Mikuláš Vaszi

 Zpět

Datum narození: 2002
Adresa
Štětí

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YachtClub SK Štětí
ověřená licence domácího klubu
1609-0248 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181625 07.10.2018 O Excalibur krále Arthura Chorvatsko LaR 2 1 1 406
181624 06.10.2018 O pohár města Štětí labe - steti LaR 2 6 202
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Las 12 27 1 761
184071 07.09.2018 Laser Europacup 2018 Attersee, Rakousko LaR 1 13 492
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví LaR 7 10 0
181713 21.07.2018 Mistrovství české flotily Máchovo jezero LaR 2 1 1 156
184018 21.06.2018 Kieler Woche Kiel LaR 14 128 3 067
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 0 0
181707 19.05.2018 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero LaR 1 2 499
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny LaR 12 14 7 180
181704 21.04.2018 Optimistický Mácháč Máchovo jezero L47 4 4 1 608
181601 14.04.2018 O Pohár YachtClubu Štětí labe - roudnice LaR 2 2 998
181702 07.04.2018 Finn premiera Máchovo jezero L47 3 2 1 497
184026 28.03.2018 Laser Youth Easter Meeting Lago di Garda L47 10 63 4 570
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171601 01.04.2017 O Pohár YachtClubu Štětí Labe L47 2 1 1 406
177013 15.04.2017 Finn premiera Máchovo jezero L47 2 1 1 406
171703 22.04.2017 Optimistický Mácháč Máchovo jezero L47 2 3 452
171303 29.04.2017 Velký cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou 29r 7 6 707
171104 06.05.2017 Skiffmania Nechranice 29r 7 6 1 582
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny 29r 1 8 101
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 1 5 600
171803 03.06.2017 Pohár Rozkoše Rozkoš Bic 7 7 4 047
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada RsF 10 4 8 792
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47 7 4 4 290
171710 22.07.2017 Mistrovství české flotily Máchovo jezero L47 2 2 1 156
171151 16.09.2017 Skiffmania II. Nechranice 29r 0 0 0
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice 29r 12 10 1 212
171624 14.10.2017 O pohár města Štětí Labe L47 2 2 1 290
171626 15.10.2017 O Excalibur krále Arthura Labe - Štětí L47 2 1 1 406
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164201 03.02.2016 23.Trofeo Marcello Campobasso Neapol - Itálie Q 10 23 7 031
164276 05.02.2016 Ora Cup Ora Arco, Itálie Q 10 81 5 064
164277 09.02.2016 Trofeo Simone Lombardi Malcesine, Itálie Q 10 113 2 959
161601 02.04.2016 Pohár YC Štětí Labe Q 2 3 1 156
164220 09.04.2016 Coupe Internationale de Printemps Marseille - Francie Q 10 151 3 948
161703 23.04.2016 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 2 3 874
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 5 8 730
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF 18 18 12 869
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 9 6 855
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 6 2 008
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
163181 27.06.2016 MS Optimist Vilamoura Q 24 233 3 486
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic 7 9 3 559
161630 19.08.2016 MČR Bic Nechranice Bic 12 15 3 440
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 15 10 776
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 5 1 055
164013 16.09.2016 International Championship of PODA Dziwnów, Poland Q 10 84 6 681
161719 01.10.2016 Skiregata Jablonecká přehrada Bic 4 2 3 904
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice L47 12 7 4 824
161626 15.10.2016 O pohár města Štětí Labe L47 1 1 578
164320 22.10.2016 Halloween Cup Lago di Garda, Torbole, Italia Q 10 117 1 727
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154314 05.02.2015 Helloween regata Slovinsko, Portorož Q 7 43 5 500
151602 11.04.2015 Pohár YC Štětí Labe Q 2 4 998
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 4 4 3 961
151601 25.04.2015 Pohár Roudnice Máchovo jezero Q 1 3 738
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 18 4 963
154258 06.05.2015 VI. Choco cup 2015 Balatonföldvár - Balaton, Maďarsko Q 10 26 7 235
154242 08.05.2015 SEEOOC 2015 Palič, Serbia - IODA regata Q 10 3 15 584
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q 7 9 6 764
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 9 6 265
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q 2 3 2 663
154254 10.06.2015 41° TROFEO OPTIMIST D ARGENTO Torbole, Lago di Garda Q 10 53 3 499
154259 13.06.2015 Optimist SP SCTWV Achensee, Rakousko Q 10 20 6 129
157034 10.07.2015 Velká cena Slovenska SZJ-závod OH nadějí Králová Q 7 7 4 453
154272 04.08.2015 Trofeo Simeone Lombardi Garda - Malcesine Q 10 87 3 629
154274 08.08.2015 ORA CUP ORA Lago di Garda Q 10 26 8 383
153130 25.08.2015 OPTIMIST WORLD CHAMPIONSHIP Dziwńow, Poland Q 24 100 3 671
151714 05.09.2015 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Q 2 4 688
151509 12.09.2015 Švestková regata Jesenice Q 3 3 3 117
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 4 9 451
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q 12 11 10 856
151613 10.10.2015 O pohár města Štětí Labe Q 2 2 1 406
151630 11.10.2015 O Excalibur krále Arthura Igrane-Chorvatsko Q 1 4 402
154302 31.10.2015 Halloween cup 2015 Torbole, Lago di Garda Q 10 65 4 184
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TRQ 12 2 10 550
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141601 12.04.2014 Pohár YC Štětí Labe Q 2 4 1 226
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Q 4 8 2 081
141710 26.04.2014 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 5 3 250
141711 03.05.2014 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 1 9 261
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Q 4 4 5 247
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko Q 3 12 1 935
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Nové Mlýny Q 4 4 5 496
144247 30.05.2014 ENERGA Sailing Cup Puchar Mariny Kamien Kamień Pomorski, Polsko Q 5 82 1 163
144253 20.06.2014 Choco Cup Balatonfoldvár, Hungary Q 5 37 2 770
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 8 3 200
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 6 2 524
141720 09.08.2014 Memoriál Oldy Vintišky Máchovo jezero Q 2 2 1 828
141135 16.08.2014 Závod nadějí II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 1 4 990
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 7 6 888
141511 13.09.2014 Švestková regata I. Jesenice Q 4 2 4 792
144021 19.09.2014 Polish Open Optimist Championship Kamień Pomorski, Polsko Q 6 155 3 004
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 2 6 425
144290 18.10.2014 Trofeo Torboli Riva del Garda Q 5 29 2 356
141632 31.10.2014 O Excalibur krála Arthura Igrane-Chorvatsko Q 1 3 703
144305 15.11.2014 Kup Svetog Krševana Zadar, Chorvatsko Q 5 12 4 652
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134002 19.02.2013 Qatar Internat. Regatta (Championship) Doha, Qatar TR 6 3 2 412
134003 19.02.2013 Qatar Internat. Regatta (Championship) Doha, Qatar Q 6 21 2 151
131603 20.04.2013 Zlatá plachta Barbory Barbora Q 4 3 2 812
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Q 4 23 2 235
134228 02.05.2013 South East European Open Optimist Cup Lake Palic, Srbsko Q 5 43 1 742
134232 09.05.2013 Open Dutch Championship (DYR) 2013 Workum, The Netherlands Q 6 108 1 168
131715 18.05.2013 Memorial Bruno Hámy Máchovo jezero Q 2 4 1 406
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 37 1 215
131717 01.06.2013 Bohemia Cup Máchovo jezero Q 1 3 469
131718 22.06.2013 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 13 1 630
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 13 2 744
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 13 1 666
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Q 6 17 4 403
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 9 2 906
131623 14.09.2013 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 27 1 732
131625 28.09.2013 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí Nechranice Q 4 23 1 821
131727 12.10.2013 Baban Cup I. Máchovo jezero Q 2 3 1 054
131612 01.11.2013 O Excalibur krále Arthura Igrane-Chorvatsko Q 1 1 1 101
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 40 2 027
127016 01.09.2012 Memoriál Františka Ehla Glebinowskie - Nisa - Polsko Q 2 4 1 600
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 32 1 525
121807 27.09.2012 Czech Open Optimist Cup Rozkoš Q 1 15 247
124032 04.10.2012 Qatar sail CHAMPIONSHIP DOHA Qatar Q 6 9 2 935
Související články

M.B.Keramika Pálavská regata

02.05.2018
Jakub Halouzka, olympionička Veronika Kozelská Fenclová a junior Ben Přikryl berou tituly z prvního letošního MČR.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ