Výsledky závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
199991 31.12.2019 Sportovní plavby 2019 Kaj-1 . Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
194280 18.12.2019 44. Christmas Race Lar-10iz,Las-10iz Costa Brava ESP - Spain
194281 16.12.2019 Finn gold cup - mistrovství světa Finn Melbourne, AUS AUS - Australia
199904 08.12.2019 Školení pravidel pro závodníky a rozhodčí WS R1,J1 Brněnská přehrada Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
194279 07.12.2019 Nicholas Regattas Pir Postupim Berlin GER - Germany
194270 06.12.2019 St. Nicholas regata 2019 L47-10iz,Lar-10iz,Las-10iz,Q-10iz Pula, Chorvatsko JK Vega Pula
194259 03.12.2019 2019 World Championship 49er, 49erFX, Nacra 17 49r-36ms Auckland, Nový Zéland Auckland, Nový Zéland
194269 25.11.2019 Oceania championship 49r-24me Auckland, Nový Zéland Auckland, Nový Zéland
191223 16.11.2019 Evropa Cup Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR AH
192303 16.11.2019 Pohár města Kroměříže L47-4K,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR AH
194275 11.11.2019 Athens Winter Series Fin Athens, GRE GRE - Greece
191153 10.11.2019 O pohár předsedy TrQ-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy TrQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
197021 08.11.2019 17. Jabuka Orc-10iz,NJ-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
194229 02.11.2019 Landesmeisterschaft 2019 RS Aero, Kanu-Segel-Club RsA-4iz 59846 Sundern Langscheid / Sorpesee Kanu-Segel-Club Hemer e.V.
194217 01.11.2019 7. Halloween cup optimist Q-10iz Garda Lake Circolo Vela Torbole
194230 01.11.2019 7. Halloween cup optimist cadeti Q-10iz Lake Garda Torbole Circolo Vela Torbole
194034 30.10.2019 Mistrovství Německa T24-12mm Baldeneysee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
191150 26.10.2019 Velká cena Prahy MČR TR Tmr-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
191722 26.10.2019 STAR finále
změna termínu
Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
194218 26.10.2019 MS BIC TECHNO 2019 U17 dívky Bic-24ms El Puerto de Santa Maria - Cadiz Club Náutico Puerto Sherry
194219 26.10.2019 Mistrovství světa Laser U21 Las-36ms,Lar-36ms Split, Chorvatsko J.K. MORNAR
194220 26.10.2019 MS BIC TECHNO 2019 U15 dívky Bic-24ms El Puerto de Santa Maria - Cadiz Club Náutico Puerto Sherry
194221 26.10.2019 MS BIC TECHNO 2019 U15 chlapci Bic-24ms El Puerto de Santa Maria - Cadiz Club Náutico Puerto Sherry
194222 26.10.2019 MS BIC TECHNO 2019 U17 chlapci Bic-24ms El Puerto de Santa Maria - Cadiz Club Náutico Puerto Sherry
194033 25.10.2019 Mistrovství Belgie T24-12mm Antwerpen Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194205 23.10.2019 29er Eurocup 2019 29r-10iz Riva del Garda Fraglia vela Riva
194223 23.10.2019 French National Championship A-Class 2019 OT-12mm Maubuisson Maubuisson
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
RsF-3M,RsT-3M,Kaj-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
191149 19.10.2019 Modrá stuha Vltavy Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
192211 19.10.2019 O kuře na rožni
Koef. Q-2 je přesun ze závodu 19-2208
Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
194232 19.10.2019 Venice Hospitality Challenge Maxi 2019 Nj-8iz Venezia Venice CV
194204 18.10.2019 Abu Dhabi Open Regatta Q-10iz Abu Dhabi Theater Road, Near Marina Mall Abu Dhabi Sailing & Yacht Club
194031 17.10.2019 SUI Fireball Nationals Fb-12mm Beinwil am see, jezero Hallwilersee Český Fireball, z.s.
194030 14.10.2019 MS Open T24-36ms Genoa, Itálie Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
191626 13.10.2019 O Excalibur krále Arthura L47-2,Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
191148 12.10.2019 Primátorský štít Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,RsF-3C Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
191222 12.10.2019 Pohár 157 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
AR AH
191414 12.10.2019 Cena Lokomotivy Fb-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
191625 12.10.2019 O pohár města Štětí L47-2,Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
194190 12.10.2019 Pohár Slovana Fin-7iz Senec SVK-Slovak Republic
194201 12.10.2019 Nebelbeil Pir-4iz Gustrow WVG1928
194233 12.10.2019 Barcolana 2019 Orc-10iz Trieste YC Trieste
197020 12.10.2019 23. Česká námořní rallye - MČR One Design NJ-12mr, NJ-7P Chorvatsko TPS Centrum s.r.o.
AR AH
194242 08.10.2019 Laser Italia Cup Lar-10iz Napoli, Itálie ITA
191146 05.10.2019 Memoriál A.Bürgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
191147 05.10.2019 Vytrvalostní závod Kaj-3V,Kaj-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
191221 05.10.2019 Pohár města Neratovic Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
AR
191331 05.10.2019 Jihočeská žába Pir-3C,Q-1 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR AH
191332 05.10.2019 10. Lipenský kotrmelec Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
191413 05.10.2019 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
191623 05.10.2019 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR AH
191624 05.10.2019 Podzimní regata Václava Vacka 23. ročník Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
191721 05.10.2019 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
191909 05.10.2019 Krajský přebor Q Q-4K Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR AH
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Vau-6ip,29r-3C,Q-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192422 05.10.2019 Hlučínská regata
přesun koef. Evr-4K + Fin-3M ze závodu 19-2417
Evr-4K,Fin-3M,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
194191 05.10.2019 Chiemsee Inselmarathon Rac-4iz Chiemsee Surfclub Chiemsee
194234 05.10.2019 Mrdulja Regata 2019 Orc-10iz Split YC Labud
197019 04.10.2019 ČP Slalom X.
závod zrušen před termínem pro nepříznivé podmínky
Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
194178 04.10.2019 A-CAT German open Championship OT-12mm Garda Circolo Vela Arco
194192 04.10.2019 Bavarian Masters Rac-7iz Chiemsee Surfclub Chiemsee
194183 03.10.2019 Internationale Deutsche Jugend Meisterschaft 2019 Cad-8mm Ribnitz - Damgarten Deutscher Segler-Verband e.V.
194216 03.10.2019 Triple Match Trophy T24-10iz Baldeneysee, Essen, Německo WSB 1919 e.V.
192163 02.10.2019 Pohár JMK IV Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192425 02.10.2019 Cvilín Race 8 Q-1 Štěrkovna Hlučín Yacht Club Krnov
AR AH
194181 29.09.2019 IDM - Finn Fin-12mm,Fin-12mm Flensburger - Glücksburg Flensburger Segel-Club e.V.
191220 28.09.2019 Zhasnutý kahan Fin-2,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191720 28.09.2019 Skiregata - 44. ročník Bic-4K,Rac-4K,Vau-4K,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
AR AH
192150 28.09.2019 GRAND PRIX NJ
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192169 28.09.2019 Dálková plavba Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
192421 28.09.2019 Hornická regata
přesun koeficientu Q-4K ze závodu 19-2406
Q-4K,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
194177 28.09.2019 A-Cat Univela Trophy OT-8iz Garda Campione Campione Univela
194225 28.09.2019 Voiles des Saint-Tropez Nj-4iz Saint-Troper, Francie Societe Nautique de Saint-Tropez
191330 27.09.2019 MČR 420 420-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
191719 27.09.2019 Grand Prix 2.4mR T24-8vc Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
194179 27.09.2019 INTERNATIONAL FINN CUP - 16th Trofeo Menoni Fin-10iz Lago di Garda ITA-Italy
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata
FD pouze 2 dny - 28.9.-29.9.2019 - koef. Fd-12mr, přesun ze závodu 19-1619
Fb-12mr,Fd-12mr,Fd-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
194182 26.09.2019 Pirat Staatsmeisterschaft WYC Pirat Pir-12mm Alten Donau, Vídeň, Rakousko WYC
194226 26.09.2019 Sailstore.hu 29er Eurocup 29r-8iz Balatonfüred Balatonfüredi Yacht Club
191145 25.09.2019 Pražský točák 26
závod zrušen - bez závodníků
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192160 25.09.2019 Prígl Rejs 2019 XXII
závod se neuskutečnil pro nedostatek větru
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192419 25.09.2019 Cvilín race 6 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
192420 25.09.2019 Cvilín race 6 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
194243 22.09.2019 Trofeo Paola Lar-2iz Riva del Garda, Itálie Fraglia Vela Riva
194255 22.09.2019 2019 RS:X Windsurfing World Championship Rsx-36ms Torbole, ITA Circolo Surf Torbole
194265 22.09.2019 RS:X World Championships Rsx-36ms Torbole, Itálie Circolo Club Torbole
191144 21.09.2019 CERE regata Lar-7P,Q-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
191219 21.09.2019 Veteránská regata Evr-2,Q-2,Fin-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
AR
191329 21.09.2019 Jestřábí Cup CaO-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
191512 21.09.2019 Jesenický marathon CaO-7P,Rac-3D,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR AH
191622 21.09.2019 Krajský přebor Kaj-4K Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
191718 21.09.2019 Mácháčské finále RsF-7P,Bic-2,Rac-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
192158 21.09.2019 Memoriál Miloše Alexy - MČR RsV-12mr,RsT-7P,Vau-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
194161 21.09.2019 Internationale Absegelregatta Berzdorfer See 2019 OT-4iz Berzdorfer see Sportverein Schönau-Berzdorf
194029 20.09.2019 ITA Fireball Nationals Fb-12mm Punta Ala, Italy Český Fireball, z.s.
192156 20.09.2019 MČR Fin-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
192157 20.09.2019 CECC CADET Cad-7P,Cad-6ip Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
194028 20.09.2019 Mistrovství Bavorska T24-12mm Chiemsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194184 20.09.2019 ITA Nationals 2019 Fb-12mm Marina di Salivoli / Piombino ITA Marina di Salivoli / Piombino ITA
194235 20.09.2019 Oktoberfestregatta Sta-10iz Ammersee Herrschinger-Segelclub e.V.
197018 20.09.2019 ČP Slalom IX.
náhradní termín
Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
194162 19.09.2019 Mistrovství Maďarska - FINN-DINGI MAGYAR BAJNOKSÁG Fin-12mm Balaton BYC Alsóörs
191143 18.09.2019 Pražský točák 25
závod zrušen - bez závodníků
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192155 18.09.2019 Prígl Rejs 2019 XXI
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
194027 16.09.2019 ME FD Fd-24me Balaton ALT Flying Dutchman, z.s.
AR
194203 16.09.2019 IT-Regatta 2019 Nj-1 Biograd - CRO JK/Biograd a YFA s.ro
197017 15.09.2019 7. Offshore Cup ČANY Nj-7P Německo, Balt Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
194026 14.09.2019 ME Pir-24me Turecko Asociace lodní třídy Pirát, z. s.
191218 14.09.2019 Pohár krále Jiřího Q-3C Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR AH
191511 14.09.2019 Švestková regata L47-7P,Las-7P,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
191621 14.09.2019 Zlatá sekyrka Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR AH
191717 14.09.2019 Lighthouse Cup Sta-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova Evr-2,Fin-2,Q-1 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
192210 14.09.2019 Tvarůžková regata Bic-3M,Rac-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR
194160 14.09.2019 Supercup Slovensko Rac-8iz,Bic-7iz Domaša ATU Košice
194170 14.09.2019 Weinlese Regatta Fin-7iz Neusiedlersee (Neusiedel am See) Rakousko UYC Neusiedlersee
194193 14.09.2019 Open Dutch Championship RS500 and AERO 2019 Rs5-12mm Aquavitesse ZCK
194200 14.09.2019 mistrovství evropy pirat Pir-24me Bayramoglu Turecko
194025 13.09.2019 Mistrovství Holandska T24-12mm Amsterdam Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
197016 13.09.2019 ČP Slalom VIII. Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
191328 13.09.2019 MČR Tor-12mr,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
192154 13.09.2019 MČR - Moravia Skiff Regata
Rs5, RsA, RsV, 29r, pouze dvoudenní (14.-15.9.)
Rs7-12mr,29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,RsV-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
194157 13.09.2019 Dutch A-Class Nationals 2019 OT-12mm Hellecat Hellecat
194159 13.09.2019 International Championship of the Polish Optimist Q-12mm Dziwnów PSKO
194213 12.09.2019 D-One European Championship De1-24me Lac Biel YCB
191142 11.09.2019 Pražský točák 24
závod zrušen - bez závodníků
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192153 11.09.2019 Prígl Rejs 2019 XX
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192418 11.09.2019 Cvilín race 5 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
194164 11.09.2019 Finn European Masters 2019 Fin-18me Schwerin Schweriner Yacht -klub
194176 11.09.2019 CAMPIONATO ITALIANO CLASSI OLIMPICHE 2019 Las-12mm Gargnano, Garda FIV
192152 08.09.2019 Nedělní Rejs V.
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků
RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
194155 08.09.2019 Stavební regatta 2019 Nj-1 Biograd na Moru, Chorvatsko Yachting Holidays s.r.o.
191327 07.09.2019 Last Summer Day
závod zrušen
Fb-7P Lipno - Kovářov Český Fireball, z.s.
191141 07.09.2019 Regata Laguna Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
AR
191216 07.09.2019 Štít města Poděbrad Pir-3C,420-2, FB-2, Pir-2, Evr-1, Cad-2, Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
191217 07.09.2019 Záplavsky závan Fin-3V,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019
přesun koef. Q-12mr ze závodu 19-2144
Q-12mr,420-7P,Q-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
191620 07.09.2019 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
191716 07.09.2019 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-7P,Evr-3C,Lar-3C,Pir-3C,Evr-2,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
192151 07.09.2019 Vítr z vinohradů Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
192171 07.09.2019 Showman Trophy
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192208 07.09.2019 Podzimní sokolská regata Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
192417 07.09.2019 FLEXIMONT Cup Evr-4K,Lar-4K,Fin-3M,420-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
194156 07.09.2019 Hungarian Champinship Fd-12mm Balatonföldvár Spartacus Sailing Club
194277 07.09.2019 Centomiglia Orc-10iz Garda ISF
197015 07.09.2019 Stauseepokal
Fb-7P přesun ze zrušeného závodu 19-1327
Fb-7P,Cad-3C Bautzen Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
191619 06.09.2019 MMČR Eurocup
závod se neodjel - bezvětří
Fd-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
194172 06.09.2019 Laser Europa cup Balaton Lar-10iz,Las-10iz,L47-10iz Balaton EurILCA
191140 04.09.2019 Pražský točák 23
závod zrušen - bez závodníků
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192149 04.09.2019 Prígl Rejs 2019 XIX, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
194214 02.09.2019 STAR EASTERN HEMISPHERE CHAMPIONSHIP Sta-10me Attersee UYC Attersee
194165 31.08.2019 Golden Finn Fin-4iz Pöhl SCHP
194196 31.08.2019 Golden Finn - RL1,00 Fin-4iz SCHP - Plachetní klub "Handwerk" Plauen eV Hauptst SCHP - Plachetní klub "Handwerk" Plauen eV
191715 31.08.2019 Grand Prix Bohemia
závod zrušen bez náhrady z technických důvodů pořadatele
Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191215 31.08.2019 Hurá do školy Pir-7P,420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
191324 31.08.2019 Frymburský pohár CaO-7P,Fin-7P,Tor-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR AH
191325 31.08.2019 Borůvková regata Cad-7P,RsF-7P,RsT-7P,Q-3C Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
191412 31.08.2019 Konec na Hrachách Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
191618 31.08.2019 Labský pohár Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR AH
191908 31.08.2019 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR AH
192148 31.08.2019 Retro Cup (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192159 31.08.2019 Jedovnický kapr
změna termínu
Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Q-4K,Q-3M Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
192415 31.08.2019 Modrá stuha Českého Těšína
změna termínu
Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR
194194 31.08.2019 Trucregata Kaj-1 Slapská přehrada Yacht. s.r.o.
194240 31.08.2019 Golden Finn - RL1,00 Fin-4iz Pöhlská přehrada SCHP - Plachetní klub "Handwerk" Plauen eV
194185 30.08.2019 Fireball and Flying Junior Open Slovenian Champion Fb-8mm Portorož/ Pyran YK Pyran
191322 30.08.2019 MČR - Lipno regata I. Lar-12mr,RsA-8vc,Evr-7P,RsA-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
191323 30.08.2019 MČR - Lipno regata II. 29r-12mr,Rs7-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
194023 30.08.2019 MM Polska Fd-12mm,Fd-7P Glebinów ALT Flying Dutchman, z.s.
194024 30.08.2019 Mistrovství Francie T24-12mm Paris Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194032 30.08.2019 Slovenian Fireball Nationals Fb-12mm Portorož, Slovinsko Český Fireball, z.s.
194215 30.08.2019 DISTRICT CHAMPIONSHIP 17TH DISTRICT Sta-10iz Attersee UYC Attersee
194238 30.08.2019 Maxi Worlds Porto Cervo World championship Nj-36ms Porto Cervo Club nautico Porto Cervo
191808 29.08.2019 MMČR Bic, Rac Bic-12mr,Rac-12mr,Fun-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR AH
194022 29.08.2019 MM Maďarska 420-12mm Balaton Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
191139 28.08.2019 Pražský točák 22
závod zrušen - bez závodníků
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192147 28.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
194244 28.08.2019 Mistrovství Itálie Youth Laser Radial Lar-12mm Calabria, ITA ITA
194148 27.08.2019 MM Rakouska, ÖSTERREICHISCHE JUGENDMEISTERSCHAFT Q-12mm Neusiedler See, Austria Burgenländischer Yacht-Club
194274 26.08.2019 World Cup Enoshima Fin Enoshima, JPN Enoshima, JPN
194021 25.08.2019 2019 World Championships Fb-36ms Montreal, Canada Český Fireball, z.s.
194147 25.08.2019 World Championship A-Class 2019 OT-36ms Weymouth British A-Class Association
191321 24.08.2019 Uniqa cup Evr-4K,Pir-4K,Evr-3C,Pir-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
191510 24.08.2019 Modrá stuha Jesenice Evr-1,Fin-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
191807 24.08.2019 Pohár Rozkoše Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
192145 24.08.2019 Omniplast Cup RsT-7P,RsV-7P,L47-3M,Las-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192146 24.08.2019 Pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
194146 24.08.2019 Int. German Para Championship 2019 T24-12mm Geierswalder See WSVLS
194206 24.08.2019 ORC SPORTBOAT EUROPEAN CHAMPIONSHIP Orc-24me Portorož Jadralni klub Ljubljana
194166 23.08.2019 Finn State Championship 2019 Fin-4iz Traunsse SC Traunkirchen
194163 23.08.2019 Finn Dinghy IÖSTM Fin-10iz Traunsee Segelclub Traunkirchen
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Q-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
194139 22.08.2019 46 Trofeo Marina Preis Fd-10iz Lago di Garda Circolo vela Torbole
191138 21.08.2019 Pražský točák 21
závod zrušen - bez závodníků
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192143 21.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVII
neodjeto - absence rozhodčích
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
194020 21.08.2019 Pre-Worlds and North American Championship Fb-12mm Montreal, Canada Český Fireball, z.s.
194154 20.08.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY LASER U21 Lar-18me,Las-18me Dziwnow ILCA + Polish Yachting Association
194207 19.08.2019 RS Aero European Championship RsA-24me Malcesine - Itálie Fraglia Vela Malcesine
199903 18.08.2019 Micro Class World Championship 2019 OT-36ms Liptovská Mara - SVK SZJ+Kolotočári Sailing Club
AR
192142 18.08.2019 Nedělní Rejs IV. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
191320 17.08.2019 Modrá stuha Dvořiště Pir-2, Q-2, E-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
191319 17.08.2019 420 Sailing Party Cup 420-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
191411 17.08.2019 Modrá stuha Boleváku Q-2,RsF-2,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
191616 17.08.2019 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1,Rs-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
191617 17.08.2019 Nechranická buchta Rac-7P,Fun-7P,Bic-7P,Rac-2,Bic-2 Nechranice Sportklub Lomazice
AR AH
191905 17.08.2019 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
192140 17.08.2019 Dálková plavba Q-3D Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192141 17.08.2019 Memoriál Dušana Vaculky (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192170 17.08.2019 Finnlandia Cup
VPOZ
Fin-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
192416 17.08.2019 Olešná regata - mem. Václava Klementa
Fin-3M přesun ze závodu 19-2408
Fb-4K,Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
194149 17.08.2019 UK National Championship A-Class 2019 OT-12mm Weymouth British A-Class Association
197014 17.08.2019 ROFI POKAL Fin-7P Attersee - Rakousko ALT Finn
194138 16.08.2019 FD EUROCUP - Tiroler Meisterschaft Fd-10iz Achensee SCTWV
194145 16.08.2019 29er European Championship 29r-18me LAGO DI GARDA CIRCOLO VELA ARCO
191615 15.08.2019 Kontrolní závod II Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
194140 15.08.2019 Mistrovství Evropy Bic Techno293 U15 chlapci Bic-18me Michmoret, Izrael Michmoret Sailing Club
194141 15.08.2019 Mistrovství Evropy Bic Techno293 U15 dívky Bic-18me Michmoret, Izrael Michmoret Sailing Club
194142 15.08.2019 Mistrovství Evropy Bic Techno293 U17 dívky Bic-18me Michmoret, Izrael Michmoret Sailing Club
194143 15.08.2019 Mistrovství Evropy Bic Techno293 U17 chlapci Bic-18me Michmoret, Izrael Michmoret Sailing Club
194273 15.08.2019 Ready steady Tokyo Fin Enoshima, JPN Enoshima
197013 15.08.2019 Laser Grandprix Lar-7P,Las-7P Wolfgangsee - AUT Asociace lodní třídy Laser, z. s.
191137 14.08.2019 Pražský točák 20
závod zrušen - bez závodníků
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191614 14.08.2019 Dálková plavba 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
192128 14.08.2019 Pohár JMK III
přesunutý závod, který se v původním červnovém termínu neodjel z povětrnostních důvodů
Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192139 14.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVI OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
199953 12.08.2019 Soustředění YC Brno HZS Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AH
191613 12.08.2019 Kontrolní závod I Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
194173 12.08.2019 Youth Match Racing World Championship MR-24ms Yekaterinburg World Sailing
199952 10.08.2019 Soustředění ČYK Lipno 10.-20. 8. HZS Lipno - Černá v Pošumaví Český Yacht Klub
AH
191213 10.08.2019 TEAM RACE TR-7P Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR AH
191318 10.08.2019 Lipenský vítr KAJ-1VPOZ Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
191410 10.08.2019 Letní závod Pir-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
191509 10.08.2019 Senior Cup CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
191612 10.08.2019 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
191904 10.08.2019 Štít města Pardubic 29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
191714 09.08.2019 MČR Star Sta-12mr,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
194126 09.08.2019 Mistrovství Polska A Class 2019 OT-12mm Sopot UKS Navigo
194129 09.08.2019 Veľká cena Slovenska 2019 Fin-4iz,Q-8iz,Rac-4iz, Oravská priehrada,Slovakia Yacht club Martin
191136 07.08.2019 Pražský točák 19
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
191337 07.08.2019 Slavoj cup II.
nově vložený závod
Pir-1,Q-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
192138 07.08.2019 Prígl Rejs 2019 XV, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
194130 06.08.2019 TROFEO SIMONE LOMBARDI Q-10iz Malcesine,Lago di Garda, Italy Fraglia della Vela di Malcesine
197012 05.08.2019 MS+MČR RS500 Rs5-36ms,Rs5-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
191212 03.08.2019 Modrá stuha YC Kladno Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191317 03.08.2019 Bezdrevský kapr Fd-7P,Fb-3C,Dn-1 Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
191713 03.08.2019 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
192008 03.08.2019 24 hodin Dářka Rac-3D Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
AR
194131 03.08.2019 O pohár primátora L.Mikuláš (ČTK 257) Vau,Q Liptovská Mara TJ Fatran Liptovský Mikuláš
194132 03.08.2019 Pirat Rosenwindpokal Pir-4iz Attersee SVW-YS
192414 02.08.2019 Interpohár 2018 Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
AR AH
194127 02.08.2019 Ora Cup Ora Q-10iz Garda Circolo Vela Arco
194133 02.08.2019 Mistrovství Rakouska Tornado 2019 Tor-12mm Achensee - Rakousko SCTWV Achensee
194137 02.08.2019 ORA CUP ORA - Cadeti Q-10iz Garda Circolo Vela Arco
197022 02.08.2019 Jachtařská liga III. - Finále Lig-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Melges 24 z.s.
AR AH
191135 31.07.2019 Pražský točák 18
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
192137 31.07.2019 Prígl Rejs 2019 XIV OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
194134 31.07.2019 KALÓZ MAGYAR BAJNOKSÁG 2019 Pir-7iz Balatonfüred Atomerőmű SE, és a Koloska Marina
194135 29.07.2019 Nations Cup& World Championship 2019 Evr-36ms Sant Andreu de Llavaneres waters (Barcelona)Spain Club Nàutic El Balís
192136 28.07.2019 Nedělní Rejs III. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
194019 28.07.2019 MS Cadet 2019 Cad-24ms Krynica Morska Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
191315 27.07.2019 Bezdrevský maraton Evr-3D,Fd-3D,Pir-3D,Q-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
191316 27.07.2019 Lázeňská regata Fb-3C,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR AH
191409 27.07.2019 Modrá Stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
AR
191508 27.07.2019 O Pohár Karlovarského Kraje Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
191806 27.07.2019 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 28.7.
Kaj-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
194115 27.07.2019 Finn Bayern Cup 2019 Fin-7iz Tegernsee Yacht-Club Bad Wiessee e.V.
194116 27.07.2019 Mistrovství Tyrolska T24-7iz Achensee SCTWV
194117 27.07.2019 Hellecat 27.-28.6.2019 OT-1iz Holandsko Hellecat
194150 27.07.2019 38 Copa del Rey MAPFRE Orc-8iz Palma de Mallorca Real Club Nautico de Palma
194169 27.07.2019 Euroimmun-Dreiländer-Cup 2019 CaO-4iz Berzorfer See Sportverein Schönau-Berzdorf
197011 27.07.2019 HIC Regata RsT-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Asociace lodních tříd RS, z.s.
AR
194018 26.07.2019 Mistrovství V. Británie T24-12mm Oakham Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194113 26.07.2019 Mistrzostwa PSKO do lat 9 Q-12mm Tarnobrzeg JK Kotwica Tarnobrzeg
194119 26.07.2019 29er World Championships 29r-24ms Gdynia, Polsko Polish Yachting Association
194186 25.07.2019 Mistrzostwa PSKC Cad-12mm Krynica Morska Polskie Stowarzyszenie Klasy Cadet
191134 24.07.2019 Pražský točák 17
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
192135 24.07.2019 Prígl Rejs 2019 XIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
194256 23.07.2019 Windsurfer World Championship 2019- course racing OT-36ms Torbole, ITA Circolo Surf Torbole
194257 23.07.2019 Windsurfer World Championship 2019- long distance OT-36ms Torbole, ITA Circolo Surf Torbole
194258 23.07.2019 Windsurfer World Championship 2019- slalom OT-36ms Torbole, ITA Circolo Surf Torbole
194017 22.07.2019 ME RS700 Rs7-24me Garda Asociace lodních tříd RS, z.s.
194110 21.07.2019 130. Travemunde Woche 2019 - mistrovství Německa L47-12mr,Las-7iz Travemunde, Německo Lübecker Yacht-Club e.V.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ