME Laser Barcelona Las 24 84 6 567
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 6 4 824
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164209 12.02.2016 REGATA DE CARNAVAL. CIUDAD DE LAS PALMAS Gran Canaria Las 10 56 1 452
163202 26.02.2016 MS + ME Laser Radial Men Gran Canaria Las 36 101 5 529
164225 28.03.2016 47 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Palma de Mallorca Las 14 130 2 365
164233 09.04.2016 2016 EUROPA CUP FRANCE Hyères Las 10 17 7 398
164243 09.05.2016 Garda Trentino Olympic Week Riva del Garda, Itálie Las 8 16 2 752
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Las 2 1 2 804
161507 11.06.2016 Stříbrná plachetnice Jesenice Las 4 1 3 517
161108 18.06.2016 Cena CERE Nechranice Las 7 2 5 600
164202 18.06.2016 Kieler Woche Kiel Las 14 59 5 577
164265 02.07.2016 79. WARNEMÜNDER WOCHE 2016 Warnemünde Las 10 32 4 020
167032 13.08.2016 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT Las 7 1 11 243
161136 19.08.2016 Česká jachtařská liga II. Lipno - Olympijský park Rio Lig 7 7 1 791
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 1 9 320
161504 17.09.2016 Švestková regata Jesenice Las 7 1 8 940
161137 01.10.2016 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig 7 8 1 940
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice Las 12 2 13 212
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR 12 4 6 937
164332 02.12.2016 XVIII Semana Olimpica Canaria de Vela Las Palmas de Gran Canaria Las 4 10 1 519
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154202 28.03.2015 Trofeo SAR Princess Sofia Palma de Majorca Las 14 100 2 079
154243 07.05.2015 Eurosaf Trentino Olympic Week Lago di Garda Las 14 87 2 499
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny Las 7 2 8 132
151607 30.05.2015 Hop Regata Nechranice Las 7 2 6 397
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Las 7 1 9 136
153112 17.07.2015 Laser Europeans (ME) Kalovig, Aarhus, Dánsko Las 24 87 4 082
153120 02.08.2015 Laser worlds Kanada 2015 Kanada Las 36 100 5 339
157022 15.08.2015 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT Las 7 1 11 765
151332 21.08.2015 Velká cena ALT Melges 24 Lipno - Kovářovská zátoka M24 7 2 4 515
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Las 7 1 8 261
151510 19.09.2015 Švestková regata II. Jesenice Las 7 1 8 505
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Las 12 2 15 148
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha TR 11 5 5 293
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144232 26.02.2014 Andalusian Olympic Week Cadiz, ESP Las 5 46 1 082
144228 29.03.2014 45 Trofeo S.A.R. Princesa Sofía Worldcup Palma de Mallorca Las 8 100 2 075
141503 17.05.2014 Stříbrná Plachetnice Jesenice Las 3 1 2 637
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice Las 4 1 4 404
144255 21.06.2014 Kieler Woche Kiel, Německo Las 7 61 1 889
143119 14.07.2014 ME LaR U21 Garda, Itálie Las 8 76 2 155
143136 16.08.2014 MS LaR U21 Douarnenez, Francie Las 10 59 3 472
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 1 5 519
143148 12.09.2014 MS LAS - Santander Santander Las 12 98 3 325
141512 20.09.2014 Švestková Regata II Jesenice Las 4 1 4 860
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Las 6 3 6 774
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
133503 13.03.2013 EUROPA CUP LASER LE HAVRE LaR 5 21 4 915
133401 14.03.2013 Europacup Malcesine 2013 Malcesine, Italy LaR 5 44 3 375
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Las 4 4 3 588
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 2 4 122
131503 18.05.2013 Stříbrná plachetnice Jesenice LaR 4 1 4 221
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 1 4 989
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice Las 4 2 3 017
131111 08.06.2013 Comtech Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1 4 9 753
134250 21.06.2013 Kieler Woche Kiel, Německo Las 7 87 877
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 1 4 404
133109 14.07.2013 MSJ Las Balaton Las 10 63 4 415
134258 01.08.2013 LASER EUROPA CUP POLAND 2013 Puck LaR 5 7 4 178
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny LaR 6 1 9 469
133124 30.08.2013 European Championship Dun Laoghaire, IRL LaR 10 24 6 750
131621 07.09.2013 Cena YC Nechranice Nechranice LaR 1 7 159
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Las 4 1 5 108
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Las 6 5 5 443
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TR 6 8 1 663
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
123502 12.03.2012 EUROPA CUP KOPER LaR 5 23 3 608
123504 06.04.2012 Europa Cup , Martigues Martigues , France LaR 5 40 4 197
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou LaR 4 2 4 489
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 2 4 721
121504 19.05.2012 Stříbrná plachetnice + SKP Jesenice LaR 4 2 2 312
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 8 2 081
123117 01.06.2012 ME_LASE_R_M FRA LaR 10 28 6 361
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 3 3 700
123123 01.07.2012 MSJ_ISAF_LASE_R_M IRL LaR 10 28 4 173
123138 01.08.2012 MEJ_LASE_R_M BEL LaR 8 78 3 809
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví LaR 6 8 3 575
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice LaR 4 2 3 517
124288 20.09.2012 LASER EUROPA CUP 2012 Puck LaR 5 6 3 926
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Las 6 5 5 677
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114209 25.03.2011 Europa Cup Torbole Lago di Garda L47 5 28 5 106
113358 14.04.2011 Laser Europa Cup - France La Rochelle - FRA L47 5 42 3 240
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. LaR 4 6 2 661
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 4 3 656
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 4 1 5 108
111306 21.05.2011 Jihočeský pohár - Grand Prix Dvořiště LaR 4 3 2 812
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 3 3 784
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice L47 4 1 4 570
111505 18.06.2011 Jesenický pohár Jesenice L47 4 2 3 365
114250 02.07.2011 Warnemuender woche Warnemuende, BRD L47 5 10 4 761
113133 06.07.2011 ME Laser 4,7 NL,Workum L47 8 48 6 860
113134 11.07.2011 Mistrovství světa La Rochelle La Rochelle LaR 10 161 3 271
114265 25.08.2011 Eurpa Cup Puck, PL Puck, PL L47 5 2 6 841
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 3 2 812
111807 17.09.2011 Fair play Rozkoš L47 4 3 3 312
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 1 9 795
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 1 8 279
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
104223 15.04.2010 Europa cup Torbole Torbole L47 5 50 2 678
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. LaR 4 4 3 443
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny LaR 4 7 2 932
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš L47 4 4 2 700
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 9 2 179
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 2 4 721
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice L47 4 3 2 812
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 3 2 951
104257 03.07.2010 Warnemunde Woche Warnemunde L47 5 27 2 446
103120 26.07.2010 ME Laser 4,7 Francie , Hourtin L47 8 68 5 072
104295 19.08.2010 Evropa Cup 2010 Wolfgangsee L47 5 1 7 010
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 10 4 283
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 2 3 656
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice L47 4 1 4 404
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 3 5 549
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094212 10.04.2009 Velikonočna regata 2009 Portorož Q 5 105 3 228
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Q 4 6 3 312
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr 4 27 1 130
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 7 3 098
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Q 4 7 3 343
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. L47 4 7 1 840
091609 20.06.2009 Cena Damet Nechranice Q 4 6 2 738
093109 04.07.2009 ME Optimist Slovinsko-Piran Q 8 104 2 010
094298 23.07.2009 Europacap Belgie Nieuporth L47 3 9 1 053
091322 07.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24 6 10 1 081
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Q 6 8 4 452
091382 04.09.2009 Lipno Regata 2009 Lipno - Jestřábí L47 4 6 1 747
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice L47 4 6 1 291
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 5 3 944
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084201 01.01.2008 St. Nicholas 2007 PULA, Valsaline, Chorvatsko Q 5 66 3 786
084223 20.03.2008 26°LAKE GARDA MEETING Itálie Garda Q 5 201 3 610
084226 05.04.2008 United 4 Regatta - Medemblik Medemblik Q 5 28 4 121
084229 19.04.2008 United 4 Regatta - Workum Workum Q 5 53 2 735
084232 01.05.2008 Dutch Youth Regatta Workum Q 5 195 1 113
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 8 3 480
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 9 1 790
081504 31.05.2008 Krajský přebor Jesenice Q 4 1 4 016
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Q 3 6 2 400
081312 21.06.2008 Bali Cup Bezdrev Q 4 2 5 608
081505 01.07.2008 Závod nadějí (uzavřený závod) Jesenice Q 1 1 1 247
083118 31.07.2008 MSJ_OPTIMIST TUR Q 10 234 1 297
054009 04.08.2008 IDJM 2008 Q mezinárodní mistr. německa Ribnitz Q 6 33 5 538
081327 16.08.2008 Lipenská vlna Lipno Q 4 7 2 812
082128 23.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny TRQ 6 3 2 412
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 5 6 708
081382 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh BRAVO Lipno - hotel Jestřábí Q 1 11 591
081335 13.09.2008 Borůvková regata Lipno Q 3 6 2 054
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice Q 3 6 2 356
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 4 4 489
084311 25.10.2008 Trofeo Torboli Lago di Garda Q 5 24 2 566
084330 04.12.2008 St.Nikolas 2008 Pula Q 5 50 3 819
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
074205 05.04.2007 Lake Garda Meeting Garda - Itálie Q 5 403 1 219
071516 26.04.2007 Kontrolní závod Jesenice Q 1 1 703
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 7 3 953
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 8 3 588
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 6 1 079
074267 12.06.2007 32 Optimist d´Argento Torbole Garda Q 5 95 1 526
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 2 3 594
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 1 7 268
074254 30.06.2007 INTERCUP 2007 Rostock, Warnemünde Q 3 48 1 855
074268 02.07.2007 Goldener Opti 2007 Kiel Německo Q 5 63 2 992
073127 22.07.2007 MSJ OPTIMIST ITA Q 10 212 1 743
074269 21.08.2007 Olympic Talent Regatta MR Maďarska Q Kestzthely Balaton Maďarsko Q 6 32 2 826
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno TR 6 1 7 483
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 2 9 425
071512 15.09.2007 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 4 1 6 677
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Q 1 2 1 305
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 2 6 312
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TR 4 11 555
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061401 15.04.2006 Bohemia regata Bolevák Q 3 2 2 524
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 4 2 791
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 5 4 833
061604 06.05.2006 Cena Oldřichova Oldřichov Q 3 2 3 303
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 13 2 812
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 4 2 742
061503 27.05.2006 SKP Jesenice Q 4 1 4 570
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 8 3 404
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Q 4 3 5 360
061504 03.07.2006 Závod nadějí (uzavřený závod) Jesenice Q 1 1 1 180
061505 08.07.2006 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 1 2 703
061319 15.07.2006 Prázdninový závod  Bezdrev Q 1 3 624
063143 21.07.2006 Mistovství Evropy juniorů Optimist Workum Holandsko Q 8 130 1 115
061612 12.08.2006 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 1 2 008
061613 14.08.2006 Kontrolní závod I Oldřichov Q 2 3 1 331
061614 16.08.2006 Dálková plavba Oldřichov Q 3 4 1 497
063144 19.08.2006 Ranglistenregatta aopti A undB Werbellinsee Německo Q 4 18 1 747
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš Q 6 37 2 230
061808 02.09.2006 Fair Play Rozkoš Q 4 7 3 921
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 8 3 904
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Q 3 2 3 874
061417 07.10.2006 Konec v Plzni Bolevák Q 1 2 645
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051514 Švestková regata Jesenice Q 0 0 0
051413 Cena Primátora Bolevák Q 2 1 2 202
051508 Závod nadějí (uzavřený závod) Jesenice Q 4 7 1 479
051330 Bohemia Cup Dvořiště Q 4 21 2 012
051507 Závod nadějí I. Jesenice Q 1 4 729
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 19 2 430
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 28 1 149
051411 Letní Vánoční regata Bolevák Q 2 6 646
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 38 2 235
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 44 660
051613 Cena Teplic Barbora - Oldřichov Q 2 5 887
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 38 1 254
051401 Bohemia Regata Bolevák Q 3 15 678
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041609 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 31 404
041506 Závod nadějí I. (uzavřený závod) Jesenice Q 1 3 578
041415 Cena Primátora Bolevák Q 2 6 452
041502 SKP Jesenice Q 4 4 1 376
041507 Závod nadějí II. Jesenice Q 2 7 420
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 38 810
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 22 707
041808 MČR Rozkoš Q 6 65 1 047
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 53 436
041413 Letní Vánoční regata Bolevák Q 2 4 396
041515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 1 8 152
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031509 FEMINA regata - ženy K3 Regent Q 1 13 0
031508 Veřejný závod Regent Q 2 15 311
031507 Závod nadějí Regent Q 1 16 101
031512 40 let Jachtklub Cheb Jesenice Q 3 8 594
031514 Švestková regata Jesenice Q 3 27 396
031515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 2 7 420
Související články

Laser Grand Prix na Wolfgangsee

28.08.2018
Viktor Teplý vyhrál 39. Int. Laser Grand Prix ve třídě Laser Standard a Lenka Kališová ve třídě Laser Radial.

Vstupenka do Tokia unikla jen těsně

11.08.2018
Od 2. srpna se v dánském Aarhusu konal nejdůležitější závod letošní sezony – mistrovství světa olympijských tříd, které bylo zároveň první kvalifikací na olympijské hry v Tokiu. Česká republika zatím bohužel žádné místo nezískala.

Aarhus den druhý – Ondřej Teplý třikrát v první desítce

03.08.2018
Ondřej Teplý se dnes svým vynikajícím výkonem posunul ve výsledkové listině hodně nahoru.

Kdo bude bojovat o olympiádu v Tokiu?

17.05.2018
Český tým se chystá na mistrovství světa v Aarhusu   Od 2. do 12. srpna se v dánském Aarhusu pojede nejdůležitější závod letošní sezony – mistrovství světa olympijských tříd, které je zároveň první kvalifikací na olympijské hry v Tokiu.

Mistrovství Evropy Laserů v La Rochelle

16.05.2018
Austrálie, Nový Zéland, Guatemala, nebo Spojené státy nejsou zrovna země, které bychom na mistrovství Evropy očekávali. To proběhlo minulý týden v La Rochelle.

M.B.Keramika Pálavská regata

02.05.2018
Jakub Halouzka, olympionička Veronika Kozelská Fenclová a junior Ben Přikryl berou tituly z prvního letošního MČR.

Regata 49 Trofeo Princesa Sofía Iberostar skončila

06.04.2018
Pro naše reprezentanty závod na Mallorce skončil. Zítra už jsou na programu jen medailové rozjížďky pro prvních deset v každé třídě. Do nich se nikdo z našich neprobojoval.

Na Mallorce se začne závodit v pondělí

29.03.2018
Čeští jachtaři jsou připraveni a trénují na místě, kde se bude konat 49. ročník regaty Trofeo Princesa Sofía Iberostar.

Zpráva hlavního trenéra reprezentace 1/ 2018   

13.02.2018
Leden byl pro většinu českých jachtařů stále ještě měsícem, kdy si užívají zimní období a připravují se na novou sezonu.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ