Ladislav Vomáčko

 Zpět

Datum narození: 1972
Adresa
Poděbrady

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: JO TJ Bohemia Poděbrady
ověřená licence domácího klubu
1206-0293 11.08.2015 - 31.03.2019
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 10 3 493
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 5 5 944
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 4 1 935
181401 07.04.2018 Bohemia Sekt Regata Bolevák FB 3 2 3 012
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171401 08.04.2017 Bohemia Sekt Regata Bolevák FB 0 0 0
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
171707 20.05.2017 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 2 2 554
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 5 1 734
171210 26.06.2017 Krajský přebor Orlík - Velký Vír FB 4 3 1 291
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 8 4 622
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 11 3 322
171216 02.09.2017 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 1 1 600
171219 16.09.2017 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 3 1 156
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 11 3 757
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice FB 7 16 2 408
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 5 1 734
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 18 1 940
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír FB 3 4 2 333
161211 28.06.2016 Přebor ČOS-dálková plavba Orlík FB 3 3 303
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 8 9 600
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 8 4 825
161716 10.09.2016 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 0 0 0
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 7 7 5 327
161405 08.10.2016 Modrá Stuha Boleváku Bolevecký rybník FB 2 5 494
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady FB 2 18 0
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 20 1 940
151708 23.05.2015 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 5 721
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír FB 3 4 2 263
151210 29.06.2015 Krajský přebor Orlík - Velký Vír FB 4 2 2 580
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 7 8 4 405
151214 29.08.2015 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 6 554
151716 12.09.2015 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 2 2 109
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny FB 12 27 3 637
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák FB 3 7 1 380
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady FB 3 2 3 166
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 14 1 545
141715 24.05.2014 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 3 2 496
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 6 1 581
141211 21.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 1 3 578
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 14 1 996
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 10 4 639
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny FB 4 12 1 937
141415 04.10.2014 Konec v Plzni Bolevák FB 4 1 4 016
144026 17.10.2014 Fireball Open Slovenian Chapionship Portorož FB 3 9 1 525
144289 18.10.2014 3rd GoSailing Cup Portorož FB 5 8 4 986
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 11 278
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 11 1 608
131407 18.05.2013 Cena Lokomotivy Sdružený krajský přebor Bolevecký rybník FB 4 1 3 784
131716 25.05.2013 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 3 1 608
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 5 1 644
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 4 3 904
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 12 1 813
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 15 2 959
133127 11.09.2013 Fireball european championship Portorož,slovinsko FB 10 33 3 749
133128 13.09.2013 Fireball world championship Portorož,slovinsko FB 12 20 8 371
131224 21.09.2013 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 1 2 008
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny FB 4 10 2 193
132163 05.10.2013 Burčáková regata Nové Mlýny FB 4 11 1 527
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121401 07.04.2012 Bohemia Regata Bolevák FB 4 5 2 312
121201 28.04.2012 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 5 1 096
122106 05.05.2012 To je celá, to je půl Brněnská přehrada FB 4 4 1 996
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum FB 4 12 1 376
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice FB 4 14 1 340
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 4 2 188
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 4 3 1 876
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 8 2 517
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 14 1 669
123130 21.07.2012 2012 European Championships ITA - Bracciano Lake FB 10 34 5 907
121219 01.09.2012 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 2 1 156
121221 15.09.2012 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 4 998
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny FB 4 9 2 608
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny FB 6 11 3 695
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák FB 3 9 1 277
111202 23.04.2011 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 11 202
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 11 2 204
111718 28.05.2011 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 10 721
113102 18.06.2011 Fireball Worlds 2011 Sligo Yacht Club, Ireland FB 12 49 2 180
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 18 2 687
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 8 2 757
114015 18.08.2011 Mistrovství Francie Le Val-André FB 8 21 4 337
111724 10.09.2011 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 6 1 497
111219 17.09.2011 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 1 3 624
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny FB 4 14 1 669
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Bolevák FB 3 11 1 015
101202 24.04.2010 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 998
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 11 1 608
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 10 1 925
101722 29.05.2010 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 9 1 291
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 9 1 277
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík FB 1 3 527
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 14 2 918
101320 31.07.2010 Lázeňská regata Svět FB 1 14 277
101323 07.08.2010 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 9 879
101216 28.08.2010 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 1 1 578
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 14 1 728
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny FB 10 22 4 488
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 4 1 156
104026 22.10.2010 Državno Prvenstvo Slovenije FB Portorož FB 3 10 1 139
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091401 11.04.2009 Bohemia regata cup Bolevák FB 3 9 969
091202 25.04.2009 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 5 360
091103 09.05.2009 Cena Avie Jezero Poděbrady FB 1 2 645
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 21 841
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 2 4 721
091722 30.05.2009 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 9 904
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír FB 1 1 1 101
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. FB 6 22 1 740
091320 01.08.2009 Lázeňská regata Svět FB 3 10 1 139
091323 08.08.2009 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 1 6 578
091214 22.08.2009 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 4 344
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 11 1 759
091732 12.09.2009 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 4 831
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 12 1 679
091220 26.09.2009 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 3 938
091419 10.10.2009 Poslední vítr Bolevák FB 2 4 1 081
094013 16.10.2009 Državno Prvenstvo Slovenije FB Izola, Slovinsko FB 5 10 2 217
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081401 12.04.2008 Bohemia regata Bolevák FB 3 3 2 109
081206 03.05.2008 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 1 1 758
082107 10.05.2008 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 1 4 821
081802 17.05.2008 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 7 2 045
081720 31.05.2008 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 2 3 1 331
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice FB 4 8 2 452
081607 14.06.2008 Cena Damet Nechranice FB 1 4 879
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 1 3 741
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno FB 6 5 5 000
084261 03.07.2008 Belgian Trophy Nieuwpoort (BEL) FB 4 9 2 312
081412 26.07.2008 Letní Vánoční regata Bolevák FB 2 1 2 494
083119 31.07.2008 ME_FIREBALL BEL FB 10 18 5 939
081322 02.08.2008 Regata pivovaru Bohemia Regent Třeboň - Svět FB 3 3 2 563
081326 16.08.2008 Bezdrevský Kapr Bezdrev FB 3 1 3 303
081218 30.08.2008 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 5 610
082136 20.09.2008 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 3 3 611
084016 17.10.2008 Državno Prvenstvo Slovenije Izola - Slovinsko FB 6 5 4 902
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071401 14.04.2007 Bohemia regata Bolevák FB 3 6 1 407
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 5 1 032
072108 12.05.2007 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 11 1 527
071720 26.05.2007 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 6 904
071607 16.06.2007 Cena Damet Nechranice FB 4 11 1 685
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík FB 3 6 1 310
071210 25.06.2007 Přebor středočeského kraje Přehrada Orlík FB 4 4 792
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno FB 4 15 1 425
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno FB 6 11 3 132
074240 21.07.2007 National Fireball - France CN Diélette - Port Diélette 50340 Flaman FB 6 22 1 889
073138 01.08.2007 MS FIREBALL SUI FB 12 81 2 043
071321 04.08.2007 Cena Domanína Třeboň - Svět FB 3 9 440
074249 18.08.2007 Fireball Warm-Up Lago di Garda - Riva del Garda, ITA FB 5 48 720
074274 23.08.2007 Alpine Challenge - International Week St. Moritz - SUI FB 5 37 1 695
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 9 1 791
072133 22.09.2007 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 4 1 206
071224 06.10.2007 Pohár města Neratovic Pískovna Tišice FB 1 5 443
071418 13.10.2007 Poslední vítr Bolevák FB 2 3 1 156
074015 19.10.2007 Državno prvenstvo Fireball 2007 Izola, SLO FB 6 22 1 582
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061401 15.04.2006 Bohemia regata Bolevák FB 3 9 303
061106 29.04.2006 Cena Regulusu Vrané n./Vlt. FB 1 4 101
061203 29.04.2006 Župní přebor Vranská přehrada FB 1 4 101
061204 06.05.2006 Pohár Bohemia Poděbrady - Jezero FB 2 5 360
062107 13.05.2006 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 19 493
061802 20.05.2006 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 12 904
061720 27.05.2006 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 4 1 608
061610 17.06.2006 Cena Damet Nechranice FB 4 15 621
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík FB 3 9 879
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík FB 4 4 1 376
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno FB 4 16 1 247
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno FB 8 30 1 441
061321 05.08.2006 Cena Domanína Svět - Třeboň FB 3 11 521
063147 10.08.2006 Schweizermeisterschaft Fireball Davos Davos FB 6 22 1 582
061214 19.08.2006 Letní závod mládeže Poděbrady - Jezero FB 2 3 804
061219 02.09.2006 Štít města Poděbrad Poděbrady - Jezero FB 2 6 646
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 12 1 534
061128 07.10.2006 Cena Avie - Šéfův BUS Jezero Poděbrady FB 2 3 804
063148 13.10.2006 2006 Slovenian Open National Izola FB 6 28 1 112
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051418 Konec v Plzni Bolevák FB 4 5 404
051229 Pohár města Neratovic Tišice FB 2 7 512
051118 Cena Avie Jezero Poděbrady FB 2 5 713

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ