Ing. Martin Pospíšil

 Zpět

Datum narození: 1964
Adresa Zemkova 1a
Brno
616 00
Telefon 724132409
E-mail pospisilm@ohlzs.cz
E-mail pospisil.m@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Trenér 2. třídy
jazyk: AJ,RJ,PJ
0029 01.01.2000 - 24.09.2022
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ
0205 09.03.2013 - 31.12.2020
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno z.s.
ověřená licence domácího klubu
2101-0375 11.08.2015 - 31.03.2019
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182132 23.06.2018 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 4 1 839
182128 20.06.2018 Štatl Cup II Brněnská přehrada LaR 2 1 1 600
182127 16.06.2018 Jachtařská liga II. brnenska prehrada Lig 7 7 1 471
181803 02.06.2018 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 4 3 172
182120 26.05.2018 Starobrno Cup a Krajský přebor Brněnská přehrada Rac 4 5 1 925
184010 20.05.2018 Erste Premier Trophy 2018 Biograd na Moru Ela 4 2 2 312
181603 12.05.2018 Cena YCN Nechranice Rac 7 4 4 515
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 7 5 2 494
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny LaR 12 8 10 096
182103 18.04.2018 Štatl Cup I Brněnská přehrada LaR 2 5 494
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 3 1 3 303
184004 07.04.2018 Velikonoční regata Jaderské moře NJ 4 4 4 360
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172103 08.04.2017 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 4 1 3 517
172104 19.04.2017 Štatl Cup I Brněnská přehrada LaR 2 1 1 600
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny LaR 7 5 4 921
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny LaR 12 12 6 937
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 1 8 453
174306 21.05.2017 ERSTE PREMIER TROPHY Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 1 1 946
172124 27.05.2017 Starobrno Cup a Krajský přebor Brněnská přehrada Rac 4 6 1 996
171803 03.06.2017 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 6 3 493
172129 14.06.2017 Prigl rejs XI Brněnská přehrada OT 1 1 1 055
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 6 4 211
172132 21.06.2017 Štatl Cup II Brněnská přehrada LaR 2 3 1 054
172136 24.06.2017 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 5 1 897
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 2 6 154
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic 7 1 12 211
172140 15.07.2017 Prázdninovej rejs Brněnská přehrada Fin 1 2 914
172141 19.07.2017 Prigl rejs XV Brněnská přehrada OT 1 2 703
172143 26.07.2017 Prigl rejs XVI Brněnská přehrada OT 1 1 879
172007 29.07.2017 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 2 1 935
172145 05.08.2017 Mem. Dušana Vaculky Brněnská přehrada Kaj 1 2 1 079
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lipno Lig 7 4 4 047
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Nechranice Rac 7 2 7 387
172151 23.08.2017 Prigl rejs XX Brněnská přehrada OT 1 2 645
172154 26.08.2017 Mistrovství ČR Rac Nové Mlýny Rac 12 8 7 924
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Rac 7 11 3 953
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin 12 5 9 387
174302 12.09.2017 IT regatta 2017 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 1 1 1 305
174303 14.09.2017 Stavební regatta 2017 Biograd na Moru, Chorvatsko Bav 1 4 453
171620 23.09.2017 Cena YCN Nechranice Rac 7 2 6 154
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Las 7 8 2 408
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada LaR 3 1 3 166
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Chorvatsko NJ 12 5 8 169
171117 04.11.2017 MČR - Champagne Race Chorvatsko - Vodice Orc 12 2 10 096
174202 10.11.2017 15. Jabuka Chorvatsko - Vodice NJ 7 44 3 380
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162106 20.04.2016 Prigl rejs III Brněnská přehrada OT 1 2 578
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny LaR 7 10 3 727
162113 04.05.2016 Prigl rejs V Brněnská přehrada OT 1 3 469
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny LaR 12 11 6 264
162116 11.05.2016 Prigl rejs VI Brněnská přehrada OT 1 1 1 004
162117 14.05.2016 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 7 9 3 135
167022 21.05.2016 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 6 3 873
162122 25.05.2016 Prigl rejs VIII Brněnská přehrada OT 1 1 1 004
164257 10.06.2016 Hungarian Super Cup Balaton, Maďarsko Rac 8 6 5 322
162128 15.06.2016 Prigl rejs XI Brněnská přehrada OT 1 1 1 055
162002 18.06.2016 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 5 4 921
162132 25.06.2016 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 6 1 805
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 1 7 997
162138 17.07.2016 Prigl rejs XV Brněnská přehrada OT 1 1 946
162139 20.07.2016 Prigl rejs XVI Brněnská přehrada OT 1 1 1 101
162007 30.07.2016 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 3 2 109
162145 13.08.2016 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada OT 1 1 1 402
161617 20.08.2016 Nechranická buchta Nechranice Rac 7 7 4 323
167035 24.08.2016 Mistrovství ČR Rac Rozkoš Rac 12 5 9 387
162152 31.08.2016 Prigl rejs XXII Brněnská přehrada OT 1 1 578
162154 03.09.2016 Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Rac 7 9 5 165
164313 06.09.2016 IT regatta 2016 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 1 1 1 277
164314 11.09.2016 Stavební regatta 2016 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 1 1 1 055
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin 12 6 10 096
162168 28.09.2016 Sváteční pohár Brněnská přehrada RsV 3 1 3 166
161137 01.10.2016 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig 7 3 4 921
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice Las 12 11 4 328
162175 12.10.2016 Yetty Laser rejs Brněnská přehrada LaR 1 1 578
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko NJ 12 3 10 832
162172 22.10.2016 Modrá stuha Brněnská přehrada OT 1 1 1 592
161121 06.11.2016 MČR ORC 2016 Vodice - Chorvatsko Orc 12 4 8 100
167041 11.11.2016 Jabuka Vodice - Chorvatsko Orc 6 2 0
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152111 25.04.2015 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 4 3 2 312
152114 29.04.2015 Prigl Rejs IV Brněnská přehrada OT 1 2 645
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny LaR 7 6 4 792
152119 06.05.2015 Prigl Rejs V Brněnská přehrada OT 1 3 624
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny LaR 12 7 10 909
152124 13.05.2015 Prigl Rejs VI Brněnská přehrada OT 1 1 800
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny Las 7 6 4 792
151803 23.05.2015 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 6 3 873
152131 27.05.2015 Prigl Rejs VIII Brněnská přehrada OT 1 4 578
152133 30.05.2015 Věstonická Venuše WS Nové Mlýny Rac 7 5 4 427
153108 08.06.2015 2015 RACEBOARD WORLD CHAMPIONSHIPS Sopoty, Polsko Rac 36 39 12 781
152142 17.06.2015 Prigl Rejs XI Brněnská přehrada OT 1 2 800
152002 20.06.2015 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 4 5 279
152145 26.06.2015 Finn Masters Brněnská přehrada Fin 3 5 2 548
152146 27.06.2015 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 17 448
157034 10.07.2015 Velká cena Slovenska SZJ-závod OH nadějí Králová Rac 12 4 11 353
152153 15.07.2015 Prigl Rejs XV Brněnská přehrada OT 1 4 499
152157 29.07.2015 Prigl Rejs XVII Brněnská přehrada OT 1 1 1 142
152007 01.08.2015 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 2 2 524
152158 05.08.2015 Prigl Rejs XVIII Brněnská přehrada OT 1 1 879
151330 15.08.2015 Modrá stuha Dvořiště Dvořiště Pir 2 3 804
151618 22.08.2015 Nechranická buchta Nechranice Rac 7 7 4 323
152164 27.08.2015 MČR Nové Mlýny Rac 12 8 8 753
152167 02.09.2015 Prigl Rejs XXII Brněnská přehrada OT 1 1 879
152169 05.09.2015 Vítr z vinohradů WS Nové Mlýny Rac 7 9 4 157
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FD 2 1 1 406
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Las 12 10 6 761
152186 03.10.2015 MČR - Poslední vítr Brněnská přehrada RsV 12 1 14 162
152188 10.10.2015 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada LaR 3 1 2 400
157030 17.10.2015 19. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ 12 1 16 824
152189 28.10.2015 Poslední sváteční pohár Brněnská přehrada RsV 3 4 1 360
151124 08.11.2015 MČR ORC 2015 Kremik - Chorvatsko Orc 12 2 10 096
151125 13.11.2015 Jabuka Chorvatsko Orc 10 1 16 573
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142103 19.04.2014 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 4 1 3 517
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny Las 4 2 4 489
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 6 1 291
142117 17.05.2014 Věstonická Venuše WS Nové Mlýny Rac 4 10 989
142120 21.05.2014 Prígl Rejs V Brněnská přehrada OT 1 1 1 101
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny LaR 6 2 6 970
142002 07.06.2014 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 4 3 3 611
142003 14.06.2014 Dragon board cup Velké Dářko Velké Dářko Rac 4 4 3 017
142133 20.06.2014 Veletržní regata Brněnská přehrada LaR 3 3 1 734
142137 28.06.2014 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 5 1 897
142142 20.07.2014 Prígl Rejs XIII Brněnská přehrada OT 1 1 946
142008 02.08.2014 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 2 2 524
147024 08.08.2014 Velká cena ALT Melges 24 Kovářov - Lipno M24 4 4 1 376
142177 16.08.2014 70. výročí založení klubu YC Brno Brněnská přehrada OT 1 2 1 540
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví LaR 4 6 2 496
141622 28.08.2014 Mistrovství ČR Nechranice Rac 6 6 3 743
142153 03.09.2014 Prígl Rejs XVIII Brněnská přehrada OT 1 8 198
142154 06.09.2014 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac 4 3 3 080
144316 09.09.2014 IT regatta 2014 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 1 1 1 101
142159 17.09.2014 Prígl Rejs XX Brněnská přehrada OT 1 1 879
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny Vau 4 3 2 496
142162 24.09.2014 Prígl Rejs XXI Brněnská přehrada OT 1 2 578
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Las 6 11 3 389
147019 04.10.2014 18. Česká námořní rally Chorvatsko NJ 5 1 6 075
142170 11.10.2014 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada LaR 2 4 202
142171 18.10.2014 Modrá stuha Brněnská přehrada OT 1 1 1 669
141133 08.11.2014 CHAMPAGNE RACE - MČR v ORC 2014 Kremik (CRO) Orc 6 1 7 081
147020 13.11.2014 Jabuka Chorvatsko Orc 5 4 5 808
141198 13.11.2014 Colins regata Marina Kremik Orc 1 1 1 101
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132102 20.04.2013 Krajský přebor Brněnská přehrada Las 4 1 3 200
132105 01.05.2013 Prigl Rejs I Brněnská přehrada OT 1 1 703
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Las 4 15 1 291
132108 08.05.2013 Prigl Rejs II Brněnská přehrada OT 1 5 305
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 6 2 213
132110 15.05.2013 Prigl Rejs III Brněnská přehrada OT 1 2 914
132191 18.05.2013 Věstonická Venuše - okruh A Nové Mlýny Rac 4 10 1 608
132113 22.05.2013 Prigl Rejs IV Brněnská přehrada OT 1 2 800
132115 25.05.2013 Moravský pohár II Brněnská přehrada Rac 4 4 2 700
131803 01.06.2013 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 4 8 1 907
132120 05.06.2013 Prigl Rejs VI Brněnská přehrada Kaj 1 3 101
132124 19.06.2013 Prigl Rejs VIII Brněnská přehrada OT 1 1 1 101
132126 22.06.2013 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 4 2 109
132127 26.06.2013 Prigl Rejs IX Brněnská přehrada OT 1 1 1 055
132005 28.06.2013 MČR Velké Dářko Vau 6 4 3 469
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Rac 1 3 469
132411 19.07.2013 51.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice LaR 1 1 402
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada Las 3 1 3 303
137012 01.08.2013 MČR Lipno Fin 6 4 6 105
134209 09.08.2013 Velká cena Slovenska Liptovská Mara Rac 3 13 864
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny LaR 6 5 5 275
132138 29.08.2013 Mezinárodní Mistrovství ČR Nové Mlýny Rac 6 16 3 627
132139 01.09.2013 Mistrovství světa RAC Nové Mlýny Rac 12 44 5 223
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Las 6 4 6 025
137019 05.10.2013 17. Česká námořní rally Chorvatsko OT 5 1 5 276
132156 19.10.2013 Modrá stuha Brněnská přehrada OT 1 2 1 413
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122102 14.04.2012 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 4 1 4 016
122001 28.04.2012 Jarní pohár WCVD Velké Dářko Rac 3 8 1 497
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Las 4 10 1 425
122109 12.05.2012 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 6 1 747
122111 19.05.2012 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 4 13 870
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 7 2 312
122115 30.05.2012 Prigl rejs 3 Brněnská přehrada OT 1 1 800
122003 09.06.2012 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 4 5 1 774
122120 16.06.2012 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 1 3 226
122123 21.06.2012 Mistrovství ČR Vranovská přehrada Kaj 6 3 6 331
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 2 1 2 430
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko LaR 3 2 1 935
121123 14.07.2012 MČR - CEREmatchRACE 02 Vltava Mr 6 3 3 469
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice LaR 5 1 5 020
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví LaR 6 3 6 131
121618 25.08.2012 Nechranická buchta Nechranice - Lomazice Rac 4 9 1 404
127015 29.08.2012 Mistrovství ČR Rozkoš Rac 6 10 2 776
122128 05.09.2012 Prigl rejs 7 Brněnská přehrada OT 1 2 578
122130 08.09.2012 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac 1 5 632
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Las 6 6 5 202
122141 13.10.2012 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Las 3 4 831
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112102 16.04.2011 Krajský přebor Brněnská přehrada Las 1 5 180
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Las 5 3 4 832
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 3 3 312
112114 18.05.2011 Brněnský rejs II. Brněnská přehrada OT 1 1 946
111306 21.05.2011 Jihočeský pohár - Grand Prix Dvořiště LaR 4 2 3 517
112116 25.05.2011 Brněnský rejs III. Brněnská přehrada OT 1 1 879
112122 04.06.2011 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Kaj 1 3 578
112123 08.06.2011 Brněnský rejs V. Brněnská přehrada OT 1 2 645
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice Las 4 1 5 326
111505 18.06.2011 Jesenický pohár Jesenice Las 4 4 2 452
112129 25.06.2011 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 7 1 005
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 3 2 312
112010 30.07.2011 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 4 1 206
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Žermanice LaR 5 1 5 020
112133 18.08.2011 MS Veterán Evropa Nové Mlýny Evr 10 17 6 340
112137 27.08.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Rac 6 19 1 796
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 2 4 860
114022 18.09.2011 MMSR Elektrovod cup ORC Chorvatsko, Split NJ 3 1 3 303
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 4 6 183
112149 01.10.2011 Poslední vítr Brněnská přehrada Vau 4 2 3 365
112151 08.10.2011 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Las 2 2 804
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 5 5 095
112155 22.10.2011 Modrá stuha Brněnské přehrady Brněnská přehrada OT 1 4 879
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102102 24.04.2010 Putovní pohár Brněnská přehrada Fin 2 1 1 406
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. LaR 4 2 4 647
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Las 4 3 3 784
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 8 1 713
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 3 4 087
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice Las 2 4 1 459
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 4 2 918
101609 25.06.2010 Mistrovství ČR Labe - Církvice Kaj 6 1 5 275
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 3 2 812
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého Žermanice LaR 5 2 3 771
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 7 5 212
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 2 4 404
107123 18.09.2010 Velká cena YFA + Elektrovod Cup Biograd na Moru, Chorvatsko Ela 5 2 4 880
102131 02.10.2010 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Las 3 6 504
102132 02.10.2010 Burčákova regata Nové Mlýny Kaj 1 4 613
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 7 4 218
102139 23.10.2010 Modrá stuha Brněnské přehrady Brněnská přehrada OT 1 7 511
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092101 15.04.2009 Závod mládeže č.1 Brněnská přehrada Las 1 3 101
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt LaR 4 6 2 661
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Las 5 5 3 911
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 6 2 580
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny LaR 4 8 2 161
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Las 4 7 2 749
091609 20.06.2009 Cena Damet Nechranice Las 4 5 2 312
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 8 1 496
092009 18.07.2009 Bambusová regata Velké Dářko LaR 1 2 277
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého Žermanice LaR 5 1 6 236
094272 31.07.2009 Interpohár Oravská přehrada LaR 5 2 5 394
094001 07.08.2009 Velká cena Slovenska - MMSR Liptovská Mara LaR 3 3 2 484
091325 15.08.2009 Mistrovství ČR - AVAR Cup Lipno - Černá v Poš. NJ 1 1 1 215
091326 21.08.2009 Mistrovství ČR - Lipenská vlna Lipno - Černá v Poš. Kaj 6 3 3 992
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. LaR 6 17 2 633
091382 04.09.2009 Lipno Regata 2009 Lipno - Jestřábí Las 4 6 2 661
097002 14.09.2009 Velká cena YFA - MČR Bavaria 42 Chorvatsko Bav 6 5 3 469
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 7 4 800
097003 10.10.2009 13. Česká námorní rallye Chorvatsko Ela 5 5 3 287
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082103 26.04.2008 Putovní pohár Brněnská přehrada Las 3 2 1 935
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny Las 4 9 1 791
082107 10.05.2008 Pavlovská regata Nové Mlýny FD 4 1 3 200
081305 17.05.2008 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 3 2 661
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 6 2 661
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Lipno Las 4 6 2 406
081607 14.06.2008 Cena Damet Nechranice LaR 1 1 1 142
082118 21.06.2008 Krajský přebor KSJ21 Brněnská přehrada Fin 4 3 1 876
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 6 1 457
082007 05.07.2008 Bambusová Regata Velké Dářko Evr 1 2 645
082205 19.07.2008 Modrá stuha Plumlova Plumlov Las 3 2 1 497
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Las 5 3 1 614
084001 01.08.2008 Velká cena Slovenska - MM SR Orava LaR 6 1 7 989
082125 09.08.2008 Veletržní regata Brněnská přehrada Las 3 2 1 497
082126 15.08.2008 Veteran Cup Finn Nové Mlýny Fin 4 1 5 326
082143 24.08.2008 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada OT 1 2 1 101
087030 28.08.2008 Czech Laser Radial Master Nove Mlýny LaR 1 4 800
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 5 5 601
087020 16.09.2008 MČR - Velká cena YFA Biograd na Moru Bav 6 3 4 427
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 8 3 776
087031 26.09.2008 Czech Laser Master Nove Mlýny Las 3 3 1 206
082141 04.10.2008 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Fin 2 3 646
087026 11.10.2008 12. Česká námořní rallye Biograd na Moru Ela 5 5 3 515
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072105 28.04.2007 Putovní pohár Brněnská přehrada Las 3 3 1 206
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Las 4 6 2 213
072108 12.05.2007 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 3 2 496
071305 19.05.2007 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 2 3 904
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 3 2 661
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Las 2 1 2 663
071607 16.06.2007 Cena Damet Nechranice LaR 4 1 3 517
072117 23.06.2007 Krajský přebor Brněnská přehrada Fin 4 3 2 108
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 4 1 813
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice Las 5 2 4 880
071339 03.08.2007 Veteran Cup Laser Lipno - Jestřábí Las 1 7 159
072121 11.08.2007 Veletržní regata Brněnská přehrada Las 3 3 969
072205 18.08.2007 Modrá stuha Plumlova Plumlov Las 3 3 969
071328 25.08.2007 Avar Cup Lipno OT 1 1 1 004
072123 25.08.2007 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada Kaj 1 1 1 101
71382 29.08.2007 testovac9 plzen Las 6 7 3 469
071382 29.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Bravo) Lipno - Jestřábí Las 6 7 3 469
072008 08.09.2007 Štít města Pardubic Velké Dářko Las 4 4 2 161
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 14 3 762
072137 06.10.2007 Burčáková regata Nové Mlýny Kaj 1 3 925
077004 13.10.2007 MČR - 11.Česká námořní rally Biograd - Chorvatsko Ela 6 8 1 187
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062102 22.04.2006 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Las 3 4 1 360
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny LaR 4 5 2 312
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Las 4 5 3 574
062107 13.05.2006 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 4 2 700
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 2 3 784
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny LaR 4 1 4 860
062143 07.06.2006 Závod mladých nadějí 3 Brněnská přehrada Evr 1 1 703
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Las 4 5 2 530
061610 17.06.2006 Cena Damet Nechranice LaR 4 3 2 661
062144 21.06.2006 Závod mladých nadějí 4 Brněnská přehrada LaR 1 2 277
062114 24.06.2006 Krajský přebor II. Brněnská přehrada Las 4 1 3 517
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 4 3 017
062206 22.07.2006 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 14 1 608
062416 28.07.2006 44.Beskydská regata Žermanice Las 5 3 3 326
062147 05.08.2006 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada Kaj 1 1 703
062122 12.08.2006 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 2 2 109
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš LaR 6 6 4 325
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí Las 4 6 2 951
062005 09.09.2006 Štít města Pardubic Velké Dářko Las 4 3 3 080
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Las 4 5 2 064
062145 20.09.2006 Závod mladých nadějí 5 Brněnská přehrada Las 1 6 0
062134 23.09.2006 Poslední vítr Brněnská přehrada Las 2 2 804
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 17 1 906
067007 07.10.2006 10. Česká námořní rally Chorvatsko Ela 5 2 5 394
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
053350 Tatran Cup Slňava Las 5 4 3 375
052117 Krajský přebor Brněnská přehrada Las 4 1 3 200
052127 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 2 2 1 406
051328 Mistrovství ČR Lipno Las 6 8 3 677
052102 YETTI Regata Jedovnice Las 3 1 2 838
052206 Modrá stuha Plumlova Plumlovská přehrada Las 3 1 3 012
053323 VC Slovenska,Závod OH nadějí Piešťany Las 5 5 2 741
052109 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Las 5 11 2 891
052104 Putovní pohár Brněnská přehrada Las 2 3 646
052128 Veteran CUP Finn Brněnská přehrada Fin 2 4 1 758
051314 Mistrovství ČR Lipno LaR 6 4 5 164
052138 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Kaj 2 2 554
051316 Mistrovství ČR Lipno Vau 6 10 1 663
052502 Česká námořní rally Chorvatsko NJ 6 6 4 427
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny LaR 4 4 2 580
051325 Mistrovství ČR Lipno OT 6 8 606
051326 Modra stuha Dvořiště Dvořiště LaR 4 7 1 728
052003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 2 3 200
052426 Cena BC MCHZ Hlučín Las 3 2 1 734
051307 Cena Šumavy Lipno Las 4 5 2 723
051908 Štít města Pardubic Rozkoš Las 4 5 2 312
052106 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Las 3 2 1 935
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 1 4 860
041306 Cena Šumavy + KP II.-mládež Lipno Las 4 3 3 865
041719 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Las 4 2 3 656
041324 Avar Cup Lipno NJ 4 1 3 784
042126 Veletržní regata Brno Las 3 1 3 303
042104 Jarní zahajovací závod Brno Las 2 3 804
041314 Youth CERE regata Lipno - Hruštice LaR 6 4 5 381
042505 8. Česká námořní rally + MČR inshore Chorvatsko NJ 6 11 4 034
041327 Lipno CERE regata Lipno Las 4 8 2 312
042108 Pálavská regata Home credit Nové Mlýny Las 5 4 5 761
041329 MČR kajutové lodě Lipno Kaj 6 2 2 994
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny LaR 4 2 4 122
042134 Mem.J.Sedláka Brno Kaj 1 1 578
042133 MČR Nové Mlýny Las 6 6 4 427
042207 Modrá stuha Plumlova Plumlov Las 3 2 1 935
042101 Yetti regata Jedovnice Las 3 1 3 166
042137 O Jedovnického kapra Jedovnice Las 2 2 998
043410 Euro saturn Cup Králová nad Váhom Las 5 1 6 899
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 20 1 564
042118 Krajský přebor I. Brno Las 4 3 1 291
042106 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Las 3 3 1 872
041305 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 1 4 404
042123 Mem. Dušana Vaculky Brno Kaj 1 2 578
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032502 7. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ 6 15 3 226
031308 Cena Šumavy Lipno Las 4 5 3 268
031329 Modrá stuha Dvořiště Dvořiště LaR 4 4 2 161
031334 Jubilejní regata110 let jachtingu v Čech Lipno Las 4 5 3 334
031622 Hop regata Nechranice Las 4 2 4 570
031909 Štít města Pardubic Rozkoš Las 1 7 578
032003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 2 3 904
032103 Regata Yetti Jedovnice Las 2 1 2 285
032102 Putovní pohár Brněnská přehrada Las 3 3 1 206
032106 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Las 3 1 3 166
032109 Pálavská regata + EC Masters Laser Nové Mlýny Las 5 13 3 932
032112 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 4 3 904
032116 Krajský přebor Jm Brněnská přehrada Las 4 2 1 996
032114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny LaR 4 5 2 530
032115 MR Evropa + Laser Nové Mlýny Las 6 4 6 472
032125 Veletržní regata Brněnská přehrada Las 2 4 804
032126 O Jedovnického kapra Jedovnice Las 2 2 1 156
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny LaR 4 4 3 517
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022101 Jarní zahajovací závod Brněnská přehrada Las 3 3 1 206
022102 Putovní pohár Brněnská přehrada Las 1 3 527
022107 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 2 1 3 362
022105 Pálavská regata Nové Mlýny Las 4 6 4 016
022103 Regata JJEETTYY Jedovnice Las 3 1 2 637
022111 O kapitánskou čepici Nové Mlýny LaR 4 2 4 221
022110 Memoriál H. Šedy Jedovnice Las 2 2 1 290
022112 Krajský přebor (přebor JM kraje) Brněnská přehrada Las 4 2 2 312
022119 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada Kaj 1 2 499
022125 Jedovnický kapr Jedovnice Las 2 3 804
022129 Poslední vítr Brněnská přehrada Evr 1 2 101
022127 Modrý hrozen Nové Mlýny LaR 4 7 1 840
022506 VI. Česká námořní rally MČR inshore Chorvatsko NJ 6 6 5 614
023431 50 rokov jachtingu Králová Las 6 1 8 412
021604 Zlatý kahan Nechranice LaR 4 5 3 268
021331 Lipno regata 2002 - (MČR mimo Las) Lipno Las 4 8 2 312
021328 Mistrovství světa veteránů Lipno Evr 4 17 2 624
021312 Mistrovství ČR 2002 (Las) Lipno - Hruštice Las 6 6 4 525
021308 Cena Šumavy Lipno Las 4 7 2 873
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182103 18.04.2018 Štatl Cup I Brněnská přehrada Lar-2 Rozhodčí 2 2
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1
172104 19.04.2017 Štatl Cup I Brněnská přehrada Lar-2,Las-1,L47-1,Fin-1,Vau-1 Rozhodčí 2 2
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Člen protestní komise 7 7
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Bic-7P,Q-4K,Evr-4K Rozhodčí 7 7
162175 12.10.2016 Yetty Laser rejs Brněnská přehrada Las-1 Rozhodčí 1 1
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Rozhodčí 7 7
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Člen protestní komise 4 4
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139903 09.03.2013 Školení rozhodčích - KSJ21 LS Brno R2,R3 Rozhodčí 1 1
132102 20.04.2013 Krajský přebor Brněnská přehrada Q-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Fin-4K,De1-4K,Lar-3M,Las-3M,L47-3M Člen protestní komise 4 4
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q-4K,Evr-4K,L47-4K Rozhodčí 4 4
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q-3M Člen protestní komise 3 3
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
122119 13.06.2012 Na hranici možností Brněnská přehrada 420-1,Cad-1,L47-1,Q-1 Rozhodčí 1 1
122131 12.09.2012 Drž pínu za konec Brněnská přehrada Cad-1, Q-1, L47-1, Las-1, Lar-1 Rozhodčí 1 1
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
112101 13.04.2011 Závod 1 - Dřevák - nejlepší volba Brněnská přehrada Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
112112 11.05.2011 Závod 2 - Komu co chybí Brněnská přehrada Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
112124 15.06.2011 Závod 3 - Kdo se necvaká, jezdí pod své Brněnská přehrada Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,420-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109902 10.04.2010 Školení krajských rozhodčích KSJ 21 Brno R2+R3 Rozhodčí 1 1
102106 12.05.2010 Závod 2 - Komu co chybí Brněnská přehrada Cad-2,Q-2,420-1,L47-1 Hlavní rozhodčí 2 3
102113 16.06.2010 Jezdí pod své možnosti Brněnská přehrada Cad-2,Q-2,420-2,L47-1 Hlavní rozhodčí 2 3
107031 27.08.2010 Czech Laser Radial Masters Nové Mlýny Lar-1 Hlavní rozhodčí 1 2
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
092101 15.04.2009 Závod mládeže č.1 Brněnská přehrada 420-2,L47-2,Cad-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
092110 13.05.2009 Závod mládeže č.2 Brněnská přehrada 420-2,Cad-2,L47-2,Q-1 Rozhodčí 2 2
092124 17.06.2009 Závod mládeže č.3 Brněnská přehrada 420-2,Cad-2,L47-2,Q-1 Rozhodčí 2 2
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
082102 16.04.2008 Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou Brněnská přehrada Cad-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
082108 14.05.2008 Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play Brněnská přehrada Q-2 Rozhodčí 2 2
082117 18.06.2008 Závod pod záštitou myšlenky Lence Amstro Brněnská přehrada Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
087030 28.08.2008 Czech Laser Radial Master Nove Mlýny LaR-1 Rozhodčí 1 1
087031 26.09.2008 Czech Laser Master Nove Mlýny Las-3R Hlavní rozhodčí 3 5
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
072116 20.06.2007 Závod pod záštitou myšlenky Lence Armstr Brněnská přehrada Q-1 Rozhodčí 1 1
071339 30.08.2007 Veteran Cup Laser Lipno - Jestřábí Lar-5mz,Las-5mz Hlavní rozhodčí 1 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ