Anna Skořepová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Toušeň, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1214-0114 24.03.2018 - 31.03.2025
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2023 - 31.12.2024
Hostující člen ČSJ s licenci : Český Yacht Klub
povolené hostování pro lt. Optimist
1101-0507 10.03.2020 - 31.12.2024
 Stáhnout výsledky 2024 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
241308 15.06.2024 8. McDonalds Cup Lipno - Černá v Pošumaví Qsz 7 6 6 237
242117 01.06.2024 Pavlovská regata Nové Mlýny Qsz 7 1 12 998
241501 25.05.2024 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 1 1 1 402
241605 18.05.2024 Pohár YC Nechranice I Nechranice Qsz 7 2 10 368
244067 09.05.2024 Dutch Youth Regatta 2024 Workum Q 12 53 8 054
241801 04.05.2024 Jarní premiéra Rozkoš Qsz 1 1 1 893
241705 27.04.2024 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 9 2 035
241104 20.04.2024 Memoriál Rösslera Ořovského Vltava - Praha Q 2 3 1 476
244033 28.03.2024 Sailing Point Easter Regatta Portorož Q 8 155 5 177
244032 08.03.2024 Winner Team Clinic Faaborg, Dánsko Q 8 49 2 047
244018 29.02.2024 4th Youth Centenary Regatta – TROFEO FACCENDA Riva del Garda Q 8 72 1 984
244016 24.02.2024 18. Memorijal Z. Pečenkovića Pula, Chorvatsko Q 8 39 4 964
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
234233 16.11.2023 2023 Split Quantum Winter Regatta Split, Chorvatsko Q 8 52 4 018
231141 03.11.2023 O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 8 4 488
234209 28.10.2023 Helloween Cup Lago Di Garda Q 8 354 1 344
231139 21.10.2023 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Q 2 3 1 709
231138 14.10.2023 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 4 3 656
231137 07.10.2023 Memoriál R. Holého Vltava - Praha Q 2 6 1 406
234173 15.09.2023 Baltic Cup MMPSKO 2023 DZIWNÓW Q 12 169 3 954
232155 09.09.2023 Podzimní regata Nové Mlýny Qmz 7 4 6 623
231334 03.09.2023 Regata 130 let - Slavnostní plavba Lipno - Černá v Pošumaví Q 1 13 191
231322 30.08.2023 Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Bravo Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 3 20 523
234151 22.08.2023 Österreichische Jugendmeisterschaft 2023 Attersee Q 12 12 11 476
231143 12.08.2023 Chicken race lipno - ern v poumav Q 1 3 903
231330 29.07.2023 Bezdrevský marathon bezdrev Q 1 7 557
231318 29.07.2023 Zmrzlinový pohár Bezdrev Q 3 4 2 524
231316 05.07.2023 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 12 3 874
231313 01.07.2023 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 2 7 213
231311 24.06.2023 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví Qmz 7 2 8 940
232122 10.06.2023 Pavlovská regata Nové Mlýny Qmz 7 1 11 147
231502 27.05.2023 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 3 1 4 548
234072 18.05.2023 Dutch Youth Regatta IJsselmeer Qmz 12 8 10 967
231604 13.05.2023 Nechranice week Nechranice Qmz 7 1 9 814
231801 06.05.2023 Jarní premiéra Rozkoš Qmz 7 1 9 963
234047 29.04.2023 HYC Kupa 2023 Balaton Q 4 4 2 452
234024 06.04.2023 41st Lake Garda Meeting Optimist Riva del Garda, Itálie Qsz 8 716 2 155
234010 09.03.2023 3rd Youth Centenary Regatta 2023 Riva del Garda, Itálie Q 8 118 1 756
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221119 04.11.2022 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 11 3 165
224208 30.10.2022 10. Halloween Cup Torbole, Lago di Garda, Itálie Qmz 8 47 4 343
221116 22.10.2022 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Q 2 6 874
221115 15.10.2022 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 4 4 172
221112 08.10.2022 Memoriál Rudolfa Holého Vltava - Praha Q 2 11 804
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice Q 12 21 9 746
221624 24.09.2022 Podzimní regata Václava Vacka Oldřichov Q 0 0
221329 03.09.2022 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví Qmz 2 3 2 407
224150 23.08.2022 Österreichischen Jugendmeisterschaften 2022 Traunsee Q 12 21 7 335
221152 06.08.2022 Chicken Race lipno - cerna v posumavi Q 1 1 1 356
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko Qmz 7 2 9 136
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 21 1 734
221319 02.07.2022 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 12 3 325
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice Qmz 7 3 6 318
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Qmz 7 3 8 505
221505 14.05.2022 Stříbrná Plachetnice Jesenice Q 3 4 2 582
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš Qmz 7 3 7 387
221704 23.04.2022 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 7 2 400
224031 14.04.2022 40th Lake Garda Meeting Optimist Lago di Garda Qmz 8 37 4 262
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 10 1 709
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda Qmz 8 50 3 671
211136 23.10.2021 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Q 2 5 1 406
211135 16.10.2021 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 10 1 925
211133 09.10.2021 Memoriál Rudolfa Holého Vltava - Praha Q 2 2 1 828
211630 02.10.2021 Podzimní regata Václava Vacka 25.ročník Oldřichov Q 0 0
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš Qmz 7 9 5 317
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Dziwnow, Polsko Q 12 331 1 259
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice Qmz 1 16 402
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 31 7 999
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví Qmz 2 1 3 406
211151 14.08.2021 Chicken Race lipno - cerna v posumavi Q 1 2 1 030
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko Qmz 7 12 5 165
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 8 3 933
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 8 4 128
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Qmz 7 8 3 337
214018 20.05.2021 39th Lake Garda Meeting Riva del Garda Qmz 8 46 2 859
214008 10.04.2021 Velikonoční regata Chorvatsko NJ 4 26 1 063
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 109 4 654
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
205039 18.10.2020 Seawolf Cup Chorvatsko - Murter NJ 1 1 800
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 60 4 371
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 243 2 025
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 61 1 294
205041 29.08.2020 Trucregata Slapská přehrada Kaj 1 8 905
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 61 1 454
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 76 1 602
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 39 1 181
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 12 1 629
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 63 1 791
201707 30.05.2020 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 25 849
201504 16.05.2020 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 3 27 678
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 15 1 548
191149 19.10.2019 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Q 2 9 646
191148 12.10.2019 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 25 938
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 62 256
191218 14.09.2019 Pohár krále Jiřího Jezero Poděbrady Q 3 11 945
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 73 2 418
194194 31.08.2019 Trucregata Slapská přehrada Kaj 1 24 584
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 97 219
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 68 1 421
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 43 559
191305 01.06.2019 Jihočeský pohár+Krajský přebor Q Dvořiště Q 3 11 521
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
192001 18.05.2019 Májový pohár Velké Dářko Q 3 23 358
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 67 796
191705 20.04.2019 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 18 303
191111 13.04.2019 Memoriál Dr. Štěpána Vltava - Praha Q 2 12 202
191109 06.04.2019 Memoriál Rösslera- Ořovského Vltava - Praha Q 2 12 272
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181142 20.10.2018 Modrá stuha Vltavy                                    vltava - praha Q 2 13 326
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 20 489
181140 06.10.2018 Memoriál Bürgemeistera vltava - praha Q 2 15 311
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 66 752
181216 15.09.2018 Pohár Krále Jiřího Jezero Poděbrady Q 3 11 791
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 79 1 212
181329 01.09.2018 Borůvková regata lipno - lipno nad vltavou Q 2 14 262
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 89 221
181319 28.07.2018 Lázeňská regata Svět Q 2 5 494
181409 21.07.2018 Modrá Stuha Boleváku Bolevák Q 1 5 101
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Q 3 23 358
181704 21.04.2018 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 25 303
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 3 012
181103 07.04.2018 Memoriál Rosslera-Ořovského vltava - praha Q 2 22 202
Související články

Děti druhý Český pohár na Nechranicích se štěstím odjely

21.05.2024
O víkendu 18.–19. května pořádal Yacht Club Nechranice letošní druhý pohárový závod lodních tříd Optimist a ILCA 4. Na startu se sešlo celkem 97 mladých závodníků.

První český pohár tříd Optimist a ILCA 4 - jen jedna rozjížďka

09.05.2024
První pohárový závod tříd Optimist a ILCA 4 se konal první květnový víkend na Rozkoši. Celkem 120 závodníků čekalo v sobotu na vítr marně.

WINNER TEAM CLINIC 2024

17.03.2024
Každoročně si největší výrobce plachetnic třídy Optimist – dánská firma Winner – vybírá závodníky z celého světa do svého Winner Teamu. Z Česka jsou to většinou mistři republiky – v roce 2023 byl do týmu vybrán Jiří Tomeš, letos to byla loňská mistryně ČR Anna Skořepová z ČYKu. Ta se zúčastnila i tréninkového kempu, který Winner pravidelně pořádá ve Faaborgu, na jihu dánského ostrova Funen, ...

Zlato a bronz z Puly

26.02.2024
O víkendu se část reprezentačního družstva SPS Optimist zúčastnila v rámci přípravy na kvalifikaci na ME/MS prvního jarního závodu v chorvatské Pule. Na 18. Memoriálu Zlatana Pečenkoviće závodil také Jeremiáš Přikryl ve třídě ILCA 4, který vybojoval zlatou medaili!

Split Quantum Winter Regatta

20.11.2023
SPS Optimist již v novém složení vyrazilo s trenérem Jakubem Halouzkou na trénink a závod do Splitu. Matilda Košíková, Anna Skořepová, Vláďa Kováč, Marek Štolba, Jakub Lojka, Hynek Dokoupil a Hynek Zákoucký si týden v Chorvatsku opravdu užili a získali mnoho nových zkušeností.

Pohár na Nových Mlýnech a cesta na mistrovství světa

13.06.2023
Letošní třetí pohárový závod tříd Optimist a ILCA 4 se jel o víkendu 10.–11. 6. v Jachtklubu Dyje na Nových Mlýnech. Díky velké účasti ze Slovenska se sešlo ve třídě Optimist letos zatím největší závodní pole – ve starších žácích 65 a v mladších 32 dětí – a k tomu 29 lodí ILCA 4.

Český pohár na Nechranicích

17.05.2023
O víkendu 13.–14. května pořádal Yacht Club Nechranice pohárový závod lodních tříd Optimist a ILCA 4. Na startu se sešlo celkem 93 mladých závodníků.

Jarní Premiéra na Rozkoši

09.05.2023
Na Rozkoši odjely svůj první letošní Český pohár třídy Optimist a ILCA 4. Na startu bylo celkem 110 závodníků. 

Zlato z Gardy pro Davida Hrubého

04.11.2022
David Hrubý z Yacht Clubu Nechranice vyhrál Halloween regatu třídy Optimist na Gardě! Jeho poslední závod v kategorii Cadetti pro něj nemohl dopadnout lépe!

Mezinárodní mistrovství ČR mládeže úspěšně za námi

03.10.2022
Nechranická přehrada, konkrétně Yacht Club Nechranice a Yacht Club CERE, hostily největší juniorskou jachtařskou akci roku 2022 – Czech Junior Nationals. Mistrovství mládeže se v pěti lodních třídách (Optimist, Techno 293, ILCA 4, RS Feva a 29er) zúčastnilo 256 jachtařů ve věku od 8 do 21 let. Vzhledem k účasti slovenských a ukrajinských závodníků měl závod také mezinárodní punc.  ...

Tradiční soustředění Optimistů ČYKu na Lipně a Lvíčata v České televizi

01.09.2022
Na Lipně v srpnu v kempu Jestřábí I. proběhlo tradiční soustředění Českého Yacht Klubu pod vedením Pavla Schwarze. 14denního kempu se zúčastnilo 19 dětí, které si jachting na plachetnicích Optimist pod vedením zkušených trenérů i mnoho dalších soutěží a her opravdu užily. Přijela za nimi i Česká televize a natočila s nimi pořad Lvíčata pro ČT Déčko – premiéra bude v sobotu 3. 9. v 11.15. S d...

Výprava ČYKu na Traunsee zakončená výstupem až na vrchol…

01.09.2022
Osm dětí z ČYKu doplněné o Jakuba Lojku z Jachetního klubu Černá v Pošumaví závodilo pod vedením trenérky Evy Skořepové na Traunsee na Mezinárodním mistrovství Rakouska.

Bambusová regata – Český pohár třídy Optimist

20.07.2022
Po čtrnáctidenním soustředění a Závodu mladých nadějí tradiční prázdninovou mega akci Yacht Clubu Velké Dářko zakončil o víkendu 16.–17. 7. Český pohár třídy Optimist.

Jarní Nechranice

13.06.2022
Závod Českého poháru třídy Optimist se jel o víkendu 11.–12. 6. na Nechranicích jako generálka na mistrovství republiky, které zde bude Yacht Club Nechranice pořád poslední týden v září. K Optimistům se tentokrát přidali i závodníci třídy ILCA 6.

Jarní premiéra na Rozkoši

09.05.2022
První závod série Českého poháru tříd Optimist a ILCA 4 se odjel o víkendu 7.–8. května na Rozkoši. Třída ILCA 4 už měla za sebou jeden pokus o pohár na Nových Mlýnech, ale tam se kvůli bezvětří nic neodjelo, Optimisti se sjeli letos poprvé.

Děti na Optimistech a ILCA 4 začaly závodit – první velký pohár již tento víkend!

04.05.2022
Přes 40 dětí závodilo během posledního dubnového víkendu na Máchově jezeře ve třídách Optimist a ILCA 4. Závod s názvem Optimistický Mácháč byl zařazen do Regionálního poháru Čechy.

Největší závod třídy Optimist na světě

21.04.2022
Největší závod třídy Optimist na světě se konal na Velikonoce od 14. do 17. dubna na Gardě. Již 40. ročník populárního Garda Meetingu pořádal klub Fraglia Vela Riva. Mezi více než tisícem účastníků ze 40 zemí z celého světa závodily také české děti, přestože se ve stejné době se v Portoroži jiná regata, která byla určena pro české závodníky jako kvalifikace na ME/MS. České barvy hájil na Gar...

Velikonoční regata je za námi, podobně náročné závody jsou v plánu na podzim

22.04.2021
Jeden z největších a nejtěžších českých námořních závodů se konal od 11. do 16. dubna v Chorvatsku. Na start se postavilo 38 posádek z České republiky a Slovenska, složených jak ze zkušených jachtařů, tak nadšených amatérů.

Děti závodily o Velikonocích v chorvatském Medulinu

08.04.2021
V chorvatském Medulinu se od 1. do 4. dubna jelo mezinárodní mistrovství Chorvatska ve třídě Optimist – Clivo Sailing Cup. Na startu bylo 211 dětí z devíti zemí a mezi nimi 30 českých. Závodila celá naše reprezentace SPS pod vedením trenérky Nikol Staňkové, tým Českého Yacht Klubu a řada dalších závodníků ze všech koutů republiky.


nahoru