POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2019




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1268 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Trčka Martin Baník Most 8 99 699
2. Halouzka Jiří MYK 8 98 159
3. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 7 94 001
4. Viščor Dan LS Brno 11 93 181
5. Solař Petr ČYK 7 89 633
6. Sünderhauf Zdeněk ČYK 6 87 920
6. Kovařík David ČYK 6 87 920
6. Jakoubek Zdeněk ČYK 6 87 920
9. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 11 82 501
10. Košvica Jakub LS Brno 11 82 295
10. Parůžek Jiří JK Toušeň 11 82 295
12. Šindelka Ondřej MYK 11 80 690
13. Hošek Libor JK Česká Lípa 5 79 590
14. Mertlová Michaela YC Regent 7 78 729
15. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 15 77 316
16. Roček Roman YC Neratovice 7 76 587
17. Maier Michael JK Staré Splavy 4 75 381
18. Fiala Petr YC Neratovice 5 75 132
19. Jaroš Adam MYK 12 75 059
20. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 9 74 252
21. Kubový Martin JK Toušeň 6 74 063
22. Viščorová Nela LS Brno 9 72 541
23. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 11 71 526
24. Kučera Petr TJ Rapid Brno 8 70 685
25. Matoušková Eva YC Neratovice 5 69 260
26. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 5 68 560
27. Tlapák Vojtěch SK Štětí 17 68 192
28. Houdek Roman LS Brno 8 67 694
29. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 7 66 801
30. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 8 66 651
31. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 8 66 350
32. Sivý Josef Slavoj Hluboká 9 64 050
33. Himmelová Klára YC Nechranice 14 63 510
34. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 63 323
35. Košťál Petr YC Pardubice 10 61 378
35. Čermák Jaroslav YC Pardubice 9 61 378
37. Burda František JK Česká Lípa 16 61 182
38. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 9 61 082
39. Vacula Martin JK Staré Splavy 15 59 958
40. Dadák Lukáš LS Brno 11 59 940
41. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 8 59 868
42. Kvasnik Milan YC Neratovice 10 59 568
43. Will Jan Lokomotiva Plzeň 10 59 092
44. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 11 58 365
45. Zíma Jakub ČWA 8 57 469
46. Fanta Miroslav LS Brno 21 57 269
47. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 9 55 255
48. Storch Petr Chemička Ústí 6 54 760
48. Palkovský Tomáš SK Štětí 6 54 760
50. Kořan Petr YC Neratovice 9 53 973
51. Stibůrková Eliška ČYK 8 53 287
52. Čáp Milan YC Neratovice 8 53 112
53. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 14 52 983
54. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 7 52 921
55. Valenová Barbora JK Olomouc 14 52 773
56. Václavík Jakub JK Česká Lípa 10 52 733
57. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 5 52 126
58. Drda David Delfín Jablonec 8 51 570
59. Kamenský Radim YC Velké Dářko 8 49 660
60. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 12 49 432
61. Procházka Filip YC Neratovice 7 49 065
62. Nevelöš Tibor SK Štětí 12 48 801
63. Štafa Patrick MYK 12 48 149
64. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 12 47 944
65. Gebhart Zdeněk JK Cheb 9 47 778
66. Rais Michal SK Štětí 11 47 518
67. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 11 47 327
68. Ostrý Dominik LS Brno 8 47 265
69. Nejezchleba Jakub LS Brno 5 47 112
70. Hrubý Jiří SK Štětí 7 47 105
71. Nápravník Jakub ČYK 8 46 860
71. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 8 46 860
73. Maršálková Blanka LS Brno 4 46 716
74. Cintl Václav JK Česká Lípa 12 46 474
75. Bobek Pavel Baník Ostrava 7 45 694
76. Tlapáková Zuzana SK Štětí 17 45 416
77. Jedličková Michaela YC Neratovice 10 45 240
78. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 8 44 961
79. Pavlišová Michaela YC Kovářov 8 44 823
80. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 8 44 504
81. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 7 44 285
82. Tkadlecová Sára JK Toušeň 2 43 702
83. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 9 42 636
84. Soukal Miloslav YC Neratovice 11 42 000
85. Lidařík Rudolf LS Brno 7 41 846
86. Verner Jaroslav JK Toušeň 10 41 132
87. Outrata Jiří JK Toušeň 10 40 763
88. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 7 40 369
89. Najvárková Magdaléna ČYK 5 40 328
90. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 11 40 149
91. Skalický Vladimír LK Štěchovice 8 40 012
92. Bína Daniel JK Staré Splavy 3 39 519
93. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 9 39 426
94. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 7 39 071
95. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 9 38 822
96. Nevelöš Adam SK Štětí 11 38 726
97. Moucha Pavel YC Doksy 10 38 631
98. Škvařil Patrik LS Brno 9 38 476
99. Šlechtická Kateřina LS Brno 13 38 248
100. Směšný Marek JK Prostějov 6 37 831
101. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 2 37 508
101. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 2 37 508
103. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 7 37 173
104. Buchta Jan LS Brno 6 36 845
105. Daněk Jan LS Brno 12 36 826
106. Lambl Vojtěch YC Neratovice 10 36 809
107. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 9 36 805
108. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 8 36 804
109. Krsička Lukáš YC CERE 9 36 736
109. Krsička Michal YC CERE 9 36 736
111. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 2 36 357
112. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 9 36 245
113. Ott Adam Jachtklub Brno 9 36 092
114. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 6 36 079
115. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 11 35 344
116. Hrdina Patrik YC RODOP 4 34 900
117. Dvořák Jan YC CERE 8 34 748
118. Slívová Jana YC Nechranice 3 34 550
119. Vychová Eliška YC Neratovice 4 34 382
120. Bartoš Richard YC Lískovec 7 34 054
121. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 7 34 003
122. Košatová Lucie ČYK 7 33 889
123. Pavlovský Josef LS Brno 14 33 883
124. Muzikář David Jachtklub Brno 8 33 839
125. Mrzílková Lenka YC Neratovice 7 33 682
126. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 14 33 173
127. Rameš Ivan JK Česká Lípa 10 33 053
128. Šamšulová Tereza YC CERE 5 32 637
129. Žáček Jiří Baník Ostrava 10 32 307
130. Slíva Jakub YC Nechranice 4 32 221
131. Sadílková Nela Delfín Jablonec 8 32 159
132. Bobková Michaela JK Cheb 7 31 934
133. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 8 31 459
134. Staniek Štěpán Orthodocks YC 6 31 416
135. Schmiedová Petra 4 31 058
136. Plecitý Martin JK Toušeň 9 30 757
137. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 5 30 433
138. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 7 30 365
139. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 8 30 278
140. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 9 30 257
141. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 11 30 145
142. Svobodová Lucie YC Lískovec 5 29 854
143. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 7 29 832
144. Iljuchin Ilja ALT RS 7 29 640
145. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 6 29 544
146. Ráža Matyáš VS Duchcov 11 28 969
147. Vítovec Matěj YC CERE 6 28 865
148. Jedlička Jan YC Neratovice 8 28 843
149. Audy Dan Jachtklub Brno 5 28 766
150. Ottová Hana Sokol Tovačov 5 28 753
150. Indrák Jiří Sokol Tovačov 5 28 753
152. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 15 28 609
153. Jochovič Josef YC Neratovice 5 28 562
154. Karas Tomáš Jachtklub Brno 6 28 512
155. Klíma Vojtěch ČYK 10 28 504
156. Postránecká Klára YC Neratovice 7 28 279
157. Novotný Štěpán JK Cheb 5 28 138
158. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 7 28 104
159. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 4 27 883
160. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 8 27 833
161. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 5 27 762
161. Záruba Vladimír JK Cheb 5 27 762
163. Janderová Klára YC SaS 9 27 664
163. Bidlová Jitka LS Brno 9 27 664
165. Křenková Kristýna LS Brno 7 27 649
166. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 11 27 643
167. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 12 27 143
168. Peterka Tomáš ČYK 9 26 897
169. Sladký Martin ČWA 6 26 824
170. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 5 26 727
171. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 8 26 592
172. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 5 26 507
173. Borkovec Bořek ČYK 6 26 373
174. Mika Radek YC SaS 5 26 302
175. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 4 26 291
176. Brabec Václav YC CERE 5 26 221
177. Procházka Libor YC Neratovice 8 26 209
177. Cikrt Tomáš JK Toušeň 7 26 209
179. Nalejvajko Radek YC CERE 6 26 151
180. Klucká Lucie VS Duchcov 4 25 836
181. Schmied Martin 3 25 614
182. Hálová Lucie JK Toušeň 6 25 545
183. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 14 25 494
184. Říčanová Nicol SK Štětí 10 25 472
185. Uhlár Milan Orthodocks YC 3 25 354
186. Kafka Richard YC Velké Dářko 10 25 255
187. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 7 25 212
188. Lokajíčková Lucie ČYK 8 25 071
189. Pavliš Jiří YC Kovářov 5 25 061
190. Tupý Petr LS Brno 10 25 052
191. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 10 24 971
192. Hendrych Václav YC Doksy 4 24 913
193. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 6 24 797
194. Stibůrková Tereza ČYK 6 24 735
195. Motlíková Pavlína JK Cheb 12 24 528
196. Povolný Adam JK Staré Splavy 11 24 477
197. Pourová Barbora Orthodocks YC 5 24 323
197. Lukačovič Samuel ALT RS 5 24 323
199. Němec Jiří Slavoj Hluboká 8 24 112
200. Pešková Adéla LS Brno 6 23 633
201. Kotek Michal JK Staré Splavy 3 23 494
202. Kršňák Jan VS Duchcov 9 23 250
203. Najvárek Ondřej ČYK 7 23 232
204. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 4 23 107
205. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 7 22 906
206. Sadílek Adam Delfín Jablonec 7 22 878
207. Neužil Pavel SK Štětí 6 22 853
208. Babický Josef JK Česká Lípa 10 22 757
209. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 9 22 714
210. Slíva Martin ČWA 4 22 693
211. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 5 22 557
212. Vacula Karel YC Znojmo 8 22 450
212. Vacula Jan YC Znojmo 8 22 450
214. Čajčík Jan LS Brno 5 22 129
215. Neumann Lukáš YC RODOP 3 21 912
216. Zanker Zbyněk SK Štětí 5 21 727
217. Hrubý Pavel ČWA 7 21 645
218. Kotek Kamil JK Staré Splavy 4 21 390
219. Cibulková Veronika JK Plzeň 3 21 345
220. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 9 21 317
221. Kříž Jan SK Štětí 10 21 205
222. Krejčiřík Daniel LS Brno 7 21 104
223. Winkler Adam JK Toušeň 2 20 785
224. Jurečka Šimon Císařská louka 8 20 652
224. Jurečka Matěj Císařská louka 8 20 652
226. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 15 20 649
227. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 5 20 394
228. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 5 20 382
228. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 5 20 382
230. Páleníčková Aneta YC CERE 6 20 055
231. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 7 20 018
232. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 6 19 915
233. Kulík Martin YC RODOP 3 19 776
234. Viták František JK Plzeň 6 19 687
235. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 10 19 619
236. Štruncová Michaela YC Neratovice 5 19 610
237. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 4 19 608
237. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 4 19 608
239. Červenka Matouš JK Olomouc 7 19 596
240. Raška Marek ČWA 7 19 593
241. Holubová Tereza ČYK 3 19 575
241. Winklerová Anna JK Toušeň 3 19 575
243. Richter Zdeněk YC Doksy 9 19 470
244. Justová Anna LS Brno 8 19 457
245. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 8 19 368
246. Štrunc Jan YC Neratovice 6 19 171
247. Richter Jan YC Pardubice 6 19 114
248. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 6 19 058
249. Motl Luboš YC CERE 5 19 053
249. Martinkovičová Monika YC CERE 5 19 053
251. Hýža Jiří Jachtklub Brno 2 18 997
252. Lawson Andrew JK Staré Splavy 8 18 995
253. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 5 18 926
253. Svobodová Sára YC Lískovec 5 18 926
255. Bryx Petr YC Neratovice 10 18 915
256. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 7 18 804
256. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 7 18 804
258. Knorr Petr VS Duchcov 14 18 599
259. Hartig Bartoloměj YC Doksy 7 18 566
260. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 4 18 463
260. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 4 18 463
260. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 4 18 463
263. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 7 18 361
264. Sláma Eduard Jachtklub Brno 5 18 352
265. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 4 18 326
266. Vinkl Petr YC Kladno 7 18 316
267. Pavlík Jiří LS Brno 11 18 292
268. Záruba Adam YC CERE 3 18 201
269. Štursová Lucie YC Nelahozeves 5 18 058
270. Janáček Vojtěch LS Brno 8 17 998
271. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 9 17 973
272. Beroun Daniel Jachtklub Brno 11 17 944
273. Hnitka Martin YC Nechranice 6 17 908
274. Křenková Monika LS Brno 7 17 790
275. Havelka Jakub ČYK 2 17 786
276. Dragoun Dominik JK Plzeň 5 17 576
277. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 8 17 517
278. Klíma Ondřej YC Doksy 11 17 474
279. Kučera Matěj TJ Lanškroun 5 17 440
280. Najvárek Matěj YC Lískovec 5 17 344
281. Netík Pavel YC Velké Dářko 4 17 319
282. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 4 17 311
283. Hrubý Karel Jachtklub Brno 4 17 248
284. Kubeš Fedor LS Brno 4 17 139
285. Winkler Pavel JK Toušeň 3 16 972
286. Richterová Eliška YC Pardubice 6 16 826
287. Kaláb Jindřich VS Duchcov 8 16 663
288. Kršňák Jakub VS Duchcov 7 16 660
289. Hackl Miroslav Spartak Modřany 3 16 652
289. Jelínek Petr Spartak Modřany 3 16 652
291. Halouzka Jakub MYK 2 16 637
292. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 9 16 578
293. Rašková Adéla ČWA 9 16 538
294. Schwanzer Albert LS Brno 8 16 451
295. Bauer František YC CERE 4 16 375
296. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 3 16 274
297. Kmenta Martin Jachtklub Brno 5 16 199
298. Kališová Markéta Jachtklub Brno 4 16 197
299. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 6 16 185
300. Šindelář Vojtěch YC CERE 3 16 172
301. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 6 16 122
302. Vychová Zuzana YC Neratovice 4 16 091
303. Haubold Petr Delfín Jablonec 8 16 022
304. Vaculka Zbyněk LS Brno 14 15 981
305. Klusáčková Radka LS Brno 8 15 970
306. Mrázová Sylvia Bohemia Poděbrady 9 15 817
307. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 4 15 776
308. Kučera Petr TJ Rapid Brno 8 15 761
309. Beneš Jiří YC CERE 10 15 742
310. Blažek Marek YC CERE 6 15 719
310. Blažek Martin YC CERE 6 15 719
312. Chalupník Miloslav YC Dyje 1 15 661
313. Prokýšek Petr Orthodocks YC 4 15 654
314. Čech Petr YC DIM Bezdrev 2 15 564
315. Bezušková Jana YC Neratovice 3 15 562
316. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 5 15 479
316. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 5 15 479
318. Hejnová Karolína Baník Ostrava 10 15 394
319. Vaszi Mikuláš SK Štětí 4 15 373
320. Paigerová Nina YC CERE 11 15 141
321. Cintl Václav JK Česká Lípa 7 15 058
322. Himmel Jiří YC Nechranice 6 14 990
323. Kaloš Martin YC CERE 8 14 909
324. Krchňavý Vít YCR Roudnice 5 14 897
325. Solfronk Antonín YC Nechranice 5 14 842
326. Motal Filip ČYK 6 14 743
327. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 5 14 658
328. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 6 14 620
328. Dvořáková Nela YC Neratovice 6 14 620
330. Sedláček Petr JK Prostějov 9 14 575
331. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 6 14 564
332. Buřil Miloš ALT RS 6 14 498
333. Krč Lukáš JK Prostějov 11 14 466
334. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 7 14 376
335. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 8 14 312
336. Charvát Matyáš YC Neratovice 6 14 263
337. Bauerová Šárka YC CERE 4 14 262
338. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 8 14 135
339. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 9 14 094
340. Hála Jan AYCK 5 13 941
341. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 5 13 940
342. Kaltounková Klára ČYK 6 13 932
343. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 13 13 907
344. Hálová Anna AYCK 5 13 881
345. Žůrek Pavel ALT RS 3 13 821
346. Otevřel Pavel LS Brno 9 13 763
347. Vrána Petr TJ Rapid Brno 5 13 752
348. Sivý Filip Slavoj Hluboká 7 13 750
349. Lokajíčková Kateřina ČYK 9 13 721
350. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 3 13 701
351. Roček Matyáš YC Neratovice 6 13 669
352. Kováčová Tereza JK Prostějov 6 13 666
353. Valdhans Vít TJ Sokol Vrané II 13 13 665
354. Grecmanová Denisa YC RODOP 3 13 651
355. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 10 13 485
356. Žůrek Adam ČYK 1 13 464
356. Brož Vojtěch 1 13 464
358. Loužek Karel JK Plzeň 7 13 428
359. Krejza Filip ALT FB 4 13 286
360. Mareček Šimon Jachtklub Brno 4 13 230
361. Křížek David Lokomotiva Plzeň 3 13 117
362. Podrábská Adéla SK Štětí 8 12 852
363. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 6 12 832
363. Pokorný Jan ALT SF 6 12 832
365. Švíková Barbora YC CERE 5 12 678
366. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 6 12 644
367. Vastl Ladislav ALT Tornado 6 12 565
368. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 8 12 493
369. Vainert Kateřina JK Sokolov 6 12 434
370. Špaček Matěj YC CERE 7 12 383
371. Grabarczyk Darek LS Brno 11 12 340
372. Makrlík Dušan JK Klatovy 12 12 197
373. Ondíková Petra YC Velké Dářko 5 12 176
374. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 10 12 006
375. Hartl Radim LS Brno 10 11 984
376. Snížek Jan VS Duchcov 13 11 841
377. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 8 11 815
378. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 2 11 788
379. Musil Tomáš YC RODOP 2 11 779
380. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 2 11 754
381. Kuš Emil Slavoj Hluboká 6 11 690
381. Pour Václav Slavoj Hluboká 6 11 690
383. Košata Lukáš ČYK 5 11 612
384. Novák Vojtěch YC Doksy 10 11 593
385. Postránecký František YC Neratovice 7 11 471
386. Záchvěj Martin Baník Most 2 11 456
386. Pinc Tomáš Baník Most 2 11 456
388. Dítětová Tereza YC Neratovice 9 11 440
389. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 4 11 427
390. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 7 11 374
391. Štolbová Ela ČYK 9 11 188
392. Nuc Mario JK Plzeň 4 11 187
393. Záhornacký Jan LS Kroměříž 6 11 165
393. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 4 11 165
395. Brhelová Iva ČYK 4 11 034
396. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 4 11 021
397. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 5 10 927
397. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 5 10 927
399. Ronovský Jonáš ČYK 4 10 854
400. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 1 10 850
401. Kolářová Terezie Orthodocks YC 3 10 806
402. Klíma Jáchym ČYK 9 10 803
403. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 4 10 781
404. Buřil Adam 1 10 777
405. Kováč Richard JK Prostějov 8 10 769
406. Kramplová Annamaria ČYK 3 10 563
406. Holubová Kristýna ČYK 3 10 563
408. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 8 10 547
409. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 1 10 493
410. Müller Ondřej SK Štětí 5 10 490
411. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 7 10 347
412. Pšeidl Pavel YC SaS 4 10 323
412. Audyová Markéta Jachtklub Brno 4 10 323
414. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 6 10 244
415. Benovičová Viktorie YC CERE 5 10 242
416. Teplý Viktor Jachtklub Brno 1 10 239
417. Skála David ALT SF 4 10 191
417. Skála Petr ALT SF 4 10 191
419. Kramář Petr JK Česká Lípa 8 10 106
420. Rezek Richard JK Cheb 10 10 102
421. Vacula Libor JK Staré Splavy 3 10 049
422. Šiknerová Adriana YC CERE 4 10 040
423. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 3 10 019
424. Samcová Klára TJ Rapid Brno 5 9 995
425. Kuchař Jan ČWA 6 9 902
426. Šabatová Barbora LS Brno 10 9 893
427. Smrčka Jiří ČYK 6 9 834
428. Lassig Jiří JK Staré Splavy 3 9 819
429. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 8 9 697
430. Adam Zdeněk VS Duchcov 1 9 600
431. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 6 9 510
432. Čermák Josef YC Neratovice 3 9 506
433. Navrátilová Vanda LS Brno 4 9 480
434. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 5 9 459
435. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 9 441
436. Mareček Josef JK Staré Splavy 3 9 412
437. Dudák Marek YC CERE 2 9 395
438. Himmel Jiří YC Nechranice 4 9 391
439. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 5 9 336
440. Liška Matěj JK Sokolov 7 9 333
441. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 3 9 316
442. Žalud František ČYK 8 9 310
443. Buchtová Sarah LS Brno 10 9 296
444. Šmídová Petra ALT Evropa 2 9 288
445. Rek Adam JK Toušeň 5 9 283
446. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 8 9 256
446. Jindřichová Markéta JK Cheb 8 9 256
448. Drahorád Petr JK Cheb 4 9 233
449. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 7 9 224
450. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 9 145
451. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 8 9 126
452. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 5 9 077
453. Trubačíková Hana LS Brno 4 8 962
454. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 10 8 930
455. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 3 8 841
456. Hýžová Helena Jachtklub Brno 7 8 819
457. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 4 8 811
457. Pour Jan Orthodocks YC 4 8 811
459. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 3 8 773
459. Formánková Kateřina ALT Vaurien 3 8 773
461. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 7 8 688
462. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 7 8 676
463. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 9 8 673
464. Paigerová Vanda YC CERE 6 8 645
464. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 6 8 645
466. Vlach Miroslav YCR Roudnice 6 8 636
467. Lederer Tomáš VS Duchcov 10 8 585
468. Ručka Tomáš YC Kladno 7 8 583
469. Havel Filip YC Neratovice 7 8 546
470. Vlachová Eliška YCR Roudnice 5 8 535
471. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 7 8 469
472. Koblasa David Lokomotiva Cheb 3 8 435
473. Krejčiříková Karolína LS Brno 6 8 430
474. Snopek Martin Slavoj Hluboká 7 8 419
475. Beerová Anežka SK Štětí 7 8 405
476. Hrubý Jan ALT RS 5 8 361
477. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 6 8 351
478. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 8 8 313
479. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 5 8 301
480. Valdhansová Klára ČYK 3 8 193
481. Kováč Vladimír JK Prostějov 8 8 146
482. Valouch Libor JK Olomouc 7 8 097
483. Pavlíček Zdeněk YC Regent 3 8 094
483. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 3 8 094
485. Štursová Pavla YC Nelahozeves 2 8 093
486. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 4 8 046
487. Stibůrek Jan ČYK 2 8 038
488. Mojdlová Kateřina YC Kladno 6 8 035
489. Bachtík Marek YC CERE 1 8 033
490. Jirkovec Zdenek YC RODOP 1 7 997
491. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 4 7 822
492. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 4 7 814
493. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 10 7 744
494. Němec František ALT Tornado 3 7 715
495. Dressler Antonín ČYK 3 7 692
496. Soukup Aleš VS Duchcov 6 7 661
497. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 5 7 657
498. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 3 7 600
499. Kölbl Josef ALT Tornado 3 7 591
500. Vacula Jiří JK Staré Splavy 8 7 569
500. Hasman Radim Delfín Jablonec 6 7 569
502. Indrák Václav Sokol Tovačov 3 7 546
503. Zalabák Petr Chemička Ústí 3 7 541
503. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 3 7 541
505. Kuthan Jan YC Lískovec 4 7 524
506. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 4 7 487
506. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 4 7 487
508. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 6 7 445
509. Svoboda Lukáš YC Neratovice 6 7 393
510. Kilarová Marie Baník Ostrava 6 7 383
511. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 7 376
512. Lis Jáchym 3 7 331
512. Lis Jonáš 3 7 331
514. Popper Šimon YC Doksy 6 7 285
515. Buchtová Agnes LS Brno 10 7 237
516. Blatecký Martin Jachtklub Brno 9 7 234
517. Grabarczyková Anna LS Brno 8 7 224
518. Janota Jonáš ČYK 4 7 179
519. Kuřil Jan Baník Ostrava 5 7 141
520. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 3 7 100
521. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 6 7 041
522. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 3 7 037
523. Daněk Michal LS Kroměříž 5 7 025
524. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 5 7 015
525. Videršperk Jaroslav Lokomotiva Plzeň 5 6 994
525. Videršperk Pavel Lokomotiva Plzeň 5 6 994
527. Plachý Jonáš YC Pardubice 6 6 938
528. Mojdl Martin YC Kladno 7 6 904
529. Kouřil Vít Jachtklub Brno 8 6 898
530. Štantejský Jan ALT RS 3 6 861
531. Zima Daniel Delfín Jablonec 6 6 836
532. Plhoň Adam SK Tři sestry 1 6 832
533. Topiarzová Magdicka YC CERE 3 6 775
534. Marečková Renata Jachtklub Brno 6 6 743
535. Hykrda Jan Jachtklub Brno 2 6 738
536. Loužek Štěpán JK Plzeň 10 6 725
537. Pokoš Radim VS Duchcov 8 6 702
538. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 4 6 698
538. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 4 6 698
540. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 2 6 688
541. Šulc David YC Nechranice 1 6 623
542. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 2 6 621
543. Faltys David Bohemia Poděbrady 2 6 606
544. Petřík Roman YC Velké Dářko 2 6 585
544. Hofmann Filip YC Velké Dářko 2 6 585
546. Myška Filip IWS Club Nechra 1 6 578
547. Žlabová Markéta ČWA 3 6 569
548. Dolejš Rudolf ČWA 4 6 567
549. Sobotka Jakub ALT Cat Open 2 6 564
550. Čudová Dominika YC Lískovec 2 6 530
551. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 506
552. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 5 6 497
553. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 10 6 466
553. Beneš Filip TJ Sokol Vrané II 10 6 466
555. Prax Jakub LS Brno 7 6 429
556. Šebor Martin Morgan ČYK 3 6 395
557. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 3 6 377
558. Petrák Jan ALT Tornado 2 6 346
559. Bína Rudolf LS Brno 5 6 303
560. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 8 6 261
561. Pešek Lukáš Spartak Modřany 4 6 225
561. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 4 6 225
563. Filip Miroslav LS Brno 13 6 224
564. Valouch Vlastimil JK Olomouc 7 6 222
565. Verl Jan Delfín Jablonec 5 6 213
566. Nováková Ludmila LS Brno 13 6 191
567. Černý Matěj JK Cheb 3 6 182
568. Heneš David JK Olomouc 6 6 122
569. Matoušová Štěpánka ČWA 5 6 121
570. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 1 6 110
571. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 5 6 096
571. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 6 096
573. Fanfrlová Markéta YC Jezero Hlučín 9 6 092
574. Beneš Štěpán YK Jestřábí 2 6 085
574. Beneš Petr YK Jestřábí 2 6 085
576. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 1 6 034
576. Faktor Marián 1 6 034
578. Filinger Marek YC CERE 1 5 987
579. Janovský Tomáš Orthodocks YC 2 5 980
580. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 5 5 970
581. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 3 5 954
582. Burda Jakub JK Česká Lípa 2 5 946
583. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 2 5 912
584. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 6 5 903
585. Kliment Michal YC Neratovice 1 5 890
586. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 3 5 888
587. Netík Pavel YC Velké Dářko 4 5 869
588. Horáčková Tereza YC Doksy 5 5 855
588. Nevole Antonín YC Doksy 5 5 855
590. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 5 850
591. Veit Martin ALT FB 3 5 829
592. Šebková Kristýna LS Brno 7 5 798
593. Krátký Jan Slavoj Hluboká 3 5 777
594. Benovič Vojtěch YC CERE 5 5 772
594. Michalčín Šimon YC CERE 5 5 772
596. Utíkal Petr JK Olomouc 2 5 739
597. Velíšek Kryštof ALT Tornado 5 5 726
598. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 2 5 724
599. Havrda Luboš Delfín Jablonec 4 5 707
600. Klímová Johana ČYK 8 5 674
601. Nahodil Alexander YC CERE 5 5 665
601. Sušil Jan YC CERE 6 5 665
603. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 6 5 649
604. Šmídová Pavla YC Neratovice 4 5 644
605. Beretová Adéla ČYK 7 5 643
606. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 2 5 628
607. Čížková Barbora YC Velké Dářko 7 5 576
607. Sitař Robin 1 5 576
609. Ďásek František JK Cheb 4 5 532
610. Lorenz Alan JK Česká Lípa 3 5 531
611. Krása Štěpán YC CERE 3 5 480
611. Doležel Ondřej YC CERE 3 5 480
613. Jenček Petr ALT RS 3 5 456
614. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 4 5 453
615. Schmied Martin YC CERE 1 5 444
616. Vavřičková Barbora JK Sokolov 3 5 431
617. Dragoun Ivan JK Plzeň 8 5 411
618. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 5 5 404
619. Spousta Petr LS Brno 7 5 384
620. Mrůzek Pavel YC Regent 4 5 295
621. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 3 5 275
622. Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 4 5 268
623. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 3 5 260
624. Falta Miroslav ALT Tornado 2 5 259
625. Procházka Jan YC Znojmo 1 5 258
625. Havlík Jan 1 5 258
627. Bláha Martin JK Plzeň 6 5 232
628. Buráň Marek 3 5 211
629. Skala Pavel JK Cheb 2 5 185
630. Kmoníček Jiří YC Pardubice 3 5 150
631. Cintlová Zuzana JK Cheb 6 5 143
632. Matějka Tomáš Bohemia Poděbrady 5 5 123
633. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 1 5 108
633. Zima Tomáš YC Kladno 1 5 108
633. Hrabálek Michal LS Brno 1 5 108
633. Vřešťál Rudolf LS Brno 1 5 108
637. Čermák Petr YC Kladno 2 5 085
638. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 5 079
639. Halouzka Michal MYK 2 5 074
640. Pavlovská Alexandra LS Brno 4 5 051
641. Kuthan Jiří YC Lískovec 3 5 041
642. Kašpar Antonín YC CERE 2 5 030
643. Novák David YC CERE 4 5 004
644. Kališová Lenka Jachtklub Brno 2 4 991
645. Bobuš David YC Znojmo 1 4 989
645. Štěrba Igor YC Znojmo 1 4 989
647. Svanovská Helena LS Brno 4 4 914
648. Bauerová Markéta YC CERE 6 4 890
649. Škoda Michal YC Neratovice 2 4 877
650. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 6 4 846
651. Václavík Radek JK Česká Lípa 1 4 824
651. Dokoupilová Markéta Jachtklub Brno 1 4 824
651. Burianová Jitka YC CERE 1 4 824
654. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 5 4 818
655. Čížková Zuzana YC Velké Dářko 7 4 815
656. Bělík Jan JK Sokolov 2 4 669
657. Dítětová Anna Marie YC Neratovice 2 4 656
658. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 1 4 625
658. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 4 625
658. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 4 625
661. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 1 4 622
662. Pavlovský Marek LS Brno 2 4 614
663. Šilhavý Jaromír YC Kladno 4 4 607
664. Šmídmajer Lukáš LS Brno 6 4 590
665. Motlík Ondřej JK Cheb 3 4 557
666. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 3 4 554
666. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 3 4 554
668. Fetterle David JK Česká Lípa 3 4 548
669. Mazgaj Robert ALT RS 2 4 539
670. Fantová Kateřina LS Brno 4 4 506
671. Staněk Jan YC Doksy 10 4 458
672. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 2 4 436
673. Brejšová Nevena JK Cheb 7 4 433
674. Skořepová Anna JK Toušeň 9 4 432
675. Borčická Lucie LS Brno 2 4 426
676. Hatle Stella Marie ČYK 3 4 414
677. Drahorádová Ema JK Cheb 6 4 411
678. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 4 4 405
679. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 3 4 327
680. Krejza Tomáš YC Regent 1 4 290
681. Dressler Josef ČYK 2 4 285
682. Valenta Jan YC CERE 3 4 270
683. Novohradský Filip YC Pardubice 5 4 255
684. Kozáková Pavlína YC Neratovice 2 4 227
685. Guryča Nikola YC CERE 2 4 225
685. Schwarzová Markéta YC CERE 2 4 225
687. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 3 4 221
688. Plodek Adam YC Pardubice 2 4 220
689. Kala Roman YC Doksy 2 4 200
690. Novotný Alexandr YC Krnov 4 4 193
691. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 4 4 156
692. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 4 4 147
693. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 7 4 134
694. Vavřina Ivan 1 4 089
694. Vavřina Bronislav JK Královská 1 4 089
696. Hála Jakub AYCK 5 4 075
697. Plesníková Barbora YC CERE 3 4 063
698. Sazama Michal ČYK 3 4 060
698. Krasauskas Tadas ČYK 3 4 060
700. Kir Milan IWS Club Nechra 1 4 047
700. Kabát Petr 1 4 047
702. Vízner Karel YC Doksy 5 4 046
703. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 2 4 026
703. Dítětová Kornelie Bohemia Poděbrady 2 4 026
705. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 2 4 012
706. Boháček David Bohemia Poděbrady 4 4 000
707. Hamáčková Alice YC Neratovice 4 3 988
707. Hýža Vít Jachtklub Brno 5 3 988
709. Čoupek Ondřej LS Brno 5 3 972
710. Podhorec Štefan YC Kladno 3 3 967
711. Čajčík Karel YC Pardubice 5 3 960
712. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 5 3 912
713. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 6 3 909
714. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 4 3 898
715. Krsička Martin YC CERE 3 3 892
716. Cákoci Marek YC CERE 4 3 799
716. Teplý Jakub YC CERE 4 3 799
718. Regetskiy Artem VS Duchcov 4 3 783
719. Petrová Kristýna VS Duchcov 7 3 782
719. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 3 782
721. Novák Adam YC Doksy 6 3 780
722. Karas Filip Jachtklub Brno 8 3 743
723. Culek Jindřich YC Kotva Pha 2 3 729
723. Cihelka Petr JK ČZU 2 3 729
723. Kleinová Jana JK ČZU 2 3 729
726. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 2 3 656
727. Pavlíková Barbora YC CERE 3 3 650
728. Behenský Jan YC CERE 2 3 640
729. Mareš Michael YC Pardubice 6 3 625
729. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 3 625
729. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 1 3 625
732. Mikula Daniel LS Kroměříž 6 3 585
733. Kučerová Lucie JK Prostějov 3 3 565
734. Popov Adam YC CERE 2 3 521
735. Šáňa Jan Slavoj Český Těšín 4 3 507
735. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 5 3 507
737. Skála Kryštof VS Duchcov 8 3 504
738. Škoda Jan ČYK 5 3 497
739. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 8 3 487
740. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 4 3 468
740. Lejhanec Pavel YC Pardubice 2 3 468
742. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 2 3 443
743. Pitel Šimon JK Sokolov 3 3 430
744. Hudec Adam YC Neratovice 7 3 385
745. Vorel Petr LS Brno 3 3 368
745. Reichert Richard ALT Vaurien 3 3 368
747. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 3 365
748. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 4 3 355
749. Toth Martin ČWA 2 3 351
750. Vlčková Světlana VS Duchcov 8 3 322
751. Zgraja Martin Orthodocks YC 3 3 311
751. Kovařík Jan ČYK 3 3 311
751. Vašek Robin ČYK 3 3 311
751. Ersternberger Petr ČYK 3 3 311
755. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 3 3 310
756. Synková Anna LS Brno 3 3 281
757. Dojmazov Petr LS Brno 6 3 262
758. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 3 3 259
759. Müller Petr SK Štětí 1 3 258
760. Sklenář Matěj LS Brno 3 3 227
761. Obermajerová Anita 1 3 216
761. Obermajer Josef SK Nový Knín 1 3 216
761. Obermajer Marek SK Nový Knín 1 3 216
761. Guryča Daniel YC CERE 1 3 216
765. Motal Tomáš ČANY 7 3 181
765. Žalud Tomáš ČANY 7 3 181
767. Diviš Ivo YC Dyje 2 3 172
768. Altman Petr Císařská louka 2 3 158
769. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 9 3 156
770. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 4 3 132
770. Marek Václav TJ Rapid Brno 4 3 132
772. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 2 3 117
773. Klimešová Tereza JK Plzeň 9 3 109
774. Dlouhý Lukáš YC CERE 1 3 071
775. Pačanda David Bohemia Poděbrady 4 3 069
776. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 4 3 047
777. Vacula Karel YC Znojmo 5 3 033
778. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 3 017
779. Busta Anna ČYK 4 2 957
780. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 7 2 952
781. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 4 2 942
782. Hájek Adam YC CERE 1 2 933
783. Tesař David ASK Lovosice 1 2 928
783. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 2 928
783. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 2 928
786. Medek Pavel VS Duchcov 6 2 925
787. Rážová Lea VS Duchcov 9 2 921
788. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 4 2 915
788. Dragoun Vítek JK Plzeň 2 2 915
790. Doležal František YC Krnov 4 2 910
791. Štěpán David Jachtklub Brno 3 2 883
792. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 6 2 879
793. Ptášníková Viktorie YC Krnov 4 2 859
794. Kučera Michal Chemička Ústí 3 2 856
794. Kučerová Martina Chemička Ústí 3 2 856
796. Vrána Adam ČYK 4 2 841
797. Švíková Kateřina YC CERE 1 2 814
798. Beringer Jan ČYK 3 2 812
799. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 3 2 766
800. Prokopec Petr YC Pardubice 3 2 764
801. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 3 2 704
802. Strejček Radim Sokol Palkovice 4 2 703
803. Buchar Petr YC CERE 2 2 697
804. Munzar Jakub YC Pardubice 3 2 655
805. Bříza Petr YC Pardubice 7 2 645
806. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 3 2 641
806. Běhal Miroslav Baník Ostrava 4 2 641
808. Tichánek Michal Sokol Palkovice 5 2 616
809. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 5 2 575
810. Frank Robert Lokomotiva Cheb 2 2 563
811. Vlach Martin YC Neratovice 3 2 557
812. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 2 551
812. Holý Ivo Baník Ostrava 3 2 551
814. Karhánek Jiří YC SaS 1 2 550
815. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 2 2 538
815. Kuncová Jitka JK Sokolov 2 2 538
817. Košťálová Anna YC Pardubice 2 2 529
818. Ročková Alena YC Neratovice 1 2 524
819. Doležal Martin 1 2 519
819. Urbánek Jiří 1 2 519
821. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 2 2 515
822. Kuthan Jiří YC Lískovec 1 2 494
822. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 2 494
824. Plch Jan YC DIM Bezdrev 4 2 488
825. Ira David Jachtklub Brno 4 2 454
826. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 3 2 445
827. Sehnal René YC SaS 1 2 441
828. Lejhanec David YC Pardubice 3 2 416
828. Kuklík Radek LS Brno 3 2 416
830. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 3 2 406
830. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 3 2 406
832. Kalivoda Ondřej LS Brno 3 2 400
833. Hrdina Pavel ČWA 4 2 375
834. Jenšík David JK Česká Lípa 3 2 333
835. Hanák Vít Sokol Tovačov 5 2 316
836. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 3 2 246
837. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 2 237
838. Altman Jiří Císařská louka 1 2 217
839. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 4 2 215
840. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 2 2 211
841. Brejšová Violeta JK Cheb 7 2 209
842. Fiala Alexandr LS Brno 3 2 206
843. Červín Jiří Chemička Ústí 2 2 202
844. Hlavsová Sofie YC Krnov 4 2 190
844. Stříž Tobiáš YC Krnov 4 2 190
846. Dvořák Ota YC CERE 1 2 183
847. Maruš Max YC Písek 1 2 161
848. Chudoba Stanislav YC CERE 2 2 160
849. Berg Petr VS Duchcov 2 2 154
850. Veselý Štěpán YC Pardubice 2 2 136
850. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 5 2 136
850. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
850. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
854. Záluský Tomáš YC CERE 3 2 121
854. Krejsa Milan YC CERE 3 2 121
856. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 8 2 109
857. Hanák Jakub Sokol Tovačov 3 2 103
858. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 5 2 099
859. Kraus Jan JK Česká Lípa 3 2 087
860. Novotný Václav JK Cheb 1 2 081
860. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 1 2 081
860. Vitáková Anna JK Plzeň 1 2 081
863. Navrátil Petr Sokol Tovačov 2 2 077
863. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 2 077
863. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 2 2 077
866. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 3 2 068
867. Rešl Pavel VS Duchcov 2 2 038
868. Brančík Adam YC Krnov 4 2 035
869. Červený Aleš ASK Lovosice 1 2 025
869. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 2 025
871. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 5 2 024
872. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 2 015
872. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 1 2 015
872. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 2 015
875. Čepová Klára YC Krnov 4 2 011
876. Richtr Zdeněk YC Doksy 2 2 007
876. Masopust Jaroslav YC Doksy 2 2 007
878. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 4 2 001
879. Košťálová Bára YC Pardubice 2 1 993
880. Mertinová Nicole ČWA 1 1 940
880. Kubů Lukáš 1 1 940
880. Sehnal Pavel ČWA 1 1 940
880. Kubů Jáchym YC Pardubice 3 1 940
880. Kocman Zdeněk ČWA 2 1 940
880. Doležal Tomáš YC Neratovice 1 1 940
886. Kyprá Nella YC Pardubice 2 1 927
887. Gončaruk Kyrill TJ Jiskra Třeboň 2 1 918
888. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 4 1 913
889. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 2 1 904
889. Šuma Stanislav ASK Lovosice 2 1 904
891. Myšková Ema TJ Rapid Brno 2 1 897
892. Mareš Miloš YC Kladno 2 1 894
893. Tran Martin Lokomotiva Plzeň 4 1 893
894. Dostál Radek YC SaS 2 1 883
895. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 1 1 876
895. Rašín Vladimír YC Vysoké Mýto 1 1 876
897. Munzarová Monika YC Pardubice 2 1 851
898. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 4 1 847
899. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 5 1 842
900. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 3 1 841
901. Benovič Martin YC CERE 2 1 837
902. Teubnerová Anna Císařská louka 2 1 825
903. Lőwová Sabina Slavoj Hluboká 2 1 819
904. Žák Marek LS Brno 2 1 812
904. Dufek Martin LS Brno 2 1 812
906. Blatecký David Jachtklub Brno 2 1 810
907. Riley Steven Antonín TJ Jiskra Třeboň 2 1 802
908. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 800
908. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 800
910. Švejdová Michala YC CERE 1 1 761
911. Drda Filip Delfín Jablonec 2 1 749
912. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 4 1 748
913. Rusňák Štěpán JK Plzeň 2 1 734
913. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 1 734
915. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 730
916. Pitel David JK Sokolov 3 1 724
916. Pitel Štěpán JK Sokolov 2 1 724
918. Hlavsa Vilém YC Krnov 4 1 710
919. Výšek David LS Kroměříž 2 1 708
920. Hanka Vilém ČYK 2 1 689
921. Sklář Lukáš 1 1 681
921. Moureček Miroslav 1 1 681
923. Lišková Iva JK Sokolov 1 1 675
923. Kulhánková Klára SK Tři Sestry YC 1 1 675
925. Dlouhý Radek YC Pardubice 1 1 650
926. Štěpánek Jiří Delfín Jablonec 1 1 642
927. Blatecká Kateřina 2 1 621
928. Semler Jan TJ Lanškroun 3 1 612
929. Ott Stanislav YC Znojmo 1 1 608
930. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 4 1 598
931. Munclinger Daniel LS Brno 3 1 596
932. Bílková Lucie Sokol Palkovice 4 1 594
933. Piňos Jindřich JK Prostějov 4 1 593
934. Quasniczka Josef JK Litoměřice 3 1 587
935. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 1 1 582
936. Mravináč Petr YC Kladno 1 1 581
937. Kaiser Ondřej YC Příbram 2 1 568
938. Verl Vojtěch Delfín Jablonec 1 1 558
939. Turba Marek LS Brno 4 1 556
940. Všetečka Ladislav LS Brno 2 1 554
941. Verner Kamil JK Toušeň 1 1 548
942. Městka Josef Lokomotiva Cheb 2 1 538
943. Pouva Jaroslav ASK Lovosice 2 1 518
944. Balzer Robert JK Prostějov 1 1 515
945. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 2 1 510
946. Marečková Lucie Jachtklub Brno 1 1 505
947. Žitník Zdeněk YC Krnov 4 1 494
948. Snížková Ella VS Duchcov 7 1 488
949. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 4 1 479
950. Kučerová Ilona 1 1 471
950. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 1 1 471
950. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 1 471
953. Knetig Jindřich LS Brno 3 1 466
953. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 1 1 466
953. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 1 1 466
956. Riley Andrew Dean TJ Jiskra Třeboň 2 1 450
957. Kulawiak Šimon Lokomotiva Plzeň 3 1 440
958. Němec Milan KJ Těrlicko 3 1 435
959. Ščerbová Julie YC Krnov 4 1 424
960. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 2 1 417
961. Boháč Petr YC CERE 2 1 414
961. Adamcová Jiřina LS Brno 2 1 414
961. Blábol Jiří YC CERE 2 1 414
961. Zidková Nadine ČWA 2 1 414
965. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 1 406
965. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 1 1 406
965. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 1 1 406
968. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 1 402
969. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 1 1 385
970. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 1 1 360
971. Balzerová Mariana 3 1 334
972. Novický Michal YC Znojmo 2 1 333
972. Čížek Jan YC Velké Dářko 1 1 333
974. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 332
975. Kozelská Markéta YC CERE 1 1 317
976. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 3 1 312
977. Dítětová Anna 1 1 291
978. Daněk Tomáš LS Brno 1 1 277
979. Gončaruk Ilja TJ Jiskra Třeboň 2 1 256
980. Krob Michal YC Kladno 2 1 251
981. Stefanidis Aristidos YC Krnov 4 1 233
982. Snížková Emma VS Duchcov 6 1 231
983. Záruba Pavel 1 1 217
984. Novák Ondřej Slavoj Hluboká 1 1 215
985. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 4 1 214
986. Machovská Lucie ALT Vaurien 1 1 212
986. Otta Vladimír JK Staré Splavy 1 1 212
986. Terš Martin JK Staré Splavy 1 1 212
986. Doležal Jan JK Sokolov 1 1 212
986. Kšír Vladislav YC CERE 1 1 212
991. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 2 1 202
992. Pavlidisová Michaela Delfín Jablonec 1 1 191
993. Mlejnek Tomáš SK Štětí 1 1 189
994. Vlach Miroslav YCR Roudnice 2 1 166
995. Hohenbergerová Adéla JK Litoměřice 1 1 156
996. Nuc Jindřich JK Plzeň 5 1 131
997. Novák Dušan ASK Lovosice 1 1 122
998. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 114
998. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 2 1 114
1000. Valík Martin YCR Roudnice 2 1 109
1001. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 1 1 105
1001. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 105
1003. Sidopulos Andreas YC Krnov 4 1 091
1004. Ščerba David YC Krnov 4 1 081
1005. Lindová Karolína YC Kladno 2 1 072
1006. Vejrosta Vítězslav 1 1 065
1006. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 1 1 065
1006. Ach-Hübner Otakar LS Brno 2 1 065
1009. Skořepová Eva JK Toušeň 1 1 055
1010. Hron Petr 1 1 052
1010. Kulísek Jan PS Eletrika 1 1 052
1012. Opletalová Ivana JK Plzeň 4 1 045
1013. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 3 1 044
1014. Šturma Petr YC Regent 2 1 041
1015. Mojdl Ondřej YC Kladno 1 1 027
1016. Sklářová Julie LS Kroměříž 3 1 009
1017. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 1 007
1017. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 1 1 007
1019. Wehrenberg Anna YC Kladno 1 1 005
1020. Horáková Karolína TJ Sokol Vrané II 4 1 002
1021. Cvachová Adéla Spartak Modřany 1 997
1022. Hájek Libor JK Cheb 1 989
1023. Binko Štěpán JK Plzeň 3 978
1024. Kolář Petr YC Kladno 2 971
1025. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 1 969
1025. Bazler Petr ASK Lovosice 1 969
1025. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 969
1028. Šotnar Stanislav LS Brno 2 960
1029. Červená Monika LS Brno 1 946
1029. Vitouch Jan LS Brno 1 946
1031. Haken Vladimír WS Club VD 1 932
1032. Fichtnerová Martina 1 917
1033. Hanka Vojtěch ČYK 1 915
1034. Skala Filip JK Cheb 3 911
1035. Zvěřina Václav VS Duchcov 1 906
1036. Valík Jiří YCR Roudnice 2 905
1037. Uhlár Samuel Orthodocks YC 1 903
1038. Hnitka Martin ČWA 1 895
1039. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 1 892
1040. Myšková Veronika ČWA 1 891
1041. Cviček Jan Sokol Tovačov 1 889
1042. Neumann Vojtěch TJ Sokol Vrané II 4 877
1043. Klimeš Ondřej JK Plzeň 2 856
1044. Král Karel JK Sokolov 1 842
1045. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 2 836
1046. Shejbal Martin Lokomotiva Cheb 1 831
1047. Novotný Jonáš YC Krnov 4 828
1048. Žemlička Pavel TJ Sokol Vrané II 4 826
1049. Konopík Šimon Jachtklub Brno 2 824
1050. Hadroušek Kamil YC Znojmo 1 823
1050. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 823
1052. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 822
1053. Janáček Petr LS Brno 1 821
1054. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 1 820
1055. Hošek Filip YC CERE 1 808
1055. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 808
1055. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 2 808
1055. Podzemský Josef 1 808
1059. Oubrecht Tomáš 1 804
1059. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 1 804
1061. Polášková Petra 1 800
1062. Hasman Janek Delfín Jablonec 1 798
1063. Hájek Ladislav YCR Roudnice 2 795
1064. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 780
1065. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 2 779
1066. Hrubý Jiří JK Plzeň 2 772
1067. Hubáček Michal LS Kroměříž 2 764
1068. Kolář Jan Orthodocks YC 1 753
1069. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 2 741
1070. Nováková Veronika Slavoj Hluboká 1 738
1071. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 2 730
1072. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 2 721
1073. Hejna Jan Baník Ostrava 2 720
1074. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 2 718
1075. Bílek Tomáš Sokol Palkovice 3 708
1076. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 1 707
1076. Jaroš Bohumil Bohemia Poděbrady 1 707
1076. Černá Pavla 1 707
1076. Mroz Michal 1 707
1076. Sladký Martin ČWA 1 707
1076. Nalevajko Šimon YC CERE 1 707
1076. Valeš Martin 1 707
1076. Šercl Miroslav 1 707
1076. Mansfeld Vladimír Lokomotiva Cheb 1 707
1076. Drnovská Martina YC Neratovice 1 707
1076. Vokroj Petr YC CERE 1 707
1076. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 707
1076. Sobotová Kristýna JK Prostějov 1 707
1076. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 1 707
1076. Procházka Oliver YC CERE 1 707
1076. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 1 707
1076. Stejskal Max YC Neratovice 1 707
1076. Lenz David ČWA 2 707
1076. Soucha Lukáš Orthodocks YC 2 707
1076. Teissing René ALT RS 3 707
1076. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 1 707
1076. Motal Adam ČYK 1 707
1076. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 707
1076. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 1 707
1076. Štrait Martin YC CERE 1 707
1076. Stoklásek Petr YC CERE 1 707
1102. Mušálek Pavel YC Kozmice 1 703
1103. Škola Jan Lokomotiva Cheb 1 678
1104. Srdínko Martin YC Pardubice 1 672
1104. Satranský Radek YC Pardubice 1 672
1104. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 672
1107. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 1 653
1108. Čaganová Julie Jachtklub Brno 1 646
1109. Matějková Adéla VS Duchcov 1 617
1110. Trčka Miroslav Baník Most 1 606
1110. Hajný Jiří Baník Most 1 606
1110. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 2 606
1110. Bucha Bohumil Baník Most 1 606
1114. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 2 603
1115. John Vladimír ASK Lovosice 1 594
1116. Ptášniková Hana YC Krnov 4 580
1116. Dorazilová Nikol YC Krnov 4 580
1118. Speierl David 2 578
1118. Wiendl Jan JK Klatovy 1 578
1118. Valenová Klára JK Olomouc 1 578
1118. Speierl David 2 578
1118. Karafiát Karel 1 578
1118. Kunčar Jan 1 578
1124. Hýžová Kristýna 1 576
1125. Štolba Marek JK Česká Lípa 1 554
1125. Suchanová Linda Bohemia Poděbrady 1 554
1125. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 1 554
1128. Kutálek Lubomír YC Krnov 4 547
1129. Bix Eduard YC Znojmo 1 533
1130. Trkan Tobiáš Jachtklub Brno 2 532
1131. Meškán Nicolas YC DIM Bezdrev 1 516
1132. Adamová Tereza 1 512
1133. Junek Vladimír JK Olomouc 2 505
1133. Minařík Jaroslav YC Kladno 2 505
1133. Marek Filip TJ Rapid Brno 3 505
1136. Pivovarčík Milan YC Znojmo 1 499
1136. Vitoň Jan YC Znojmo 1 499
1136. Simeonov Jan LS Brno 1 499
1139. Csmez Peter 1 493
1139. Csmezová Lucia 1 493
1141. Jakubec Vlastimil ASK Lovosice 1 489
1142. Oříšek Tomáš TJ Prostějov 1 485
1143. Miková Žaneta YC SaS 1 466
1144. Rusňák Štěpán JK Plzeň 1 452
1145. Šír Michal LS Brno 2 445
1146. Vaszi Victoria SK Štětí 2 441
1147. Hoch Lukáš Slavoj Hluboká 1 437
1148. Kutálková Kateřina YC Krnov 4 436
1149. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 433
1150. Janoušek Šimon JK Česká Lípa 1 405
1151. Novák Jaroslav YC Doksy 1 404
1151. Bix David YC Znojmo 1 404
1151. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
1151. Piak Ivan Jachtklub Brno 2 404
1151. Červenka Stanislav JK Olomouc 1 404
1151. Holub Miloslav YC Znojmo 1 404
1151. Chodora Miroslav JK Plzeň 1 404
1151. Balada Michal FD Club UO 2 404
1159. Jelínek Pavel JK Olomouc 1 402
1159. Jelínek Václav JK Olomouc 1 402
1159. Vondra Vojtěch TJ Lanškroun 1 402
1162. Čaban Michal 1 396
1163. Karas Hynek Jachtklub Brno 2 395
1164. Kopecký Jan YC Krnov 2 378
1165. Vaněk Václav YC Regent 1 376
1166. Ondráček Radovan LS Brno 1 374
1167. Fanfrla Dalibor YC Jezero Hlučín 1 367
1168. Novák Adam Sokol Dobřichovice 1 360
1168. Podrábská Denisa SK Štětí 1 360
1170. Šulc Jan 1 347
1171. Blatecká Eliška Jachtklub Brno 1 343
1172. Petrásek Tomáš TJ Prostějov 1 336
1173. Kuncová Marie JK Sokolov 2 331
1174. Blahoňovský Jan LS Brno 1 323
1174. Kudláčková Karolína TJ Lanškroun 1 323
1174. Janků Jiří 1 323
1174. David František YC Znojmo 1 323
1178. Fanfrla Martin YC Jezero Hlučín 1 318
1178. Doležal Tomáš JK Sokolov 1 318
1178. Palová Anna SK Štětí 1 318
1178. Stýblo Petr JK Cheb 1 318
1182. Sedláček Cyril Slavoj Hluboká 1 312
1183. Rešlová Jana VS Duchcov 1 304
1184. Vyskočil Kamil VS Duchcov 1 303
1184. Binko Šimon JK Plzeň 2 303
1184. Pešková Linda TJ Rapid Brno 1 303
1184. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 303
1184. Šachl Zděnek VS Duchcov 1 303
1184. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 1 303
1190. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 299
1191. Adamová Eliška 1 294
1192. Nedbal Lubomír LS Brno 2 285
1192. Šup Robert YC Regent 1 285
1194. Palová Helena SK Štětí 1 278
1195. Sýkora Vlastimil 1 277
1195. Pitelová Ema JK Sokolov 1 277
1195. Tlach Michal LS Brno 1 277
1195. Novák Václav LS Brno 1 277
1195. Lederer Jaroslav VS Duchcov 1 277
1200. Levová Valerie Lokomotiva Plzeň 1 258
1201. Polách Adam TJ Lanškroun 1 256
1202. Kuchyňková Martina LS Brno 1 247
1203. Kuchejda Petr YC Kozmice 1 226
1203. Povolný Jakub JK Staré Splavy 1 226
1203. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 1 226
1206. Výšek Samuel LS Kroměříž 2 202
1206. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 202
1206. Hlaváček Jiří LS Brno 2 202
1206. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 1 202
1206. Waas František Lokomotiva Plzeň 1 202
1206. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 2 202
1206. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
1206. Fiala Jaroslav YC Pardubice 1 202
1206. Sekera Petr VS Duchcov 1 202
1206. Kubů Alvin YC Pardubice 1 202
1206. Maňáková Linda LS Brno 1 202
1206. Formánek Patrik Jachtklub Brno 1 202
1206. Huk Vítězslav LS Brno 1 202
1219. Pavka Lukáš YC Znojmo 1 198
1219. Dvořák Tobiáš YC CERE 1 198
1219. Binko Jan JK Plzeň 1 198
1219. Valík David YCR Roudnice 1 198
1219. Pavka Tomáš YC Znojmo 1 198
1219. Keršner Ferdinand Sokol Letovice 1 198
1219. Pilný Josef TJ Lanškroun 1 198
1226. Bartoš Vítězslav LS Brno 1 193
1227. Fišer Roman JK Královská 1 191
1228. Dio Petr JK Klatovy 1 189
1229. Kriegelstein Jan JK Cheb 1 180
1230. Klabouch Tomáš Slavoj Hluboká 1 174
1231. Juřinová Danuše Jachtklub Brno 1 168
1232. Výprachtický Petr TJ Lanškroun 1 147
1233. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 141
1233. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 141
1235. Jankulová Natali Slavoj Hluboká 1 136
1236. Ulrich Karel LS Brno 1 131
1237. Doležalová Barbora JK Sokolov 1 101
1237. Hošek David Lokomotiva Cheb 1 101
1237. Doubek Milan 1 101
1237. Krátká Magdaléna 1 101
1237. Neškrabal Tomáš 1 101
1237. Bilerová Antonie TJ Lanškroun 1 101
1237. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 1 101
1237. Nosek Michal YC Znojmo 1 101
1237. Drahokoupil Pavel 1 101
1237. Řepecká Silvie YC Jezero Hlučín 1 101
1237. Klabouch Šimon Slavoj Hluboká 1 101
1237. Zapadlo Aleš JK Olomouc 1 101
1237. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 1 101
1237. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
1237. Michalčín Jiří YC CERE 1 101
1237. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 101
1237. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 1 101
1237. Barta Bartoloměj YC Doksy 1 101
1255. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 0
1255. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 0
1255. Hajn Ladislav SK Štětí 1 0
1255. Šindelka Jakub MYK 1 0
1255. Wolk Roland LS Brno 1 0
1255. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 1 0
1255. Fischerová Hana 1 0
1255. Dvořák Dalibor ČWA 1 0
1255. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 1 0
1255. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 1 0
1255. Málek Petr YC SaS 1 0
1255. Rous Tomáš TJ Lanškroun 1 0
1255. Kudera Daniel Bohemia Poděbrady 1 0
1255. Bryxová Lucie YC Neratovice 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ