Milan Jeništa

 Zpět

Datum narození: 1977
Adresa
Dobřichovice

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Sokol Dobřichovice
generovaný zaznam
1201-0116 11.08.2015 - 31.12.2018
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181319 28.07.2018 Lázeňská regata Svět FB 2 7 740
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 10 7 741
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 6 5 980
181119 09.06.2018 CERE regata nechranice FB 0 0
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 4 6 278
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 13 3 040
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 3 2 310
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 5 2 042
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny FB 7 5 4 765
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
174019 18.05.2017 Swiss Nationals 2017 Mammern FB 12 7 8 796
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice FB 7 12 3 058
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 12 3 390
171320 29.07.2017 Lázeňská regata Svět FB 3 6 1 581
171216 02.09.2017 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 3 646
171219 16.09.2017 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 5 713
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 12 3 493
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice FB 7 13 3 040
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161401 02.04.2016 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 6 1 581
161202 16.04.2016 Pohár Bohemia Poděbrady FB 2 4 1 406
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 14 2 704
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice FB 2 15 713
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 11 7 940
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 3 7 807
161326 23.07.2016 Lázeňská regata Svět FB 1 11 206
161331 20.08.2016 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 5 1 444
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice FB 3 2 2 637
161216 10.09.2016 Štít města Poděbrad Poděbrady FB 1 1 703
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 7 21 1 988
167039 14.10.2016 Slovenian Nationals Portorož, Slovinsko FB 12 2 11 713
164318 15.10.2016 Everybody GoSAILING Regata Portorož, Slovinsko FB 8 10 3 992
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 12 902
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady FB 2 13 435
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 2 1 892
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 11 3 757
151708 23.05.2015 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 4 1 108
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice FB 7 2 8 132
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 8 4 622
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět FB 3 4 2 025
151328 01.08.2015 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 2 3 1 248
157021 05.08.2015 SUI Nationals Reschensee FB 12 6 10 096
151214 29.08.2015 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 2 1 508
151716 12.09.2015 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 4 1 206
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 7 5 028
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny FB 12 9 9 363
152187 03.10.2015 SPP CZ Poslední vítr + GP RS Vareo Brněnská přehrada FB 3 2 2 263
157029 16.10.2015 Slovenian nationals Portorož, Slovinsko FB 7 3 5 390
154293 17.10.2015 4th GoSAILING Cup Portorož, Slovinsko FB 1 6 703
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák FB 3 8 1 206
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady FB 3 5 1 972
144236 26.04.2014 Swiss-Cup Mammern, Švýcarsko FB 2 4 1 508
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 13 1 674
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice FB 4 11 1 685
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 4 9 1 957
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 4 2 109
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 12 2 264
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 9 4 913
141326 26.07.2014 Lázeňská regata Svět FB 3 2 2 838
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny FB 4 11 2 088
144026 17.10.2014 Fireball Open Slovenian Chapionship Portorož FB 3 4 2 582
144289 18.10.2014 3rd GoSailing Cup Portorož FB 5 7 5 276
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 5 1 972
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 6 804
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 8 2 161
134005 24.05.2013 Swiss Nationals Lugano FB 6 5 5 095
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice FB 4 4 3 200
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 4 1 935
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 6 3 017
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 22 1 961
131323 27.07.2013 Lázeňská regata Svět FB 3 5 1 444
131220 31.08.2013 Hurá do Školy Jezero Poděbrady FB 2 3 1 156
133127 11.09.2013 Fireball european championship Portorož,slovinsko FB 10 16 6 893
133128 13.09.2013 Fireball world championship Portorož,slovinsko FB 12 29 6 435
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny FB 4 6 3 080
132163 05.10.2013 Burčáková regata Nové Mlýny FB 4 7 2 312
131418 12.10.2013 Poslední vítr Bolevecký rybník FB 2 1 1 758
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121401 07.04.2012 Bohemia Regata Bolevák FB 4 9 1 291
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 2 2 202
121201 28.04.2012 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 7 804
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum FB 4 10 1 693
121718 26.05.2012 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 9 1 043
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice FB 4 8 2 312
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice FB 4 9 2 247
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 7 1 459
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 4 2 2 580
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 11 1 964
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 7 2 873
123130 21.07.2012 2012 European Championships ITA - Bracciano Lake FB 10 57 3 663
121332 11.08.2012 Lázeňská regata Svět FB 3 4 2 263
121913 25.08.2012 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 2 2 812
121219 01.09.2012 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 7 0
124026 06.09.2012 Regatta Swiss Sailing Week 2012 Estavayer -Le Lac FB 8 8 5 034
121221 15.09.2012 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 3 1 248
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny FB 4 21 1 136
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny FB 6 15 2 887
124033 12.10.2012 Državno prvenstvo Slovenije Portorož, SLO FB 6 7 4 025
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák FB 3 4 2 333
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 1 3 738
111202 23.04.2011 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 1 081
114007 28.04.2011 Schweizer Meisterschaft Bodensee FB 6 10 3 289
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 8 2 757
111718 28.05.2011 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 4 2 312
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice FB 4 13 1 914
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice FB 4 15 1 488
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík FB 3 5 1 972
111209 27.06.2011 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 2 4 688
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 16 2 994
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 18 1 348
111320 30.07.2011 Lázeňská regata Svět - Třeboň FB 3 9 1 277
114015 18.08.2011 Mistrovství Francie Le Val-André FB 8 29 3 216
111213 27.08.2011 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 2 3 1 054
111215 03.09.2011 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 5 1 096
111724 10.09.2011 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 7 1 296
111219 17.09.2011 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 1 1 1 101
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny FB 4 16 1 437
112149 01.10.2011 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 8 1 560
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady FB 2 3 938
114030 21.10.2011 Jesenski pokal - DP Fireball Portorož - SLO FB 6 3 5 677
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Bolevák FB 3 7 1 604
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 5 1 265
101202 24.04.2010 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 2 1 600
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 7 2 393
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 7 2 544
101722 29.05.2010 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 10 1 108
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice FB 2 21 202
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice FB 4 9 2 437
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 4 2 333
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík FB 1 1 1 004
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 10 3 795
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 7 2 684
101320 31.07.2010 Lázeňská regata Svět FB 1 3 946
101323 07.08.2010 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 11 617
104007 12.08.2010 Schweizer Meisterschaft 2010 Segelclub Aegeri, Switzerland FB 6 11 3 132
101213 21.08.2010 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 3 402
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 16 1 496
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny FB 10 19 5 124
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 3 1 406
104026 22.10.2010 Državno Prvenstvo Slovenije FB Portorož FB 3 8 1 430
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091401 11.04.2009 Bohemia regata cup Bolevák FB 3 7 1 296
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 5 1 096
091202 25.04.2009 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 3 804
091103 09.05.2009 Cena Avie Jezero Poděbrady FB 1 3 469
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 9 2 312
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 12 1 608
091722 30.05.2009 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 5 1 925
091607 13.06.2009 Hop regata Nechranice FB 4 7 2 139
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír FB 1 5 402
091211 22.06.2009 Přebor středočes. Kraje Orlík - Velký Vír FB 4 2 2 580
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 4 11 1 759
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. FB 6 14 2 918
091320 01.08.2009 Lázeňská regata Svět FB 3 7 1 604
091323 08.08.2009 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 1 10 356
093137 15.08.2009 ME Fireball 2009 Francie, La Rochelle FB 10 41 4 376
093136 22.08.2009 MS Fireball 2009 Francie, La Rochelle FB 12 68 3 222
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 7 2 544
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 7 2 615
091220 26.09.2009 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 2 1 290
091419 10.10.2009 Poslední vítr Bolevák FB 2 3 1 331
094013 16.10.2009 Državno Prvenstvo Slovenije FB Izola, Slovinsko FB 5 8 2 702
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081401 12.04.2008 Bohemia regata Bolevák FB 3 4 1 734
081203 19.04.2008 Toušenský pohár Poděbrady FB 2 7 864
081206 03.05.2008 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 3 804
082107 10.05.2008 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 1 12 344
081802 17.05.2008 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 11 1 260
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice FB 4 12 1 747
081607 14.06.2008 Cena Damet Nechranice FB 1 5 782
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 11 617
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno FB 6 11 2 946
084261 03.07.2008 Belgian Trophy Nieuwpoort (BEL) FB 4 17 1 208
083119 31.07.2008 ME_FIREBALL BEL FB 10 34 3 177
081322 02.08.2008 Regata pivovaru Bohemia Regent Třeboň - Svět FB 3 7 1 459
081326 16.08.2008 Bezdrevský Kapr Bezdrev FB 3 9 440
081215 23.08.2008 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 2 402
081218 30.08.2008 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 3 1 054
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví FB 1 5 632
081221 13.09.2008 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 1 1 758
082136 20.09.2008 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 6 2 406
084016 17.10.2008 Državno Prvenstvo Slovenije Izola - Slovinsko FB 6 7 4 025
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071401 14.04.2007 Bohemia regata Bolevák FB 3 5 1 644
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 3 1 476
072108 12.05.2007 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 7 2 312
071607 16.06.2007 Cena Damet Nechranice FB 4 19 736
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík FB 3 5 1 548
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno FB 4 11 1 964
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno FB 6 10 3 380
073138 01.08.2007 MS FIREBALL SUI FB 12 72 2 657
071321 04.08.2007 Cena Domanína Třeboň - Svět FB 3 4 1 497
071324 11.08.2007 Bezdrevský Kapr Bezdrev FB 1 8 198
074249 18.08.2007 Fireball Warm-Up Lago di Garda - Riva del Garda, ITA FB 5 39 1 171
074274 23.08.2007 Alpine Challenge - International Week St. Moritz - SUI FB 5 26 2 461
071219 08.09.2007 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 1 1 758
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 12 1 291
072133 22.09.2007 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 2 2 109
071418 13.10.2007 Poslední vítr Bolevák FB 2 2 1 508
074015 19.10.2007 Državno prvenstvo Fireball 2007 Izola, SLO FB 6 9 3 911
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Poděbrady - Jezero FB 2 9 586
061106 29.04.2006 Cena Regulusu Vrané n./Vlt. FB 1 3 226
061203 29.04.2006 Župní přebor Vranská přehrada FB 1 3 226
062107 13.05.2006 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 18 587
061802 20.05.2006 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 15 516
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice FB 4 17 852
061610 17.06.2006 Cena Damet Nechranice FB 4 8 1 713
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík FB 3 7 1 206
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík FB 4 2 2 580
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno FB 4 17 1 142
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno FB 8 23 2 365
061321 05.08.2006 Cena Domanína Svět - Třeboň FB 3 8 936
061322 12.08.2006 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 2 2 838
061214 19.08.2006 Letní závod mládeže Poděbrady - Jezero FB 2 2 1 156
061217 26.08.2006 Hurá do školy Poděbrady - Jezero FB 2 3 804
061219 02.09.2006 Štít města Poděbrad Poděbrady - Jezero FB 2 4 998
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 17 929
061128 07.10.2006 Cena Avie - Šéfův BUS Jezero Poděbrady FB 2 2 1 156
063148 13.10.2006 2006 Slovenian Open National Izola FB 6 8 4 376
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
053356 Mistrovství Slovinska - Fireball Izola FB 5 8 2 979
051225 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 4 6 1 457
051118 Cena Avie Jezero Poděbrady FB 2 4 906
051223 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 0 0 0
051320 Cena Domanína Svět - Třeboň FB 3 8 1 032
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 10 831
051604 Cena FB Nechranice FB 4 13 1 063
051607 Cena elektráren Nechranice FB 4 16 703
051321 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 9 678
051316 Mistrovství ČR Lipno FB 6 16 1 769
051220 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 5 101
051401 Bohemia Regata Bolevák FB 3 11 521
051802 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 17 686
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 14 1 340
051204 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 906
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041321 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 9 678
041116 Cena Avie Vltava (Poděbrady) FB 2 2 1 156
041206 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 804
042128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 19 659
041609 Cena RIVETEC Nechranice FB 4 15 1 147
041320 Cena Domanína Třeboň - Svět FB 3 12 678
041223 Regeta Casino Bohemia Vranská přehrada FB 1 2 578
041315 Mezinárodní MČR Lipno FB 6 28 1 402
041222 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 1 2 008
043409 Mistrovství Slovinska Izola - SLO FB 6 26 2 093
041113 Cena MOPO Vranovská přehrada FB 1 2 578
041722 Bohemia Cup Máchovo jezero FB 2 7 318
041401 Zahájení v Plzni Bolevák FB 3 10 427
043116 ME Fireball Izola - SLO FB 10 67 2 043
041802 Jarní Premiéra II. Rozkoš FB 4 13 1 237
041216 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 2 3 938
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
033469 Open Slovenian Fireball Nationals Izola, SLO FB 6 21 2 285
031204 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 5 494
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír FB 3 6 1 206
031211 Memoriál Vlast. Šindýlka Jezero Poděbrady FB 2 4 396
031210 Cena Kožlí, dálkový závod Orlík - Velký vír FB 3 2 1 206
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír FB 4 5 1 425
031212 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 2 4 906
031609 Pohár elektráren Nechranice FB 0 0 0
031610 Cena RIVETEC Nechranice FB 2 16 479
031706 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero FB 4 10 989
031801 Jarní premiera Rozkoš FB 4 17 597
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 15 1 291
032128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 15 1 069
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021801 Jarní premiera Rozkoš FB 4 7 2 393
021607 Cena Lučana Nechranice FB 2 16 479
021413 Cena Lokomotivy + KP (přebor PL&KV kraj Bolevák FB 4 3 2 108
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno FB 6 27 966
021228 Pohár města Neratovic přeloženo: Poděbrady FB 4 10 1 220
021227 48. Modrá stuha Berounky Berounka Evr 1 5 101
021222 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 5 713
021220 Táborová regata I Jezero Poděbrady FB 1 2 402
021219 Letní závod mládeže Poděbrady FB 2 4 688
021217 Memoriál Vlastimila Šindýlka Jezero Poděbrady FB 1 1 578
021214 Cena Kožlí - dálkový závod Orlík - Velký Vír FB 2 2 554
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír FB 2 4 396
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír FB 1 6 168
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír FB 4 14 741
021206 Župní přebor ČOS Vranská přehrada FB 1 2 277
021205 Malá cena Berounky Berounka Evr 1 4 198
021203 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 688
021201 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 7 670
021104 Cena Modřan Vranská přehrada FB 1 2 277

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ