Nikola Licková

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1206-0318 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191216 07.09.2019 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Evr 1 5 101
191215 31.08.2019 Hurá do školy Jezero Poděbrady Pir 7 16 707
191319 17.08.2019 420 Sailing Party Cup Lipno - Černá v Pošumaví 420 7 5 3 104
191213 10.08.2019 TEAM RACE Jezero Poděbrady TR 7 2 4 047
191214 18.07.2019 Táborová regata (uzavřený závod) Jezero Poděbrady 420 2 1 1 156
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420 7 3 1 582
191335 29.06.2019 O krále Šumavy II. lipno - cerna v posumavi 420 7 7 1 471
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny 420 7 4 2 408
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš 420 7 4 3 493
191706 27.04.2019 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero 420 7 2 4 047
191202 13.04.2019 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady 420 2 1 1 406
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha 420 3 4 1 206
181220 06.10.2018 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady 420 2 1 2 008
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi 420 12 8 4 488
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi 420 7 8 1 065
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví 420 7 1 6 623
181214 01.09.2018 Hurá do školy Jezero Poděbrady 420 0 0
181222 19.07.2018 Táborová regata jezero podebrady 420 1 1 703
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420 7 5 1 261
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420 7 4 3 493
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír 420 4 5 721
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš 420 7 9 1 317
181705 28.04.2018 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero 420 3 5 303
181704 21.04.2018 Optimistický Mácháč Máchovo jezero 420 7 2 5 890
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady 420 3 2 1 734
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady 420 3 4 1 032
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 39 2 116
171603 20.05.2017 Cena Oldřichova 30. ročník+KP Oldřichov Q 4 9 2 812
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 33 3 547
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 30 2 604
171147 17.06.2017 OYC regatta Vltava - Praha RsT 7 5 5 834
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q 10 7 3 698
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 26 7 324
171216 02.09.2017 Hurá do školy Jezero Poděbrady 420 2 1 1 406
171218 09.09.2017 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Pir 1 5 101
171219 16.09.2017 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady 420 2 3 938
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny 420 7 5 1 261
171343 30.09.2017 Pohár Nikose Drougkase Černá v Pošumaví 420 7 6 707
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Q 2 3 1 054
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha 420 3 2 2 109
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Cad 3 5 1 444
161202 16.04.2016 Pohár Bohemia Poděbrady 420 2 2 998
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 43 2 188
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 39 2 397
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Q 4 8 1 376
161210 27.06.2016 Krajský Přebor Stř.Kraje Orlík - Velký Vír Q 2 7 512
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 11 707
161909 20.08.2016 Modrá vlajka Seče Seč Q 2 1 1 892
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 52 4 297
161215 03.09.2016 Hurá do školy Poděbrady Q 1 4 402
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 7 2 346
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Q 1 1 402
151407 15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže Bolevecký rybník Q 5 8 1 197
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír Q 4 7 1 728
151210 29.06.2015 Krajský přebor Orlík - Velký Vír Q 2 4 804
151211 01.07.2015 Přebor ČOS -Dálková plavba Orlík - Velký Vír Q 3 2 831
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 17 953
151213 15.08.2015 Poděbradský TEAM RACE Jezero Poděbrady TR 3 6 678
151214 29.08.2015 Hurá do školy Jezero Poděbrady 420 2 4 554
151215 12.09.2015 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Evr 1 3 323
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 59 1 270
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady Cad 3 6 504
141214 09.08.2014 Jubilejní Matchrace Jezero Poděbrady Mr 1 1 1 142
141215 30.08.2014 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 5 202

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ