Výsledky závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
201606 30.05.2020 Jarní cena Labe - Církvice
změna termínu
Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
201205 30.05.2020 Pohár YC Kladno Fin-3C Turyňský rybník Yacht Club Kladno
201305 30.05.2020 U nás na Dvořišti
ZÁVOD ZRUŠEN - nedostatek vody
Evr-2,Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Q-4K,Fin-3M,Evr-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
202406 30.05.2020 Baníkovská regata
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
Fb-3M,Evr-2,Q-2,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
207013 30.05.2020 Saar-Lor-Lux Regatta - Mistrovství Sárska
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
T24-10iz Bostalsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201146 30.05.2020 OYC Prague Regatta 2020 RsT-7P,RsA-1,RsV-1 Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
201404 30.05.2020 Štít města Plzně RsF-2,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201608 30.05.2020 Cena Roudnice
přesun Cad-3C ze zrušeného závodu CTL 20-1103
Cad-3C,Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
201609 30.05.2020 Cena YC Nechranice Lar-7P,Las-7P,Rs5-1 Nechranice Yacht Club Nechranice
201707 30.05.2020 Mem. Ing. Böhma
koef. Q-3C přesun ze závodu 20-1704
420-7P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2,Q-3C,L47-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
201904 30.05.2020 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-7P,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Fb-1 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
202117 30.05.2020 Starobrno Cup, krajský přebor Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
201116 27.05.2020 Pražský točák 9
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202405 27.05.2020 Cvilín race 2 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
202116 27.05.2020 Prígl Rejs 2020 V, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
202115 24.05.2020 Nedělní Rejs I. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
202112 23.05.2020 Májová přeháňka (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
204004 23.05.2020 European Championship Rs7-24me Carnac Asociace lodních tříd RS, z.s.
209908 23.05.2020 Seminář rozhodčích (Nové Mlýny) R1,R2 Nové Mlýny Komise rozhodčích
201304 23.05.2020 Jestřábí CUP CaO-7P,Tor-7P,Fd-1 Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
201505 23.05.2020 Sdružený krajský přebor Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,RsF-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
201706 23.05.2020 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17
Pir-7P - přesun ze závodu CTL 201705
Pir-7P,Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
201803 23.05.2020 Pohár města Česká Skalice Fin-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
202114 23.05.2020 Velká cena YC Dyje 29r-7P,420-7P,Lar-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
207012 22.05.2020 ČP Slalom IV. Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
207010 21.05.2020 Pohárový závod T24-10iz Traunsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207011 21.05.2020 Dutch Youth Regatta Cad-12mm Ijselmeer Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
201115 20.05.2020 Pražský točák 8
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
207009 20.05.2020 Mezinárodní mistrovství Německa Pir-12mm Dúmmer See Asociace lodní třídy Pirát, z. s.
202111 20.05.2020 Prígl Rejs 2020 IV O punkevního pstruha OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
202170 17.05.2020 Náhradní Prígl Rejs 2020 III.
nově vložený závod
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
201113 16.05.2020 O vorařskou houžev
ZÁVOD ZRUŠEN
Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201802 16.05.2020 Jarní Fireballistická Rozkoš
ZÁVOD ZRUŠEN
Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
202404 16.05.2020 Moravia Cup Regata
závod zrušen - náhradní termín bude sdělen
RsT-3M,Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201202 16.05.2020 Toušeňský pohár
NÁHRADNÍ TERMÍN původně zrušeného závodu - pozor omezení vypsaných lodních tříd !!! Fb-3C přesun ze zrušeného závodu CTL 201401
Cad-3C,Fb-3C Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR AH
201303 16.05.2020 Catamaran Open MČR CaO-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
201504 16.05.2020 Stříbrná plachetnice
Las-3C zrušeno na základě vládního rozhodnutí
Q-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
201705 16.05.2020 Memoriál Bruno Hámy
změna termínu
L47-3C,Sta-3C,Fin-2,L47-2,Pir-2,Q-2,Lar-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
202110 16.05.2020 Věstonická Venuše - Czech supercup Bic-7P,Fus-7P,Rac-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
202202 16.05.2020 Májový závod Fin-4K,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
201112 13.05.2020 Pražský točák 7
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202109 13.05.2020 Prígl Rejs 2020 III
závod se neuskutečnil z důvodů špatných povětrnostních podmínek
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
207007 09.05.2020 Rotterdam Regatta
ZÁVOD ZRUŠEN
T24-10iz Bergse Voorplas Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207008 09.05.2020 Ostseecup
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
Cad-8iz Warnemünde Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
202107 08.05.2020 M.B Keramika Pálavská regata
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY - KORONAVIRUS
Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
209906 08.05.2020 Seminář rozhodčích (Pálavská regata)
ZRUŠENO - COVID 19
J1,J2 Nové Mlýny Komise rozhodčích
201111 06.05.2020 Pražský točák 6
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202106 06.05.2020 Prígl Rejs 2020 II
ZÁVOD ZRUŠEN - KORONAVIRUS
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202403 06.05.2020 Cvilín race 1
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201206 03.05.2020 Pohár Sosios
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
Evr-1,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201801 02.05.2020 Jarní premiéra
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
Q-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
202168 02.05.2020 FINN CUP 2020 Křetínka
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
Fin-1 Křetínka TJ SOKOL LETOVICE, z.s.
202105 01.05.2020 Spring Cup
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
Fb-7P,Las-7P,Rs7-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
204002 01.05.2020 Euro Cup
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
420-10iz Balaton CRO - Croatia
207006 01.05.2020 Berlin Cup
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
T24-10iz Muggelsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201605 01.05.2020 Mezinárodní mistrovství ČR (Eurocup)
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 (náhradní termín bude sdělen)
Fd-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
201109 29.04.2020 Pražský točák 5
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201108 25.04.2020 Memoriál Ing. Rudolfa Holého
ZÁVOD ZRUŠEN
Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201402 25.04.2020 Plzeňské předháňky
ZÁVOD ZRUŠEN
RsF-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201502 25.04.2020 Lucky regata
ZÁVOD ZRUŠEN
CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,OT-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
201503 25.04.2020 Jesenický pohár II.
ZÁVOD ZRUŠEN
L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201604 25.04.2020 Zlatá plachta Barbory 50. ročník
ZÁVOD ZRUŠEN
Evr-4K,Evr-3C,Q-4K Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201704 25.04.2020 Optimistický Mácháč
ZÁVOD ZRUŠEN
Lar-4K,420-3C,Lar-3C,Q-3C,L47-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
202104 25.04.2020 Jedovnický kapr
ZÁVOD ZRUŠEN
Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
202402 25.04.2020 Cena Olešné
ZÁVOD ZRUŠEN
Fin-3M,Rac-3M,Evr-2,Fb-1,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
207005 24.04.2020 ČP Slalom III.
ZÁVOD ZRUŠEN
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
201107 22.04.2020 Pražský točák 4
ZÁVOD ZRUŠEN
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202102 22.04.2020 Prígl Rejs 2020 I, pohár JMK
ZÁVOD ZRUŠEN
L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201106 18.04.2020 Nechranický skluz
ZÁVOD ZRUŠEN
Rs7-7P, Rs5-7P, RsF-7P, RsA-7P, 29er-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
201403 18.04.2020 Cena Ziosu
ZÁVOD ZRUŠEN
Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1,Rac-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201501 18.04.2020 Jesenický pohár I.
ZÁVOD ZRUŠEN
L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201603 18.04.2020 Cena Oldřichova 33. ročník
ZÁVOD ZRUŠEN
Q-2,Evr-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201703 18.04.2020 Pohár Haas+Sohn
ZÁVOD ZRUŠEN
Fin-7P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202101 18.04.2020 Memoriál Hynka Švédy
ZÁVOD ZRUŠEN
Evr-3M,Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
202201 18.04.2020 Jarní závod - mem. M. Kouřila
ZÁVOD ZRUŠEN
Fin-2,Evr-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
209905 18.04.2020 Seminář rozhodčích - (Nechranický skluz)
ZRUŠENO
R1,R2 Nechranice Komise rozhodčích
207004 17.04.2020 ČP Slalom II.
ZÁVOD ZRUŠEN
Bis-7P,Fus-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
201105 15.04.2020 Pražský točák 3
ZÁVOD ZRUŠEN
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
207003 12.04.2020 Hempel World Cup Series
ZÁVOD ZRUŠEN
T24-10iz Janov - ITA Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201201 11.04.2020 Pohár Bohemia Poděbrady
ZÁVOD ZRUŠEN
420-3C,Pir-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201702 11.04.2020 Finn premiera
ZÁVOD ZRUŠEN
Fin-3C,L47-3C,Lar-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
201902 11.04.2020 Přípravný závod II
ZÁVOD ZRUŠEN
Q-2 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
204001 10.04.2020 Spring Cup
ZÁVOD ZRUŠEN
420-10iz IT, Izola Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
207002 10.04.2020 ČP Slalom I.
ZÁVOD ZRUŠEN
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
201104 08.04.2020 Pražský točák 2
ZÁVOD ZRUŠEN
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201103 04.04.2020 Memoriál Rosslera-Ořovského
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY - KORONAVIRUS
Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201401 04.04.2020 Bohemia Regatta
ZÁVOD ZRUŠEN
Fb-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201701 04.04.2020 Pohár Noprosu
ZÁVOD ZRUŠEN
Fin-3C,Fin-2,L47-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202301 04.04.2020 Mistrovství Valšskoslovácka na Hané
ZÁVOD ZRUŠEN
L47-3M,Q-3M,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
202401 04.04.2020 Odemykání vody
ZÁVOD ZRUŠEN
Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
201102 01.04.2020 Pražský točák 1
ZÁVOD ZRUŠEN
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201602 29.03.2020 Jarní Labe
ZÁVOD ZRUŠEN
Lar-1,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
209912 29.03.2020 Školení krajských rozhodčích KSJ 16+17 R3 MS Teams Komise rozhodčích
AR
201101 28.03.2020 jaRní Svezení
Závod ZRUŠEN bez náhrady
RsF-3C Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201601 28.03.2020 O Pohár YachtClubu Štětí
ZÁVOD ZRUŠEN
Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
202212 28.03.2020 Na starý karty
ZÁVOD ZRUŠEN
Fin--1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
209903 14.03.2020 Školení krajských rozhodčích R2,R3,J2,U2 Brněnská přehrada KSJ Jmk, z.s.
209904 14.03.2020 Školení krajských rozhodčích
ZRUŠENO !!!
R2,R3 Máchovo jezero KSJ kraj Liberecký
201901 07.03.2020 Přípravný závod I
ZÁVOD ZRUŠEN
Q-1 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
209902 07.03.2020 Školení krajských rozhodčích R2,J2,R3 Těrlicko KSJ kraj Moravskoslezský
AR
209901 29.02.2020 Školení národních rozhodčích R1,J1,U1 Třemošnice Komise rozhodčích
AR
204933 27.02.2020 Andalusian Olympic Week - U17 Bic-10iz Cadiz, Puerto Sherry Andalusian Sailing Federation
204934 27.02.2020 XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 Bic-10iz,Rsx-10iz Cadiz, Puerto Sherry Andalusian Sailing Federation
204929 22.02.2020 Championat de Mediterranee Laser 2020 L47-10iz,Lar-10iz Hyeres-Francie Coych
204930 21.02.2020 Med Cup Windsurf en Provence 2020 - U17 Bic-10iz Marseille, Francie Yachting Club de la Pointe Rouge, Francie
204931 21.02.2020 Med Cup Windsurf en Provence 2020 - U15 Bic-10iz Marseille, Francie Yachting Club de la Pointe Rouge, Francie
204932 12.02.2020 MedSailing 2020 29r-10iz El Balis, Španělsko Club Náutic El Balis, Španělsko
204028 10.02.2020 Mistrovství světa ledních jachet DN 2020 Dn-36ms Orsasjön, Švédsko IDNIYRA Europe
204935 06.02.2020 Valenciana Olympic Week - Mistrovství Španělska Las-12mm,Lar-12mm Torrevieja Real Federacion Espanola de Vela
202001 01.02.2020 Expedice Hroch
závod zrušen - nepřízeň počasí
OT-1 Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
209911 01.01.2020 Školení pravidel - Dodatek B (08.12.2019) R2,R3 Brněnská přehrada Komise rozhodčích
AR
199991 31.12.2019 Sportovní plavby 2019 Kaj-1 . Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
194280 18.12.2019 44. Christmas Race Lar-10iz,Las-10iz Costa Brava ESP - Spain
194281 16.12.2019 Finn gold cup - mistrovství světa Finn Melbourne, AUS AUS - Australia
199904 08.12.2019 Školení pravidel pro závodníky a rozhodčí WS R1,J1 Brněnská přehrada Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
194279 07.12.2019 Nicholas Regattas Pir Postupim Berlin GER - Germany
194270 06.12.2019 St. Nicholas regata 2019 L47-10iz,Lar-10iz,Las-10iz,Q-10iz Pula, Chorvatsko JK Vega Pula
194259 03.12.2019 2019 World Championship 49er, 49erFX, Nacra 17 49r-36ms Auckland, Nový Zéland Auckland, Nový Zéland

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ