Eduard Sláma

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno z.s.
ověřená licence domácího klubu
2101-0581 01.01.2018 - 31.03.2020
Hostující člen ČSJ s licenci : YC Neratovice
povolené hostování po celou sezónu 2018-9 lodní třída Jachtařská liga
1203-0588 11.08.2015 - 31.12.2019
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. lipno - cerna v posumavi Las 7 13 1 338
191120 11.05.2019 Česká jachtařská liga II. Vltava - Praha Lig 7 2 5 890
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Las 7 18 1 452
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig 7 2 5 890
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 1 7 707
182127 16.06.2018 Jachtařská liga II. brnenska prehrada Lig 7 1 7 387
187159 05.05.2018 MČR - Jachtařská liga Praha, Brno, Lipno Lig 0 1 0
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Las 7 10 1 730
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 6 2 550
172131 17.06.2017 Jachtařská liga II. Brněnská přehrada Lig 0 1 8 261
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lipno Lig 7 1 8 261
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 12 13 4 620
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162104 16.04.2016 Krajský přebor Brněnská přehrada Las 2 2 804
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Las 7 7 3 024
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny De1 7 4 1 940
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Las 2 15 452
161136 19.08.2016 Česká jachtařská liga II. Lipno - Olympijský park Rio Lig 7 2 5 600
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 6 3 873
161137 01.10.2016 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig 7 2 6 154
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152111 25.04.2015 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 4 9 404
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny Las 7 18 1 452
152157 29.07.2015 Prigl Rejs XVII Brněnská přehrada OT 1 9 188
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Las 7 5 3 368
151510 19.09.2015 Švestková regata II. Jesenice Las 7 11 1 215
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Las 12 13 5 393
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny De1 4 8 404
142133 20.06.2014 Veletržní regata Brněnská přehrada LaR 3 4 1 360
142177 16.08.2014 70. výročí založení klubu YC Brno Brněnská přehrada OT 1 4 1 239
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 12 1 202
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Las 6 23 1 467
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132102 20.04.2013 Krajský přebor Brněnská přehrada Las 4 4 792
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 12 1 009
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada Las 3 9 440
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 6 2 580
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Las 4 12 792
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Las 6 19 1 964
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122102 14.04.2012 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 4 2 2 812
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Las 4 9 1 608
122109 12.05.2012 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 11 694
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 10 1 693
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice Las 4 5 2 425
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 8 1 996
122120 16.06.2012 Veletržní regata Brněnská přehrada Las 2 1 1 156
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 2 8 624
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví LaR 6 15 1 937
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 3 2 951
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Las 4 3 1 291
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Las 6 16 2 646
122141 13.10.2012 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Las 3 3 1 206
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
113355 25.03.2011 Laser Europa Cup - Italy Torbole - ITA LaR 5 134 1 522
112102 16.04.2011 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 1 1 578
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. LaR 4 11 1 608
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 5 3 268
111306 21.05.2011 Jihočeský pohár - Grand Prix Dvořiště LaR 4 4 2 312
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 6 2 580
114250 02.07.2011 Warnemuender woche Warnemuende, BRD LaR 5 92 1 100
114265 25.08.2011 Eurpa Cup Puck, PL Puck, PL LaR 5 26 1 329
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 11 1 898
111807 17.09.2011 Fair play Rozkoš Las 4 4 1 813
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 14 2 918
112151 08.10.2011 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Las 2 4 202
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 8 3 870
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
104223 15.04.2010 Europa cup Torbole Torbole L47 5 106 1 046
102102 24.04.2010 Putovní pohár Brněnská přehrada LaR 1 3 527
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. LaR 4 9 2 034
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny LaR 4 16 1 496
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 14 1 411
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 19 810
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 8 1 247
102114 26.06.2010 Krajský přebor KSJ21 Brněnská přehrada LaR 2 1 1 156
104257 03.07.2010 Warnemunde Woche Warnemunde L47 5 31 2 146
104001 20.08.2010 Velká cena Slovenska Králová - SVK LaR 3 8 1 032
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 19 2 610
102131 02.10.2010 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Las 3 3 1 407
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 12 1 937
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny LaR 5 35 505
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš L47 4 7 1 340
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny L47 4 3 2 496
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. L47 4 8 1 608
092410 20.06.2009 Pohár Radegastu Žermanice L47 1 5 180
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého Žermanice LaR 5 10 1 236
094272 31.07.2009 Interpohár Oravská přehrada LaR 5 12 1 503
094001 07.08.2009 Velká cena Slovenska - MMSR Liptovská Mara LaR 3 11 791
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. LaR 6 31 1 067
091382 04.09.2009 Lipno Regata 2009 Lipno - Jestřábí L47 4 8 1 247
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 2 6 331
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084228 20.03.2008 26 Lake Garda Meeting Optimist Class Garda - Riva Q 5 306 2 669
082103 26.04.2008 Putovní pohár Brněnská přehrada Q 2 1 1 406
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 11 2 927
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 13 1 470
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Q 5 14 3 354
084001 01.08.2008 Velká cena Slovenska - MM SR Orava Q 6 5 6 606
082125 09.08.2008 Veletržní regata Brněnská přehrada Las 3 5 303
081327 16.08.2008 Lipenská vlna Lipno Q 4 5 3 397
082128 23.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny TRQ 6 2 3 469
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 6 6 233
081382 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh BRAVO Lipno - hotel Jestřábí Q 1 12 553
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 20 1 290
082420 04.10.2008 Cena BorsodChem Hlučín L47 4 7 841
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072104 18.04.2007 Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou Brněnská přehrada Q 1 1 1 101
074236 21.04.2007 Puchar Optimista - Crewsaver CUP Rybnik - Polsko Q 3 28 1 005
072105 28.04.2007 Putovní pohár Brněnská přehrada Q 2 2 1 508
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 4 4 925
072109 16.05.2007 Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play Brněnská přehrada Q 2 1 2 360
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 13 2 744
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 8 954
072116 20.06.2007 Závod pod záštitou myšlenky Lence Armstr Brněnská přehrada Q 1 1 1 055
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 5 4 472
074237 30.06.2007 Majstrovstvá oblasti Liptovská Mara Q 3 3 2 400
072007 07.07.2007 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 4 2 884
072120 14.07.2007 Pohár Jedovnic Velké Dářko Q 3 2 3 541
072121 11.08.2007 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 2 1 1 758
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno TR 6 4 3 870
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 6 6 562
072127 08.09.2007 Brněnský závod Brněnská přehrada Q 3 1 3 831
071512 15.09.2007 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 4 3 4 768
072132 19.09.2007 Závod pod záštitou myšlenky Josefa Rössl Brněnská přehrada Q 1 1 946
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 9 3 700
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062141 26.04.2006 Závod mladých nadějí 1 Brněnská přehrada Q 1 1 1 055
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 15 2 924
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 10 3 268
062142 17.05.2006 Závod mladých nadějí 2 Brněnská přehrada Q 1 2 976
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 11 2 851
062143 07.06.2006 Závod mladých nadějí 3 Brněnská přehrada Q 1 1 1 331
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Q 4 12 2 951
062114 24.06.2006 Krajský přebor II. Brněnská přehrada Q 4 1 5 608
062116 08.07.2006 Pohár Jedovnic Jedovnice Q 3 10 1 497
062416 28.07.2006 44.Beskydská regata Žermanice Q 5 9 3 575
062122 12.08.2006 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 2 2 742
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš Q 6 14 4 762
061807 30.08.2006 Mistrovství ČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 6 2 412
061808 02.09.2006 Fair Play Rozkoš Q 4 11 3 136
062128 09.09.2006 Brněnský závod Brněnská přehrada Q 3 5 2 042
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 17 2 595
062145 20.09.2006 Závod mladých nadějí 5 Brněnská přehrada Q 1 1 1 142
062146 04.10.2006 Závod mladých nadějí 6 Brněnská přehrada Q 1 1 1 247
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052117 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 4 3 017
052141 Závod mladých nadějí Jedovnice Q 2 1 3 096
052127 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 2 3 1 406
052401 Jarní šplouch Rybnik, PL Q 3 14 630
051330 Bohemia Cup Dvořiště Q 4 18 2 280
052135 Brněnský závod Brněnská přehrada Q 3 7 2 155
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 35 1 369
052104 Putovní pohár Brněnská přehrada Q 2 1 2 202
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 27 1 843
052212 Moravský pohár II. Chomoutov Q 0 0 0
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 37 2 304
052138 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 3 1 331
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 30 1 326
052121 Milen Cup Jedovnice Q 1 2 1 262
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 25 1 982
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 30 1 393
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042126 Veletržní regata Brno Q 1 3 323
042104 Jarní zahajovací závod Brno Q 2 5 610
043425 Májová regata Slňava, Piešťany Q 5 28 655
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 52 681
042134 Mem.J.Sedláka Brno Q 2 4 1 081
041808 MČR Rozkoš Q 6 46 1 948
042115 Brněnský závod Brno Q 3 14 768
042118 Krajský přebor I. Brno Q 4 2 3 200
042136 Závod mladých nadějí Jedovnice Q 2 5 1 758
042106 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Q 1 2 841
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032203 Květnová sokolská regata štěrkovna Tovačov Q 3 14 477
032102 Putovní pohár Brněnská přehrada Q 2 3 646
032116 Krajský přebor Jm Brněnská přehrada Q 4 4 1 608
032125 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 2 4 1 226
032135 Závod mladých nadějí Jedovnice Q 2 3 1 892
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022112 Krajský přebor (přebor JM kraje) Brněnská přehrada Q 4 6 404
022124 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 2 2 998
022131 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 2 998
022129 Poslední vítr Brněnská přehrada Q 1 2 578
022303 Ped Cup štěrkovna Hráza Q 2 2 1 892
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139903 09.03.2013 Školení rozhodčích - KSJ21 LS Brno R2,R3 Rozhodčí 1 1
132102 20.04.2013 Krajský přebor Brněnská přehrada Q-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Fin-4K,De1-4K,Lar-3M,Las-3M,L47-3M Člen protestní komise 4 4

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ