Jan Kršňák

 Zpět

Datum narození: 2002
Adresa Kpt. Jaroše 1621/12
Teplice
415 01
Telefon 721594846
E-mail jan.krsnak@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl VS Duchcov
ověřená licence domácího klubu
1606-0265 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Oldřichov Evr 3 7 1 296
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Evr 12 18 3 325
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 13 2 165
181339 25.08.2018 Modrá stuha Bezdreva II. bezdrev Evr 3 7 1 206
181615 11.08.2018 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr 2 2 1 683
181614 09.08.2018 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 2 3 1 331
181613 08.08.2018 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 1 3 645
181612 06.08.2018 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 1 3 703
181611 04.08.2018 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 3 1 600
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 7 1 608
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 12 3 782
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 2 1 600
184018 21.06.2018 Kieler Woche Kiel Evr 10 33 2 357
181604 19.05.2018 Cena Oldřichova 31. ročník+KP Oldřichov Evr 4 4 3 017
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Evr 7 19 2 564
184008 24.03.2018 20th Torbole Europe Meeting Lago di Garda Evr 10 109 2 035
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174213 14.04.2017 Sailing Point Easter Regatta 2017 Portorož Q 10 406 1 664
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 15 5 021
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Evr 7 29 1 364
171603 20.05.2017 Cena Oldřichova 30. ročník+KP Oldřichov Q 4 5 3 833
171305 27.05.2017 Krajský přebor Bezdrev Evr 4 3 1 876
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 25 3 159
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q 10 4 5 781
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 19 1 661
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 14 935
173231 11.08.2017 Europe class youth european championship Biscarosse- Francie Evr 18 64 2 176
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 22 8 194
171714 02.09.2017 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Evr 3 12 831
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 23 3 571
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr 12 33 1 947
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Q 2 1 2 008
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 10 2 162
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 30 305
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164215 25.03.2016 Easter Regatta 2016 Portorož, Slovinsko Q 10 412 2 087
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Q 4 2 4 016
161703 23.04.2016 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 4 2 971
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 16 5 194
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Evr 7 31 804
161604 21.05.2016 Cena Oldřichova 26. ročník+KP Oldřichov Q 1 1 1 180
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
164263 18.06.2016 WIRO INTERCUP 2016 Warnemunde Q 4 145 564
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Q 4 5 2 193
161210 27.06.2016 Krajský Přebor Stř.Kraje Orlík - Velký Vír Q 2 4 998
161211 28.06.2016 Přebor ČOS-dálková plavba Orlík Q 3 5 541
161711 23.07.2016 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Q 2 1 2 202
161613 13.08.2016 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 2 1 406
161614 15.08.2016 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 2 841
161615 17.08.2016 Dálková plavba Oldřichov Q 3 5 1 644
161616 18.08.2016 Kontrolní závod II Oldřichov Q 0 0 0
161618 20.08.2016 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 0 0 0
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 28 7 524
164011 07.09.2016 Möhl Optimist Swiss Championship 2016 Arbon, Švýcarsko Q 12 100 2 205
161504 17.09.2016 Švestková regata Jesenice Evr 3 10 541
161219 28.09.2016 Svatováclavský závan - Závod OH nadějí 3 Turyňský rybník Q 3 12 831
161625 01.10.2016 Podzimní regata Václava Vacka 20. ročník Oldřichov Q 2 2 1 406
161221 08.10.2016 Pohár 154 let Sokola Vranská přehrada Evr 2 3 1 054
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154216 03.04.2015 Easter regatta 2015 Portorož, Slovinsko Q 10 100 1 772
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 4 15 1 665
151206 08.05.2015 Župní přebor Vranská přehrada Q 1 1 800
151105 09.05.2015 Cena Modřan Vranská přehrada Q 2 1 1 600
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q 7 30 3 104
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 34 2 224
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q 2 14 1 325
154257 20.06.2015 WIRO Intercup 2015 Warnemünde Q 8 100 983
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír Q 4 6 1 996
151210 29.06.2015 Krajský přebor Orlík - Velký Vír Q 2 1 2 008
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 2 22 554
151614 15.08.2015 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 4 1 290
151615 17.08.2015 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 4 613
151616 19.08.2015 Dálková plavba Oldřichov Q 3 2 2 263
151617 20.08.2015 Kontrolní závod II Oldřichov Q 1 1 1 004
151619 22.08.2015 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr 2 5 610
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 24 4 004
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q 12 33 5 131
151220 10.10.2015 Pohár 153 let Sokola Vranská přehrada Q 1 1 1 142
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Q 4 15 989
141710 26.04.2014 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 43 446
141207 10.05.2014 Župní přebor Vranská přehrada Q 1 1 703
141606 24.05.2014 Cena Oldřichova 25.ročník Oldřichov - Barbora Q 1 1 879
141609 07.06.2014 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj 2 5 610
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 2 3 1 331
141211 21.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Q 1 1 800
141212 25.06.2014 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava Q 1 1 402
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 34 686
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 26 614
141616 16.08.2014 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Q 2 2 1 290
141617 18.08.2014 Kontrolní závod I Oldřichov - Barbora Q 1 1 879
141618 20.08.2014 Dálková plavba Oldřichov - Barbora Evr 3 6 831
141619 21.08.2014 Kontrolní závod II Oldřichov - Barbora Evr 1 8 198
141620 23.08.2014 Regata Petra Zouhara Oldřichov - Barbora Q 1 1 879
141511 13.09.2014 Švestková regata I. Jesenice Q 4 20 792
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 53 732
141630 04.10.2014 Regata V.Vacka Oldřichov - Barbora Q 2 3 1 476
141220 11.10.2014 Pohár 152 let Sokola Vranská přehrada Q 1 3 665
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131402 13.04.2013 Jarní závod Bolevecký rybník Q 1 8 198
131603 20.04.2013 Zlatá plachta Barbory Barbora Q 4 7 1 340
131204 01.05.2013 Regata Neuman Institut Vranská přehrada Q 1 1 703
131712 04.05.2013 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 1 4 198
131207 11.05.2013 Župní přebor-120 let jachtingu Vranská přehrada Q 1 1 402
131604 25.05.2013 Cena Oldřichova+KP 16,17 Barbora Q 2 2 1 156
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 2 1 1 156
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Q 2 3 452
131215 26.06.2013 Přebor ČOS dálková plavba Orlík - Radava Q 3 2 831
131607 10.08.2013 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj 2 4 804
131614 19.08.2013 Kontrolní závod I Barbora Q 2 1 1 156
131615 21.08.2013 Dálková plavba Barbora Q 3 1 1 734
131616 22.08.2013 Kontrolní závod II Barbora Q 1 1 578
131617 24.08.2013 Regata Petra Zouhara Barbora Q 1 1 578
131723 31.08.2013 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Q 2 5 360
131623 14.09.2013 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 50 662
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Q 3 20 694
131625 28.09.2013 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí Nechranice Q 4 41 817
131627 05.10.2013 Podzimní regata V.Vacka Barbora Q 1 6 226
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121601 16.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 4 11 555
121604 26.05.2012 Cena Oldřichova + SKP Oldřichov Q 2 6 202
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 2 8 396
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Q 4 14 841
121213 27.06.2012 Sletový pohár ČOS-dálková plavba Orlík - Radava Q 3 3 303
121613 18.08.2012 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 3 452
121614 20.08.2012 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 2 499
121615 22.08.2012 Dálková plavba Oldřichov Q 3 3 969
121617 25.08.2012 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 2 3 804
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Q 3 19 607
121627 06.10.2012 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Q 2 5 494
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Q 4 8 792
111605 28.05.2011 Cena Oldřichova+KP Barbora - Oldřichov Q 2 4 396
111613 08.08.2011 Cena Duchcova+KP Barbora - Oldřichov Q 2 5 202
111614 15.08.2011 Kontrolní závod I. Barbora - Oldřichov Q 1 5 101
111615 17.08.2011 Dálková plavba Barbora - Oldřichov Q 1 5 101
111616 18.08.2011 Kontrolní závod II. Barbora - Oldřichov Q 1 4 101
111617 20.08.2011 Regata Petra Zouhara Barbora - Oldřichov Q 2 6 202
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101611 14.08.2010 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Q 2 6 336
101612 16.08.2010 Kontrolní závod I Oldřichov - Barbora Q 4 6 672
101613 18.08.2010 Dálkoví plavba Oldřichov - Barbora Q 3 4 594
101614 19.08.2010 Kontrolní závod II Oldřichov - Barbora Q 2 6 336
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Q 3 23 412
101624 02.10.2010 Podzim.regata V.Vacka Oldřichov - Barbora Q 2 7 202

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ