Martin Plecitý

 Zpět

Datum narození: 1957
Adresa
Lázně Toušeň


Roudnice nad Labem

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Toušeň, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1214-0017 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191803 18.05.2019 Pohár města Česká Skalice Rozkoš Fin 7 6 4 047
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Fin 7 9 3 932
191703 13.04.2019 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 7 4 577
191702 06.04.2019 Finn premiera Máchovo jezero Fin 3 7 1 380
191701 30.03.2019 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 3 2 213
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181721 06.10.2018 Baban Cup Máchovo jezero Fin 3 1 3 915
184114 10.09.2018 FINN EUROPIEN MASTERS - Mistrovství Evropy Masters Split, Croatia Fin 18 27 8 317
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin 12 7 9 746
184031 22.06.2018 Finnduell, ÖSTM Finn 2018 Wolfgangsee, Austria Fin 10 11 9 047
181208 09.06.2018 YC Kladno Finn Race Jesenice Fin 0 0
184030 28.05.2018 Finn World Masters EL Balís, Spain Fin 24 95 15 714
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Fin 8 16 3 427
181703 14.04.2018 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 7 5 131
181702 07.04.2018 Finn premiera Máchovo jezero Fin 3 6 1 407
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Fin 8 17 3 006
171707 20.05.2017 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fin 4 4 2 161
171338 03.06.2017 Lipno marathon Lipno - Lipno nad Vltavou NJ 1 23 127
174250 06.06.2017 FinnMasters EURO CUP Balaton Tihany Fin 10 4 14 483
171106 17.06.2017 Cena CERE Nechranice Fin 7 10 2 494
174274 26.08.2017 Finn Trophy Attersee Fin 7 2 10 172
171330 02.09.2017 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 7 7 4 047
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161701 02.04.2016 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 6 1 206
161602 09.04.2016 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 3 6 1 206
161702 16.04.2016 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 4 5 748
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Fin 8 5 6 258
161108 18.06.2016 Cena CERE Nechranice Fin 7 10 2 494
164005 22.06.2016 Internationale Schweizermeisterschaft Fi Thunersee Fin 12 9 12 663
161710 01.07.2016 Czech Finn Masters Máchovo jezero Fin 3 2 3 594
164010 18.08.2016 Austrian Championship 2016 Attersse Fin 12 24 8 382
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151701 11.04.2015 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 3 2 637
151702 18.04.2015 Pohár Haas-Sohn Máchovo jezero Fin 7 5 5 211
151601 25.04.2015 Pohár Roudnice Máchovo jezero Fin 3 3 2 213
153201 22.05.2015 Finn World Masters Championships Kavala, Greece Fin 24 49 17 290
151208 06.06.2015 YC Kladno Race Jesenice Fin 7 3 7 029
152145 26.06.2015 Finn Masters Brněnská přehrada Fin 3 2 3 741
151710 01.08.2015 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Sta 2 2 554
154301 22.08.2015 Finn Trophy Attersee um den Rofi Pokal Attersee Fin 10 6 8 543
151336 28.08.2015 MČR Černá v Pošumaví Fin 12 7 9 746
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice Fin 7 5 4 601
151716 12.09.2015 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Sta 7 3 2 260
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Fin 7 6 3 873
154295 01.10.2015 MALCESINE CUP LAGO DI GARDA, ITALIE Fin 10 37 4 870
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141707 05.04.2014 Pohár NOPROSU Máchovo jezero Fin 3 5 1 818
141708 12.04.2014 Pohár Haas-Soon Máchovo jezero Fin 4 11 1 898
141602 19.04.2014 Pohár Roudnice Máchovo jezero Fin 3 6 1 407
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 4 8 1 713
141209 31.05.2014 YC Kladno RACE Jesenice Fin 5 4 4 207
143204 09.06.2014 Finn MS Masters Sopoty Fin 10 56 7 239
141717 20.06.2014 Finn Masters Máchovo Jezero Fin 3 1 4 270
144012 26.06.2014 Mistrovství Rakouska FINN Wolfgangsee Fin 6 17 4 367
141115 28.08.2014 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Fin 6 4 5 856
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Fin 4 4 3 111
141728 11.10.2014 Baban cup Máchovo jezero Fin 4 1 4 989
141631 18.10.2014 Zlatá sekyrka Labe-Roudnice Fin 1 10 180
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131710 13.04.2013 Pohár Haas-soon Máchovo jezero Fin 4 4 3 017
131602 20.04.2013 Pohár Roudnice Máchovo jezero Fin 3 6 1 581
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Fin 5 7 3 515
133204 17.05.2013 World Championship Finn Master 2013 La Rochelle France Fin 10 121 4 731
131212 07.06.2013 Izoglass Race Jesenice Fin 4 17 1 074
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fin 3 1 2 637
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Fin 4 1 4 016
137012 01.08.2013 MČR Lipno Fin 6 18 2 185
134264 24.08.2013 ROFI POKAL Atersee Fin 5 10 3 460
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Fin 4 3 2 496
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Fin 4 3 3 417
133509 04.10.2013 INTERNATIONAL FINN CUP - ITALIA CUP 201 Malcesine Lago di Garda Fin 7 33 2 315
131629 19.10.2013 Zlatá sekyrka Labe-Roudnice Fin 2 1 2 202
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121709 07.04.2012 NOPROSU CUP Máchovo jezero Fin 3 3 1 206
121710 14.04.2012 Pohár HAAS+SOHN Máchovo Jezero Fin 4 11 1 527
121208 19.05.2012 Cena Izoglass Turyňský rybník Fin 3 1 3 994
123203 28.05.2012 Finn World Masters 2012 Pwllheli (Wales, UK) Fin 10 34 6 934
121210 09.06.2012 Izoglass regata Jesenice Fin 4 5 3 682
124272 07.07.2012 75. Warnemünder Woche Warnemünde Fin 4 15 1 488
121335 17.08.2012 MČR Lipno - Hůrka Fin 2 4 2 323
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Fin 6 9 1 356
121730 13.10.2012 Baban Cup III. Máchovo jezero Fin 3 2 2 400
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111709 02.04.2011 NOPROSU CUP Máchovo jezero Fin 2 2 1 600
111710 09.04.2011 Baban Cup I. Máchovo jezero Fin 3 7 1 296
114225 30.04.2011 Kornati cup 11. Murter Croatia NJ 3 10 831
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 5 5 3 819
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Fin 2 1 1 406
111207 04.06.2011 Izoglass regata Jesenice Fin 4 5 3 629
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Fin 3 1 3 915
114256 06.08.2011 Copa Patella Traunsee - Austria Fin 4 1 6 129
114263 20.08.2011 ROFI Pokal Attersee Fin 5 3 5 777
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Fin 4 7 1 728
111116 18.09.2011 MČR - Velká cena YFA Chorvatsko Bav 6 7 954
113366 30.09.2011 International Finn Cup (ISAF GRADE 2) Lago di Garda Fin 7 34 2 169
111711 06.10.2011 Pohár HAAS&SOHN Máchovo jezero Fin 4 13 1 063
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101713 03.04.2010 NOPROSU CUP Máchovo jezero Fin 2 1 2 285
101714 10.04.2010 Baban Cup I Máchovo jezero Fin 3 8 1 360
101715 17.04.2010 Pohár HAAS + SOHN Rukov Máchovo jezero Fin 4 8 2 580
101601 24.04.2010 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 0 0 0
104234 02.05.2010 Kornati Cup 2010 Murter Orc 4 9 2 376
104233 06.05.2010 Jubileums Regata 2010 Murter Orc 5 4 6 811
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Fin 4 5 2 812
103204 21.05.2010 FINN WORLD MASTER CHAMPIONSHIP Split, Croatia Fin 10 60 5 270
101207 05.06.2010 Velká cena IZOGLASS Jesenice Fin 0 0 0
101308 12.06.2010 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 4 5 1 925
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Fin 3 2 3 303
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Fin 1 2 1 030
101904 14.08.2010 Štít města Pardubic Seč Fin 3 3 2 775
104296 21.08.2010 Coppa Patella-Finn Dinghy Traunsee- Austria Fin 5 1 8 031
101727 27.08.2010 Veterán Finn Máchovo jezero Fin 3 4 2 109
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 5 5 187
101733 16.10.2010 Baban Cup III Máchovo jezero Fin 3 2 2 524
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091713 04.04.2009 NOPROSU CUP Máchovo jezero Fin 3 6 1 872
091714 11.04.2009 Pohár Haas&Sohn Máchovo jezero Fin 2 14 864
091715 18.04.2009 Baban Cup I. Máchovo jezero Fin 1 6 553
091601 25.04.2009 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 3 7 1 734
094248 03.05.2009 Kornati cup 2009 Murter Chorvatsko Orc 4 6 3 080
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Fin 5 3 4 730
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Fin 4 5 2 723
091208 23.05.2009 Isoglass regata Jesenice Fin 1 11 565
093201 31.05.2009 FINN WORLD MASTER 2009 Maubuisone- France Fin 10 59 7 518
091211 22.06.2009 Přebor středočes. Kraje Orlík - Velký Vír Fin 4 1 5 425
094280 16.08.2009 Coppa Patella Traunsee - Austria Fin 5 2 7 116
094279 21.08.2009 Rofi Pokal Attersee Attersee am Attersee Fin 5 2 6 457
091383 04.09.2009 MČR - Lipno Regata Lipno - Kovářov Fin 6 14 3 138
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice Fin 4 4 2 918
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 4 4 3 656
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081713 05.04.2008 Jarní závod Máchovo jezero Fin 2 3 1 656
081714 12.04.2008 Pohár HAAS+SOHN Máchovo jezero Fin 4 3 3 611
081715 19.04.2008 Baban Cup I. Máchovo jezero Fin 3 4 2 188
084249 28.04.2008 Kornaty cup Austria race trophy Murter Chorvatsko Orc 5 12 3 470
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 4 4 2 580
083202 09.05.2008 Wordl Championship Finn Masters 2008 Medenblik Fin 10 46 7 981
081504 31.05.2008 Krajský přebor Jesenice Fin 4 2 3 656
081311 14.06.2008 Frymburský pohár Lipno-Kovářov Fin 1 1 1 305
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fin 3 4 2 025
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Fin 4 1 4 721
084257 05.07.2008 Warnemunde Woche Warnemunde Fin 5 19 2 691
081338 05.07.2008 Melges Tour II. Lipno - Kovářov M24 4 6 1 457
087015 09.08.2008 Melges Tour III. Lipno - Kovářov M24 4 15 404
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Fin 1 2 1 122
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Fin 4 4 3 200
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 7 3 817
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071713 07.04.2007 Jarní pohár Máchovo jezero Fin 2 7 1 022
071714 14.04.2007 Pohár HAAS+SOHN Máchovo jezero Fin 4 8 2 517
071601 21.04.2007 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 3 7 1 459
074209 21.04.2007 Kornaty Cup 2007 - Austria Race Throphy Murter - Chorvatsko Orc 5 13 3 249
071715 28.04.2007 Baban cup I. Máchovo jezero Fin 3 7 1 296
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Fin 4 11 1 527
071122 12.05.2007 Melges Tour I. Lipno M24 4 8 404
071718 19.05.2007 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Fin 2 1 2 110
073201 24.05.2007 World Master Finn Championship Murcia, Spain Fin 10 38 6 548
071310 16.06.2007 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 4 8 2 081
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík Fin 3 3 2 400
071210 25.06.2007 Přebor středočeského kraje Přehrada Orlík Fin 4 1 4 860
074241 13.07.2007 70 Warnemunde Woche Warnemunder, Mittelmole Fin 5 13 3 153
074239 18.07.2007 10TH INTERNATIONAL MELGES WEEK - TROFEO Torbole M24 5 72 594
074238 22.07.2007 MELGES24 LONG DISTANCE Torbole M24 5 10 2 891
071124 10.08.2007 YFA Melges Tour - Hodně štěstí Lipno M24 4 6 904
071123 15.08.2007 YFA Melges Tour - Druhá šance Lipno M24 4 9 587
071382 29.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Bravo) Lipno - Jestřábí Fin 6 13 3 033
71382 29.08.2007 testovac9 plzen Fin 6 13 3 033
071125 07.09.2007 Mistrovství ČR - Melges Tour IV. Lipno M24 6 9 881
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Fin 4 8 1 496
071222 29.09.2007 Svatováclavský závan Turynský rybník Fin 1 1 1 055
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
063116 14.03.2006 Split Olympic Sailing Week 2006 Split Fin 8 20 978
061714 15.04.2006 Baban Cup I. Máchovo jezero Fin 3 10 994
061601 22.04.2006 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 4 4 3 365
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Fin 6 7 3 590
061719 20.05.2006 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Fin 2 6 728
061720 27.05.2006 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fin 4 5 2 193
063166 01.06.2006 Finn World Masters Balaton Fin 10 18 11 105
061311 10.06.2006 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 4 3 3 200
063168 12.08.2006 Mistrovství Rakouska Traunsee Fin 6 11 5 391
062418 18.08.2006 Veteran Cup Finn 2006 Žermanice Fin 1 2 914
061715 26.08.2006 Pohár Haas Rukov Máchovo jezero Fin 2 9 646
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí Fin 4 7 1 608
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Fin 4 8 1 108
063173 06.10.2006 International Finn Cup Lago di Garda Fin 5 19 1 893
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
053355 International Finn Cup Lago di Garda, Malchesine Fin 6 12 4 620
053113 Veteran Finn Gold Cup Bracciano Fin 10 38 7 465
051328 Mistrovství ČR Lipno Fin 6 4 4 376
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Fin 3 1 3 427
051617 Cena YC Tušimice Nechranice Fin 4 7 1 945
053201 Austrian Lakes Week -Eurolymp Neusiedlersee Fin 8 24 1 344
052128 Veteran CUP Finn Brněnská přehrada Fin 2 3 2 008
051601 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 4 4 3 588
051713 Pohár Haas Rukov Máchovo jezero Fin 3 5 1 972
051308 Frymburský pohár+KP Jč.kr.Tor Lipno - Kovářov Fin 4 3 3 517
051904 Modrá vlajka Seče Seč Fin 4 1 4 860
051908 Štít města Pardubic Rozkoš Fin 4 3 3 312
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042110 Pavlovská regata Nové Mlýny Fin 4 9 1 291
043459 International Finn Cup Malcesine Fin 6 16 3 182
041601 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 4 3 3 700
043453 International Deutsche Meisterschaft 200 Chimesee Fin 6 8 6 794
043461 Schwerpunkt regatta Wolfgangsee, AUT Fin 4 5 3 397
041327 Lipno CERE regata Lipno Fin 4 7 1 479
041714 Baban Cup I. Máchovo jezero Fin 3 6 1 581
041725 Veterán Cup Finn Máchovo jezero Fin 3 4 2 971
041713 Pohár HAAS Rukov Máchovo jezero Fin 3 2 2 524
041620 Hop regata Nechranice Fin 1 4 453
041409 MS Hracholusek Hracholusky Fin 3 3 2 708
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Fin 3 1 3 303
042133 MČR Nové Mlýny Fin 6 6 3 992
043437 Mistrovství rakouska UYCA Fin 6 10 4 747
041716 Baban Cup II. Máchovo jezero Fin 3 4 1 734
043433 World Finn masters 2004 Francie Fin 10 11 13 406
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Fin 4 2 3 017
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
033433 Masters World Championship Schweriner See Fin 10 39 7 086
033437 Mistrovství Rakouska WolfgangSee Fin 6 24 4 191
033436 Mistrovství Švýcarska Silvaplana Fin 6 21 3 780
033475 Interpohár Orava Orava Fin 5 3 3 515
033473 International Finn Cup 2003 Fraglia Vela Malcesine Fin 5 8 4 570
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Fin 3 1 3 303
031334 Jubilejní regata110 let jachtingu v Čech Lipno Fin 6 9 3 162
031513 Veterán Cup Finn Jesenice Fin 3 7 1 908
031601 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 4 4 2 700
031622 Hop regata Nechranice Fin 4 7 2 045
031701 Jarní pohár Finn Máchovo jezero Fin 2 4 1 459
031703 Baban Cup I Máchovo jezero Fin 2 8 1 119
031706 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero Fin 4 4 2 312
031716 Baban Cup III Máchovo jezero Fin 3 5 1 206
031909 Štít města Pardubic Rozkoš Fin 2 1 2 202
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021625 Hop regata Nechranice Fin 4 8 1 608
021703 Baban Cup I Máchovo jezero Fin 1 3 854
021701 Jarní pohár Finn Máchovo jezero Fin 2 5 1 265
021717 Baban Cup II Máchovo jezero Fin 3 4 2 188
021908 Štít města Pardubic Velké Dářko Fin 4 7 1 479
022107 Pavlovská regata Nové Mlýny Fin 2 6 1 054
023125 Finn Masters World Championship Split, CRO Fin 10 35 6 808
023202 Princess Sofia Trophy Palma de Mallorca Fin 8 56 1 272
023308 Mistrovství Slovenska Lipt. Mara, SVK Fin 6 5 3 637
023446 Lindenblatt - Regatta 2002 Lindelblatt, Austria Fin 4 6 2 812
023451 Cioppa Italia 2002 Malcesine, ITA Fin 5 33 2 660
021602 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 4 6 2 108
021331 Lipno regata 2002 - (MČR mimo Las) Lipno Fin 6 5 5 750
021312 Mistrovství ČR 2002 (Las) Lipno - Hruštice Fin 4 10 1 519
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Fin 1 4 754
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Fin 3 2 3 367

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ