Dan Audy

 Zpět

Datum narození: 1990
Adresa
Brno

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno z.s.
ověřená licence domácího klubu
2101-0577 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 8 2 814
181121 16.06.2018 Nechranický skluz nechranice Las 0 0
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 5 3 612
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 7 1 7 387
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Las 8 4 6 034
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 3 2 2 400
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 5 3 104
177023 12.08.2017 Laser Grandprix Wolfgansee - AUT Las 7 15 3 837
171907 19.08.2017 Modrá vlajka Seče Seč Las 3 4 1 032
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 12 3 12 262
171511 23.09.2017 Švestková regata Jesenice Las 4 6 1 108
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Las 7 12 1 176
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 6 4 824
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 29 320
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161702 16.04.2016 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 1 9 963
162111 30.04.2016 To je celá to je půl Brněnská přehrada Fin 3 2 1 734
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Las 7 9 2 260
161108 18.06.2016 Cena CERE Nechranice Las 7 5 2 814
167032 13.08.2016 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT Las 7 12 3 689
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 11 2 030
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice Las 12 6 7 487
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR 12 4 6 937
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny Las 7 3 6 899
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Las 7 8 2 814
152136 10.06.2015 Prigl Rejs X Brněnská přehrada OT 1 1 703
157022 15.08.2015 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT Las 7 9 5 086
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Las 7 12 707
151510 19.09.2015 Švestková regata II. Jesenice Las 7 2 6 397
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Las 12 4 11 536
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142103 19.04.2014 Krajský přebor Brněnská přehrada Fin 2 2 554
147024 08.08.2014 Velká cena ALT Melges 24 Kovářov - Lipno M24 4 6 672
144316 09.09.2014 IT regatta 2014 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 1 6 323
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Las 6 5 5 443
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132102 20.04.2013 Krajský přebor Brněnská přehrada Las 4 2 1 996
131111 08.06.2013 Comtech Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1 4 4 2 161
132411 19.07.2013 51.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Fin 5 6 2 184
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada Las 3 5 1 206
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny LaR 6 4 5 856
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 1 5 693
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Las 4 4 2 700
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Las 6 8 4 218
132415 05.10.2013 Cena MCHZ Štěrkovna Hlučín LaR 2 2 804
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TR 6 7 2 010
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 1 1 714
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Las 4 4 3 017
122109 12.05.2012 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 1 4 860
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice Las 4 4 2 812
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 2 2 1 828
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice LaR 4 3 2 812
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Las 4 1 3 200
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Las 6 3 7 008
122141 13.10.2012 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Las 3 1 2 637
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 6 2 412
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112102 16.04.2011 Krajský přebor Brněnská přehrada Las 1 4 277
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. LaR 4 1 5 774
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Las 5 10 2 217
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 10 1 693
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice Las 4 2 4 122
111505 18.06.2011 Jesenický pohár Jesenice Las 4 1 4 860
113112 16.08.2011 World & European Laser Radial Men La Rochelle LaR 12 69 4 513
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 3 4 155
111807 17.09.2011 Fair play Rozkoš Las 4 3 2 312
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 3 6 932
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 6 2 5 275
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
104206 01.01.2010 Allgäu Outlet-Cup - IDM Laser Standard Großer Alpsee Las 5 34 1 385
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Las 4 6 2 580
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 3 4 016
102114 26.06.2010 Krajský přebor KSJ21 Brněnská přehrada Fin 4 7 636
102205 14.08.2010 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr 4 6 2 496
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 2 8 477
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 11 1 443
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Las 4 7 1 728
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 10 3 289
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt LaR 4 3 3 865
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny LaR 5 4 5 215
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 9 1 876
091306 23.05.2009 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 8 1 996
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny LaR 4 2 4 570
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Las 4 9 2 312
091609 20.06.2009 Cena Damet Nechranice Las 4 6 1 996
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 4 2 700
093107 10.07.2009 ME LASER_R_M Charlotenlund, DEN LaR 10 32 4 409
094272 31.07.2009 Interpohár Oravská přehrada LaR 5 1 6 899
094272 31.07.2009 Interpohár Oravská přehrada LaR 5 1 6 899
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. LaR 6 4 6 403
091382 04.09.2009 Lipno Regata 2009 Lipno - Jestřábí Las 4 11 1 608
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice LaR 4 1 3 517
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice Las 4 5 2 723
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 11 3 622
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Evr 3 6 2 310
091120 06.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 5 2 887
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084227 15.03.2008 Europe Meeting Garda - Torbole Evr 5 13 5 772
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 2 4 721
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 2 5 274
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 4 3 365
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Lipno Evr 4 5 3 055
081607 14.06.2008 Cena Damet Nechranice LaR 1 9 188
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 7 1 189
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Evr 5 1 7 495
082143 24.08.2008 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada OT 1 1 1 402
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 4 6 183
083130 31.08.2008 MEJ_EVROPA_M ITA Evr 8 30 4 547
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Evr 1 4 1 030
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Evr 4 1 5 519
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 5 6 445
082141 04.10.2008 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Fin 2 4 396
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR 6 6 2 412
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
074214 13.04.2007 Puchar Elektrowni Rybnik Rybnik - Polsko Evr 3 4 1 839
074003 28.04.2007 Mistrovství Rakouska Neusiedler see Evr 6 1 4 800
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 7 3 597
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 5 3 458
074221 25.05.2007 Spring Cup Neusiedlersee, Rakousko Evr 3 1 3 012
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr 2 2 2 554
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 1 6 629
073116 16.07.2007 MS EVROPA-M NED Evr 12 78 2 711
074250 07.08.2007 Letná Bobria regata Liptovská Mara Evr 3 4 1 621
073139 11.08.2007 MEJ EVROPA-M Bisscarosse-Francie Evr 8 32 3 904
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 2 5 608
072008 08.09.2007 Štít města Pardubic Velké Dářko Las 4 11 404
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 6 2 580
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 2 8 539
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TR 4 3 2 812
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Evr 3 2 3 594
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 26 1 505
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 21 1 434
062109 27.05.2006 9. TRR Brno Brněnská přehrada TR 4 1 4 221
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Evr 4 14 2 271
062144 21.06.2006 Závod mladých nadějí 4 Brněnská přehrada LaR 1 1 578
062114 24.06.2006 Krajský přebor II. Brněnská přehrada Evr 4 5 1 220
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 9 3 275
063121 04.08.2006 Mistrovství Slovenska Orava - Slovensko Evr 6 2 6 183
063140 07.08.2006 Mezinárodní mistrovství Slovenska Liptovská Mara - Slovensko Evr 6 1 7 663
062122 12.08.2006 Veletržní regata Brněnská přehrada Las 2 3 452
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí Evr 4 5 3 334
061512 09.09.2006 Modrá stuha Regent Evr 3 2 3 787
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 10 2 530
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 2 8 776
062424 07.10.2006 Cena BC MCHZ Hlučín L47 3 2 1 935
063156 13.10.2006 Puchar Rybnika - Interpuchar Rybnik - Polsko Evr 4 5 2 064
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052117 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 2 4 221
051330 Bohemia Cup Dvořiště Q 4 1 7 301
053101 MSJ - Optimist Silvaplana/Švýcarsko Q 12 202 2 132
053323 VC Slovenska,Závod OH nadějí Piešťany Q 5 4 5 215
053322 Interpohár+ M Slov. Orava Q 5 1 8 771
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 15 2 841
053304 ?laski puchar Optimista Rybnik-PL Q 5 18 4 000
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 1 9 000
051902 Mem.Tomáše Dymáka Seč Q 1 1 1 004
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 1 6 938
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 2 9 907
052138 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Evr 2 1 1 406
053301 Blue Sky Racing Days Neusiedlersee Q 5 5 5 371
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 1 7 234
051717 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero LaR 2 11 347
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 10 3 574
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 32 1 034
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 1 7 301
051908 Štít města Pardubic Rozkoš Evr 4 13 1 737
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Q 3 2 4 388
042401 Optimist párty Těrlicko Q 1 2 1 453
042126 Veletržní regata Brno Q 1 1 800
041609 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 1 6 369
041314 Youth CERE regata Lipno - Hruštice Q 4 3 4 989
042406 Cena Olešné Olešná Q 3 2 3 427
043462 Puchar Rybnika+Interpohár Rybnik - PL Q 5 3 7 608
043425 Májová regata Slňava, Piešťany Q 5 1 7 891
043438 Závod olympijských nadějí Rybnik-Polsko Q 5 2 7 891
042423 42. Beskydská regata Žermanice Q 5 2 6 781
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 1 7 545
043440 Mistrovství Slovenska Orava Q 5 2 7 360
043430 Springcup Neusiedlersee Q 5 30 3 031
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 7 4 165
042134 Mem.J.Sedláka Brno Q 2 1 2 285
043431 Kľuč Kráľovej Kráľová Q 6 4 6 670
042207 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 1 2 998
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 4 4 721
043420 Slaski Puchar Optimista Rybnik, POL Q 4 26 2 522
041808 MČR Rozkoš Q 6 2 10 119
042115 Brněnský závod Brno Q 3 1 4 206
041809 MČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 1 7 663
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 1 7 334
042118 Krajský přebor I. Brno Q 4 1 4 404
042136 Závod mladých nadějí Jedovnice Q 2 1 3 156
043458 Puchar Beskidow Zarzecze Q 5 7 5 310
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032203 Květnová sokolská regata štěrkovna Tovačov Q 3 1 3 915
032204 Putovní pohár Plumlova Plumlov Q 4 2 3 200
032211 Moravský pohár II Chomoutov Q 3 6 2 484
032401 Optimist párty Těrlicko Q 1 6 721
032408 Hornický kahan I Žermanice Q 4 5 3 129
032420 41. Beskydská regata Žermanice Q 4 9 2 763
033160 European Championship ? Optimist Stari Grad ? CRO Q 10 149 1 782
033449 Mistrovství Slovenska Králová Q 6 4 7 081
033472 Krišťálový pohár Slovan Blava Q 5 5 3 722
033478 Puchar Rybnika Rybnik, POL Q 5 13 4 423
033477 Puchar Beskydow Zarzecze Q 5 5 5 505
033476 Šlaski Puchar Optimista Rybnik, POL Q 5 55 1 346
033475 Interpohár Orava Orava Q 6 9 4 857
031336 Bohemia RAWDY Cup Bezdrev Q 4 6 4 052
031610 Cena RIVETEC Nechranice Q 2 16 804
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 8 6 105
031809 TR Q Rozkoš TR 4 4 2 312
031810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 5 4 538
031906 Modrá vlajka Seče + KP Seč Q 4 2 3 017
032108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 5 22 2 755
032116 Krajský přebor Jm Brněnská přehrada Q 4 2 2 812
032125 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 2 2 1 828
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021809 Pohár Velly Rozkoš Q 4 38 1 078
021906 Modrá vlajka Seče + KP IV (přebor PA kr Seč Q 4 6 1 108
022112 Krajský přebor (přebor JM kraje) Brněnská přehrada Q 4 3 1 608
022131 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 1 1 600
022303 Ped Cup štěrkovna Hráza Q 2 3 1 540
023315 Mistrovství Slovenska - družstva Optimis Senec TR 6 3 4 968
023440 PUCHAR RYBNIKA 2002 Rybnik, Polsko Q 5 50 1 266
Související články

Pavlovská regata na Nových Mlýnech

07.05.2018
Víkend 5.–6. 5. patřil na Mlýnech opět Laserům – tentokrát to byly Standardy a 4.7 – a hlavně Fireballům. Těch se na prvním závodě Českého poháru sešlo 28.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ