Johana Nápravníková Kořanová

 Zpět

Datum narození: 1993
Adresa Sinkulova 70/27
Praha 4
147 00
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Hostující člen: YC RODOP, z.s.
povolené hostování po celou sezónu 2018 lodní třída Jachtařská liga
1126-0084 09.08.2018 - 31.12.2018
Člen ČSJ s licencí: YC Neratovice
ověřená licence domácího klubu
1203-0492 26.02.2017 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi FB 7 4 6 154
181337 08.09.2018 Last Summer Day Lipno - Hrdoňov FB 7 7 4 323
183210 26.08.2018 2018 World Championships Carnac, Francie FB 36 17 31 340
183209 22.08.2018 Pre-Worlds and FRA Nationals Carnac, Francie FB 12 10 10 636
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 4 3 493
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 5 11 353
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 10 4 427
181119 09.06.2018 CERE regata nechranice FB 0 0
181707 19.05.2018 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 2 3 202
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 1 10 493
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 4 6 623
187159 05.05.2018 MČR - Jachtařská liga Praha, Brno, Lipno Lig 0 3 0
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 2 3 236
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny FB 7 3 6 318
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice FB 7 10 3 612
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 3 2 400
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 3 7 604
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 8 4 290
171320 29.07.2017 Lázeňská regata Svět FB 3 1 3 915
173222 24.08.2017 ME Fireball Lyme Regis GBR FB 24 25 15 179
174028 08.09.2017 Campionato Nazionale (ITA) Punta Ala FB 12 3 12 466
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 2 8 940
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice FB 7 8 4 515
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 7 4 021
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 3 2 400
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 9 4 047
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 4 5 600
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice FB 2 8 1 259
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír FB 3 3 2 708
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 7 10 296
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 1 11 147
161326 23.07.2016 Lázeňská regata Svět FB 1 2 946
167030 30.07.2016 FB Europeans Brenzone, Lago di Garda FB 24 15 15 967
161331 20.08.2016 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 4 1 734
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 7 12 3 689
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR 12 9 2 711
167042 04.12.2016 Pre-Worlds and RSA Nationals Mossell Bay, South Africa FB 12 3 11 596
167043 10.12.2016 2016 World Championships Mossell Bay, South Africa FB 36 8 21 451
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154215 28.03.2015 Easter regatta Circolo Vela Arco, Garda 29r 8 5 6 536
152125 16.05.2015 Věstonická Venuše RS Nové Mlýny 29r 7 1 7 029
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 1 13 709
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. 29r 7 2 5 600
153208 18.07.2015 29er Europeans Medemblik 29r 24 57 10 937
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny FB 12 18 5 750
157029 16.10.2015 Slovenian nationals Portorož, Slovinsko FB 7 3 5 390
154293 17.10.2015 4th GoSAILING Cup Portorož, Slovinsko FB 1 6 703
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha TR 11 4 6 359
151125 13.11.2015 Jabuka Chorvatsko NJ 10 17 8 876
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144306 21.06.2014 Kieler Woche 2014 Kiel Germany 29r 5 50 1 579
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 4 1 4 570
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 4 1 4 570
147024 08.08.2014 Velká cena ALT Melges 24 Kovářov - Lipno M24 4 2 2 580
144312 19.09.2014 Erocup Slovenia Slovenia, Portoroz 29r 3 8 1 122
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice 29r 4 2 2 580
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
133502 30.03.2013 44 Trofeo SAR Princesa Sofia S Arenal, Španělsko 470 8 19 3 646
133507 08.05.2013 Eurosaf campions sailing cup Riva del Garda 470 7 5 2 814
133126 08.06.2013 470 European Championship Formia, Italy 470 10 28 2 666
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 10 2 129
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 3 7 152
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice 420 4 1 4 016
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír 420 2 2 554
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420 6 1 6 854
123125 27.07.2012 MS_MEL24 Garda M24 12 21 10 713
127007 18.08.2012 Velká cena Slovenska Slovensko 470 6 1 5 275
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou 420 4 1 4 221
124031 14.09.2012 delta lloyd open dutch championship Medemblik, Holandsko 470 6 5 3 469
121125 24.09.2012 MČR Onedesign a Elektrovod Cup 2012 Kaštěla - Chorvatsko Kaj 3 4 1 360
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 3 1 054
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114306 17.01.2011 Key West Race Week key west OT 4 19 578
114307 18.03.2011 Melges 32 audi tour neapole OT 4 17 852
114305 29.04.2011 melges 32 audi tour scarlino OT 4 19 659
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny 420 4 2 3 904
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice 420 4 1 4 016
114304 17.06.2011 melges 32 audi tour porto cervo OT 3 18 303
113308 18.06.2011 Kiel Woche Kiel - GER 420 5 37 3 904
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420 6 1 7 663
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví 420 4 1 4 570
113141 22.07.2011 ME 420 Tavira,POR 420 10 45 2 402
117012 20.08.2011 Velká cena ALT Melges 2011 Lipno - Kovářov M24 2 4 202
117013 25.08.2011 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24 6 2 4 525
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví 420 4 2 3 784
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 6 5 2 887
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
103201 01.01.2010 Mistrovství světa 2009 Buenos Aires, Argentina Cad 10 12 5 533
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady 420 2 3 452
101601 24.04.2010 Cena Roudnice Máchovo jezero 420 0 0 0
107030 01.05.2010 CECC GER - Ostseecup 2010 Warnemünde, GER Cad 5 1 8 672
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny 420 4 1 5 220
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš Cad 4 1 4 721
104252 27.05.2010 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego kl Puck Cad 5 12 2 566
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice 420 2 1 2 110
104201 24.06.2010 Kieler Woche Kiel - Německo 420 5 26 4 869
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420 6 1 7 483
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví 420 4 2 3 784
103113 24.07.2010 MS Cadet POL Cad 10 42 3 808
101323 07.08.2010 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 5 1 644
101326 19.08.2010 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24 6 4 1 663
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví 420 4 1 4 989
103214 22.09.2010 Melges 32 World Championship san francisco OT 12 19 3 929
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady 420 2 2 554
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem 420 3 2 1 935
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094211 03.04.2009 United 4 Sailing Medemblik Cad 5 6 4 140
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 3 1 872
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 1 5 519
094236 09.05.2009 United4 Workum , Holandsko Cad 4 13 2 173
094226 15.05.2009 CECC POL Poznaň - POL Cad 5 12 4 071
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP Rozkoš 420 4 6 1 291
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Cad 4 2 4 404
094228 13.06.2009 CECC GER Geierswalde - Německo Cad 5 1 8 621
094227 19.06.2009 CECC HUN Balaton - Maďarsko Cad 5 6 4 071
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. Cad 4 2 4 221
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Cad 6 1 8 412
093113 18.07.2009 MEJ CADET Almería, Španělsko Cad 8 27 5 657
093131 09.08.2009 MEJ 420 Balaton 420 8 89 1 788
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví 420 6 1 8 412
091337 12.09.2009 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 1 5 608
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 4 2 812
091342 26.09.2009 Central European Cup Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 5 2 5 901
094014 02.10.2009 German Open Inselsee Güstrov Cad 4 2 5 851
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad 4 5 721
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
087023 04.04.2008 Ger CCEC Warnemünde - GER Cad 5 5 4 792
081203 19.04.2008 Toušenský pohár Poděbrady Cad 3 2 2 524
081601 26.04.2008 Cena Roudnice Máchovo jezero 420 1 5 305
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny 420 4 8 957
087029 09.05.2008 Pol CECC Poznaň, POL Cad 5 22 2 923
081802 17.05.2008 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš 420 4 8 609
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 2 1 2 713
081720 31.05.2008 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 2 10 285
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice Cad 4 4 2 700
087008 20.06.2008 Hun CECC Balaton Cad 5 15 2 081
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 5 13 2 593
081318 03.07.2008 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 5 4 218
081326 16.08.2008 Bezdrevský Kapr Bezdrev 420 2 3 452
083136 31.08.2008 MSJ_CADET NED Cad 10 59 2 386
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví 420 1 9 188
081335 13.09.2008 Borůvková regata Lipno Cad 4 1 5 326
082136 20.09.2008 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 2 4 016
082139 27.09.2008 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 3 1 3 303
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha 420 4 5 1 220
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR 6 5 2 887
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071201 21.04.2007 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 7 630
071715 28.04.2007 Baban cup I. Máchovo jezero 420 3 11 416
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny 420 4 14 524
074215 11.05.2007 Poznanski puchar klasy Cadet Kiekrz (PL) Cad 5 51 1 536
072114 02.06.2007 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Cad 4 5 2 629
071605 09.06.2007 Hop regata Nechranice Cad 0 0 0
074228 23.06.2007 Central European Cadet Cup Hungary Fertő tó, Hungary Cad 5 23 1 595
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 4 6 2 661
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 3 5 549
074005 28.07.2007 UKNCCA Open National Championships 2007 Pwllheli, GBR Cad 6 93 1 852
073131 03.08.2007 Mistrovství světa Cadet 2007 Pwlhelli Cad 10 65 1 573
071382 29.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Bravo) Lipno - Jestřábí 420 4 8 957
71382 29.08.2007 testovac9 plzen 420 4 8 957
071728 08.09.2007 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 4 1 360
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 3 3 700
072133 22.09.2007 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 8 1 907
074271 28.09.2007 CECC Germany Scharmützelsee, Germany Cad 5 11 3 878
071224 06.10.2007 Pohár města Neratovic Pískovna Tišice FB 1 1 1 142
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha 420 4 3 2 108
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TR 4 9 904
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
063001 07.04.2006 Evropský pohár Rybnik - Polsko Cad 5 38 1 101
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Poděbrady - Jezero Cad 2 7 670
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 4 9 1 876
062106 06.05.2006 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Cad 3 14 768
061108 20.05.2006 Regata mládeže Vltava - Praha Cad 3 8 936
062109 27.05.2006 9. TRR Brno Brněnská přehrada TR 4 8 609
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice Cad 4 8 1 996
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík Cad 4 6 404
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno Cad 4 18 753
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno Cad 6 24 1 099
061219 02.09.2006 Štít města Poděbrad Poděbrady - Jezero FB 2 2 1 600
063145 09.09.2006 Central European Cadet Cup Germany 2006 Německo, Bautzen Cad 5 39 1 088
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 7 2 228
062134 23.09.2006 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 10 1 608
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 8 1 376
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
053358 Puchar Ribnika - Cadet Central European Rybnik Cad 5 18 2 542
053357 Cadet Central European Cup Balaton Cad 5 4 5 152
053336 Puchar PZŽ Puck, POL Cad 5 11 2 824
053322 Interpohár+ M Slov. Orava Cad 5 7 4 343
053107 MSJ Cadet 2005 Sanxenxo, ŠP Cad 12 40 4 053
053100 MS Cadet Austrálie Cad 12 26 3 051
052137 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 1 5 774
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 2 4 404
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 4 5 3 682
052104 Putovní pohár Brněnská přehrada Cad 3 13 797
051807 Fair Play Rozkoš Cad 4 3 3 865
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 47 546
051605 Cena RIVETEC Nechranice Cad 4 3 4 016
051316 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 3 5 914
051229 Pohár města Neratovic Tišice Cad 4 1 4 989
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 12 831
051203 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 3 427
051122 Velká Cena Prahy 2005 Vltava - Praha TR 4 1 3 784
051119 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 3 3 417
051114 Mem. Rösslera - Ořovského Vltava - Praha Cad 2 6 874
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042103 O velikonoční vajíčko Brno Cad 3 6 2 162
041609 Cena RIVETEC Nechranice Cad 4 11 1 685
043428 Balnea Cup Piešťany Cad 5 8 2 495
043462 Puchar Rybnika+Interpohár Rybnik - PL Cad 4 3 3 700
041315 Mezinárodní MČR Lipno Cad 6 6 4 427
042131 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 3 4 087
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 5 5 4 246
043440 Mistrovství Slovenska Orava Cad 6 3 5 275
041224 Pohár města Neratovic Tišice Cad 1 4 703
041114 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 2 4 647
041313 Král Šumavy Lipno Cad 4 22 481
041227 Toušeňský pohár Cadet Jezero Poděbrady Cad 3 4 2 742
041810 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 2 4 792
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 3 2 775
042132 Poslední vítr Brno Cad 4 2 4 647
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Cad 4 3 3 200
041216 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Q 1 9 226
043112 ME Cadet Weymouth Cad 10 77 4 076
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
033108 International Cadet Class World Champion Nieuwpoort Cad 12 62 1 991
033463 Puchar Elektrowni Rybnik Cad 5 14 1 931
033462 Puchar Leby Leba Cad 5 15 645
033460 Ostseecup Warnemunde Cad 5 2 6 657
031105 Pražská regata mládeže Praha - Vltava Cad 3 2 3 012
031118 Cena Avie Vltava Cad 1 3 402
031118 Cena Avie Vltava Cad 1 1 879
031116 Primátorský štít Praha Vltava Cad 3 5 2 400
031202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 2 2 838
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Cad 3 3 2 400
031211 Memoriál Vlast. Šindýlka Jezero Poděbrady Q 2 2 554
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír Cad 4 3 2 312
031212 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Q 1 8 152
031219 Pohár města Neratovic pískovna Tišice Cad 3 3 2 637
031318 MR Lipno Cad 6 4 5 381
031317 Pohárový závod Lipno Cad 4 1 5 925
031610 Cena RIVETEC Nechranice Cad 2 2 2 244
031704 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 2 3 1 540
031810 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 1 5 925
032104 O velikonoční vajíčko Brněnská přehrada Cad 3 6 1 805
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 23 478
032132 Poslední vítr II Brněnská přehrada Cad 4 22 823
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021613 Cena RIVETEC Nechranice Cad 1 2 1 079
021705 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 4 3 3 784
021907 Pohár EOP Seč Cad 3 4 2 188
022129 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 2 4 221
022127 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 2 4 315
022133 Cadetské zahájení Brněnská přehrada Cad 3 6 1 660
023107 MS Cadet Ribnitz Cad 12 72 1 696
023409 Bernsteinpokal von Ribnitz Ribnitz, GER Cad 4 25 1 386
023417 O Puchar 70-lecia klubu Pocztowiec Poznaň, POL Cad 4 20 1 049
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno Cad 6 4 5 164
021228 Pohár města Neratovic přeloženo: Poděbrady Cad 4 2 3 517
021222 Hurá do školy Jezero Poděbrady Q 2 5 202
021219 Letní závod mládeže Poděbrady Cad 3 2 1 734
021214 Cena Kožlí - dálkový závod Orlík - Velký Vír Cad 3 3 2 109
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Cad 2 13 0
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Cad 1 6 469
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Cad 4 2 4 315
021201 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 2 3 1 156
021106 Pražská regata mládeže Vltava Cad 3 5 1 734
Související články

Vstupenka do Tokia unikla jen těsně

11.08.2018
Od 2. srpna se v dánském Aarhusu konal nejdůležitější závod letošní sezony – mistrovství světa olympijských tříd, které bylo zároveň první kvalifikací na olympijské hry v Tokiu. Česká republika zatím bohužel žádné místo nezískala.

Aarhus den druhý – Ondřej Teplý třikrát v první desítce

03.08.2018
Ondřej Teplý se dnes svým vynikajícím výkonem posunul ve výsledkové listině hodně nahoru.

Mistrovství světa v Aarhusu zahájeno

02.08.2018
Dnes byly na programu první dvě rozjížďky ve třídách 470 a Finn.

Kdo bude bojovat o olympiádu v Tokiu?

17.05.2018
Český tým se chystá na mistrovství světa v Aarhusu   Od 2. do 12. srpna se v dánském Aarhusu pojede nejdůležitější závod letošní sezony – mistrovství světa olympijských tříd, které je zároveň první kvalifikací na olympijské hry v Tokiu.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ