Zbyněk Zanker

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YachtClub SK Štětí
ověřená licence domácího klubu
1609-0132 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191714 09.08.2019 MČR Star Máchovo jezero Sta 12 2 11 353
191713 03.08.2019 Mem. Oldy Vintišky Máchovo jezero Sta 2 2 1 406
191712 20.07.2019 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Sta 0 0
191711 13.07.2019 MAIER Star Cup Máchovo jezero Sta 7 2 4 921
194090 22.06.2019 Kieler Woche 1 Kiel FD 7 7 4 047
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181722 20.10.2018 STAR finále Máchovo jezero Sta 7 2 5 600
181718 21.09.2018 MMČR Star + Lighthouse Cup Máchovo jezero Sta 12 2 10 096
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171305 27.05.2017 Krajský přebor Bezdrev FD 4 3 1 876
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FD 7 4 3 782
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FD 7 3 4 047
177021 15.07.2017 Maier Star Cup Máchovo Jezero Sta 7 3 2 814
171710 22.07.2017 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Sta 7 8 707
171712 05.08.2017 Mem. Oldy Vintišky Máchovo jezero Sta 7 10 707
171713 11.08.2017 MČR Star Máchovo jezero Sta 12 8 2 375
174016 25.08.2017 Mezinárodní mistrovství Polska Otmuchóv FD 10 3 9 461
171618 08.09.2017 MMČR Nechranice FD 12 8 7 150
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FD 7 3 2 814
177031 21.10.2017 STAR finále Máchovo Jezero Sta 0 0 0
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161607 04.06.2016 Hop Regata Nechranice FD 7 4 1 940
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FD 7 2 5 279
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FD 7 3 3 689
161331 20.08.2016 Bezdrevský kapr Bezdrev FD 7 2 4 921
161612 09.09.2016 MMČR Nechranice FD 2 2 2 285
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151704 02.05.2015 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero FD 3 1 2 838
151607 30.05.2015 Hop Regata Nechranice FD 7 2 5 600
151610 13.06.2015 Cena Damet Nechranice FD 0 0 0
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FD 7 3 2 814
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. FD 7 4 3 172
151328 01.08.2015 Bezdrevský kapr Bezdrev FD 2 2 1 156
157035 28.08.2015 MM Polska Otmuchów FD 3 2 3 012
151621 05.09.2015 MMČR Nechranice FD 12 2 13 212
153143 11.09.2015 FD EUROPEAN CHAMPIONSHIP Umag Chorvatsko FD 24 14 19 199
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FD 2 1 1 406
154304 10.10.2015 Saisonfinale 2015 Cospudene see - Lipsko FD 3 1 4 206
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice FD 3 2 1 497
141329 09.08.2014 Bezdrevský kapr Bezdrev FD 2 2 804
147007 05.09.2014 Mistrovství Polska Otmuchóv - POL FD 4 1 4 221
141625 12.09.2014 Mezinárodní mistrovství ČR Nechranice FD 6 3 4 800
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny FD 3 1 2 838
144284 04.10.2014 Mistrovství Berlína - Nebelpokal Großer Müggelsee - Berlín FD 5 10 3 098
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131603 20.04.2013 Zlatá plachta Barbory Barbora FD 2 2 804
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny FD 4 3 1 608
133201 24.05.2013 FLYING DUTCHMAN WORLD CHAMPIONSHIP Balatonföldvár, Balaton FD 12 35 5 836
134245 15.06.2013 Sachs. Landmeisterschaft FD 2013 Plauen - Talsperre Pohl FD 3 16 776
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FD 4 1 4 016
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FD 6 3 3 992
131325 03.08.2013 Bezdrevský kapr Bezdrev FD 0 0 0
134271 28.08.2013 Karwendelcup Achensee (AUT) Achensee - Rakousko FD 5 3 5 505
131621 07.09.2013 Cena YC Nechranice Nechranice FD 2 2 998
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121601 16.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov FD 3 2 1 497
122109 12.05.2012 Pavlovská regata Nové Mlýny FD 4 2 3 017
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov FD 3 2 1 497
114228 07.05.2011 Steinberger Krug Steinbergsee -Německo FD 3 10 1 548
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice FD 4 1 4 221
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice FD 4 5 1 608
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FD 4 1 4 016
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví FD 3 2 2 109
111321 06.08.2011 Bezdrevský kapr Bezdrev FD 4 4 2 312
111721 13.08.2011 Star Cup I. Máchovo jezero Sta 4 4 1 108
111909 03.09.2011 Mem. Františka Ehla jezero Glebinowskie - POL FD 3 2 2 524
112145 16.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny FD 6 6 3 162
114277 08.10.2011 FD finale Leipzig Cospundener see FD 3 5 2 233
114284 22.10.2011 Joachim-Hunger-Gedächtnis-Preis Wannsee - Berlín FD 3 3 1 872
111728 28.10.2011 Star Cup II. Máchovo jezero Sta 1 4 198
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny FD 4 1 3 784
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice FD 4 1 5 220
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FD 2 1 2 285
101323 07.08.2010 Bezdrevský kapr Bezdrev FD 4 5 1 608
101907 28.08.2010 Memoriál Františka Ehla Otmuchów - POL FD 4 13 527
101334 10.09.2010 Mistrovství ČR - Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví FD 1 2 946
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny FD 6 1 7 081
104311 09.10.2010 Sezonfinale Cospudener see, Markkleeberg, SRN FD 3 1 3 541
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094232 25.04.2009 Wannsse regatta Wannsse - Německo FD 3 5 1 548
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny FD 4 1 3 517
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP Rozkoš FD 4 1 3 200
094260 12.06.2009 Trofeo IRC dell’Adriatico Muggia, ITA OT 3 3 2 563
091609 20.06.2009 Cena Damet Nechranice FD 4 1 3 517
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. FD 4 1 3 784
093204 31.07.2009 Mistrovství světa FD Medemblik - Holansko FD 12 36 6 102
091323 08.08.2009 Bezdrevský kapr Bezdrev FD 1 11 0
091908 29.08.2009 Memoriál F.Ehla Otmuchów - POL FD 4 3 2 812
092142 18.09.2009 Mistrovství ČR - Modrý hrozen Nové Mlýny FD 6 1 7 831
094295 03.10.2009 59.Internationale Nebelpokal Berlin - Muggelsee FD 4 6 2 951
094299 10.10.2009 Sächsische Meisterschaft Cospude 2009 Cospundesee - Markkleeberg SRN FD 3 12 1 032
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082107 10.05.2008 Pavlovská regata Nové Mlýny FD 4 1 3 200
081802 17.05.2008 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš FD 4 3 1 876
081720 31.05.2008 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Sta 2 1 1 406
081607 14.06.2008 Cena Damet Nechranice FD 1 1 703
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno FD 6 1 6 331
081724 09.08.2008 Mistrovství české flotily Máchovo jezero FD 1 2 499
081326 16.08.2008 Bezdrevský Kapr Bezdrev FD 4 1 3 517
081907 07.09.2008 Memoriál Františka Ehla Otmuchowské jezero FD 4 1 4 221
084295 21.09.2008 Vintage yachting games Medemblik FD 5 10 1 236
084310 18.10.2008 Joachim-Hunger-Gedächtnispreis 2008 Berlin- Wannsee FD 3 5 1 444
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161601 02.04.2016 Pohár YC Štětí Labe Bic-2,L47-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
161626 15.10.2016 O pohár města Štětí Labe Q-2,L47-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151602 11.04.2015 Pohár YC Štětí Labe Q-2,L47-1 Člen protestní komise 2 2
151613 10.10.2015 O pohár města Štětí Labe Q-2,L47-1 Rozhodčí 2 2
151630 11.10.2015 O Excalibur krále Arthura Igrane-Chorvatsko Q-1,L47-1 Člen protestní komise 1 1
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb-4P,Fd-4P Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139905 16.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R2,R3 Rozhodčí 1 1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ