Martin Kmenta

 Zpět

Datum narození: 1999
Adresa
Brno

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno z.s.
ověřená licence domácího klubu
2101-0608 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Las 3 5 741
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Las 12 20 3 325
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko LaR 12 3 7 487
182157 12.09.2018 Štatl Cup III Brněnská přehrada LaR 2 1 1 156
187015 25.08.2018 Laser Grandprix Wolfgangsee Las 7 16 2 063
182137 15.07.2018 První prázdninový závod Brněnská přehrada RsV 3 5 1 069
182135 14.07.2018 Brněnská šestka (vytrvalostní závod) Brněnská přehrada NJ 1 2 499
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 10 2 136
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 0 0
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny LaR 12 16 6 484
182103 18.04.2018 Štatl Cup I Brněnská přehrada LaR 2 3 938
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 3 6 969
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174222 08.04.2017 EUROPA CUP LASER 2017 Hyeres LaR 10 211 1 441
174221 12.04.2017 Laser Youth Easter Meeting Malcesine, Itálie LaR 10 102 1 823
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny LaR 7 11 2 524
173205 03.05.2017 YES - Young Europeans Sailing 2017 Kiel-Schilksee LaR 8 59 1 778
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny LaR 12 18 4 824
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 7 7 4 453
174249 17.06.2017 Kieler Woche 2017 29er Německo LaR 10 89 1 686
173216 06.07.2017 Laser Radial Youth European Championship Gdynia Polsko LaR 18 174 2 083
172140 15.07.2017 Prázdninovej rejs Brněnská přehrada RsV 1 5 247
173229 11.08.2017 2017 ILCA Laser Radial Youth World Champ Medemblik LaR 24 258 3 013
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 12 9 6 536
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Las 7 10 1 730
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada LaR 3 2 2 263
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164214 23.03.2016 Laser Youth Easter Meeting Malcesine ITA L47 10 68 2 979
164224 15.04.2016 Italia Cup Laser Malcesine, Italy L47 8 46 3 254
164236 15.04.2016 Italia Cup Laser Malcesine Malcesine ITA L47 8 46 3 254
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny LaR 7 12 3 172
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny LaR 12 17 3 995
162001 14.05.2016 Májový pohár Velké Dářko L47 3 1 2 637
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny L47 7 2 6 397
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví L47 2 5 713
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice L47 0 0 0
162129 18.06.2016 Veletržní regata Brněnská přehrada LaR 3 1 2 838
164265 02.07.2016 79. WARNEMÜNDER WOCHE 2016 Warnemünde L47 10 31 4 789
164267 08.07.2016 EP POL Dziwnov POL L47 10 29 4 711
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko L47 7 8 2 999
162302 23.07.2016 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza LaR 2 1 1 758
163216 30.07.2016 Laser 4.7 World Championship 2016 30/07 Kiel-Schilksee L47 24 194 5 315
167032 13.08.2016 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT LaR 7 18 2 979
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 2 5 600
164295 09.09.2016 EC HUN Balatonfured Balatonfured HUN LaR 10 16 4 651
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice L47 12 5 6 578
162172 22.10.2016 Modrá stuha Brněnská přehrada OT 1 2 1 291
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154223 09.04.2015 EC Macesina ITA Macesina ITA L47 10 100 2 090
152107 18.04.2015 Mem. Hynka Švédy Jedovnice L47 1 1 402
152111 25.04.2015 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 4 1 3 517
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny LaR 7 15 2 006
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny LaR 12 28 3 685
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny L47 7 4 4 515
152129 23.05.2015 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 4 5 106
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. L47 7 5 3 368
152143 20.06.2015 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 2 1 1 406
154268 04.07.2015 2015 Europa Cup Germany Warnemunde L47 10 41 2 206
152204 18.07.2015 Modrá stuha Plumlova Plumlov L47 2 2 804
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná L47 6 1 6 025
157022 15.08.2015 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT LaR 7 25 2 284
152301 22.08.2015 O hanáckó klobáso Kroměříž L47 4 3 1 876
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice L47 7 2 4 515
152421 19.09.2015 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín LaR 4 1 3 517
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny L47 12 5 9 387
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín L47 3 1 2 400
152188 10.10.2015 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada L47 1 1 703
152101 17.10.2015 Modrá stuha Brněnská přehrada OT 1 2 1 231
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144225 18.04.2014 EUROPA CUP SWITZERLAND Lugano,Švýcarsko L47 5 24 2 531
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 15 1 069
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 4 8 1 496
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko L47 3 5 915
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny L47 4 11 1 260
142133 20.06.2014 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 3 2 1 497
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 4 2 3 656
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko L47 1 2 703
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná L47 5 4 1 720
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 5 1 774
142158 17.09.2014 Závod 4 Brněnská přehrada L47 1 1 578
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny Vau 4 3 2 496
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny L47 6 14 2 317
142170 11.10.2014 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada LaR 2 5 0
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132102 20.04.2013 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 3 2 108
134226 26.04.2013 F. W. Raiffeisen Private Bankig Cup HUN Balatonföldvár Q 5 58 1 435
134236 04.05.2013 Pálya rajz HYC kupa 2013 Balatonfüred Q 3 13 797
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Q 3 7 1 795
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 10 3 487
134247 21.06.2013 IV. Choco Cup Balatonfoldvár, Hungary Q 5 91 1 229
133110 29.06.2013 IODA European Championship HUN - Balatonföldvár Q 8 128 1 265
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 3 1 2 838
134268 10.08.2013 Otvoreno prvenstvo istarske župamije ROVINJ L47 3 7 1 005
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny L47 1 2 499
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny L47 6 12 1 803
132155 12.10.2013 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada L47 1 3 101
132156 19.10.2013 Modrá stuha Brněnská přehrada OT 1 15 538
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124222 06.04.2012 IODA Easter Regatta Portorož Q 5 192 1 840
122101 11.04.2012 Dřevák správná volba Brněnská přehrada Q 1 5 516
122102 14.04.2012 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 7 1 840
122402 21.04.2012 Cena Olešné Olešná Q 3 6 1 497
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou Q 4 12 2 661
122107 05.05.2012 Znojemský pohár Vranovská přehrada Q 3 8 1 497
122108 09.05.2012 Komu co chybí Brněnská přehrada Q 1 3 703
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Q 4 19 1 562
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 11 2 927
124242 02.06.2012 4BSD, Sail Danube Tohether Bělohrad, Srbsko Q 1 3 1 257
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 13 2 074
122120 16.06.2012 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 7 1 380
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 9 3 161
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 8 3 552
124258 17.07.2012 III.Choco CUP 2012 .IODA Madársko-Balaton Q 5 42 2 367
124260 21.07.2012 Soproni Épitök Kupa 2012 Sopron-Neusidel See Q 3 2 2 263
124021 30.07.2012 OTP Junior Hungarian Youth Championship Balatonfüred Hungary Q 6 32 3 090
121912 11.08.2012 Prázdninový závod mládeže Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 4 1 600
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 24 3 358
121913 25.08.2012 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 4 3 200
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 10 2 076
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 20 2 341
122134 29.09.2012 Dálková plavba Vranovská přehrada Kaj 2 4 688
122307 20.10.2012 Poslední réčko JNS. Otrokovice Q 2 5 610
124294 20.10.2012 Trofeo Torboli Lago di Garda Q 5 59 1 838
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112416 13.03.2011 Sailing Academy - Ledoborci "Q" Rybnik - Polsko Q 1 3 469
114204 18.03.2011 Spomladnski pokal 2011 Koper Q 5 52 1 520
112101 13.04.2011 Závod 1 - Dřevák - nejlepší volba Brněnská přehrada Q 2 1 1 406
112102 16.04.2011 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 1 3 402
112402 23.04.2011 Pohár Olešné Olešná Q 3 6 1 310
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 19 1 465
114229 05.05.2011 South East European Open Optimist Cup Palić, Srbsko Q 5 29 2 419
112112 11.05.2011 Závod 2 - Komu co chybí Brněnská přehrada Q 2 3 938
112003 21.05.2011 Májový pohár Velké Dářko Q 3 6 2 109
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 15 1 972
112121 04.06.2011 Cukrovarnická regata Vranovská přehrada Q 2 2 804
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 11 1 685
112124 15.06.2011 Závod 3 - Kdo se necvaká, jezdí pod své Brněnská přehrada Q 1 3 578
112126 18.06.2011 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 10 831
114244 02.07.2011 REGATA MEĐUNARODNOG DJEČJEG FESTIVALA Croatia, Šibenik Q 4 18 1 172
114248 09.07.2011 Kraljevačka regata Chorvatsko-Kraljevica Q 3 18 1 581
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 6 3 468
114260 20.08.2011 IODA AUDI QUATTRO JUNIOR CUP 2011 Koper / Capodistria, Slovenija Q 5 76 1 704
114017 22.08.2011 Austria National championship 2011 Neusiedel am See, Rakousko Q 6 70 1 232
111331 03.09.2011 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 16 1 952
112143 14.09.2011 Závod 4 - Drž pínu za konec Brněnská přehrada Q 1 4 578
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 12 4 427
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Q 3 4 2 791
112151 08.10.2011 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 2 1 406
112155 22.10.2011 Modrá stuha Brněnské přehrady Brněnská přehrada OT 1 18 226
112307 29.10.2011 Poslední réčko JNS Otrokovice Q 2 5 494
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102301 10.04.2010 Jarní rozcvička JNS. Otrokovice Q 2 5 1 096
102101 14.04.2010 Volba Brněnská přehrada Q 2 5 713
102302 17.04.2010 Ahoj Sluníčko JNS. Otrokovice Q 2 1 2 008
102402 24.04.2010 Pohár Olešné Olešná Q 3 8 1 206
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 13 1 737
102105 08.05.2010 Pohár Pasohlávek Pasohlávky Q 3 14 1 005
102106 12.05.2010 Závod 2 - Komu co chybí Brněnská přehrada Q 1 4 453
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 11 2 027
102003 22.05.2010 Majový pohár Velké Dářko Q 3 7 1 853
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 16 2 383
102202 05.06.2010 Jarní Sokolská regata Těrlice Q 3 7 1 671
102112 12.06.2010 ervnový závod Jedovnice Q 3 15 860
102113 16.06.2010 Jezdí pod své možnosti Brněnská přehrada Q 2 3 1 156
102007 10.07.2010 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 12 1 996
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 12 2 580
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého Žermanice Q 5 19 1 893
104264 26.07.2010 Regata 50.MFD šibenik Q 3 24 1 093
102205 14.08.2010 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Q 2 3 1 156
104001 20.08.2010 Velká cena Slovenska Králová - SVK Q 3 8 1 839
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 23 2 412
101333 04.09.2010 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 4 3 784
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 13 1 767
102305 18.09.2010 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q 4 6 2 738
101341 28.09.2010 Soustředění mládeže Lipno n/Vlt. Q 1 3 624
102418 02.10.2010 Cena Borsodchem těrkovna Hlučín Q 3 4 2 400
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Q 4 23 1 365
104330 02.12.2010 St. Nicholas Race 2010 Chorvatsko, Pula Q 5 231 1 226
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092101 15.04.2009 Závod mládeže č.1 Brněnská přehrada Q 1 6 168
092402 25.04.2009 Pohár Olešné Olešná Q 3 14 630
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Q 4 26 765
092109 09.05.2009 Pohár Jedovnic I. Jedovnice Q 3 10 831
092110 13.05.2009 Závod mládeže č.2 Brněnská přehrada Q 1 7 256
092004 23.05.2009 Májový pohár Velké Dářko Q 3 12 969
092120 05.06.2009 Jarní závod Vranovská přehrada Q 1 1 703
092207 13.06.2009 Pohár Pozemstavu Plumlov Q 1 4 453
092009 18.07.2009 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 15 1 162
092135 29.08.2009 Gagan regata Vranovská přehrada Q 2 1 1 156
091382 04.09.2009 Lipno Regata 2009 Lipno - Jestřábí Q 4 15 721
092304 19.09.2009 Pohár Kroměříže těrkovna Hráza Kroměříž Q 2 2 1 508
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 23 1 408
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Q 3 15 915
092305 10.10.2009 Krajský přebor ZK těrkovna Hráza Kroměříž Q 4 7 2 312
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 3 3 417
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082102 16.04.2008 Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou Brněnská přehrada Q 2 8 304
082105 03.05.2008 Pohár Jedovnic Jedovnice Q 3 13 303
082108 14.05.2008 Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play Brněnská přehrada Q 2 8 396
082304 24.05.2008 O hanáckó klobáso Stězkovna Hráza Kroměříž Q 2 2 554
082204 07.06.2008 Pohár Pozemstavu Plumlov Q 1 5 180
082117 18.06.2008 Závod pod záštitou myšlenky Lence Amstro Brněnská přehrada Q 2 9 452
082123 12.07.2008 Cukrovarská regatta Vranovská přehrada Q 1 1 402
082205 19.07.2008 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 8 479
082132 06.09.2008 Dálková plavba Vranovská přehrada Q 1 1 879
082134 17.09.2008 Závod pod záštitou myšlenky Josefa Rössl Brněnská přehrada Q 2 4 554
082144 25.10.2008 Modrá stuha Brněnská přehrada Q 1 2 277
082308 28.10.2008 Poslední réčko Stězkovna Hráza Kroměříž Q 2 10 360
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072104 18.04.2007 Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou Brněnská přehrada Q 1 9 124
072109 16.05.2007 Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play Brněnská přehrada Q 2 12 202
072116 20.06.2007 Závod pod záštitou myšlenky Lence Armstr Brněnská přehrada Q 1 9 101
072127 08.09.2007 Brněnský závod Brněnská přehrada Q 3 14 348
072132 19.09.2007 Závod pod záštitou myšlenky Josefa Rössl Brněnská přehrada Q 1 7 101
072142 06.10.2007 Modrá stuha Brněnské přehrady Brněnská přehrada Q 1 4 277

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ