POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2019




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 240 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 2 26 725
1. Pavlišová Michaela YC Kovářov 2 26 725
3. Palkovský Tomáš SK Štětí 1 19 357
3. Storch Petr Chemička Ústí 1 19 357
5. Lidařík Rudolf LS Brno 2 14 408
6. Cintl Václav JK Česká Lípa 3 12 379
7. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 2 12 087
8. Gebhart Zdeněk JK Cheb 2 9 020
9. Čajčík Jan LS Brno 2 8 612
10. Jedličková Michaela YC Neratovice 2 8 453
11. Plecitý Martin JK Toušeň 3 8 170
12. Daněk Jan LS Brno 1 7 997
12. Fanta Miroslav LS Brno 1 7 997
12. Kubeš Fedor LS Brno 1 7 997
12. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 1 7 997
16. Valenová Barbora JK Olomouc 1 7 691
17. Rameš Ivan JK Česká Lípa 2 7 530
18. Košvica Jakub LS Brno 2 6 394
18. Parůžek Jiří JK Toušeň 2 6 394
18. Kořan Petr YC Neratovice 2 6 394
18. Kvasnik Milan YC Neratovice 2 6 394
22. Petrák Jan ALT Tornado 2 6 346
23. Jochovič Josef YC Neratovice 2 6 280
24. Outrata Jiří JK Toušeň 3 6 039
25. Jedlička Jan YC Neratovice 1 5 890
25. Fiala Petr YC Neratovice 1 5 890
25. Bezušková Jana YC Neratovice 1 5 890
25. Sláma Eduard Jachtklub Brno 1 5 890
29. Jaroš Adam MYK 1 5 817
30. Skalický Vladimír LK Štěchovice 3 5 325
31. Grecmanová Denisa YC RODOP 1 4 657
31. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 1 4 657
31. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 1 4 657
31. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 1 4 657
31. Mertlová Michaela YC Regent 1 4 657
36. Klíma Vojtěch ČYK 2 4 188
37. Kramář Petr JK Česká Lípa 3 4 095
38. Šindelka Ondřej MYK 1 4 071
39. Babický Josef JK Česká Lípa 3 4 030
40. Peterka Tomáš ČYK 2 3 836
41. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 3 782
41. Musil Tomáš YC RODOP 1 3 782
41. Trčka Martin YC RODOP 1 3 782
41. Neumann Lukáš YC RODOP 1 3 782
41. Kulík Martin YC RODOP 1 3 782
46. Müller Ondřej SK Štětí 1 3 440
47. Povolný Adam JK Staré Splavy 3 3 231
48. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 1 3 203
49. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 1 3 166
49. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 1 3 166
51. Motlík Ondřej JK Cheb 1 3 104
51. Drahorád Petr JK Cheb 1 3 104
51. Černý Matěj JK Cheb 1 3 104
51. Skala Pavel JK Cheb 1 3 104
55. Lokajíčková Lucie ČYK 2 2 984
56. Sedláček Petr JK Prostějov 1 2 938
57. Trnavský Martin Jachtklub Brno 2 2 928
58. Postránecká Klára YC Neratovice 1 2 637
58. Páleníčková Aneta YC CERE 1 2 637
60. Mrzílková Lenka YC Neratovice 1 2 563
61. Schwarzová Markéta YC CERE 1 2 550
61. Bauer František YC CERE 1 2 550
61. Guryča Nikola YC CERE 1 2 550
61. Topiarzová Magda YC CERE 1 2 550
61. Bauerová Šárka YC CERE 1 2 550
66. Vacula Martin JK Staré Splavy 2 2 516
67. Makrlík Dušan JK Klatovy 3 2 449
68. Janderová Klára YC SaS 2 2 338
68. Bidlová Jitka LS Brno 2 2 338
70. Ronovský Jonáš ČYK 1 2 263
70. Šebor Martin Morgan ČYK 1 2 263
72. Lawson Andrew JK Staré Splavy 2 2 206
73. Nevelöš Tibor SK Štětí 1 2 202
74. Lambl Vojtěch YC Neratovice 1 2 188
74. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 1 2 188
76. Kaloš Martin YC CERE 2 2 183
77. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 1 2 081
77. Karas Tomáš Jachtklub Brno 1 2 081
77. Hykrda Jan Jachtklub Brno 1 2 081
77. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 1 2 081
81. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 1 2 064
82. Rezek Richard JK Cheb 3 1 994
83. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 1 1 897
83. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 1 1 897
85. Heneš David JK Olomouc 1 1 879
86. Will Jan Lokomotiva Plzeň 1 1 872
86. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 1 1 872
88. Burda František JK Česká Lípa 2 1 825
89. Špaček Matěj YC CERE 2 1 762
89. Beneš Jiří YC CERE 2 1 762
91. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 1 1 758
92. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 1 1 734
92. Viták František JK Plzeň 1 1 734
92. Dvořáková Nela YC Neratovice 1 1 734
92. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 1 1 734
96. Paigerová Nina YC CERE 2 1 678
97. Liška Matěj JK Sokolov 1 1 675
97. Vavřičková Barbora JK Sokolov 1 1 675
97. Vainert Kateřina JK Sokolov 1 1 675
97. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 1 1 675
101. Cikrt Tomáš JK Toušeň 1 1 660
101. Procházka Libor YC Neratovice 1 1 660
103. Václavík Jakub JK Česká Lípa 1 1 600
103. Tlapák Vojtěch SK Štětí 1 1 600
103. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 1 1 600
106. Štafa Patrick MYK 1 1 560
107. Bryx Petr YC Neratovice 2 1 503
108. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 1 1 497
108. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 1 1 497
110. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 1 1 459
110. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 1 1 459
112. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 3 1 437
113. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 1 1 406
113. Smrčka Jiří ČYK 1 1 406
113. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 1 1 406
113. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 1 1 406
117. Valouch Libor JK Olomouc 1 1 385
118. Postránecký František YC Neratovice 1 1 360
118. Dítětová Tereza YC Neratovice 1 1 360
120. Audyová Markéta Jachtklub Brno 1 1 317
120. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 1 317
120. Marečková Renata Jachtklub Brno 1 1 317
120. Pavlovská Alexandra LS Brno 1 1 317
120. Kozelská Markéta YC CERE 1 1 317
125. Motlíková Pavlína JK Cheb 2 1 291
126. Veit Martin ALT FB 1 1 285
126. Krejza Filip ALT FB 1 1 285
128. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 2 1 281
129. Rais Michal SK Štětí 1 1 248
130. Buchar Petr YC CERE 1 1 226
131. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 1 1 206
131. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 1 1 206
133. Klíma Ondřej YC Doksy 2 1 172
134. Krč Lukáš JK Prostějov 1 1 156
135. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 1 1 117
136. Lokajíčková Kateřina ČYK 2 1 075
137. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 1 1 069
137. Krchňavý Vít YCR Roudnice 1 1 069
139. Škoda Jan ČYK 1 1 032
140. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 1 998
140. Tlapáková Zuzana SK Štětí 1 998
140. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 1 998
140. Kuthan Jan YC Lískovec 1 998
144. Ersternberger Petr ČYK 1 997
144. Vašek Robin ČYK 1 997
144. Kovařík Jan ČYK 1 997
144. Zgraja Martin Orthodocks YC 1 997
148. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 1 969
148. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 1 969
150. Štolbová Ela ČYK 1 962
151. Ručka Tomáš YC Kladno 1 960
152. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 2 951
153. Šilhavý Jaromír YC Kladno 1 936
154. Vacula Jiří JK Staré Splavy 2 905
155. Klíma Jáchym ČYK 2 882
156. Skála Petr ALT SF 1 870
156. Skála David ALT SF 1 870
158. Synková Anna LS Brno 1 831
158. Hamáčková Alice YC Neratovice 1 831
158. Motal Filip ČYK 1 831
158. Dressler Antonín ČYK 1 831
162. Hálová Lucie JK Toušeň 1 804
162. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 1 804
162. Rek Adam JK Toušeň 1 804
162. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 1 804
162. Kříž Jan SK Štětí 1 804
162. Výšek David LS Kroměříž 1 804
168. Havel Filip YC Neratovice 1 757
168. Svoboda Lukáš YC Neratovice 1 757
170. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 2 743
171. Janota Jonáš ČYK 1 740
172. Blábol Jiří YC CERE 1 707
172. Boháč Petr YC CERE 1 707
172. Krejsa Milan YC CERE 1 707
172. Záluský Tomáš YC CERE 1 707
176. Beringer Jan ČYK 1 670
177. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 1 653
177. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 653
179. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 1 646
179. Benovič Vojtěch YC CERE 1 646
179. Michalčín Šimon YC CERE 1 646
182. Vlach Miroslav YCR Roudnice 1 630
182. Vlachová Eliška YCR Roudnice 1 630
184. Hatle Stella Marie ČYK 1 624
185. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 1 594
185. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 1 594
187. Klusáčková Radka LS Brno 1 556
187. Štruncová Michaela YC Neratovice 1 556
189. Mikula Daniel LS Kroměříž 1 554
190. Hartig Bartoloměj YC Doksy 1 548
191. Kaiser Ondřej YC Příbram 1 541
192. Beerová Anežka SK Štětí 1 512
193. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 2 505
193. Boháček David Bohemia Poděbrady 2 505
195. Matějka Tomáš Bohemia Poděbrady 1 499
196. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 2 483
197. Klímová Johana ČYK 2 480
198. Skořepová Anna JK Toušeň 2 474
199. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 1 469
200. Miková Žaneta YC SaS 1 466
200. Mika Radek YC SaS 1 466
202. Hudec Adam YC Neratovice 1 456
202. Charvát Matyáš YC Neratovice 1 456
204. Kozáková Pavlína Bohemia Poděbrady 1 452
204. Kolářová Terezie Orthodocks YC 1 452
204. Čermák Josef Bohemia Poděbrady 1 452
207. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 1 440
207. Dragoun Dominik JK Plzeň 1 440
209. Čížková Zuzana YC Velké Dářko 1 402
210. Klimešová Tereza JK Plzeň 2 400
211. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 1 396
211. Podrábská Adéla SK Štětí 1 396
211. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 1 396
211. Najvárek Ondřej ČYK 1 396
215. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 1 382
215. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 1 382
217. Vrána Adam ČYK 1 360
217. Hubáček Michal LS Kroměříž 1 360
219. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 2 348
220. Valenta Jan YC CERE 1 347
221. Novák Vojtěch YC Doksy 1 344
222. Mrázová Sylvia Bohemia Poděbrady 1 323
222. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 1 323
224. Žalud Tomáš ČANY 1 303
224. Beretová Adéla ČYK 1 303
224. Motal Tomáš ČANY 1 303
224. Teplý Jakub YC CERE 1 303
224. Žalud František ČYK 1 303
224. Cákoci Marek YC CERE 1 303
230. Říčanová Nicol SK Štětí 1 294
231. Čížková Barbora YC Velké Dářko 1 247
232. Kaltounková Klára ČYK 1 202
232. Bříza Petr YC Pardubice 2 202
232. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 1 202
232. Benovičová Viktorie YC CERE 1 202
232. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 1 202
232. Výšek Samuel LS Kroměříž 1 202
232. Vaszi Victoria SK Štětí 1 202
239. Pačanda David Bohemia Poděbrady 1 198
240. Novák Adam YC Doksy 1 133

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ