Jaroslav Verner

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Toušeň, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1214-0037 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 3 7 497
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 8 4 405
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 1 3 427
191126 15.06.2019 FIFE Cup Nechranice FB 7 10 3 104
191306 08.06.2019 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Rs5 4 10 1 608
191709 25.05.2019 Mácháčský zápich Máchovo jezero Rs5 7 5 3 368
191802 11.05.2019 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 5 5 070
191113 19.04.2019 Nechranický skluz Nechranice Rs5 7 9 2 260
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181220 06.10.2018 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady FB 2 1 2 008
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi FB 7 14 2 346
181341 22.09.2018 Podzimní RSvezení lipno - lipno nad vltavou Rs5 7 4 3 782
181337 08.09.2018 Last Summer Day Lipno - Hrdoňov FB 7 8 3 917
183210 26.08.2018 2018 World Championships Carnac, Francie FB 36 24 25 948
183209 22.08.2018 Pre-Worlds and FRA Nationals Carnac, Francie FB 12 11 10 139
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 10 707
181320 04.08.2018 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 1 3 166
181319 28.07.2018 Lázeňská regata Svět FB 2 1 2 430
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 2 16 128
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 14 3 404
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 4 2 3 656
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice FB 0 0
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 5 5 600
187159 05.05.2018 MČR - Jachtařská liga Praha, Brno, Lipno Lig 0 10 0
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 1 4 139
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny FB 7 11 2 369
174019 18.05.2017 Swiss Nationals 2017 Mammern FB 12 9 7 487
171503 27.05.2017 SKP Plzeňského a Karlovarského Kraje Jesenice FB 4 3 3 080
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice FB 7 6 5 165
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 6 1 497
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 5 6 051
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 2 8 505
171320 29.07.2017 Lázeňská regata Svět FB 3 4 2 109
171321 05.08.2017 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 4 1 734
173222 24.08.2017 ME Fireball Lyme Regis GBR FB 24 18 18 604
171219 16.09.2017 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 1 2 110
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 7 5 131
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice FB 7 9 4 157
171335 07.10.2017 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou Rs5 7 3 4 921
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 2 2 928
161202 16.04.2016 Pohár Bohemia Poděbrady FB 2 13 382
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 6 5 279
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 5 4 921
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice FB 2 6 1 508
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír FB 3 5 2 042
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 5 12 049
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 4 6 932
161326 23.07.2016 Lázeňská regata Svět FB 1 1 1 247
167030 30.07.2016 FB Europeans Brenzone, Lago di Garda FB 24 8 22 519
161331 20.08.2016 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 3 2 109
161215 03.09.2016 Hurá do školy Poděbrady FB 2 1 2 008
161716 10.09.2016 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 0 0 0
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 7 9 4 563
161405 08.10.2016 Modrá Stuha Boleváku Bolevecký rybník FB 2 2 1 290
167039 14.10.2016 Slovenian Nationals Portorož, Slovinsko FB 12 1 15 325
164318 15.10.2016 Everybody GoSAILING Regata Portorož, Slovinsko FB 8 3 8 175
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady FB 2 4 1 459
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 3 1 540
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 1 11 047
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 3 7 707
151708 23.05.2015 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 2 2 312
151503 30.05.2015 Stříbrná plachetnice Jesenice FB 4 4 2 161
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice FB 7 6 4 792
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír FB 3 3 2 637
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 1 10 944
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 7 6 5 279
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět FB 3 2 2 928
151328 01.08.2015 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 2 2 1 600
157021 05.08.2015 SUI Nationals Reschensee FB 12 2 15 822
157023 17.08.2015 GBR Nationals Pwllheli, GBR FB 12 18 7 487
153309 23.08.2015 2015 World Championships Pwllheli, GBR FB 36 27 25 165
151716 12.09.2015 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 3 1 581
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 15 2 711
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny FB 12 4 13 589
157029 16.10.2015 Slovenian nationals Portorož, Slovinsko FB 7 1 8 730
154293 17.10.2015 4th GoSAILING Cup Portorož, Slovinsko FB 1 4 879
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák FB 3 4 2 109
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady FB 3 3 2 637
141203 26.04.2014 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 1 1 892
142111 03.05.2014 To je celá, to je půl Brněnská přehrada FB 3 1 3 012
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 2 4 925
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice FB 4 3 3 942
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 4 6 2 661
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 5 1 818
141211 21.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 1 2 754
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 6 3 468
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 5 6 445
144014 24.07.2014 Shetland national championships Lerwick FB 6 2 5 677
143116 26.07.2014 Homecoming Scotland Europeans Day 5 Lerwick FB 10 5 8 170
141329 09.08.2014 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 3 2 109
144018 20.08.2014 Schweizermeisterschaft Fireball Brunnen, SUI FB 6 4 5 677
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny FB 4 6 3 141
141415 04.10.2014 Konec v Plzni Bolevák FB 4 2 2 812
144026 17.10.2014 Fireball Open Slovenian Chapionship Portorož FB 3 1 4 388
144289 18.10.2014 3rd GoSailing Cup Portorož FB 5 1 9 502
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131401 06.04.2013 Bohemia Regata Bolevecký rybník FB 1 1 800
131601 13.04.2013 Casanovy červené koule Barbora FB 3 1 3 012
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 3 2 637
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 2 1 758
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 1 5 774
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice FB 4 2 4 404
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 2 2 838
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 4 1 2 812
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 3 4 221
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 6 5 346
131323 27.07.2013 Lázeňská regata Svět FB 3 2 2 637
131325 03.08.2013 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 0 0 0
131219 17.08.2013 Poděbradská Padesátka Jezero Poděbrady Mr 3 1 3 303
131913 24.08.2013 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 1 3 784
131220 31.08.2013 Hurá do Školy Jezero Poděbrady FB 2 1 2 110
131724 07.09.2013 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 1 3 303
133127 11.09.2013 Fireball european championship Portorož,slovinsko FB 10 28 4 462
133128 13.09.2013 Fireball world championship Portorož,slovinsko FB 12 13 10 616
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny FB 4 3 4 284
132163 05.10.2013 Burčáková regata Nové Mlýny FB 4 2 4 489
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121401 07.04.2012 Bohemia Regata Bolevák FB 4 2 3 904
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 5 1 406
121201 28.04.2012 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 1 2 494
122106 05.05.2012 To je celá, to je půl Brněnská přehrada FB 4 1 4 404
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum FB 4 3 3 784
121718 26.05.2012 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 3 2 951
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice FB 4 9 2 108
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice FB 4 1 6 064
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 1 3 994
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 4 1 3 784
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 2 4 925
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 2 5 049
123130 21.07.2012 2012 European Championships ITA - Bracciano Lake FB 10 7 12 771
121330 04.08.2012 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 1 4 453
121332 11.08.2012 Lázeňská regata Svět FB 3 1 4 069
121913 25.08.2012 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 1 4 016
124026 06.09.2012 Regatta Swiss Sailing Week 2012 Estavayer -Le Lac FB 8 2 9 851
121221 15.09.2012 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 1 2 202
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny FB 4 8 2 812
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny FB 6 5 5 750
124033 12.10.2012 Državno prvenstvo Slovenije Portorož, SLO FB 6 4 5 483
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák FB 3 3 2 708
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 1 1 1 215
111202 23.04.2011 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 1 2 285
114007 28.04.2011 Schweizer Meisterschaft Bodensee FB 6 5 5 095
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 3 4 461
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice FB 4 6 3 257
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice FB 4 3 4 284
113102 18.06.2011 Fireball Worlds 2011 Sligo Yacht Club, Ireland FB 12 20 6 850
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 7 5 148
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 2 5 165
111409 23.07.2011 Letní Vánoční regata Bolevák FB 2 4 804
111320 30.07.2011 Lázeňská regata Svět - Třeboň FB 3 1 4 139
111321 06.08.2011 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 1 3 427
114015 18.08.2011 Mistrovství Francie Le Val-André FB 8 10 6 916
111213 27.08.2011 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 2 1 2 008
111724 10.09.2011 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 1 3 831
111219 17.09.2011 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 1 2 800
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny FB 4 9 2 437
112149 01.10.2011 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 2 3 367
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady FB 2 5 494
111417 15.10.2011 Poslední vítr Bolevák FB 2 1 2 110
114030 21.10.2011 Jesenski pokal - DP Fireball Portorož - SLO FB 6 2 6 733
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Bolevák FB 3 1 4 139
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 1 2 663
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 4 3 365
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 2 4 721
101722 29.05.2010 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 3 3 200
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice FB 2 4 1 642
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice FB 4 6 3 141
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 6 5 126
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 2 4 860
101320 31.07.2010 Lázeňská regata Svět FB 1 1 1 423
101323 07.08.2010 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 1 3 741
104007 12.08.2010 Schweizer Meisterschaft 2010 Segelclub Aegeri, Switzerland FB 6 2 7 574
101905 21.08.2010 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 2 3 017
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 8 2 700
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny FB 10 3 13 141
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 1 2 360
104026 22.10.2010 Državno Prvenstvo Slovenije FB Portorož FB 3 1 4 139
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091401 11.04.2009 Bohemia regata cup Bolevák FB 3 1 3 831
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 1 2 494
091103 09.05.2009 Cena Avie Jezero Poděbrady FB 1 2 645
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 3 4 221
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 1 5 925
091722 30.05.2009 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 2 3 517
091607 13.06.2009 Hop regata Nechranice FB 4 3 3 611
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír FB 1 1 1 101
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 4 5 3 129
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. FB 6 12 3 320
091320 01.08.2009 Lázeňská regata Svět FB 3 3 2 708
091323 08.08.2009 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 1 2 1 055
093137 15.08.2009 ME Fireball 2009 Francie, La Rochelle FB 10 5 13 514
093136 22.08.2009 MS Fireball 2009 Francie, La Rochelle FB 12 16 10 763
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 3 4 016
091732 12.09.2009 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 1 2 637
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 1 5 996
094002 01.10.2009 Česko-Slovenské Mistrovství republiky Chorvatsko Orc 6 8 1 871
091419 10.10.2009 Poslední vítr Bolevák FB 2 5 887
094013 16.10.2009 Državno Prvenstvo Slovenije FB Izola, Slovinsko FB 5 2 5 712
091120 06.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 3 4 218
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081401 12.04.2008 Bohemia regata Bolevák FB 3 3 2 109
081203 19.04.2008 Toušenský pohár Poděbrady FB 2 3 1 600
081206 03.05.2008 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 1 1 758
082107 10.05.2008 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 1 4 821
081802 17.05.2008 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 7 2 045
081720 31.05.2008 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 2 3 1 331
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice FB 4 8 2 452
081607 14.06.2008 Cena Damet Nechranice FB 1 4 879
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 1 3 741
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno FB 6 5 5 000
081412 26.07.2008 Letní Vánoční regata Bolevák FB 2 1 2 494
083119 31.07.2008 ME_FIREBALL BEL FB 10 18 5 939
081322 02.08.2008 Regata pivovaru Bohemia Regent Třeboň - Svět FB 3 3 2 563
081326 16.08.2008 Bezdrevský Kapr Bezdrev FB 3 1 3 303
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví FB 1 3 854
082136 20.09.2008 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 9 1 702
084016 17.10.2008 Državno Prvenstvo Slovenije Izola - Slovinsko FB 6 5 4 902
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071304 19.05.2007 Lipno marathon 2007 Lipno Orc 4 1 3 200
071605 09.06.2007 Hop regata Nechranice FB 0 0 0
071607 16.06.2007 Cena Damet Nechranice FB 4 4 3 443
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík FB 3 1 3 645
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno FB 4 5 3 334
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno FB 6 2 7 574
073138 01.08.2007 MS FIREBALL SUI FB 12 30 7 219
071321 04.08.2007 Cena Domanína Třeboň - Svět FB 3 2 2 400
071324 11.08.2007 Bezdrevský Kapr Bezdrev FB 1 1 1 101
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 9 1 791
071418 13.10.2007 Poslední vítr Bolevák FB 2 3 1 156
074015 19.10.2007 Državno prvenstvo Fireball 2007 Izola, SLO FB 6 4 6 025
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Poděbrady - Jezero FB 2 3 1 540
062107 13.05.2006 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 11 1 443
061802 20.05.2006 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 7 1 840
061720 27.05.2006 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 7 636
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice FB 4 18 753
061610 17.06.2006 Cena Damet Nechranice FB 4 2 4 122
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík FB 4 2 2 580
061321 05.08.2006 Cena Domanína Svět - Třeboň FB 3 1 3 645
061322 12.08.2006 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 11 617
061126 22.09.2006 Malá cena YFA Chorvatsko Kaj 5 5 1 236
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052137 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 1 3 012
051225 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 4 1 4 570
051718 Krajský přebor sdružený Máchovo jezero FB 4 4 1 996
051203 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 5 1 096
051320 Cena Domanína Svět - Třeboň FB 3 1 3 741
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 5 1 734
051604 Cena FB Nechranice FB 4 1 5 519
051607 Cena elektráren Nechranice FB 4 4 3 111
051321 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 1 3 541
051316 Mistrovství ČR Lipno FB 6 5 4 800
051802 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 6 2 496
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 7 2 544
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041321 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 6 1 206
042128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 7 2 393
041609 Cena RIVETEC Nechranice FB 4 7 2 471
041320 Cena Domanína Třeboň - Svět FB 3 4 2 109
041315 Mezinárodní MČR Lipno FB 6 8 4 666
041202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 3 2 109
043409 Mistrovství Slovinska Izola - SLO FB 6 7 5 512
041313 Král Šumavy Lipno FB 4 4 3 721
041401 Zahájení v Plzni Bolevák FB 3 3 1 996
043116 ME Fireball Izola - SLO FB 10 15 8 543
041611 Pohár elektráren + přebor KSJ 11 Nechranice FB 4 7 2 312
041112 Pohár Niké + MČR offshore Chorvatsko NJ 6 8 2 860
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
033469 Open Slovenian Fireball Nationals Izola, SLO FB 6 5 6 025
031202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 5 887
031219 Pohár města Neratovic pískovna Tišice FB 2 2 1 600
031318 MR Lipno FB 6 4 5 942
031317 Pohárový závod Lipno FB 4 5 2 812
031324 Bezdrevský Kapr Bezdrev FB 2 6 202
031334 Jubilejní regata110 let jachtingu v Čech Lipno FB 3 9 564
031609 Pohár elektráren Nechranice FB 0 0 0
031610 Cena RIVETEC Nechranice FB 2 11 804
031706 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero FB 4 3 3 080
031801 Jarní premiera Rozkoš FB 4 5 2 723
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 8 2 383
032128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 6 2 661
032132 Poslední vítr II Brněnská přehrada FB 3 4 1 497
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021610 Pohár elektráren Nechranice FB 4 3 3 417
021706 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero FB 3 2 2 524
021801 Jarní premiera Rozkoš FB 4 5 2 978
021810 Fair Play Rozkoš FB 4 5 2 629
022127 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 7 2 393
023101 Fireball World Championship Tampa Bay,USA FB 0 25 5 775
023118 ME Fireball Maccagno, Lago di Como FB 10 20 6 573
023310 Grand National - Italian and Swiss champ Lago Maggiore, ITA FB 6 5 7 124
023403 Fireball International Week Tampa Bay, USA FB 5 15 3 120
021607 Cena Lučana Nechranice FB 2 9 978
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno FB 6 9 3 829
021228 Pohár města Neratovic přeloženo: Poděbrady FB 4 5 2 425
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír FB 4 2 4 122
021201 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 3 1 406

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ