Hynek Karas

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
2101-0772 04.06.2019 - 31.03.2025
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
232168 30.09.2023 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 17 377
232178 27.09.2023 Pohár JMK III. - náhradní termín Brněnská přehrada Q 2 5 202
232177 20.09.2023 Pohár JMK II. - náhradní termín Brněnská přehrada Q 2 7 202
232155 09.09.2023 Podzimní regata Nové Mlýny QMZ 7 21 1 582
231322 30.08.2023 Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Bravo Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 94 2 571
232429 05.08.2023 Interpohár 2023 Olešná Q 7 31 1 326
232125 03.06.2023 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 20 645
232003 27.05.2023 Májový pohár Velké Dářko Q 4 17 597
232111 17.05.2023 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 11 278
231604 13.05.2023 Nechranice week Nechranice QMZ 7 10 2 814
231801 06.05.2023 Jarní premiéra Rozkoš QMZ 7 11 2 673
232175 22.04.2023 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 25 721
234025 06.04.2023 CLIVO SAILING CUP Medulin Q 8 159 1 081
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222167 05.10.2022 Pohár JMK IV. Brněnská přehrada Q 2 12 601
222161 24.09.2022 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 1 16 344
222431 10.09.2022 Hornická Regata Žermanice Q 3 33 342
222152 07.09.2022 Pohár JMK III. Brněnská přehrada Q 1 17 172
221329 03.09.2022 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QMZ 2 30 407
222207 23.07.2022 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 14 420
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QMZ 7 27 1 224
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 49 630
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 37 372
222125 15.06.2022 Pohár JMK II. Brněnská přehrada Q 2 16 396
222204 28.05.2022 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 3 23 358
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QMZ 7 32 1 308
222117 18.05.2022 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 10 804
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QMZ 7 24 1 065
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 23 403
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Portorož, Slovinsko Q 8 437 910
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 34 0
212179 22.09.2021 JMK IV. brnenska prehrada Q 1 21 177
212417 11.09.2021 Hornická regata Žermanice Q 4 22 555
212178 08.09.2021 JMK III. brnenska prehrada Q 2 18 0
212210 04.09.2021 Podzimní Sokolská regata Tovačov Q 2 10 285
212206 24.07.2021 Modrá stuha Plumlova Chomoutov Q 2 14 262
212177 30.06.2021 JMK II. brnenska prehrada Q 2 17 252
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 4 33 404
212176 16.06.2021 JMK I. brnenska prehrada Q 2 21 242
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova chomoutov Q 3 28 303
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202175 07.10.2020 Pohár JMK-Q IV brnenska prehrada Q 2 18 294
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 11 202
202209 05.09.2020 Podzimní Sokolská regata Tovačov Q 2 13 202
202174 02.09.2020 Pohár JMK-Q III brnenska prehrada Q 2 24 202
202206 25.07.2020 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 17 202
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Q 4 21 0
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 30 303
202204 06.06.2020 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 2 11 278
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192140 17.08.2019 Dálková plavba Brněnská přehrada Q 1 13 101
192128 14.08.2019 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q 2 18 294

nahoru