Michaela Jedličková

 Zpět

Datum narození: 1990
Adresa
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YC Neratovice
ověřená licence domácího klubu
1203-0483 28.02.2018 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
187021 13.10.2018 22. Česká námořní rallye Chorvatsko Ela 7 9 1 317
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi FB 7 12 2 814
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice FB 3 5 1 330
181337 08.09.2018 Last Summer Day Lipno - Hrdoňov FB 7 12 2 685
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 1 7 707
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 13 6 373
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 9 4 748
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 4 7 1 479
182127 16.06.2018 Jachtařská liga II. brnenska prehrada Lig 7 1 7 387
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice FB 0 0
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 11 3 203
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 12 3 283
187159 05.05.2018 MČR - Jachtařská liga Praha, Brno, Lipno Lig 0 1 0
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 6 1 407
181401 07.04.2018 Bohemia Sekt Regata Bolevák FB 3 7 1 380
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171401 08.04.2017 Bohemia Sekt Regata Bolevák FB 0 0 0
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 10 1 139
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny FB 7 10 2 658
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
171503 27.05.2017 SKP Plzeňského a Karlovarského Kraje Jesenice FB 4 7 1 608
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice FB 7 8 4 290
172131 17.06.2017 Jachtařská liga II. Brněnská přehrada Lig 0 1 8 261
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 4 2 025
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 10 3 944
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 10 3 612
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lipno Lig 7 1 8 261
171715 09.09.2017 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 3 969
171219 16.09.2017 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 6 554
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 3 7 707
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice FB 7 12 3 283
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161401 02.04.2016 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 4 2 109
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 7 1 296
161202 16.04.2016 Pohár Bohemia Poděbrady FB 2 6 1 054
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 4 6 512
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 10 2 814
161708 21.05.2016 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 4 1 108
161509 28.05.2016 Sdružený krajský přebor Jesenice FB 4 7 1 608
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice FB 2 5 1 667
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír FB 3 8 1 430
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 22 4 328
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 13 3 349
167030 30.07.2016 FB Europeans Brenzone, Lago di Garda FB 24 14 16 686
161136 19.08.2016 Česká jachtařská liga II. Lipno - Olympijský park Rio Lig 7 2 5 600
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 5 2 042
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady FB 2 3 1 709
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 5 1 096
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 8 4 725
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 13 3 249
151708 23.05.2015 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 6 404
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice FB 7 7 4 323
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír FB 3 5 1 972
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 11 3 654
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 7 16 2 298
154276 01.08.2015 Turmregatte - SUI Cup Reschensee FB 3 2 3 012
157021 05.08.2015 SUI Nationals Reschensee FB 12 11 6 937
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 6 5 497
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny FB 12 11 8 317
151219 05.10.2015 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 3 938
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák FB 3 9 1 053
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady FB 3 4 2 263
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora FB 3 5 1 330
144236 26.04.2014 Swiss-Cup Mammern, Švýcarsko FB 2 6 1 156
142111 03.05.2014 To je celá, to je půl Brněnská přehrada FB 3 4 1 206
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 7 2 749
141715 24.05.2014 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 6 1 291
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice FB 4 13 1 395
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 4 12 1 457
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 9 1 053
141211 21.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 1 5 356
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 19 1 465
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 20 2 832
141329 09.08.2014 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 7 1 005
144018 20.08.2014 Schweizermeisterschaft Fireball Brunnen, SUI FB 6 11 3 041
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny FB 4 19 1 139
141219 04.10.2014 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 2 804
144026 17.10.2014 Fireball Open Slovenian Chapionship Portorož FB 3 7 1 853
144289 18.10.2014 3rd GoSailing Cup Portorož FB 5 28 2 266
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131601 13.04.2013 Casanovy červené koule Barbora FB 3 8 303
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 7 1 534
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 5 962
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 10 1 774
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice FB 4 17 686
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 10 741
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 22 760
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 23 1 845
137013 30.08.2013 2013 Slovenian nationals Portorož, Slovinsko FB 3 2 3 236
133127 11.09.2013 Fireball european championship Portorož,slovinsko FB 10 29 4 310
133128 13.09.2013 Fireball world championship Portorož,slovinsko FB 12 49 3 701
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny FB 4 19 1 078
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 13 576
121201 28.04.2012 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 1 290
122106 05.05.2012 To je celá, to je půl Brněnská přehrada 420 4 4 792
122109 12.05.2012 Pavlovská regata Nové Mlýny 420 4 3 2 312
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum FB 4 11 1 527
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice FB 4 7 2 544
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice 420 4 3 2 108
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír 420 2 2 554
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír 420 2 2 554
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420 4 4 1 996
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420 6 5 2 661
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou 420 4 4 1 813
122135 15.09.2012 Modrý hrozen A Nové Mlýny 420 4 3 2 496
121726 22.09.2012 Lighthouse cup + KP Máchovo jezero 420 4 2 2 580
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny FB 6 12 3 469
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 6 452
124033 12.10.2012 Državno prvenstvo Slovenije Portorož, SLO FB 6 16 1 871
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny 420 4 7 1 728
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice 420 4 3 2 108
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420 6 5 3 469
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví 420 4 6 1 457
111321 06.08.2011 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 5 1 330
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady 420 2 3 452
101601 24.04.2010 Cena Roudnice Máchovo jezero 420 0 0 0
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny 420 4 3 3 312
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš 420 4 3 1 876
104201 24.06.2010 Kieler Woche Kiel - Německo 420 5 151 1 049
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420 6 2 5 677
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví 420 4 4 2 580
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví 420 4 8 1 376
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny 420 4 3 3 080
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady 420 2 1 1 156
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem 420 3 5 741
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady 420 3 2 1 734
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny 420 4 3 3 312
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP Rozkoš 420 4 2 3 200
091607 13.06.2009 Hop regata Nechranice 420 4 2 3 517
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. 420 4 2 3 200
094286 01.07.2009 intervela riva del garda, italy 420 5 101 1 002
093119 28.07.2009 MS 420 riva del garda, italy 420 12 74 1 873
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví 420 6 3 5 549
091732 12.09.2009 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero 420 1 1 402
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny 420 4 4 2 452
091226 03.10.2009 Pohár města Neratovic Tišice FB 2 3 646
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem 420 2 1 1 156
091120 06.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 3 4 218
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081601 26.04.2008 Cena Roudnice Máchovo jezero 420 1 4 402
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny 420 4 1 4 570
081716 10.05.2008 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero 420 3 2 1 734
081802 17.05.2008 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš 420 4 1 4 221
081720 31.05.2008 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 2 9 376
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice 420 4 2 2 812
084212 25.06.2008 Kiel Week Kiel 420 5 123 1 438
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno 420 4 2 3 517
081318 03.07.2008 Mistrovství ČR Lipno 420 6 5 3 469
083117 31.07.2008 MS_420 GRE 420 12 58 2 689
083134 31.08.2008 MEJ_420_W CRO 420 8 89 1 758
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví 420 1 1 1 142
081728 13.09.2008 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero 420 3 3 1 407
082136 20.09.2008 Modrý hrozen Nové Mlýny 420 4 3 2 661
081226 11.10.2008 Cena Tišic Tišice 420 1 1 578
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha 420 4 1 4 016
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071201 21.04.2007 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 3 166
071715 28.04.2007 Baban cup I. Máchovo jezero 420 3 8 831
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny 420 4 11 943
074215 11.05.2007 Poznanski puchar klasy Cadet Kiekrz (PL) Cad 5 22 3 362
072114 02.06.2007 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Cad 4 1 5 425
071605 09.06.2007 Hop regata Nechranice Cad 0 0 0
074228 23.06.2007 Central European Cadet Cup Hungary Fertő tó, Hungary Cad 5 5 4 909
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 4 1 5 774
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 1 8 412
074005 28.07.2007 UKNCCA Open National Championships 2007 Pwllheli, GBR Cad 6 27 5 074
073131 03.08.2007 Mistrovství světa Cadet 2007 Pwlhelli Cad 10 49 2 800
071382 29.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Bravo) Lipno - Jestřábí 420 4 4 2 161
71382 29.08.2007 testovac9 plzen 420 4 4 2 161
071728 08.09.2007 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 1 3 166
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 1 5 608
072133 22.09.2007 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 1 5 519
074271 28.09.2007 CECC Germany Scharmützelsee, Germany Cad 5 5 5 590
071224 06.10.2007 Pohár města Neratovic Pískovna Tišice Cad 1 1 800
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Cad 4 1 4 570
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TR 4 9 904
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
063001 07.04.2006 Evropský pohár Rybnik - Polsko Cad 5 32 1 474
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Poděbrady - Jezero Cad 2 4 1 156
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 4 3 3 784
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny 420 4 10 570
062107 13.05.2006 Pavlovská regata Nové Mlýny 420 4 9 1 291
061802 20.05.2006 Jarní premiéra II. Rozkoš 420 4 6 672
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice Cad 4 1 5 608
063114 24.06.2006 Central European Cadet Cup Hungary 2006 Balatonfüred, Maďarsku Cad 5 9 3 689
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno Cad 4 3 3 865
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno Cad 6 5 5 187
063004 24.07.2006 MS Cadet Balaton - HUN Cad 10 47 3 374
063145 09.09.2006 Central European Cadet Cup Germany 2006 Německo, Bautzen Cad 5 4 6 033
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 1 5 608
062134 23.09.2006 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 6 2 496
061730 21.10.2006 Baban Cup III. Máchovo jezero 420 2 6 554
061124 04.11.2006 Mistrovství ČR Vltava - Praha TR 6 3 3 992
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
053358 Puchar Ribnika - Cadet Central European Rybnik Cad 5 36 1 037
053357 Cadet Central European Cup Balaton Cad 5 16 2 142
053322 Interpohár+ M Slov. Orava Cad 5 27 1 412
053107 MSJ Cadet 2005 Sanxenxo, ŠP Cad 12 68 1 288
052137 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 5 2 978
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 2 4 404
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 4 17 1 556
052104 Putovní pohár Brněnská přehrada Cad 3 2 3 236
051807 Fair Play Rozkoš Cad 4 8 2 161
051605 Cena RIVETEC Nechranice Cad 4 4 3 517
051316 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 6 4 107
051229 Pohár města Neratovic Tišice Cad 4 7 1 608
051203 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 4 1 621
051122 Velká Cena Prahy 2005 Vltava - Praha TR 4 7 404
051119 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 10 1 326
051114 Mem. Rösslera - Ořovského Vltava - Praha Cad 2 2 1 828
051108 Regata mládeže Vltava - Praha Cad 3 5 1 206
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041116 Cena Avie Vltava (Poděbrady) Cad 2 2 1 508
042103 O velikonoční vajíčko Brno Cad 3 10 1 497
041101 Team racing regata Praha Vltava - Praha TR 4 4 792
041609 Cena RIVETEC Nechranice Cad 4 6 2 738
043468 Puchar Pucka Puck Cad 4 36 1 009
043428 Balnea Cup Piešťany Cad 5 14 1 280
043421 Puchar Elektrowni Rybnik Rybnik, POL Cad 4 18 975
041110 Mem.Rösslera-Ořovského Vltava - Praha Cad 2 3 1 331
041315 Mezinárodní MČR Lipno Cad 6 15 2 039
042131 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 12 1 679
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 5 12 2 345
043440 Mistrovství Slovenska Orava Cad 6 10 2 138
041224 Pohár města Neratovic Tišice Cad 1 11 264
043452 Betón Cup Orava Cad 5 15 901
041114 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 3 3 942
041313 Král Šumavy Lipno Cad 4 6 2 738
041227 Toušeňský pohár Cadet Jezero Poděbrady Cad 3 10 1 548
041810 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 16 1 179
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 12 969
042132 Poslední vítr Brno Cad 4 7 2 471
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Cad 4 8 1 496
043112 ME Cadet Weymouth Cad 10 136 1 606
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
033401 Medzinárodné majstrovstva Slovenska Piestany Cad 6 12 1 663
033463 Puchar Elektrowni Rybnik Cad 5 16 1 641
033461 Puchar Pucka Puck Cad 5 26 1 271
031105 Pražská regata mládeže Praha - Vltava Cad 3 12 678
031118 Cena Avie Vltava Cad 1 3 402
031116 Primátorský štít Praha Vltava Cad 3 16 884
031202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 11 617
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Cad 3 2 2 928
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír Cad 4 8 609
031219 Pohár města Neratovic pískovna Tišice Cad 3 11 945
031223 Táborová regata II. Jezero Poděbrady Cad 1 1 800
031222 Táborová regata I. Jezero Poděbrady Cad 1 1 800
031318 MR Lipno Cad 6 16 1 769
031317 Pohárový závod Lipno Cad 4 13 1 469
031334 Jubilejní regata110 let jachtingu v Čech Lipno Cad 4 15 904
031610 Cena RIVETEC Nechranice Cad 2 11 764
031704 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 2 14 202
031810 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 10 1 925
032104 O velikonoční vajíčko Brněnská přehrada Cad 3 19 303
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 10 1 925
032132 Poslední vítr II Brněnská přehrada Cad 4 10 2 193
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021613 Cena RIVETEC Nechranice Cad 1 3 903
021705 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 4 7 2 312
021809 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 6 2 496
021907 Pohár EOP Seč Cad 3 13 653
022129 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 4 3 017
022127 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 5 2 723
022133 Cadetské zahájení Brněnská přehrada Cad 3 5 1 897
023107 MS Cadet Ribnitz Cad 12 60 2 646
023409 Bernsteinpokal von Ribnitz Ribnitz, GER Cad 4 23 1 531
023417 O Puchar 70-lecia klubu Pocztowiec Poznaň, POL Cad 4 21 965
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno Cad 6 3 5 914
021228 Pohár města Neratovic přeloženo: Poděbrady Cad 4 5 1 925
021219 Letní závod mládeže Poděbrady Cad 3 3 1 206
021214 Cena Kožlí - dálkový závod Orlík - Velký Vír Cad 3 5 1 444
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Cad 2 2 1 758
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Cad 1 5 548
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Cad 4 3 3 611
021201 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 2 5 713
021106 Pražská regata mládeže Vltava Cad 3 4 2 025

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ