Viktor Teplý

 Zpět

Datum narození: 1990
Adresa
Brno

Telefon 728 087 125
E-mail kivi.cze@gmail.com
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno z.s.
ověřená licence domácího klubu
2101-0571 11.08.2015 - 31.03.2019
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2013 - 31.12.2020
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 4 1 171
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 8 3 325
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Las 3 1 2 838
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Las 12 1 18 937
184121 20.09.2018 D-One European Championship Santa Margherita Ligure De1 24 2 29 931
187015 25.08.2018 Laser Grandprix Wolfgangsee Las 7 1 10 493
184062 30.07.2018 Hempel sailing world championships aarhus 2018 Aarhus Las 36 60 19 452
184018 21.06.2018 Kieler Woche Kiel Las 14 15 13 903
187024 31.05.2018 D-One World Championship Wolfgangsee De1 36 2 50 473
181306 26.05.2018 MČR Lipno - Černá v Pošumaví De1 12 1 15 977
184061 05.05.2018 2018 Laser Senior European Championships La Rochelle Las 24 42 16 365
184128 23.04.2018 SWC Hyeres Hyeres Las 16 25 8 569
184055 30.03.2018 49 TROFEO S.A.R. PRINCESA SOFIA IBEROSTAR Mallorca Las 14 46 9 743
184117 21.01.2018 SWC Miami Miami Las 16 43 5 002
184116 06.12.2017 XIX SEMANA OLIMPICA CANARIA DE VELA Gran Canaria Las 10 3 9 461
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174298 01.01.2017 Palamos Christmas Race Palamos Las 10 5 10 148
174304 09.03.2017 Arenal Training Camp Regatta Arenal, Malorka Las 10 7 8 470
174227 24.03.2017 48.trofeo S.A.R.Princesa Sofia Palma de Malllorca ESP Las 10 17 9 977
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Las 7 1 8 730
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 1 1 1 356
174242 23.05.2017 Delta Lloyd Regatta Medemblik, Nizozemsko Las 10 25 7 031
173245 01.08.2017 MS Laser Split Las 36 47 21 780
173244 08.10.2017 ME Laser Barcelona Las 24 33 16 306
174299 15.10.2017 SP Gamagori Gamagori, JPN Las 16 42 2 828
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164309 08.02.2016 Gran Canaria Trophy Gran Canaria Las 10 10 6 573
164209 12.02.2016 REGATA DE CARNAVAL. CIUDAD DE LAS PALMAS Gran Canaria Las 10 27 4 478
163105 01.03.2016 European championship Gran Canaria Las 24 16 22 891
164225 28.03.2016 47 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Palma de Mallorca Las 14 23 12 896
164236 15.04.2016 Italia Cup Laser Malcesine Malcesine ITA Las 10 5 10 741
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny De1 7 1 7 029
164243 09.05.2016 Garda Trentino Olympic Week Riva del Garda, Itálie Las 8 3 8 568
164301 24.05.2016 Delta Lloyd Regatta Medemblik, NED Las 14 13 9 959
164202 18.06.2016 Kieler Woche Kiel Las 14 12 15 208
160001 08.08.2016 Olympijske Hry Rio 2016 Rio de Janeiro, BRA Las 72 28 22 795
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 2 7 213
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin 12 3 13 709
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice Las 12 1 16 824
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR 12 6 4 824
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
153313 04.02.2015 ME D-one Riva del Garda De1 24 2 27 881
154245 25.02.2015 Andalucian olympic week Cadiz Las 10 3 14 368
154003 12.03.2015 Mistrovství Španělska Torrevieja Las 12 1 19 274
154202 28.03.2015 Trofeo SAR Princess Sofia Palma de Majorca Las 14 61 7 993
154243 07.05.2015 Eurosaf Trentino Olympic Week Lago di Garda Las 14 37 7 459
154290 08.05.2015 Test Event Rio Rio, BRA Las 10 29 2 184
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny Las 7 1 10 239
154251 26.05.2015 Delta Lloyd Regatta Medemblik Las 14 29 11 200
153112 17.07.2015 Laser Europeans (ME) Kalovig, Aarhus, Dánsko Las 24 25 17 382
153120 02.08.2015 Laser worlds Kanada 2015 Kanada Las 36 77 14 874
151336 28.08.2015 MČR Černá v Pošumaví De1 12 2 12 365
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Las 12 1 18 761
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144228 29.03.2014 45 Trofeo S.A.R. Princesa Sofía Worldcup Palma de Mallorca Las 8 49 4 553
144231 19.04.2014 ISAF Sailing World Cup Hyeres Hyeres, FRA Las 8 56 3 542
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny De1 4 2 3 017
143109 07.06.2014 European Laser Senior Championships 2014 Split CRO Las 10 18 8 871
144255 21.06.2014 Kieler Woche Kiel, Německo Las 8 10 8 442
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 3 3 611
143148 12.09.2014 MS LAS - Santander Santander Las 12 67 5 412
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Las 6 1 9 637
143152 16.10.2014 D1 Gold Cup, World CHampionship Alassio, Italy De1 12 5 11 047
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
133501 13.03.2013 SOSW Split Las 5 6 3 326
133508 01.04.2013 SP Palma Malorka, ESP Las 8 42 4 455
133504 20.04.2013 ISAF Sailing World Cup 2013 - Hyeres Francie, Hyeres Las 8 60 3 007
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny De1 5 3 4 396
133507 08.05.2013 Eurosaf campions sailing cup Riva del Garda Las 7 15 6 535
133505 21.05.2013 EUROSAF Champions Sailing Cup-Medemblik Medemblik Nizozemí Las 7 27 3 603
131111 08.06.2013 Comtech Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1 4 2 3 365
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada Las 3 4 1 497
133124 30.08.2013 European Championship Dun Laoghaire, IRL Las 10 24 7 622
133130 12.09.2013 D-One Gold Cup Union Yacht Club Attersee De1 12 2 15 822
134014 20.09.2013 Mistrovství Černé Hory Tivat, MNE Las 6 4 4 525
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Las 6 1 9 637
133133 17.11.2013 Laser Satndard World Championship Oman Las 12 49 6 134
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124208 25.02.2012 Velika nagrada Mornara Split Las 4 11 1 443
124207 08.03.2012 Split Olympic Sailing Week Split, Chorvatsko Las 4 16 2 383
123503 02.04.2012 43 Trofeo S.A.R. Princesa Sofía - MAPFRE Palma de Mallorca, Španělsko Las 7 59 3 290
123505 21.04.2012 Semaine Olympique Francaise de Voile Hyeres, FRA Las 8 38 4 372
123107 04.05.2012 MS_LASE_M Boltenhagen Las 12 65 6 161
124279 03.06.2012 Skandia sail for gold Weymouth, UK Las 7 54 2 456
120001 27.07.2012 Olympic games Weymouth, UK Las 15 28 5 161
121335 17.08.2012 MČR Lipno - Hůrka Fin 2 15 1 175
121340 30.08.2012 ME De1 + Mistrovství ČR Lipno De1 10 1 15 781
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Las 6 1 9 870
123209 18.10.2012 MS D1 Alassio, ITA De1 12 4 12 806
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 6 2 412
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
113203 01.01.2011 Europa cup Hvar Hvar Las 5 2 5 505
113302 23.01.2011 US SAILINGs Rolex Miami OCR Miamy - USA Las 8 58 2 803
114203 16.03.2011 Split olympic week Split Las 5 23 2 276
113356 02.04.2011 Trofeo SAR Princess Sofia MAPFRE Palma de Majorca - ESP Las 7 63 2 838
113305 22.04.2011 Semaine Olympique Francaise Hyeres - FRA Las 8 80 3 106
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Las 5 2 5 712
113306 24.05.2011 Delta Lloyd Regatta Medemblik - NED Las 8 81 2 315
113108 01.07.2011 ME Helsinki Helsinki Las 10 79 3 647
111330 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví De1 6 1 8 412
114021 22.09.2011 Mistovství Itálie Torbole, ITA Las 6 23 4 302
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 1 9 289
113154 04.12.2011 MS LASER_M Perth - Australia Las 12 120 2 270
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
104220 01.01.2010 Palamos christmas race Palamos Las 5 23 2 103
104221 21.02.2010 Mediterranean champ. Hyeres Las 5 6 5 316
107003 29.03.2010 Trofeo SAR Princess Sofia Palma de Mallorca, ESP Las 8 81 2 478
104223 15.04.2010 Europa cup Torbole Torbole Las 7 32 5 215
102102 24.04.2010 Putovní pohár Brněnská přehrada LaR 1 1 1 004
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Las 4 2 4 489
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 8 2 312
104266 07.06.2010 Europe cup Warnemunde, GER Las 7 10 6 535
103118 19.07.2010 ME Laser Standart youth Gdynia, POL Las 8 28 5 978
104291 09.08.2010 Skandia Sail For Gold Regatta 2010 Weymouth & Portland Las 5 96 1 870
103133 30.08.2010 MSJ Laser Standart Hayling Island, GBR Las 10 30 7 031
102131 02.10.2010 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Las 3 1 2 838
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 1 9 289
104023 15.10.2010 Mistrovství Slovinska Portorož, SLO Las 6 4 4 800
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094203 01.01.2009 Europacup Hvar Hvar LaR 5 2 7 741
094208 27.03.2009 Europacup Follonica, ITA LaR 5 7 7 730
094215 10.04.2009 Izola spring cup Izola - SLO LaR 5 1 9 284
094238 30.04.2009 Europacup hyeres, fra LaR 5 12 6 537
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny LaR 5 1 8 225
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 3 3 784
091306 23.05.2009 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 1 5 608
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny LaR 4 1 5 774
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Las 4 2 4 925
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 1 5 108
093107 10.07.2009 ME LASER_R_M Charlotenlund, DEN LaR 10 11 9 047
093203 05.08.2009 MS LASER_R_M Karatsu, JPN LaR 12 12 9 423
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. LaR 6 2 8 209
091382 04.09.2009 Lipno Regata 2009 Lipno - Jestřábí Las 4 2 4 570
094018 18.09.2009 Mistrovstvi Slovinska Koper, SLO Las 3 2 2 637
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 2 8 064
091120 06.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 5 2 887
094322 09.11.2009 Bandol Bandol, FRA Las 5 3 5 505
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084202 01.01.2008 Laser europa cup Hvar, CRO L47 5 4 5 855
084203 01.01.2008 Memorial Z. Roič Hvar, CRO L47 5 2 7 360
084205 14.01.2008 Sail Melbourne International Regatta Melbourne LaR 4 13 1 674
084225 20.03.2008 Europacup Hyeres Hyeres, France LaR 5 1 12 424
084224 27.03.2008 Europacup Andora Andora, Italy LaR 5 14 5 698
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 1 5 925
084242 16.05.2008 Europa cup - Hoorn hoorn, ned LaR 5 4 7 360
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 3 3 865
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Lipno Las 4 3 3 611
082118 21.06.2008 Krajský přebor KSJ21 Brněnská přehrada Las 4 1 3 200
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 1 4 570
084257 05.07.2008 Warnemunde Woche Warnemunde LaR 4 5 6 381
083126 31.07.2008 MEJ_LASER_M FRA LaR 10 4 17 661
084272 09.08.2008 Europacup Puck Puck , POL LaR 5 1 8 031
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 2 7 989
081382 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh BRAVO Lipno - hotel Jestřábí Las 1 7 511
084293 20.09.2008 Pohár Slovana - Mem. T. Malej Senec - SVK Fin 4 7 3 098
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 7 4 124
082141 04.10.2008 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Fin 2 2 998
084308 17.10.2008 Puchar Rybnika Rybnik LaR 5 1 6 782
084327 25.10.2008 MELGES24 COPPA ITALIA 2008 Garda-Navene M24 4 19 810
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR 6 6 2 412
084326 22.11.2008 Mistrovství Slovinska Izola LaR 6 1 8 661
084330 04.12.2008 St.Nikolas 2008 Pula LaR 5 2 7 891
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
074212 05.04.2007 Laser Europa Cup Hyeres L47 5 6 5 777
071601 21.04.2007 Cena Roudnice Máchovo jezero LaR 4 5 1 425
074003 28.04.2007 Mistrovství Rakouska Neusiedler see LaR 6 1 6 606
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny LaR 5 2 5 394
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš L47 4 1 4 989
071305 19.05.2007 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 8 1 496
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 4 1 5 220
074227 16.06.2007 Kiel Week Kiel LaR 4 3 4 155
074233 28.06.2007 2007 europacup a youth grand prix Attersee-AUT L47 5 26 2 247
073202 20.07.2007 Europeans Championship Laser 4.7 Dun Laoghaire, Ireland L47 8 19 8 934
073139 01.08.2007 MEJ EVROPA-M Bisscarosse-Francie Evr 8 16 6 312
074252 23.08.2007 Evropský pohár Puck-POL L47 5 1 9 085
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví L47 6 1 8 138
072008 08.09.2007 Štít města Pardubic Velké Dářko L47 4 1 4 221
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 5 6 445
074276 20.10.2007 Inter Puchar, Rybnik Rybnik, Polsko LaR 5 1 5 505
074285 26.10.2007 Jesenski pokal Koper-SLO L47 4 4 3 365
074286 10.11.2007 Martinova regata Izola-SLO L47 4 6 2 738
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny L47 4 1 3 784
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 6 4 052
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 9 2 906
062109 27.05.2006 9. TRR Brno Brněnská přehrada TR 4 7 841
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny L47 4 1 3 784
062143 07.06.2006 Závod mladých nadějí 3 Brněnská přehrada Evr 1 2 402
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Evr 4 13 2 399
063118 17.06.2006 Kiel Week 2006 Kiel, GER Evr 8 6 8 175
062114 24.06.2006 Krajský přebor II. Brněnská přehrada Evr 4 4 1 608
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 11 2 927
063142 22.07.2006 Mistrovství Evropy juniorů LT Evropa L´Estartit - Španělsko Evr 8 36 3 625
063121 04.08.2006 Mistrovství Slovenska Orava - Slovensko LaR 6 2 3 870
062122 12.08.2006 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 3 4 594
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš LaR 6 13 2 310
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí L47 6 1 7 290
062005 09.09.2006 Štít města Pardubic Velké Dářko L47 4 1 3 784
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 3 4 621
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 1 10 583
063156 13.10.2006 Puchar Rybnika - Interpuchar Rybnik - Polsko LaR 4 3 3 865
063213 07.12.2006 Regata Sv. Nikola Pula L47 5 5 5 751
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052117 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 1 5 425
051328 Mistrovství ČR Lipno Evr 6 6 5 677
053101 MSJ - Optimist Silvaplana/Švýcarsko Q 12 142 3 969
052109 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 5 18 2 495
053305 YKP Gdynia Cup Gdynia Q 5 38 3 501
051807 Fair Play Rozkoš Evr 1 2 800
053304 ?laski puchar Optimista Rybnik-PL Q 5 22 3 564
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 2 7 495
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 1 11 714
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 1 7 574
051904 Modrá vlajka Seče Seč Evr 4 1 2 812
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 23 1 608
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 2 6 097
051908 Štít města Pardubic Rozkoš Evr 4 8 2 580
053358 Puchar Ribnika - Cadet Central European Rybnik Q 5 27 3 095
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Q 3 19 1 455
041909 Modrá vlajka Seče + Krajký přebor KSJ 19 Seč Q 4 1 4 404
041314 Youth CERE regata Lipno - Hruštice Q 4 1 6 897
043462 Puchar Rybnika+Interpohár Rybnik - PL Q 5 6 6 102
043425 Májová regata Slňava, Piešťany Q 5 2 6 385
042423 42. Beskydská regata Žermanice Q 5 1 8 287
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 7 4 165
043440 Mistrovství Slovenska Orava Q 5 3 6 480
043430 Springcup Neusiedlersee Q 5 41 2 352
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 1 7 545
043431 Kľuč Kráľovej Kráľová Q 6 2 8 477
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 2 5 925
043420 Slaski Puchar Optimista Rybnik, POL Q 4 25 2 590
041808 MČR Rozkoš Q 6 1 11 925
042115 Brněnský závod Brno Q 3 2 3 303
041809 MČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 1 7 663
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 3 5 425
043458 Puchar Beskidow Zarzecze Q 5 12 4 140
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032211 Moravský pohár II Chomoutov Q 3 1 4 818
032408 Hornický kahan I Žermanice Q 4 6 2 812
033160 European Championship ? Optimist Stari Grad ? CRO Q 10 173 1 134
033472 Krišťálový pohár Slovan Blava Q 5 6 3 326
033478 Puchar Rybnika Rybnik, POL Q 5 1 9 993
033475 Interpohár Orava Orava Q 6 2 8 776
031336 Bohemia RAWDY Cup Bezdrev Q 4 3 5 256
031610 Cena RIVETEC Nechranice Q 2 5 1 814
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 4 7 911
031809 TR Q Rozkoš TR 4 4 2 312
031902 Memoriál Tomáše Dymáka Seč Q 2 2 1 406
031810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 2 6 129
031906 Modrá vlajka Seče + KP Seč Q 4 1 4 221
032108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 5 10 4 467
032116 Krajský přebor Jm Brněnská přehrada Q 4 1 4 016
032125 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 2 1 2 430
032135 Závod mladých nadějí Jedovnice Q 2 1 2 846
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021904 Memoriál Tomáše Dymáka Seč Q 2 3 1 331
021906 Modrá vlajka Seče + KP IV (přebor PA kr Seč Q 4 2 3 017
022105 Pálavská regata Nové Mlýny Q 4 61 472
022112 Krajský přebor (přebor JM kraje) Brněnská přehrada Q 4 2 2 312
022425 Optimistický vánek Těrlicko Q 3 4 2 263
023433 Interpohár lodních tříd E, Q Oravská přehrada Q 4 10 3 129
023440 PUCHAR RYBNIKA 2002 Rybnik, Polsko Q 5 33 2 169
023447 Euro Saturn Cup Senec, SVK Q 4 14 2 228
021332 Cena Dvořiště Dvořiště Q 2 10 1 600
Související články

Týmové mistrovství ČR v jachtingu aneb Velká cena Prahy odjeto

29.10.2018
V Praze na Vltavě v YC CERE se od pátku do neděle (26.–28. 10.) konalo mistrovství České republiky týmů. Dvanáct šestičlenných týmů (včetně jednoho slovenského) závodilo na lodích třídy 420, v soubojích tři proti třem lodím.

MČR tříd Laser, Evropa, Laser 4.7 a 29er

01.10.2018
O prodlouženém víkendu 28.– 30. 9. na Nechranicích proběhlo mistrovství České republiky v olympijské lodní třídě Laser Standard, bývalé olympijské třídě Evropa a v „olympijských přípravkách“ Laser 4.7 a 29er. Dohromady se do Czech Sailing Centra Nechranice sjelo 93 jachtařů a díky účastníkům z Rakouska a Slovenska se jednalo o mezinárodní mistrovství.

Laser Grand Prix na Wolfgangsee

28.08.2018
Viktor Teplý vyhrál 39. Int. Laser Grand Prix ve třídě Laser Standard a Lenka Kališová ve třídě Laser Radial.

Vstupenka do Tokia unikla jen těsně

11.08.2018
Od 2. srpna se v dánském Aarhusu konal nejdůležitější závod letošní sezony – mistrovství světa olympijských tříd, které bylo zároveň první kvalifikací na olympijské hry v Tokiu. Česká republika zatím bohužel žádné místo nezískala.

Aarhus – čtvrtý a pátý den

07.08.2018
Zatímco v neděli 5. 8. vál silný vítr, v pondělí se téměř nic neodjelo.

Aarhus den druhý – Ondřej Teplý třikrát v první desítce

03.08.2018
Ondřej Teplý se dnes svým vynikajícím výkonem posunul ve výsledkové listině hodně nahoru.

Rozhovory s reprezentanty – Viktor Teplý na ME v La Rochelle

24.07.2018
Během jara a začátku léta jsme se postupně sešli s některými reprezentanty, kteří se zúčastní mistrovství světa v Aarhusu a pokusí se kvalifikovat Českou republiku na olympiádu v Tokiu.

Stříbro z mistrovství světa D-One

06.06.2018
Mistrovství světa třídy D-One se odjelo od 31. 5. do 3. 6. na Wolfgangsee za účasti 40 lodí. Viktor Teplý má stříbrnou medaili, Ondřej Teplý je čtvrtý, Michael Maier pátý a Marek Bachtík devátý.

Reprezentant Viktor Teplý mistrem republiky ve třídě Devoti One  

30.05.2018
O víkendu 26.–27. 5. vody Lipna v blízkosti kempu Jestřábí brázdily katamarany, jejichž posádky se vzájemně utkaly v tradičním závodě Compotech Catamaran Open, který patří mezi mistrovské závody České republiky. Ve stejném termínu proběhl i velmi zajímavé mistrovství české republiky lodní třídy Devoti One.

Kdo bude bojovat o olympiádu v Tokiu?

17.05.2018
Český tým se chystá na mistrovství světa v Aarhusu   Od 2. do 12. srpna se v dánském Aarhusu pojede nejdůležitější závod letošní sezony – mistrovství světa olympijských tříd, které je zároveň první kvalifikací na olympijské hry v Tokiu.

Mistrovství Evropy Laserů v La Rochelle

16.05.2018
Austrálie, Nový Zéland, Guatemala, nebo Spojené státy nejsou zrovna země, které bychom na mistrovství Evropy očekávali. To proběhlo minulý týden v La Rochelle.

Ondřej Teplý pojede první medailovou rozjížďku ve světovém poháru v životě

28.04.2018
Až v 17.30 vypluli dnes na moře závodníci třídy Finn. Ale pokus o odjetí dvou zbývajících rozjížděk nebyl úspěšný. To znamená, že Ondřej Teplý zůstal čtvrtý deset bodů za medailí a 16 bodů od zlata.

Medailová rozjížďka v Hyeres na dosah

27.04.2018
Dnes na světovém poháru v Hyeres: Ondra Teplý si zajel škrtačku (22) a přidal jednu desítku. Zůstává čtvrtý, na zítřek zvývají dvě rozjížďky a on si celkem pevně drží pozici v první desítce Držte palce, ať ho v neděli vidíme v medailové jízdě!

Ondřej Teplý v Hyeres jen kousek od medailových příček

25.04.2018
Máme za sebou první dva dny světového poháru v Hyeres. Závod zatím provází slabý vítr.

Světový pohár v Hyeres začíná zítra

23.04.2018
Zítra začnou v Hyères na Francouzské riviéře závodit nejlepší olympijští jachtaři. Světový pohár olympijských tříd potrvá až do neděle 30. 4., medailové rozjížďky se pojedou o víkendu. Doufejme, že v nich uvidíme i někoho z českých reprezentantů.  

Regata 49 Trofeo Princesa Sofía Iberostar skončila

06.04.2018
Pro naše reprezentanty závod na Mallorce skončil. Zítra už jsou na programu jen medailové rozjížďky pro prvních deset v každé třídě. Do nich se nikdo z našich neprobojoval.

Na Mallorce Češi v rozjížďkách v první desítce

04.04.2018
Druhý den regaty olympijských tříd na Mallorce byl opět ve znamení slabého větru. Přesto všechny třídy nakonec odjely naplánované rozjížďky. Štěstí přálo i některým našim závodníkům, kteří se podívali do první desítky.

Regata na Mallorce zahájena

02.04.2018
První den regaty olympijských tříd přinesl na Mallorku navzdory slibné předpovědi slabý přeskakující vítr. Situace se přes den různě měnila, takže zatímco na jedné straně zátoky se závodilo v 10uzlovém větru, na opačné straně se lodě houpaly v bezvětří.

Na Mallorce se začne závodit v pondělí

29.03.2018
Čeští jachtaři jsou připraveni a trénují na místě, kde se bude konat 49. ročník regaty Trofeo Princesa Sofía Iberostar.

Zpráva hlavního trenéra reprezentace 1/ 2018   

13.02.2018
Leden byl pro většinu českých jachtařů stále ještě měsícem, kdy si užívají zimní období a připravují se na novou sezonu.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ