Rudolf Lidařík

 Zpět

Datum narození: 1978
Adresa
Brno

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Lodní sporty Brno
ověřená licence domácího klubu
2103-0437 14.04.2018 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Fin 7 8 4 290
191703 13.04.2019 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 1 10 493
191702 06.04.2019 Finn premiera Máchovo jezero Fin 3 1 3 915
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182415 08.09.2018 OMA Cup Olešná Fin 1 11 0
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin 12 9 8 437
187014 25.08.2018 Rofi Pokal Attersee Fin 7 28 1 297
182142 11.08.2018 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 2 1 734
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 4 2 3 517
182130 22.06.2018 Veteran Cup Finn Brněnská přehrada Fin 3 2 3 236
181208 09.06.2018 YC Kladno Finn Race Jesenice Fin 0 0
182203 19.05.2018 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Fin 2 1 2 202
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Fin 8 1 13 060
181703 14.04.2018 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 1 11 047
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171701 01.04.2017 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 1 4 139
171702 08.04.2017 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 7 4 188
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Fin 8 33 0
172140 15.07.2017 Prázdninovej rejs Brněnská přehrada Fin 1 4 613
172141 19.07.2017 Prigl rejs XV Brněnská přehrada OT 1 6 226
174274 26.08.2017 Finn Trophy Attersee Fin 7 1 12 279
171330 02.09.2017 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 7 2 7 855
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin 12 1 17 775
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting Liptovská Mara Fin 12 3 11 099
174296 29.09.2017 International Finn Cup Lago di Garda Fin 10 15 7 700
171721 07.10.2017 Baban Cup Máchovo jezero Fin 7 2 6 832
174292 14.10.2017 Pohár Slovana Senec Fin 4 1 5 519
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161701 02.04.2016 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 1 3 541
161702 16.04.2016 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 2 7 855
162111 30.04.2016 To je celá to je půl Brněnská přehrada Fin 3 1 2 637
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Fin 8 2 9 441
161108 18.06.2016 Cena CERE Nechranice Fin 7 2 7 387
164001 08.07.2016 Velká cena Slovenska Orava - Slovensko Fin 12 1 10 550
162145 13.08.2016 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada Kaj 1 3 738
164010 18.08.2016 Austrian Championship 2016 Attersse Fin 12 3 19 219
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin 12 8 8 597
164321 30.09.2016 FINN CUP MALCESINE Garda, Itálie Fin 10 6 8 543
161720 08.10.2016 Baban Cup Máchovo jezero Fin 7 1 8 940
164315 15.10.2016 Pohár Slovana Senec Fin 4 2 3 904
162172 22.10.2016 Modrá stuha Brněnská přehrada OT 1 9 638
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154310 02.02.2015 International Finn Cup Lago di Garda, Itálie Fin 10 19 7 813
151701 11.04.2015 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 1 4 069
151702 18.04.2015 Pohár Haas-Sohn Máchovo jezero Fin 7 1 10 104
152111 25.04.2015 Krajský přebor Brněnská přehrada Fin 2 1 1 156
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Fin 7 1 10 368
154294 16.05.2015 Krištálový Pohár SENEC,SLOVENSKO Fin 3 1 3 012
151208 06.06.2015 YC Kladno Race Jesenice Fin 7 1 10 368
152203 20.06.2015 Červnový závod Chomoutov Fin 4 1 4 404
157034 10.07.2015 Velká cena Slovenska SZJ-závod OH nadějí Králová Fin 7 1 7 707
154301 22.08.2015 Finn Trophy Attersee um den Rofi Pokal Attersee Fin 10 1 16 325
154296 23.08.2015 ROFI POKAL ATERSEE RAKOUSKO Fin 0 1 0
151336 28.08.2015 MČR Černá v Pošumaví Fin 12 3 14 162
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice Fin 7 2 7 387
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Fin 7 1 9 320
154295 01.10.2015 MALCESINE CUP LAGO DI GARDA, ITALIE Fin 10 19 7 813
151720 10.10.2015 Baban Cup Máchovo jezero Fin 7 1 8 940
154297 17.10.2015 Pohár Slovana SENEC,SLOVENSKO Fin 4 1 4 860
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141707 05.04.2014 Pohár NOPROSU Máchovo jezero Fin 3 1 3 915
141708 12.04.2014 Pohár Haas-Soon Máchovo jezero Fin 4 1 6 064
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 4 1 5 326
144297 17.05.2014 Krišťalový pohár SENEC,SLOVENSKO Fin 3 1 3 012
141209 31.05.2014 YC Kladno RACE Jesenice Fin 5 3 4 832
142203 21.06.2014 Červnový závod Chomoutov Fin 4 1 4 221
142409 12.07.2014 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 3 1 3 303
142142 20.07.2014 Prígl Rejs XIII Brněnská přehrada OT 1 3 469
142177 16.08.2014 70. výročí založení klubu YC Brno Brněnská přehrada OT 1 19 563
144296 24.08.2014 ROFI POKAL ATERSEE RAKOUSKO Fin 5 1 8 287
141115 28.08.2014 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Fin 6 3 6 606
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Fin 4 1 5 519
144294 03.10.2014 International Finn Cup Malcesine, Lago di Garda Fin 5 6 4 975
141728 11.10.2014 Baban cup Máchovo jezero Fin 4 2 3 784
144295 18.10.2014 Pohár Slovana SENEC,SLOVENSKO Fin 3 1 4 139
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131710 13.04.2013 Pohár Haas-soon Máchovo jezero Fin 4 1 5 425
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Fin 5 4 4 730
132405 01.06.2013 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 3 1 3 303
131212 07.06.2013 Izoglass Race Jesenice Fin 4 1 5 996
132409 13.07.2013 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 3 4 1 360
132411 19.07.2013 51.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Fin 5 1 6 075
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 2 1 935
137012 01.08.2013 MČR Lipno Fin 6 5 5 523
134209 09.08.2013 Velká cena Slovenska Liptovská Mara Fin 3 1 3 303
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Fin 4 2 3 200
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Fin 4 2 4 122
133509 04.10.2013 INTERNATIONAL FINN CUP - ITALIA CUP 201 Malcesine Lago di Garda Fin 7 13 5 147
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121710 14.04.2012 Pohár HAAS+SOHN Máchovo Jezero Fin 4 1 5 693
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 5 1 6 899
124299 19.05.2012 Krištálový pohár Slovensko SENEC Fin 3 1 3 541
121210 09.06.2012 Izoglass regata Jesenice Fin 4 3 4 570
122120 16.06.2012 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 1 1 703
122202 23.06.2012 Červnový závod Chomoutov Fin 2 1 2 360
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 2 1 2 008
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Fin 5 1 5 712
121335 17.08.2012 MČR Lipno - Hůrka Fin 2 1 3 528
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Fin 6 1 7 081
124297 05.09.2012 Finn Masters Europa Cup 2012 Balaton Fin 3 2 2 637
122210 15.09.2012 Burčáková regata Chomoutov Fin 4 1 4 721
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny Fin 4 1 5 108
124298 05.10.2012 INTERNATIONAL FINN CUP Malcesine GARDA, ITALIE Fin 5 6 4 782
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111710 09.04.2011 Baban Cup I. Máchovo jezero Fin 3 1 3 831
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 5 2 5 808
113359 11.05.2011 Expert Olympic Garda Riva del Garda - ITA Fin 7 24 2 023
112202 21.05.2011 Olomoucká regata Chomoutov Fin 2 1 2 008
111207 04.06.2011 Izoglass regata Jesenice Fin 4 1 6 425
112126 18.06.2011 Veletržní regata Brněnská přehrada De1 4 4 1 108
114002 23.07.2011 Velká cena Slovenska SVK Fin 3 2 3 236
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Žermanice Fin 5 1 7 010
114279 19.08.2011 O Pohár primatora mesta Piešťan Piešťany Fin 3 2 2 838
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Fin 4 5 2 312
114278 10.09.2011 Pohár Slovana - Memorial Tonky Malej Senec - Slovensko Fin 3 1 3 831
113366 30.09.2011 International Finn Cup (ISAF GRADE 2) Lago di Garda Fin 7 19 3 938
111711 06.10.2011 Pohár HAAS&SOHN Máchovo jezero Fin 4 1 5 519
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 3 5 914
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101714 10.04.2010 Baban Cup I Máchovo jezero Fin 3 2 3 166
101715 17.04.2010 Pohár HAAS + SOHN Rukov Máchovo jezero Fin 4 3 4 284
102102 24.04.2010 Putovní pohár Brněnská přehrada Fin 2 2 804
103104 08.05.2010 Finn European Championship 2010 Chorvatsko, Split Fin 10 70 2 427
101207 05.06.2010 Velká cena IZOGLASS Jesenice Fin 0 0 0
101308 12.06.2010 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 4 4 2 312
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého Žermanice Fin 5 2 4 207
104282 31.07.2010 Bogarka Cup 2010 Domaša Fin 3 2 3 091
104281 06.08.2010 O pohár primátora SVK - Liptovská Mara Fin 3 2 3 485
104281 06.08.2010 O pohár primátora SVK - Liptovská Mara Fin 4 2 4 647
102131 02.10.2010 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Fin 2 1 1 892
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 2 7 574
101733 16.10.2010 Baban Cup III Máchovo jezero Fin 3 5 1 330
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091713 04.04.2009 NOPROSU CUP Máchovo jezero Fin 3 4 2 400
091714 11.04.2009 Pohár Haas&Sohn Máchovo jezero Fin 2 7 1 466
092201 18.04.2009 Jarní závod Chomoutov Fin 4 1 4 860
094235 05.05.2009 Expert Olympic Garda Malcesine - Itálie Fin 7 10 4 147
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Fin 4 2 4 315
091208 23.05.2009 Isoglass regata Jesenice Fin 1 1 1 606
091311 13.06.2009 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 4 3 2 661
094256 19.06.2009 Kieler Woche Kiel Fin 8 33 3 109
093111 03.07.2009 Finn Gold Cup 2009 Vallensbaek Fin 12 49 4 204
094001 07.08.2009 Velká cena Slovenska - MMSR Liptovská Mara Fin 4 2 4 404
093138 21.08.2009 Finn European Championship Varna - Bulharsko Fin 10 50 2 771
091383 04.09.2009 MČR - Lipno Regata Lipno - Kovářov Fin 6 3 7 152
094315 19.09.2009 Pohár Slovana Senec - Slovensko Fin 3 2 3 091
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 4 3 4 155
094314 02.10.2009 INTERNATIONAL FINN CUP Malcesine - ITALIE Fin 5 6 5 020
091734 10.10.2009 Baban Cup III. Máchovo jezero Fin 3 1 3 541
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084218 01.01.2008 Holland Regatta 2007 Menemblick, Holandsko Fin 8 35 2 905
084219 01.01.2008 IV Trofeo Andrea Menoni 2007 Itálie Fin 5 6 4 513
084209 07.04.2008 Expert Olympic Garda Riva del Garda Fin 7 15 3 689
082201 19.04.2008 Jarní závod Chomoutov Fin 2 1 2 285
083110 10.05.2008 ME_FINN ITA Fin 10 35 4 760
081311 14.06.2008 Frymburský pohár Lipno-Kovářov Fin 1 6 527
082118 21.06.2008 Krajský přebor KSJ21 Brněnská přehrada Fin 4 2 2 580
084212 25.06.2008 Kiel Week Kiel Fin 8 25 3 146
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Fin 2 2 1 892
084001 01.08.2008 Velká cena Slovenska - MM SR Orava Fin 5 1 7 010
082125 09.08.2008 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 2 2 804
087018 15.08.2008 Mistrovství ČR - Melges Tour IV. Lipno - Kovářov M24 6 15 1 222
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Fin 1 10 423
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Fin 4 3 3 700
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 3 6 025
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
074202 06.03.2007 Split Olympic Sailing Week Split, Chorvatsko Fin 6 10 2 138
074203 14.03.2007 Expert Olympic Garda Riva Del Garda Fin 7 12 4 290
071714 14.04.2007 Pohár HAAS+SOHN Máchovo jezero Fin 4 2 4 925
072201 28.04.2007 Jarní závod Chomoutov Fin 2 3 1 540
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Fin 4 2 4 489
073102 01.06.2007 ME FIN HUN Fin 10 48 3 835
071310 16.06.2007 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 4 1 5 693
072117 23.06.2007 Krajský přebor Brněnská přehrada Fin 4 2 2 812
073110 28.06.2007 MS FIN POR Fin 12 65 1 817
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice Fin 5 6 1 614
072121 11.08.2007 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 3 2 109
074008 24.08.2007 International Ostereichische Staats Meis Attersee Fin 6 31 1 577
71382 29.08.2007 testovac9 plzen Fin 6 5 5 523
071382 29.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Bravo) Lipno - Jestřábí Fin 6 5 5 523
072008 08.09.2007 Štít města Pardubic Velké Dářko Fin 4 5 2 629
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Fin 4 3 3 200
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
063116 14.03.2006 Split Olympic Sailing Week 2006 Split Fin 8 10 3 386
063101 20.03.2006 Expert Olympic Garda 2006 Garda, Itálie Fin 8 13 4 148
061714 15.04.2006 Baban Cup I. Máchovo jezero Fin 3 2 3 091
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Fin 6 2 6 854
063132 24.05.2006 Holland regatta 2006 Medemblik - Holandsko Fin 8 36 6 707
061311 10.06.2006 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 4 1 5 108
062114 24.06.2006 Krajský přebor II. Brněnská přehrada Fin 4 1 3 784
063131 08.07.2006 Gold Cup Finn 2006 Split - Chorvatsko Fin 12 35 6 631
062416 28.07.2006 44.Beskydská regata Žermanice Fin 5 10 505
062207 05.08.2006 Prázdninová regata Chomoutov Fin 2 1 2 713
062122 12.08.2006 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 1 3 012
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí Fin 4 3 3 080
062005 09.09.2006 Štít města Pardubic Velké Dářko Fin 4 1 4 721
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Fin 4 2 3 517
062208 21.10.2006 Burčáková regata II Chomoutov Fin 2 1 2 494
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
053355 International Finn Cup Lago di Garda, Malchesine Fin 6 2 9 289
053342 Open Croatian Championship Split Fin 5 4 3 515
053158 ME Finn 2005 SWE Fin 10 39 3 733
053112 Finn Gold Cup (MS Finn) 2005 Moskva Fin 12 59 3 856
052117 Krajský přebor Brněnská přehrada Fin 4 3 1 876
051328 Mistrovství ČR Lipno Fin 6 2 6 183
052206 Modrá stuha Plumlova Plumlovská přehrada Fin 1 1 578
053203 Expert Eurolymp Garda Riva del Garda Fin 8 13 4 045
053204 Princess Sophia Palma, ESP Fin 8 25 2 610
052109 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Fin 5 3 4 730
051601 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 4 3 4 087
052426 Cena BC MCHZ Hlučín FB 2 1 1 156
051308 Frymburský pohár+KP Jč.kr.Tor Lipno - Kovářov Fin 4 4 3 017
053205 Holland regatta Medenblik, NED Fin 8 39 2 305
052420 43.Beskydská regata Žermanice Fin 4 4 2 700
051908 Štít města Pardubic Rozkoš Fin 4 2 4 016
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042110 Pavlovská regata Nové Mlýny Fin 4 3 3 200
043459 International Finn Cup Malcesine Fin 6 6 5 738
041601 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 4 6 2 496
042126 Veletržní regata Brno Fin 3 3 1 581
043432 Intervela Riva del Garda Fin 5 4 4 000
041307 Frymburský pohár + KP III. Lipno - Lukavická zátoka Fin 4 2 2 312
043202 Expert Olympic Garda 2004 Riva del Garda Fin 8 17 4 032
041327 Lipno CERE regata Lipno Fin 4 4 2 452
043203 Trofeo SAR Princesa Sofia Mallorca Fin 8 23 3 642
042201 Jarní regata Chomoutov Fin 2 1 2 494
042423 42. Beskydská regata Žermanice Fin 5 2 4 396
042202 Olomoucká regata Chomoutov Fin 4 1 4 989
041620 Hop regata Nechranice Fin 1 1 1 055
042133 MČR Nové Mlýny Fin 6 2 6 854
043206 Kieler Woche Kiel, Německo Fin 8 21 3 378
043205 SPA Regatta Spa, Holandsko Fin 8 42 1 681
042213 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 1 2 360
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032202 Olomoucká regata Chomoutov Fin 4 1 5 108
032207 Prázdninová regata Chomoutov Fin 2 1 2 360
032420 41. Beskydská regata Žermanice Fin 4 7 1 024
033202 Eurolymp ? Olympic Garda Garda Lake ? ITA Fin 8 27 3 343
033207 Eurolymp - Kieler Woche Kiel ? GER Fin 8 23 3 708
033204 Eurolymp - Semaine Olympique Française Hy?res ? FRA Fin 8 41 2 013
033480 Intervela Torbole, Lago di Garda Fin 5 11 2 755
033473 International Finn Cup 2003 Fraglia Vela Malcesine Fin 5 5 5 590
031311 KP III + Frymburský pohár Lipno (Lukavická zátoka) Fin 1 5 356
031334 Jubilejní regata110 let jachtingu v Čech Lipno Fin 6 4 5 275
031622 Hop regata Nechranice Fin 4 1 5 425
031701 Jarní pohár Finn Máchovo jezero Fin 2 11 580
031909 Štít města Pardubic Rozkoš Fin 2 7 512
032112 Pavlovská regata Nové Mlýny Fin 4 3 3 517
032125 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 2 9 0
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021625 Hop regata Nechranice Fin 4 3 3 312
021630 Zlatá sekyrka Labe Fin 1 9 293
021908 Štít města Pardubic Velké Dářko Fin 4 3 2 951
022107 Pavlovská regata Nové Mlýny Fin 2 3 1 656
022204 Memoriál M. Hanzlíka + KP II (přebor OC Chomoutov Fin 4 4 2 452
022419 40. Beskydská regata Žermanice Fin 5 1 5 712
023202 Princess Sofia Trophy Palma de Mallorca Fin 8 27 3 807
023201 Eurolymp - Olympic Garda 2002 Riva del Garda, ITA Fin 8 15 4 385
023205 Kieler Woche Kiel Fin 8 17 4 414
023204 Spa Regatta Medenblick Fin 8 40 3 259
023308 Mistrovství Slovenska Lipt. Mara, SVK Fin 6 2 6 025
023451 Cioppa Italia 2002 Malcesine, ITA Fin 5 18 3 975
021331 Lipno regata 2002 - (MČR mimo Las) Lipno Fin 6 4 6 331
021312 Mistrovství ČR 2002 (Las) Lipno - Hruštice Fin 4 3 3 611
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Fin 3 1 4 270
Související články

M.B.Keramika Pálavská regata

02.05.2018
Jakub Halouzka, olympionička Veronika Kozelská Fenclová a junior Ben Přikryl berou tituly z prvního letošního MČR.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ