Všechny články

ZÁPIS Z ÚNOROVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ - 2018

Čtvrtek, 15. února 2018 – YC CERE, Praha 4 - Podolí
 celý článek

Nový informační systém na webu ČSJ spuštěn

Aktuálně ještě pracujeme na manuální fázi dokončení převodu dat z předchozího systému, omluvte tak drobné nedokonalosti, tyto budou již brzy odstraněny.
 celý článek

CTL 2018

V příloze naleznete oficiální verzi CTL pro rok 2018, která byla schválena na včerejším zasedání VV ČSJ. Zároveň VV ČSJ schválil vypsání MČR v jednotlivých lodních třídách.
 celý článek

POZVÁNKA NA ŠKOLENÍ HZS ČSJ PRO KSJ 14 + 15

V sobotu dne 10. 3. 2018 se uskuteční v klubovně JK Plzeň, U Velkého rybníka 2226/18b školení HZS pro záchranáře a asistenty z Plzeňského a Karlovarského kraje
 celý článek

Zpráva hlavního trenéra reprezentace 1/ 2018   

Leden byl pro většinu českých jachtařů stále ještě měsícem, kdy si užívají zimní období a připravují se na novou sezonu.
 celý článek

Vláďa Ptašnik králem ledu!

Mistrovství České republiky třídy DN   O víkendu 10.–11. 2. proběhlo v Černá v Pošumaví na zamrzlé Lipenské přehradě mistrovství České republiky ledních jachet třídy DN.  
 celý článek

Úspěšné přednášky Jachtařské akademie

V Praze proběhly již čtyři velmi úspěšné a zajímavé přednášky pro jachtaře. Milan Koláček, Marián Jelínek, Ian Clingan a Jean Le Cam - čtyři jména, která poutala patřičnou pozornost.
 celý článek

Třída 29er v lednu

Měsíc leden byl ve znamení dohánění restů, které se nakupily díky prosincové nepřítomnosti způsobené účastí na mistrovství světa mládeže v čínské Sanye. Mimo jiné také proběhla jednání s vedením ČSJ na Sportovním úseku a nové jednání s britským poradcem Ianem Clinganem, který měl navíc i přednášku na téma přípravy jachtařů a systémů coachování.
 celý článek

Seminář rozhodčích Třemošnice 2018

v termínu 3. - 4. 3. 2018 se uskutěční tradiční seminář národních rozhodčích spojený s jednáním komise rozhodčích, tentokráte však v Třemošnici. V příloze naleznete pozvánku na jednání. Přihlaste se nejpozději do 28. 2. 2018 přes krajské zástupce komise rozhodčích.
 celý článek

Pozvánka na školení a doškolení členů HZS ČSJ v rámci KSJ 21 - Jihomoravský kraj

Školení a doškolení členů HZS ČSJ v rámci KSJ 21 se uskuteční dne 24. 2. 2018 v Brně, v klubovně LS Brno, ul. Rakovecká.
 celý článek

V MIAMI SKONČIL PRVNÍ LETOŠNÍ SVĚTOVÝ POHÁR ONDŘEJ TEPLÝ ZAJEL SKVĚLÉ 12. MÍSTO

V sobotu skončil medailovými rozjížďkami v Miami na Floridě první letošní světový pohár olympijských lodích tříd. Po několika letech bez české účasti se na startu objevili hned tři české lodě. Nejlépe si vedl Ondřej Teplý ve třídě Finn.
 celý článek

ZÁPIS Z LEDNOVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ

Čtvrtek, 18. ledna 2018 – YC CERE, Praha 4 - Podolí
 celý článek

POZVÁNKA NA ŠKOLENÍ HZS ČSJ pro KSJ 16 + 17

10. 2. 2018 se uskuteční v klubovně VS Duchcov školení HZS pro záchranáře a asistenty z Ústeckého a Libereckého kraje
 celý článek

Nový web třídy 29er

Nový web třídy 29er Rádi bychom vás informovali o nově vzniklém webu mládežnické lodní třídy 29er - www.czech29er.cz.   Na těchto stránkách se dočtete pravidelné informace o dění v lodní třídě, o jednotlivých závodnících i o připravovaných akcích, soustředěních a regatách. ...
 celý článek

VALNÁ HROMADA ČSJ 2018 - POZVÁNKA A NÁVRH PROGRAMU

Pozvánka na Valnou hromadu ČSJ, která se bude konat v sobotu 17. března 2018 od 10:00 v aule České unie sportu, Zátopkova 100/2, Praha 6 – Strahov (přízemí, za recepcí)
 celý článek

Soubor přednášek na rok 2018

Český svaz jachtingu připravil pro širokou jachtařskou veřejnost na rok 2018 UCELENÝ SOUBOR PŘEDNÁŠEK
 celý článek

K padesátinám titul Jachtař roku 2017

Jachtařem roku 2017 se stal zkušený závodník Milan Hájek a zároveň ovládl i kategorii Muži. Těsně před padesátými narozeninami, které oslaví 21. ledna, konečně dosáhl na tuto individuální prestižní trofej a dokázal, že úspěšným jachtařem můžete být v každém věku. V loňském roce vyhrál mistrovství Evropy na akčním skifu RS700. Na pódiu v této anketě stál již několikrát a spol...
 celý článek

Nasazení nového informačního systému na webu ČSJ

V současné době je uzavřeno administrační rozhraní webu ČSJ. V následujícím období také mohou nastat dočasné výpadky webu ČSJ, za které se předem omlouváme.
 celý článek
Celkem stran: 141, záznamů: 2810

nahoru