Kateřina Chlupová

 Zpět

Datum narození: 1987
Adresa
Těrlicko

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Hostující člen: Jachtklub Brno z.s.
povolené hostování po celou sezónu 2018 lodní třída Jachtařská liga
2101-0766 09.08.2018 - 31.12.2018
Člen ČSJ s licencí: Klub jachtingu Těrlicko
generovaný zaznam
2403-0010 11.08.2015 - 31.12.2018
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Evr 12 4 11 164
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 5 5 070
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 9 1 027
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Evr 6 2 5 048
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 4 7 122
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 4 5 890
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 5 6 254
187159 05.05.2018 MČR - Jachtařská liga Praha, Brno, Lipno Lig 0 9 0
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Evr 7 14 3 493
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Evr 7 13 3 804
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 13 1 696
172407 10.06.2017 Mladý vítr Těrlicko Evr 1 1 0
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 9 3 932
172206 22.07.2017 Mohelnická regata Moravičany Evr 3 3 2 109
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 3 2 3 303
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 4 6 278
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr 12 31 2 273
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Evr 3 1 3 303
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 6 1 004
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Evr 7 8 4 921
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Evr 7 4 4 290
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 2 3 1 540
162409 11.06.2016 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 3 2 310
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 7 5 131
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Evr 1 4 675
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 5 2 978
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 1 9 494
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko NJ 12 8 5 720
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 19 485
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Evr 7 7 5 512
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Evr 7 8 2 183
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 7 1 10 239
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 8 4 825
152205 01.08.2015 Mohelnická regata Moravičany Evr 3 1 3 831
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Evr 7 1 10 944
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr 12 16 5 987
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Evr 3 4 1 734
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 15 493
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 11 2 312
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Evr 4 10 1 425
142005 28.06.2014 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 7 2 544
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 6 3 017
142177 16.08.2014 70. výročí založení klubu YC Brno Brněnská přehrada OT 1 11 800
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 3 3 417
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr 6 9 4 145
141348 08.11.2014 Evropa Cup Bezdrev Evr 1 8 629
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Evr 4 10 2 723
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 2 4 404
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 7 3 150
132409 13.07.2013 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 3 4 2 400
132204 27.07.2013 Modrá stuha Plumlova Mohelnice - Moravičany Evr 4 1 5 693
134209 09.08.2013 Velká cena Slovenska Liptovská Mara Evr 3 4 1 839
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 13 1 318
131621 07.09.2013 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 2 1 2 760
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr 6 4 6 403
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 13 600
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122201 14.04.2012 Jarní závod Chomoutov Evr 2 4 554
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 8 3 156
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Evr 4 6 2 496
122104 19.05.2012 Memoriál H. Švédy Jedovnice Evr 3 4 1 621
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 3 4 621
122407 16.06.2012 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 4 1 935
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 2 1 3 384
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 5 2 425
122205 04.08.2012 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr 4 3 3 942
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 5 3 458
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 8 5 164
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Evr 3 4 2 524
121916 10.11.2012 Evropa Cup Seč Evr 1 10 0
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114214 16.04.2011 13th TORBOLE EUROPE MEETING Lago de Garda, Itálie Evr 5 127 1 658
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 11 2 812
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 10 2 478
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 2 5 165
112406 18.06.2011 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 2 3 166
113308 18.06.2011 Kiel Woche Kiel - GER Evr 5 55 1 372
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 11 2 464
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 3 1 805
113126 05.08.2011 World Champiopionship Lago di Como Evr 12 44 3 850
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Evr 3 5 2 637
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 11 4 603
112308 12.11.2011 EVROPA Cup Evr 1 23 216
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102201 17.04.2010 Jarní závod Chomoutov Evr 3 5 1 972
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr 4 1 7 165
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 4 4 447
104201 24.06.2010 Kieler Woche Kiel - Německo Evr 5 26 3 341
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 4 4 360
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého Žermanice Evr 5 1 6 526
102205 14.08.2010 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr 4 5 2 812
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 1 6 425
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 12 4 218
101125 06.11.2010 EVROPACUP Vltava Evr 1 7 909
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr 4 15 2 151
092407 30.05.2009 Hornický kahan Žermanice Evr 3 1 4 597
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 4 17 1 608
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 3 4 721
092411 11.07.2009 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 1 3 915
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. LaR 6 25 1 628
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 12 4 163
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Evr 3 9 1 782
094320 07.11.2009 Putovní pohár Evropa Senec Evr 5 11 2 010
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084236 11.04.2008 Puchar Elektrowni Rybnik Rybnik - Polsko Evr 3 4 1 935
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 2 5 813
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 12 2 161
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Lipno Evr 4 1 5 851
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 16 1 860
082412 05.07.2008 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 4 2 400
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Evr 1 1 1 632
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Evr 4 6 2 406
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 19 2 966
082421 08.11.2008 Evropa cup Těrlicko Evr 1 7 718
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
074204 31.03.2007 TORBOLE EUROPE MEETING Lado di Garda - Itálie Evr 8 82 1 332
077005 05.04.2007 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr 1 13 218
074003 28.04.2007 Mistrovství Rakouska Neusiedler see Evr 6 1 4 800
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 13 2 522
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 9 2 437
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr 2 1 3 156
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 8 3 017
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice Evr 5 4 4 570
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 13 2 356
071511 08.09.2007 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 2 3 541
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 12 1 376
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 13 3 662
074276 20.10.2007 Inter Puchar, Rybnik Rybnik, Polsko Evr 5 2 4 880
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
067001 13.04.2006 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr 1 3 879
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 20 1 961
063111 03.06.2006 Spring cup Neusiedlersee Evr 4 3 2 661
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Evr 4 9 3 038
062414 24.06.2006 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 1 3 831
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 7 3 712
063139 06.08.2006 Mistrovství Evropy LT Evropa Marsala - Itálie Evr 10 17 2 323
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš LaR 6 16 1 769
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí Evr 4 2 4 925
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 8 2 918
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 6 5 914
063156 13.10.2006 Puchar Rybnika - Interpuchar Rybnik - Polsko Evr 4 1 4 860
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
053358 Puchar Ribnika - Cadet Central European Rybnik Evr 5 2 5 276
053323 VC Slovenska,Závod OH nadějí Piešťany Evr 5 1 5 020
053303 Puchar Elektrowni Rybnik Rybnik-PL Evr 5 1 5 020
053201 Austrian Lakes Week -Eurolymp Neusiedlersee Evr 8 5 4 849
053151 MEJ Evropa Tonsberg/Norsko Evr 10 63 2 607
052420 43.Beskydská regata Žermanice Evr 4 1 5 693
052418 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 2 3 012
052206 Modrá stuha Plumlova Plumlovská přehrada Evr 4 1 6 064
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 16 2 239
052109 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 5 14 3 040
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Evr 3 2 3 236
052003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 2 5 734
051908 Štít města Pardubic Rozkoš Evr 4 9 2 376
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 6 2 812
051605 Cena RIVETEC Nechranice Evr 4 5 3 734
051328 Mistrovství ČR Lipno Evr 6 10 4 345
051307 Cena Šumavy Lipno Evr 4 12 1 813
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 17 2 056
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Evr 1 2 879
042401 Optimist párty Těrlicko Evr 1 9 101
041306 Cena Šumavy + KP II.-mládež Lipno Evr 4 13 2 221
042416 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 3 2 2 838
043439 MOP Cup - Balaton Week BalatonFuered Evr 5 7 2 160
041314 Youth CERE regata Lipno - Hruštice Evr 1 2 800
043462 Puchar Rybnika+Interpohár Rybnik - PL Evr 5 6 3 008
043421 Puchar Elektrowni Rybnik Rybnik, POL Evr 5 8 1 870
041327 Lipno CERE regata Lipno Evr 4 4 4 315
042108 Pálavská regata Home credit Nové Mlýny Evr 5 36 1 345
042423 42. Beskydská regata Žermanice Evr 5 2 5 505
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Evr 3 6 1 093
043440 Mistrovství Slovenska Orava Evr 5 2 5 152
041810 Pohár Velly Rozkoš Evr 1 2 645
042133 MČR Nové Mlýny Evr 6 16 3 522
043410 Euro saturn Cup Králová nad Váhom Evr 4 1 3 200
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 22 1 399
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032206 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 5 3 458
032401 Optimist párty Těrlicko Evr 1 3 323
032408 Hornický kahan I Žermanice Evr 4 1 4 989
032404 Cena Olešné Olešná Evr 2 3 1 656
032418 Mladý vítr Těrlicko Evr 1 1 1 142
032420 41. Beskydská regata Žermanice Evr 4 2 4 860
032426 Cena BC Chem štěrkovna Hlučín Evr 3 1 3 831
032425 Optimistický vánek Těrlicko Evr 3 2 1 497
033442 Hungarian Youth Championship Balatonfusto, HUN Evr 5 3 2 010
033439 MSR LR, Q + Interpohár L, LR, Q, E Orava Evr 5 2 4 396
033459 Puchar Ribnika Ribnik, Polsko Evr 5 10 1 899
031308 Cena Šumavy Lipno Evr 4 26 1 195
031319 MR LaR Lipno - Hruštice Evr 3 6 1 310
031609 Pohár elektráren Nechranice Evr 0 0 0
031810 Pohár Velly Rozkoš Evr 1 1 703
032003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 21 1 689
032109 Pálavská regata + EC Masters Laser Nové Mlýny Evr 5 30 1 821
032115 MR Evropa + Laser Nové Mlýny Evr 6 38 1 268
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 22 1 647
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021613 Cena RIVETEC Nechranice Q 1 5 1 045
021801 Jarní premiera Rozkoš Q 2 2 1 683
021806 Prázdninové předhánění Rozkoš Q 0 0 0
021809 Pohár Velly Rozkoš Q 4 5 4 601
021808 Mistrovství ČR 2002 Rozkoš Q 6 6 6 733
022105 Pálavská regata Nové Mlýny Q 4 9 3 865
022203 Putovní pohár Plumlova Plumlov Q 3 3 2 637
022202 Květnová sokolská regata + KP (přebor OC štěrkovna Tovačov Q 4 2 3 365
022207 Modrá stuha Plumlova + KP IV (přebor OC Plumlov Evr 4 11 1 443
022404 Cena Olešné Olešná Q 3 1 3 741
022401 Optimist párty Těrlicko Q 1 1 1 004
022408 Hornický kahan + KP II (přebor MS kraje) Žermanice Q 4 4 3 365
022413 Pohár Radegastu Žermanice Q 3 1 3 994
022416 Mladý vítr Těrlicko Q 3 2 3 166
022419 40. Beskydská regata Žermanice Q 5 3 7 150
022426 Cena BC CHEM štěrkovna Hlučín Evr 3 8 1 122
022425 Optimistický vánek Těrlicko Q 3 3 2 637
023433 Interpohár lodních tříd E, Q Oravská přehrada Q 4 16 2 312
023441 Utex-Ski-Yachting Rybnik, Polsko Q 4 5 3 517
023459 Puchar Beskidow Zarzecze, POL Q 4 3 4 721
021332 Cena Dvořiště Dvořiště Q 2 7 1 910
021311 Velká cena ALT Q Lipno - Hruštice Q 4 15 2 312

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ