Jan Hirnšal

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. 1702-0208 09.11.2021 - 31.03.2025
Newton Yacht Club: Místopředseda 01.11.2022
Kontrolní komise: Člen komise 26.03.2023 - 31.03.2027
Ro Rozhodčí pro řízení závodů 0764 16.02.2013 - 31.03.2025
Záchranář ČSJ
VMP: 249395Velikost: LSkupina: Duchcov 26.2.2017
0619 26.02.2017 - 09.02.2029
Trenér licence B (2. třídy) 0346 30.09.2019 - 31.12.2029
 Stáhnout výsledky 2024 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
244074 18.05.2024 Raiffeisen Trophy 2024 Chorvatsko - marina Kaštela Kaj 4 2 3 200
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
236201 07.10.2023 27. Česká námořní rallye - MČR OneDesign Chorvatsko NJ 12 4 5 438
234078 20.05.2023 Raiffeisen Trophy Chorvatsko - Marina Kaštela Bav 4 2 2 312
234054 23.04.2023 ORCi European Championship Valleta - Malta ORC2 24 9 9 649
234027 01.04.2023 Velikonoční regata 2023 Chorvatsko - Marina Hramina NJ 4 5 4 101
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
227021 08.10.2022 26. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ 12 10 4 824
224186 12.09.2022 IT Regatta 2022 Chorvatsko - Murter NJ 4 4 2 580
221337 20.08.2022 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 4 4 725
224093 22.06.2022 ORC WORLD CHAMPIONSHIP 2022 Porto Cervo, Sardinia, Italy NJ 36 12 16 315
224054 21.05.2022 RAIFFEISEN TROPHY - FIRST 45 Chorvatsko - Marina Kaštela NJ 4 2 3 200
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
217013 12.11.2021 19. Jabuka Chorvatsko Kaj 8 8 9 618
214186 27.10.2021 Palma Vela Palma di Mallorka ORC 7 3 4 367
217012 09.10.2021 25. Česká námořní rallye Chorvatsko - Murter NJ 12 2 12 945
214136 13.09.2021 IT regatta 2021 Marina Kaštela - Chorvatsko NJ 4 3 2 496
217017 13.08.2021 ICZ RODOP liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 4 4 725
217019 07.08.2021 ICZ RODOP liga II. Lipno - Lipno nad Vltavou Lig 7 6 3 493
217014 12.06.2021 ICZ RODOP liga I. Máchovo jezero Lig 7 8 2 408
214008 10.04.2021 Velikonoční regata Chorvatsko NJ 4 1 6 723
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
207043 10.10.2020 24. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ 12 4 9 332
205040 27.09.2020 Erste premier Trophy 20 Biograd N.Moru NJ 1 2 841
201110 12.09.2020 Česká jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig 0 0
202137 07.08.2020 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig 7 3 5 390
201313 20.06.2020 Česká jachtařská liga II. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 6 3 493
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
197020 12.10.2019 23. Česká námořní rallye - MČR One Design Chorvatsko NJ 12 4 9 332
194203 16.09.2019 IT-Regatta 2019 Biograd - CRO NJ 1 5 481
194150 27.07.2019 38 Copa del Rey MAPFRE Palma de Mallorca ORC 8 20 1 851
194073 01.06.2019 D-Marin ORC Worlds Championship 2019 - ORC-C Jaderské moře, Šibenik ORC 36 9 30 446
194086 26.04.2019 45. REGATA DEI DUE GOLFI - PROVE INSHORE Lignano, Itálie ORC 4 1 5 108
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
187022 09.11.2018 16. Jabuka Chorvatsko ORC 8 1 12 259
181145 03.11.2018 Champagne Race - MČR ORC Vodice ORC 12 1 13 212
184143 01.11.2018 Mistrovství Chorvatska ORC Sibenik - Chorvatsko ORC 12 2 12 049
184134 01.10.2018 IT regatta 2018 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 4 2 3 784
184073 08.09.2018 ORC European Championship 2018 Limassol Cyprus ORC 24 2 21 934
184019 19.06.2018 Campionato italiano assoluto vela d'altura 2018 Ischia, Italy ORC 12 8 7 150
184079 05.06.2018 Regata Trend Murter Chorvatsko NJ 4 1 5 108
184006 28.04.2018 44° Regata Dei Due Golfi ORC 4 3 2 496
184072 21.04.2018 Terzo Allenamento Monfalcone Italy ORC 4 11 694
184004 07.04.2018 Velikonoční regata Jaderské moře NJ 4 1 6 768
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
219902 06.03.2021 Školení národních rozhodčích MS Teams R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
211722 24.07.2021 Letní vánek machovo jezero Q-1,L47-1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
201707 30.05.2020 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero 420-7P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2,Q-3C,L47-1 Rozhodčí 7 7
201720 25.07.2020 Letní vánek machovo jezero L47-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191712 20.07.2019 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Sta-7P,Lar-4K,Lar-3C,Q-2,Sta-2 Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181713 21.07.2018 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Sta-7P,Lar-4K,Lar-3C,Sta-2,Q-2 Rozhodčí 7 7
181716 01.09.2018 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero T24-7P,Pir-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 7 11
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q-12mr Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139905 16.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R2,R3 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
121710 14.04.2012 Pohár HAAS+SOHN Máchovo Jezero Fin-4P,Fin-2 Rozhodčí 4 4
121712 28.04.2012 Baban Cup II. Máchovo jezero Fin-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
101714 10.04.2010 Baban Cup I Máchovo jezero Fin-3C,Fin-2,Pir-2 Hlavní rozhodčí 3 5
101733 16.10.2010 Baban Cup III Máchovo jezero Fin-3C,Fin-2,Pir-2 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2024 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
244016 24.02.2024 18. Memorijal Z. Pečenkovića Pula, Chorvatsko Q-8,L47-7 Záchranář 8 2
244018 29.02.2024 4th Youth Centenary Regatta – TROFEO FACCENDA Riva del Garda Q-8 Záchranář 8 4
242007 13.07.2024 Bambusová regata Velké Dářko Qsz-7P,Qmz-7P Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
234236 07.12.2023 St.Nicholas Regatta 2023 Pula, Chorvatsko L47-8 Záchranář 8 4
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny QSZ-7P,QMZ-7P,L47-3M Záchranář 7 2
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ-7P,QMZ-7P Záchranář 7 2
211722 24.07.2021 Letní vánek machovo jezero Q-1,L47-1 Velitel záchrany 1 3
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš L47-7P,QSZ-7P,QMZ-7P Akce bez podpory HZS 7 0
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
201707 30.05.2020 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero 420-7P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2,Q-3C,L47-1 Záchranář 7 2
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q-7P,L47-7P Záchranář 7 2
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q-7P Záchranář 7 2
201720 25.07.2020 Letní vánek machovo jezero L47-1,Q-1 Záchranář 1 2
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny L47-7P,Q-7P Záchranář 7 2
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q-7P Záchranář 7 2
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr Záchranář 12 4
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191712 20.07.2019 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Sta-7P,Lar-4K,Lar-3C,Q-2,Sta-2 Záchranář 7 2
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata Nové Mlýny Fb-12mr,Fd-12mr,Fd-7P Záchranář 12 4
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Záchranář 12 3
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181713 21.07.2018 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Sta-7P,Lar-4K,Lar-3C,Sta-2,Q-2 Rozhodčí 7 2
 Stáhnout aktivitu 2024 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyBody
249706 13.02.2024 Strategie a taktika v závodě - Jan Hirnšal Praha 8
Související články

Trofej se po dvou letech vrací do Brna – Velikonoční regata 2024

12.04.2024
Vítězstvím v obou etapách si s přehledem zajistila první místo v celém závodě posádka z Jachtklubu Brno kapitána Martina Pospíšila ve složení Tomáš Hlavsa, David Hakl, Jan Hlavička, Ivo Diviš, Jan Procházka, Renata Marečková, Pavla Šmídová a Tereza Kováčová. Velikonoční regatu poprvé vyhrála již před dvěma lety.

Mistrovství světa ORC

04.07.2022
Tři české lodě se v italském Porto Cervo od 25. do 30. 6. zúčastnily Mistrovství světa ORC. TŘI SESTRY SAILING TEAM (Swan 42 DARING SISTER) Tomáše Magora Doležala, HEBE SAILING TEAM (M37 HEBE) Zdeňka Jakoubka a GIULIA SAILING TEAM (Italia 9.98 GIULIA) Rudolfa Vřešťála.

Výjimečný ročník Raiffeisen Trophy 2022

01.06.2022
Raiffeisen Trophy (dříve Erste Premier Trophy) je největší business regata pro účastníky z Česka a Slovenska. Ve firemních posádkách se pravidelně objevují naši nejlepší jachtaři. V chorvatské Kaštele se letos sešlo 206 osob, které vytvořily flotilu 26 závodních posádek. Během čtyřdenního závodu bojovaly o poháry ve dvou kategoriích – 10 lodí First 45 a 16 lodí First 35....

Velikonoční regata je za námi, podobně náročné závody jsou v plánu na podzim

22.04.2021
Jeden z největších a nejtěžších českých námořních závodů se konal od 11. do 16. dubna v Chorvatsku. Na start se postavilo 38 posádek z České republiky a Slovenska, složených jak ze zkušených jachtařů, tak nadšených amatérů.

Jachtařská liga v Brně – tři závodní dny, 14 rozjížděk, 14 týmů

10.08.2020
Bezvětří a prázdninové letní počasí provázelo druhý závod České jachtařské ligy, která se jela od pátku 7. do neděle 8. srpna na Brněnské přehradě. Pořádajícím klubem byly Lodní sporty Brno.

Jubilejní Rolex Middle Sea Race s pětinásobnou českou účastí a Českou televizí

16.10.2018
Rolex Middle Sea Race odstartuje v sobotu 20. října v 11 hodin na Maltě. Sledujte jeho průběh na www.rolexmiddlesearace.com a držte palce pěti českým lodím!

Dvě stříbrné medaile pro český námořní jachting z Mistrovství Evropy ORC na Kypru

15.09.2018
Češi si z mistrovství Evropy ORC, které se konalo tento týden v kyperském Limassolu, vezou hned dvě stříbrné medaile!

Velikonoční regata očima vítěze

19.04.2018
I když není Velikonoční regata zařazena do CTL, již několik let patří k největším českým závodům na moři. Leto se jí zúčastnilo 39 lodí Bavaria 36/35 Cruiser a mnoha aktivními závodními jachtaři v posádkách. Zvítězil tým Jana Hirnšala GIULIA SAILING.

GIULIA SAILING 2018

26.03.2018
Po velmi úspěšné sezóně 2017, kdy se námořní tým GIULIA zúčastnil mistrovství světa v Trieste, získal tituly vicemistra ČR ve one design, vicemistra Chorvatska a mistra ČR námořních lodí ORC, se tým v zimním období připravoval pod dohledem fyzioterapeutů z Redpoint Clinic.


nahoru