Libor Valouch

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní klub Olomouc z.s.
ověřená licence domácího klubu
2203-0158 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Fin 3 6 1 093
192411 06.07.2019 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 4 5 1 220
192204 29.06.2019 Červnový závod Chomoutovské jezero Fin 4 7 0
192424 07.06.2019 Finn 24 petruv rybnik - krnov Fin 3 3 969
192002 01.06.2019 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin 7 24 831
191803 18.05.2019 Pohár města Česká Skalice Rozkoš Fin 7 13 1 696
192201 20.04.2019 Jarní závod - mem. M. Kouřila Chomoutovské jezero Fin 3 3 1 996
191703 13.04.2019 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 20 1 385
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 33 255
182211 22.09.2018 Podzimní závod chomoutov Fin 2 5 713
182415 08.09.2018 OMA Cup Olešná Fin 1 5 402
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin 12 28 2 522
182142 11.08.2018 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 6 303
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 4 5 1 925
182205 30.06.2018 Červnový závod Chomoutov Fin 4 6 1 457
182406 02.06.2018 Bobova regata Petrův rybník - Krnov Fin 3 7 303
182203 19.05.2018 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Fin 2 2 1 600
182202 12.05.2018 Májový Závod Chomoutov Fin 0 0
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Fin 8 21 2 482
182201 07.04.2018 Jarní závod Chomoutov Fin 3 6 831
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171702 08.04.2017 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 20 997
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Chomoutov Fin 3 6 1 206
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Fin 8 19 2 619
172404 20.05.2017 Hornický kahan Žermanice Fin 3 4 831
172405 27.05.2017 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 3 646
172406 03.06.2017 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 6 452
172407 10.06.2017 Mladý vítr Těrlicko Fin 1 6 226
171106 17.06.2017 Cena CERE Nechranice Fin 7 8 3 172
172211 24.06.2017 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Fin 4 5 989
172409 08.07.2017 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 4 4 1 813
172140 15.07.2017 Prázdninovej rejs Brněnská přehrada Fin 1 13 101
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 3 19 370
172414 19.08.2017 Olešná regata Petrův rybník Fin 0 0 0
174274 26.08.2017 Finn Trophy Attersee Fin 7 34 1 559
171330 02.09.2017 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 7 11 2 673
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin 12 15 3 661
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting Liptovská Mara Fin 12 10 4 824
174292 14.10.2017 Pohár Slovana Senec Fin 4 7 2 139
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Fin 3 6 969
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162201 16.04.2016 Jarní závod Chomoutov Fin 2 5 610
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Fin 8 12 3 216
162407 28.05.2016 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 3 5 541
162408 04.06.2016 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 2 1 683
162409 11.06.2016 Mladý vítr Těrlicko Fin 3 2 1 935
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 26 1 142
162412 09.07.2016 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 3 2 2 263
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 19 659
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice Fin 3 8 303
162422 10.09.2016 Závod Finařských nadějí před MMČR 2016 Petrův Rybník Fin 1 2 645
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin 12 23 3 093
162421 01.10.2016 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Fin 3 3 1 872
164315 15.10.2016 Pohár Slovana Senec Fin 4 7 1 728
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR 12 11 1 665
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 12 685
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152201 18.04.2015 Jarní závod Chomoutov Fin 2 5 494
152403 25.04.2015 Cena Olešné Olešná Fin 2 3 1 054
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Fin 7 22 972
152406 23.05.2015 Hornický kahan Žermanice Fin 2 5 360
152408 06.06.2015 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 4 804
152203 20.06.2015 Červnový závod Chomoutov Fin 4 8 792
152412 11.07.2015 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 3 7 630
152156 25.07.2015 Finlandia Cup jedovnice Fin 1 5 305
152206 12.09.2015 Burčáková regata Chomoutov Fin 3 5 1 644
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Fin 7 13 1 523
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Fin 3 5 741
152209 10.10.2015 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 5 804
154297 17.10.2015 Pohár Slovana SENEC,SLOVENSKO Fin 4 8 1 247
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko Fin 3 6 831
142203 21.06.2014 Červnový závod Chomoutov Fin 4 6 1 108
142409 12.07.2014 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 3 8 594
144295 18.10.2014 Pohár Slovana SENEC,SLOVENSKO Fin 3 13 797
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132402 20.04.2013 Cena Olešné Olešná Fin 2 2 1 156
132404 25.05.2013 Hornický kahan Žermanice Fin 2 6 452
132405 01.06.2013 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 3 5 1 206
132406 08.06.2013 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 6 646
132407 15.06.2013 Mladý vítr Těrlicko Fin 2 2 1 508
132408 06.07.2013 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 5 1 608
132409 13.07.2013 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 3 5 1 069
132411 19.07.2013 51.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Fin 5 9 1 304
132204 27.07.2013 Modrá stuha Plumlova Mohelnice - Moravičany Evr 4 15 989
132412 24.08.2013 Olešná regata Olešná Fin 3 6 678
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Fin 4 17 404
132209 12.10.2013 O kuře na rožni Chomoutov Fin 1 4 402
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122201 14.04.2012 Jarní závod Chomoutov Fin 2 3 1 156
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 5 15 1 018
122404 26.05.2012 Hornický kahan Žermanice Fin 2 2 998
122407 16.06.2012 Mladý vítr Těrlicko Fin 2 2 804
122202 23.06.2012 Červnový závod Chomoutov Fin 2 3 1 406
122408 07.07.2012 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 1 4 016
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Fin 5 8 1 197
121911 11.08.2012 O štít města Pardubic Seč Fin 3 8 594
122412 25.08.2012 Olešná regata Olešná Fin 1 4 499
122413 09.09.2012 Hornická regata Žermanice Fin 2 5 360
122210 15.09.2012 Burčáková regata Chomoutov Fin 4 3 2 812
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny Fin 4 13 653
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Fin 2 4 688
122211 13.10.2012 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 6 452
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112201 16.04.2011 Jarní závod Chomoutov Fin 4 2 2 580
112202 21.05.2011 Olomoucká regata Chomoutov Fin 2 3 1 054
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 1 4 344
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Žermanice Fin 5 7 2 785
111906 13.08.2011 O štít města Pardubic Seč Fin 3 5 1 734
111907 20.08.2011 Modrá vlajka Seče Seč Fin 4 4 3 111
112206 27.08.2011 Prázdninová regata Chomoutov Fin 2 4 1 081
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Fin 4 13 653
112210 23.09.2011 Burčáková regata Chomoutov Fin 2 2 804
112211 22.10.2011 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 2 998
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102201 17.04.2010 Jarní závod Chomoutov Fin 4 3 2 312
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Fin 4 14 1 024
102114 26.06.2010 Krajský přebor KSJ21 Brněnská přehrada Fin 4 5 1 220
102411 10.07.2010 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 1 1 703
102412 17.07.2010 Modrá stuha Č.Těšína Těrlicko Fin 4 1 4 016
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého Žermanice Fin 5 7 1 486
104315 31.07.2010 Bogarka cup 2010 Domaša Fin 3 8 1 285
101904 14.08.2010 Štít města Pardubic Seč Fin 3 7 1 671
101905 21.08.2010 Modrá vlajka Seče Seč Fin 4 3 3 417
102209 18.09.2010 Burčáková regata Chomoutov Fin 2 1 1 406
112209 18.09.2010 Tvarůžková regata Mohelnice Fin 2 1 1 406
102418 02.10.2010 Cena Borsodchem těrkovna Hlučín Fin 1 1 879
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 21 1 447
102203 28.10.2010 Olomoucká regata Chomoutov Fin 2 2 998
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092201 18.04.2009 Jarní závod Chomoutov Fin 4 4 2 452
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Fin 5 19 722
092420 04.07.2009 BERmuda CUP Slezská Harta Fin 1 2 101
092412 18.07.2009 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 2 1 996
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého Žermanice Fin 2 4 554
091906 15.08.2009 Modrá vlajka Seče Seč Fin 2 10 804
092134 22.08.2009 Jedovnický kapr Jedovnice Fin 1 1 703
091383 04.09.2009 MČR - Lipno Regata Lipno - Kovářov Fin 6 30 1 152
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 4 24 543
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082201 19.04.2008 Jarní závod Chomoutov Fin 2 4 1 081
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 4 11 823
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Fin 4 9 587
081311 14.06.2008 Frymburský pohár Lipno-Kovářov Fin 1 15 129
082413 19.07.2008 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 2 1 1 600
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Fin 2 8 688
081906 23.08.2008 Modrá vlajka Seče Seč Fin 4 7 2 228
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Fin 1 12 344
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Fin 4 14 1 024
084293 20.09.2008 Pohár Slovana - Mem. T. Malej Senec - SVK Fin 4 21 1 291
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 21 954
082420 04.10.2008 Cena BorsodChem Hlučín Fin 1 2 277
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072201 28.04.2007 Jarní závod Chomoutov Fin 2 5 1 096
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Fin 4 16 876
071310 16.06.2007 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 4 16 876
072117 23.06.2007 Krajský přebor Brněnská přehrada Fin 4 6 904
072423 07.07.2007 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 1 2 277
071904 16.07.2007 Setkání finařů na Seči Seč Fin 1 15 443
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice Fin 5 4 2 495
072121 11.08.2007 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 11 416
072206 25.08.2007 Prázdninová regata Chomoutov Fin 4 3 2 951
071382 29.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Bravo) Lipno - Jestřábí Fin 6 29 943
71382 29.08.2007 testovac9 plzen Fin 6 29 943
072008 08.09.2007 Štít města Pardubic Velké Dářko Fin 4 17 503
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Fin 4 12 792
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 4 9 1 172
072210 06.10.2007 Burčáková regata II. Chomoutov Fin 2 3 1 406
072212 13.10.2007 Evropa Cup Chomoutov Evr 2 22 411
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062201 15.04.2006 Jarní regata Chomoutov Fin 2 2 1 683
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Fin 6 16 1 436
062203 27.05.2006 Olomoucká regata Chomoutov Fin 4 3 3 080
062416 28.07.2006 44.Beskydská regata Žermanice Fin 5 5 2 010
062207 05.08.2006 Prázdninová regata Chomoutov Fin 2 4 1 508
062122 12.08.2006 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 7 477
062005 09.09.2006 Štít města Pardubic Velké Dářko Fin 4 10 721
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 4 6 1 108
062212 07.10.2006 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 3 1 540
062208 21.10.2006 Burčáková regata II Chomoutov Fin 2 3 1 540
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052413 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 1 6 402
052203 Olomoucká regata Chomoutov Fin 2 8 688
052117 Krajský přebor Brněnská přehrada Evr 4 6 904
052141 Závod mladých nadějí Jedovnice Evr 1 1 879
052127 Veletržní regata Brněnská přehrada Evr 2 5 360
051328 Mistrovství ČR Lipno Evr 6 37 936
052207 Prázdninová regata Chomoutov Fin 2 6 804
052206 Modrá stuha Plumlova Plumlovská přehrada Evr 4 19 949
052109 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 5 40 761
052210 Burčáková regata II. Chomoutov Fin 2 4 998
052422 Olešná regata Olešná Evr 3 4 2 025
052213 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 4 998
052121 Milen Cup Jedovnice Evr 1 1 879
052003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 41 487
052201 Jarní regata Chomoutov Evr 2 2 804
052426 Cena BC MCHZ Hlučín Evr 3 15 860
052418 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 11 791
052420 43.Beskydská regata Žermanice Evr 4 12 1 376
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 44 481
051908 Štít města Pardubic Rozkoš Evr 4 28 404
052106 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 6 504
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041909 Modrá vlajka Seče + Krajký přebor KSJ 19 Seč Evr 1 1 402
042201 Jarní regata Chomoutov Evr 1 3 101
042423 42. Beskydská regata Žermanice Evr 5 11 1 803
042202 Olomoucká regata Chomoutov Evr 2 2 804
042209 Burčáková regata II. Chomoutov Evr 2 4 688
042432 Cena BC Chem Hlučín Evr 3 9 969
042133 MČR Nové Mlýny Evr 6 45 828
042207 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 13 969
041907 O perníkovou chaloupku Seč Evr 2 5 360
042213 O kuře na rožni Chomoutov Evr 2 7 595
042136 Závod mladých nadějí Jedovnice Evr 2 1 1 156
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032202 Olomoucká regata Chomoutov Evr 1 5 101
032201 Jarní regata I Chomoutov Evr 1 2 499
032206 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 14 1 669
032208 Burčáková regata I Chomoutov Evr 1 5 180
032212 O kuře na rožni Chomoutov Evr 1 2 578
031906 Modrá vlajka Seče + KP Seč Evr 4 2 1 608
032135 Závod mladých nadějí Jedovnice Evr 2 3 452
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022125 Jedovnický kapr Jedovnice Evr 2 6 646
022201 Jarní závod Chomoutov Evr 1 3 469
022204 Memoriál M. Hanzlíka + KP II (přebor OC Chomoutov Evr 2 4 396
022208 Podzimní závod Chomoutov Evr 1 4 277
022207 Modrá stuha Plumlova + KP IV (přebor OC Plumlov Evr 4 20 404
022206 Prázdninový závod Chomoutov Evr 1 7 297
022211 O kuře na rožni Chomoutov Evr 1 3 226

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ