Klára Himmelová

 Zpět

Datum narození: 2002
Adresa Křivoklátská 202
Unhošť
273 51
Telefon 607521545
E-mail klarkahimmelova@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Klubový rozhodčí 0909 10.03.2017 - 31.12.2020
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club Nechranice
ověřená licence domácího klubu
1607-0166 11.08.2015 - 31.03.2019
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2018 - 31.12.2018
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice L47 12 1 13 212
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice Las 7 10 2 320
184071 07.09.2018 Laser Europacup 2018 Attersee, Rakousko OT 1 7 101
181617 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice Bic 12 17 5 800
184050 11.08.2018 LASER EUROPA CUP POLAND 2018 Dziwnow L47 10 11 7 031
184037 09.07.2018 Mistrovství světa Laser 4.7 Gdynia L47 24 99 7 097
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice L47 1 3 323
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 1 7 387
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 0 0
184024 19.05.2018 2018 YES - Young Europeans Sailing - Regatta Kiel LaR 10 38 1 744
181603 12.05.2018 Cena YCN Nechranice Bic 7 7 4 811
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 7 1 6 154
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny LaR 12 23 4 593
181704 21.04.2018 Optimistický Mácháč Máchovo jezero L47 4 3 2 108
184025 07.04.2018 Mistrovství Evropy Laser 4.7 Patras L47 18 94 2 608
184026 28.03.2018 Laser Youth Easter Meeting Lago di Garda L47 10 88 3 119
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174201 27.01.2017 X TROFEO INTERNATIONAL OPTIMIST TROPHY Torrevieja, Španělsko Q 10 197 3 965
174216 13.04.2017 35 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 40 13 944
171703 22.04.2017 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 8 2 068
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 3 9 914
174228 11.05.2017 Puchar YKP Gdynia Gdynia Q 7 93 1 885
172120 20.05.2017 Věstonická Venuše Nové Mlýny Bic 7 17 2 113
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 4 9 963
174240 01.06.2017 Dziwnow Cup 2017 Dziwnów - Polsko Q 10 51 5 975
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 10 5 944
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Velké Dářko Bic 7 7 4 811
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q 10 3 7 378
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic 7 4 7 997
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 13 6 193
173215 31.07.2017 Eurepean Optimist Championship 2017 Burgas, Bulgaria Q 18 91 3 157
171507 12.08.2017 Senior Cup Jesenice Bic 2 1 1 156
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Nechranice Bic 7 6 5 497
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 13 10 936
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Bic 12 15 6 937
171715 09.09.2017 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero L47 1 2 578
171620 23.09.2017 Cena YCN Nechranice Bic 7 4 4 725
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny L47 12 4 10 328
174289 29.10.2017 5 Halloween Cup Optimist Garda - Italy Q 10 51 7 608
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164203 29.01.2016 IX. International Optimist Trophy Torrevieja, Španělsko Q 10 241 2 543
164213 24.03.2016 34 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 165 7 083
164220 09.04.2016 Coupe Internationale de Printemps Marseille - Francie Q 10 109 5 363
161703 23.04.2016 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 6 2 443
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 3 10 283
164235 05.05.2016 Dutch Youth Regatta Workum, Holandsko Q 10 290 2 308
162001 14.05.2016 Májový pohár Velké Dářko Q 3 2 3 645
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 1 13 535
161309 28.05.2016 100 bezdrevských kapříků Bezdrev Q 1 2 1 030
164251 03.06.2016 Energa Sailing Cup Puchar Dziwnowa Dziwnow, Polsko Q 10 72 3 835
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
161320 18.06.2016 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 2 1 935
163282 15.07.2016 2016 BPER BANCA OPTIMIST EUROPEAN CHAMPI Crotone, Italy Q 18 95 2 600
161503 13.08.2016 Senior Cup Jesenice Q 2 1 1 892
161630 19.08.2016 MČR Bic Nechranice Bic 12 16 3 103
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 17 10 124
162154 03.09.2016 Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Bic 7 17 2 331
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 11 713
161622 17.09.2016 Cena YCN Nechranice Bic 7 6 4 047
161219 28.09.2016 Svatováclavský závan - Závod OH nadějí 3 Turyňský rybník Q 3 4 2 263
161719 01.10.2016 Skiregata Jablonecká přehrada Bic 4 7 1 728
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Q 4 6 2 108
164320 22.10.2016 Halloween Cup Lago di Garda, Torbole, Italia Q 10 55 5 005
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ 12 7 4 824
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154211 02.02.2015 33 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 100 4 368
154241 08.02.2015 South East Open Optimist cup, Palič Srbi Palič Srbsko Q 10 10 10 355
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 20 4 643
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q 7 19 4 493
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 8 6 623
151309 30.05.2015 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 5 1 972
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q 2 13 1 389
154254 10.06.2015 41° TROFEO OPTIMIST D ARGENTO Torbole, Lago di Garda Q 10 63 2 748
151407 15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže Bolevecký rybník Q 5 3 3 326
152008 30.06.2015 První Bic závod Velké Dářko Bic 7 5 4 601
152009 02.07.2015 Závod mladých nadějí WS Velké Dářko Bic 7 8 3 337
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 2 12 1 081
153204 17.07.2015 Magic Marine Optimist European Champions Pwllheli Q 18 86 2 759
154275 15.08.2015 4.Opti Cup Altmühlsee Q 3 1 3 645
151618 22.08.2015 Nechranická buchta Nechranice Bic 7 13 1 696
151338 05.09.2015 Borůvková regata Lipno - Lipno n.Vltavou Q 3 5 2 291
151509 12.09.2015 Švestková regata Jesenice Q 3 6 2 213
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 9 6 986
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q 12 16 8 904
151120 10.10.2015 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Q 2 6 1 156
154314 24.10.2015 Helloween regata Slovinsko, Portorož Q 7 100 1 411
154302 31.10.2015 Halloween cup 2015 Torbole, Lago di Garda Q 10 80 3 282
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TRQ 12 7 4 021
164220 25.03.2016 Coupe Internationale de Printemps Marseille - Francie Q 10 109 5 363
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144222 17.04.2014 32 Garda meeting Juniores Riva del Garda Q 5 421 1 363
141710 26.04.2014 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 18 1 581
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Q 4 16 2 839
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko Q 3 13 1 831
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Nové Mlýny Q 4 30 1 996
141314 31.05.2014 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 5 1 897
141318 14.06.2014 O pohár starosty Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 8 1 679
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 13 2 356
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 10 1 859
141908 26.07.2014 Prázdninová regata Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 3 1 850
141909 02.08.2014 Regata kapitána Nemá Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 5 1 406
144266 13.08.2014 Trofeo 4 Laghi Lago di Garda Q 5 66 664
144267 15.08.2014 Ora CUP Lago di Garda Q 5 66 1 226
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 25 3 571
141511 13.09.2014 Švestková regata I. Jesenice Q 4 7 2 615
142176 20.09.2014 Modrý Hrozen II. Nové Mlýny Q 4 2 5 274
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 19 2 514
144290 18.10.2014 Trofeo Torboli Riva del Garda Q 5 59 813
144303 31.10.2014 OPTIMIST JUNIORES HALLOWEEN CUP 2014 Lago di Garda Q 5 30 1 741
141131 08.11.2014 MČR Praha - Vltava TRQ 6 8 1 187
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134218 26.03.2013 MEOR Umag, Chorvatsko Q 3 8 1 621
134219 29.03.2013 Easter Regatta Portorož, Slovinsko Q 5 304 1 090
131401 06.04.2013 Bohemia Regata Bolevecký rybník Q 3 12 594
131228 13.04.2013 Jarní závod II. Turyňský rybník Q 2 12 554
131403 20.04.2013 Štít města Plzně Bolevecký rybník Q 4 17 1 448
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Q 4 45 1 069
131206 04.05.2013 Krajský přebor Optimistů Turyňský rybník Q 4 5 2 978
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 24 1 907
131208 15.05.2013 Pohár YC Kladno I Turyňský rybník Q 1 5 247
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 35 1 311
131718 22.06.2013 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 29 585
131216 26.06.2013 Pohár YC Kladno III Turyňský rybník Q 1 4 198
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 22 1 830
134256 13.07.2013 Kraljevačka regata 2013 Chorvatsko Q 2 33 614
131229 27.07.2013 Kladenská šestidenní Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 4 1 828
131911 03.08.2013 Krajsky prebor Q Dlouhý rybník Lanškroun Q 4 5 3 458
134261 10.08.2013 otvoreno prvenstvo istarske županije Rovinj Q 5 66 895
134262 16.08.2013 IODA Audi junior cup Koper Q 5 108 1 275
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Q 6 56 1 297
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 27 998
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 16 1 285
131623 14.09.2013 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 33 1 384
132305 21.09.2013 Valašskoslovácké mistrovství štěrkovna Hráza Q 4 8 2 641
131625 28.09.2013 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí Nechranice Q 4 20 2 064
131120 05.10.2013 Memoriál A. Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Q 2 9 804
131727 12.10.2013 Baban Cup I. Máchovo jezero Q 2 4 804
134299 19.10.2013 Trofeo Torboli Lago di Garda Q 4 25 2 117
134301 26.10.2013 Halloween regata Portorož Q 5 116 1 092
131126 02.11.2013 MČR Vltava - Praha TRQ 6 5 2 138
134312 05.12.2013 IODA St.Nicolas Pula Q 5 242 636
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121202 18.04.2012 Pohár YC Kladno Optimist I Turyňský rybník Q 1 5 443
121203 21.04.2012 Jarní závod Turyňský rybník Q 2 3 1 331
121206 09.05.2012 Pohár YC Kladno Optimist II Turyňský rybník Q 1 1 1 055
121208 19.05.2012 Cena Izoglass Turyňský rybník Q 2 2 1 406
121407 16.06.2012 Cena Ziosu Bolevák Q 1 1 946
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 2 5 804
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Q 4 18 404
121214 27.06.2012 Pohár YC Kladno Optimist IV Turyňský rybník Q 1 1 1 142
121408 30.06.2012 Cena Prazdroje Hracholusky Q 2 2 1 683
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 26 1 318
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 29 1 315
121410 21.07.2012 Letní Vánoční regata Bolevák Q 2 6 1 290
121912 11.08.2012 Prázdninový závod mládeže Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 8 998
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 54 1 245
121513 25.08.2012 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 2 6 804
121220 01.09.2012 Letní přeháňka Turyňský rybník Q 2 3 1 156
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 35 444
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 44 972
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Q 3 22 416
121225 28.09.2012 Svatováclavský závan Turyňský rybník Q 1 5 402
121415 29.09.2012 Modrá stuha Boleváku Bolevák Q 0 0 0
121915 06.10.2012 Regata o Neptunův pohár Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 1 2 804
121118 13.10.2012 Primátorský štít Vltava- Praha Q 4 16 1 179
121228 17.10.2012 Pohár YC Kladno Optimist VI. Turyňský rybník Q 1 2 703
121121 03.11.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TRQ 6 11 606
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111424 09.07.2011 Závod nadějí Bolevák Q 1 10 423
111409 23.07.2011 Letní Vánoční regata Bolevák Q 1 5 247
111211 30.07.2011 Prázdniny v půli Turyňský rybník Q 1 4 344
111411 13.08.2011 Cena Primátora Bolevák Q 2 6 452
111216 03.09.2011 Letní přeháňka Turyňský rybník Q 1 2 754
111415 10.09.2011 Modrá stuha Boleváku Bolevák Q 0 0 0
111217 17.09.2011 Zhasnutý kahan Turyňský rybník Q 1 2 578
111220 28.09.2011 Svatováclavský závan Turyňský rybník Q 1 7 402
111417 15.10.2011 Poslední vítr Bolevák Q 2 7 595
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181616 25.08.2018 MČR - Nechranická buchta Nechranice Fun-12mr,Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179904 10.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R3,R2 Rozhodčí 1 1
Související články

MČR tříd Laser, Evropa, Laser 4.7 a 29er

01.10.2018
O prodlouženém víkendu 28.– 30. 9. na Nechranicích proběhlo mistrovství České republiky v olympijské lodní třídě Laser Standard, bývalé olympijské třídě Evropa a v „olympijských přípravkách“ Laser 4.7 a 29er. Dohromady se do Czech Sailing Centra Nechranice sjelo 93 jachtařů a díky účastníkům z Rakouska a Slovenska se jednalo o mezinárodní mistrovství.

Cena YCN 2018

16.05.2018
Je za námi první pohárový závod sezóny 2018. V sobotu 12. 5. 2018 se na Nechranice dostavilo 27 mládežníků ve třídě Bic Techno, 14 raceboardistů a 11 závodníků ve třídě Fun.

Pavlovská regata na Nových Mlýnech

07.05.2018
Víkend 5.–6. 5. patřil na Mlýnech opět Laserům – tentokrát to byly Standardy a 4.7 – a hlavně Fireballům. Těch se na prvním závodě Českého poháru sešlo 28.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ