Roman Kafka

 Zpět

Datum narození: 1996
Adresa Vápenická 2368/24
Žďár nad Sázavou
591 01
Telefon 724876814
E-mail romof@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club Velké Dářko
ověřená licence domácího klubu
2001-0155 11.08.2015 - 31.03.2020
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ
0883 14.02.2015 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 326783Velikost: LSkupina: Olomouc 7.3.2015
0536 07.03.2015 - 07.03.2020
Trenér 3. třídy 0407 24.01.2016 - 24.01.2026
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 27 342
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 12 1 212
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín Evr 4 5 1 608
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 14 1 940
182207 28.07.2018 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 0 0
182206 21.07.2018 Mohelnická regata Moravičany Evr 0 0
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 4 2 580
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 6 5 890
182408 23.06.2018 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 4 594
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 3 6 764
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 23 1 614
182106 05.05.2018 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 2 1 497
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Evr 7 11 4 226
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171302 22.04.2017 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 2 2 400
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Evr 7 20 2 494
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 5 5 834
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 7 3 578
172211 24.06.2017 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Evr 2 4 1 156
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 5 5 719
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 8 1 907
172206 22.07.2017 Mohelnická regata Moravičany Evr 3 8 831
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 3 15 678
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr 6 3 3 469
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 16 2 064
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr 12 14 6 416
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Evr 3 5 1 206
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 11 1 665
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 8 879
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164211 04.12.2015 Garda Garda Evr 10 24 6 798
162108 23.04.2016 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 4 1 497
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Evr 7 9 4 563
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 2 11 411
162409 11.06.2016 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 5 1 644
164202 20.06.2016 Kieler Woche Kiel Evr 10 20 5 242
164272 03.07.2016 Europe Class Open Week muži Garda - Itálie Evr 10 40 3 502
163121 07.07.2016 Mistrovství Světa Lago di Garda Evr 36 49 12 431
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Evr 1 5 578
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 9 1 957
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 9 2 814
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR 12 11 1 665
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 25 366
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154214 28.03.2015 17. TORBOLE EUROPE MEETING (2015) Itálie Garda Evr 10 36 5 781
152107 18.04.2015 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 2 2 109
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Evr 7 19 2 476
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Evr 7 12 950
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 7 5 5 346
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 5 6 254
153115 03.07.2015 Youth European Championchip 2015 ESP - Port dAro Evr 18 45 5 159
152204 18.07.2015 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 8 1 813
152205 01.08.2015 Mohelnická regata Moravičany Evr 3 6 1 497
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná Evr 6 3 4 620
152301 22.08.2015 O hanáckó klobáso Kroměříž Evr 4 2 2 812
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Evr 7 10 3 944
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr 12 4 13 212
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Evr 3 2 2 637
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha TR 11 11 1 527
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 17 439
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144217 12.04.2014 16 Torbole Europe Meeting Torbole, Italy Evr 5 48 2 495
142201 19.04.2014 Jarní závod Chomoutov Evr 3 1 3 645
142106 26.04.2014 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 1 3 012
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 2 5 274
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Evr 4 3 3 517
142302 31.05.2014 O Hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Evr 4 2 2 812
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 2 2 524
142005 28.06.2014 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 9 2 108
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 6 1 996
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko L47 1 7 159
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 14 1 545
143140 01.08.2014 YOUTH EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2014 Nieuwpoort Belgie Evr 8 54 1 903
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Evr 5 4 3 064
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 8 1 713
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr 6 20 2 064
141348 08.11.2014 Evropa Cup Bezdrev Evr 1 25 117
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134216 23.03.2013 XV. Torbole Europa Meeting Torbole, Itálie Evr 5 63 1 374
132104 27.04.2013 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 1 3 166
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Evr 4 18 1 702
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 13 1 152
132407 15.06.2013 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 5 1 734
132304 22.06.2013 O hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Evr 4 2 3 365
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 5 3 734
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 3 3 080
133137 16.07.2013 EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2013 Brest Francie Evr 8 53 2 014
132204 27.07.2013 Modrá stuha Plumlova Mohelnice - Moravičany Evr 4 2 4 489
131912 10.08.2013 O štít města Pardubic Seč Evr 2 1 1 406
132412 24.08.2013 Olešná regata Olešná Evr 3 1 3 741
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 4 3 365
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr 6 11 3 767
132415 05.10.2013 Cena MCHZ Štěrkovna Hlučín Evr 3 2 2 637
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 9 760
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122402 21.04.2012 Cena Olešné Olešná Evr 3 7 1 206
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 18 1 747
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Evr 4 16 792
122104 19.05.2012 Memoriál H. Švédy Jedovnice Evr 3 6 1 093
122404 26.05.2012 Hornický kahan Žermanice Evr 3 12 902
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 19 1 415
122407 16.06.2012 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 8 1 032
122304 23.06.2012 O hanáckó klobáso těrkovna Hráza Evr 4 1 4 016
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 2 35 296
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 7 1 840
122417 10.07.2012 Open Week Harta Slezská Harta Evr 1 6 364
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 5 1 448
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Evr 5 4 3 771
122205 04.08.2012 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr 4 2 4 647
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 15 1 549
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 15 3 526
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Evr 3 9 1 468
122211 13.10.2012 O kuře na rožni Chomoutov Evr 2 2 1 156
121916 10.11.2012 Evropa Cup Seč Evr 1 10 0
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112201 16.04.2011 Jarní závod Chomoutov Evr 3 9 303
112402 23.04.2011 Pohár Olešné Olešná Evr 2 5 610
112104 30.04.2011 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 9 678
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 38 659
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 12 2 161
112003 21.05.2011 Májový pohár Velké Dářko Evr 1 2 277
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 23 923
112406 18.06.2011 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 13 727
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 33 555
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 8 1 247
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Evr 1 2 499
112205 30.07.2011 Modrá stuha Plumlova Mohelnici – Moravičanech Evr 4 18 587
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Žermanice Evr 5 11 1 178
111906 13.08.2011 O štít města Pardubic Seč Evr 3 6 969
112306 17.09.2011 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Evr 4 3 1 291
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Evr 3 17 1 043
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 37 1 442
112308 12.11.2011 EVROPA Cup Evr 1 17 348
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102201 17.04.2010 Jarní závod Chomoutov Q 2 4 554
102105 08.05.2010 Pohár Pasohlávek Pasohlávky Q 3 18 678
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 15 1 488
102003 22.05.2010 Majový pohár Velké Dářko Q 3 9 1 525
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 25 1 608
102112 12.06.2010 ervnový závod Jedovnice Q 3 10 1 388
104251 19.06.2010 Puchar Nysy Polsko Nysa Q 3 14 950
102410 26.06.2010 Mladý vítr Žermanická přehrada Q 4 6 904
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 38 449
102007 10.07.2010 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 6 3 200
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 14 2 312
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého Žermanice Q 5 16 2 266
101904 14.08.2010 Štít města Pardubic Seč Q 3 3 1 872
104001 20.08.2010 Velká cena Slovenska Králová - SVK Q 3 15 1 020
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 27 1 994
104307 03.09.2010 Puchar Beskidow Polsko - Tresná Q 4 15 2 234
102305 18.09.2010 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q 4 9 2 034
102418 02.10.2010 Cena Borsodchem těrkovna Hlučín Evr 3 14 892
104312 15.10.2010 Puchar Rybnika - Interpuchar 2010 Rybnik-Polsko Evr 5 8 2 010
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094230 01.01.2009 32nd International New Years regatta Chorvatsko Q 5 124 690
092201 18.04.2009 Jarní závod Chomoutov Q 2 3 452
092402 25.04.2009 Pohár Olešné Olešná Q 3 4 2 263
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Q 4 22 1 055
092109 09.05.2009 Pohár Jedovnic I. Jedovnice Q 3 9 969
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 17 1 556
092004 23.05.2009 Májový pohár Velké Dářko Q 3 6 1 872
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Q 4 28 935
092203 06.06.2009 Sokolská regata Tovačov Q 4 8 1 376
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Q 1 2 101
092011 10.07.2009 Kontrolní závod Velké Dářko Q 1 10 443
092008 11.07.2009 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 1 11 507
092009 18.07.2009 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 12 1 453
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého Žermanice Q 5 23 1 813
094272 31.07.2009 Interpohár Oravská přehrada Q 5 21 1 351
094271 04.08.2009 Liptovský pohár Liptovská Mara Q 3 18 678
094001 07.08.2009 Velká cena Slovenska - MMSR Liptovská Mara Q 6 12 2 719
091906 15.08.2009 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 4 2 452
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Q 6 14 2 994
094285 04.09.2009 Interpuchar PUCHAR BESKIDÓW ZARZECZE Tresná Q 4 14 2 615
094012 11.09.2009 Open Polish Optimist Championship Kamień Pomorski Q 6 188 780
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 28 1 067
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Q 3 5 2 347
092305 10.10.2009 Krajský přebor ZK těrkovna Hráza Kroměříž Q 4 5 2 897
094313 16.10.2009 Puchar Rybnika-Interpohár Rybnik PL Q 5 15 2 345
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082201 19.04.2008 Jarní závod Chomoutov Q 2 5 494
082402 26.04.2008 Pohár Olešné Olešná Q 3 6 1 872
082105 03.05.2008 Pohár Jedovnic Jedovnice Q 3 9 782
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 37 820
081901 17.05.2008 Jarní závod Seč Q 2 5 610
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 53 250
082203 31.05.2008 Jarní sokolská regata Tovačov Q 4 7 636
081903 07.06.2008 O perníkovou chaloupku Seč Q 2 4 688
082409 14.06.2008 Bobova regata Petrův rybník Q 3 5 1 972
082117 18.06.2008 Závod pod záštitou myšlenky Lence Amstro Brněnská přehrada Q 2 4 1 156
081312 21.06.2008 Bali Cup Bezdrev Q 4 29 963
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Q 2 5 804
082007 05.07.2008 Bambusová Regata Velké Dářko Q 3 11 1 473
082008 09.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 2 13 770
082010 14.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 1 13 163
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Q 5 35 1 365
081906 23.08.2008 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 7 1 479
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 41 1 225
081382 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh BRAVO Lipno - hotel Jestřábí Q 1 29 170
082210 20.09.2008 Moravský pohár II. Plumlovská přehrada Q 3 9 879
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 24 1 376
082141 04.10.2008 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 8 1 206
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha Q 4 12 1 608
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 50 538
071901 19.05.2007 Jarní závod Seč Q 2 6 452
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 46 549
072203 02.06.2007 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 4 9 1 172
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 27 426
071903 16.06.2007 O perníkovou chaloupku Seč Q 2 2 998
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 43 734
072009 04.07.2007 Závod mladých nadějí I. Velké Dářko Q 1 12 136
072007 07.07.2007 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 23 605
072010 09.07.2007 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 1 12 252
072120 14.07.2007 Pohár Jedovnic Velké Dářko Q 3 19 607
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice Q 5 40 1 457
071905 18.08.2007 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 9 1 043
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno TR 6 12 1 008
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 50 1 037
072008 08.09.2007 Štít města Pardubic Velké Dářko Q 2 10 285
071512 15.09.2007 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 4 33 603
072209 22.09.2007 Moravský pohár II. Chomoutov Q 3 9 1 206
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 48 792
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Q 4 19 949
072211 20.10.2007 O kuře na rožni Chomoutov Q 2 5 494
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061903 17.06.2006 O perníkovou chaloupku Seč Q 3 7 303
062116 08.07.2006 Pohár Jedovnic Jedovnice Q 3 25 303
062119 15.07.2006 Pohár Mladých nadějí Jedovnice Q 2 22 471
062120 20.07.2006 Milen Cup Jedovnice Q 1 25 134
062206 22.07.2006 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 22 278
061808 02.09.2006 Fair Play Rozkoš Q 4 52 437
062005 09.09.2006 Štít města Pardubic Velké Dářko Q 2 9 202
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 51 542
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192001 18.05.2019 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Rozhodčí 7 7
192002 01.06.2019 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin-7P Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Člen protestní komise 7 7
182002 16.06.2018 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,RsX-7P, Bic-3M Rozhodčí 7 7
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 7
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Člen protestní komise 7 7
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-7P Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
159901 14.02.2015 Školení rozhodčích - KSJ 21 LS Brno R3 Rozhodčí 1 1
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-3M,Spl-3C,Spr-1 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192001 18.05.2019 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Záchranář 7 2
192002 01.06.2019 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin-7P Záchranář 7 2
192003 15.06.2019 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,Rsx-7P,Bic-3M Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182003 29.06.2018 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Rozhodčí 12 1
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-3C,L47-3M,Q-4K,Q-3C,Q-3M,Evr-4K,Evr-3C,Evr-3M Rozhodčí 7 2
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozhodčí 7 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Rozhodčí 7 2
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-7P Rozhodčí 3 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ