Ing. Petr Kořan

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
ověřená licence domácího klubu
1203-0172 11.08.2015 - 31.03.2025
Ro Rozhodčí pro řízení závodů 0275 01.04.2017 - 31.03.2025
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
232166 28.09.2023 Burčáková regata Nové Mlýny Fb 12 3 12 466
234193 16.09.2023 Mistrovstí Evropy Fireball Portorož Fb 24 18 16 580
231623 09.09.2023 Pohár YC Nechranice III Nechranice Fb 0 0
231316 05.07.2023 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 3 6 623
231313 01.07.2023 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 5 5 600
231207 24.06.2023 MEMORIÁL JOSEFA ŠENKÝŘE Orlík - Velký Vír Fb 3 3 1 872
231608 27.05.2023 Pohár YC Nechranice II Nechranice Fb 7 1 9 320
231802 13.05.2023 Jarní FB Rozkoš Rozkoš Fb 7 7 3 743
232105 29.04.2023 Spring cup Nové Mlýny Fb 7 6 4 367
231201 15.04.2023 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 1 1 946
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221217 01.10.2022 Pohár města Neratovice pískovna Mlékojedy Fb 2 1 1 758
222163 24.09.2022 Burčáková regata Nové Mlýny Fb 1 4 821
221622 10.09.2022 Podzimní Nechranice Nechranice Fb 7 7 3 899
221324 06.08.2022 Lázeňská regata Svět Fb 3 3 2 484
221323 30.07.2022 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 5 1 069
221320 09.07.2022 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 11 3 079
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 2 1 2 202
221802 14.05.2022 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 5 5 346
221201 09.04.2022 VEKRA Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 4 1 032
221401 02.04.2022 Bohemia regata Bolevák Fb 3 2 2 524
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211219 02.10.2021 Pohár města Neratovice piskovna mlekojedy Fb 2 3 646
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Fb 12 5 9 600
214137 11.09.2021 2021 FIREBALL EUROPEANS Italy, Piombino Fb 24 8 21 732
211626 04.09.2021 Hop regata Nechranice Fb 2 4 1 459
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 4 6 154
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 13 3 249
211118 05.06.2021 FIFE CUP Nechranice Fb 1 5 744
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201215 03.10.2020 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Fb 3 4 1 360
202157 19.09.2020 Fireballistické vinobraní Nové Mlýny Fb 7 6 4 792
201624 05.09.2020 HOP Regata , náhr.termín MMČR Nechranice Fb 7 8 3 641
201808 29.08.2020 Letní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 3 4 921
201516 22.08.2020 Modrá stuha Jesenice Jesenice Fb 3 3 1 206
201325 01.08.2020 Bezdreveský kapr Bezdrev Fb 0 0
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 5 10 001
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře Orlík Velký Vír Fb 4 1 4 570
201118 06.06.2020 FIFE Cup Nechranice Fb 2 7 1 308
201706 23.05.2020 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 3 2 2 838
201202 16.05.2020 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 3 1 406
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191221 05.10.2019 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady Fb 2 1 1 406
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata Nové Mlýny Fb 12 5 10 190
191511 14.09.2019 Švestková regata Jesenice Fb 3 2 2 524
191317 03.08.2019 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 0 0
191316 27.07.2019 Lázeňská regata Svět Fb 3 8 936
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 9 4 157
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 2 8 619
191304 26.05.2019 European Championship Lipno - Černá v Pošumaví Fb 24 4 28 105
191802 11.05.2019 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 16 1 105
192105 27.04.2019 Spring Cup Nové Mlýny Fb 7 6 4 657
191401 13.04.2019 Bohemia Sekt Regata Bolevák Fb 3 1 3 303
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 2 3 091
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181220 06.10.2018 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Fb 2 5 610
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi Fb 7 1 10 368
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice Fb 3 2 2 524
181337 08.09.2018 Last Summer Day Lipno - Hrdoňov Fb 7 2 8 132
183210 26.08.2018 2018 World Championships Carnac, Francie Fb 36 31 21 947
183209 22.08.2018 Pre-Worlds and FRA Nationals Carnac, Francie Fb 12 23 6 295
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 15 5 628
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 8 5 106
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Fb 0 0
181707 19.05.2018 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 2 1 1 156
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 7 4 577
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 7 7 4 921
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 2 2 838
181401 07.04.2018 Bohemia Sekt Regata Bolevák Fb 3 1 3 915
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171401 08.04.2017 Bohemia Sekt Regata Bolevák Fb 0 0 0
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 4 2 333
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny Fb 7 4 5 444
171503 27.05.2017 SKP Plzeňského a Karlovarského Kraje Jesenice Fb 4 1 4 989
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice Fb 7 9 3 932
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 2 2 928
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 15 2 711
173222 24.08.2017 ME Fireball Lyme Regis GBR Fb 24 23 16 049
171715 09.09.2017 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 1 2 400
171219 16.09.2017 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady Fb 2 2 1 508
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny Fb 7 8 4 725
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice Fb 7 3 7 497
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161401 02.04.2016 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník Fb 3 2 3 012
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Fb 3 1 3 831
161202 16.04.2016 Pohár Bohemia Poděbrady Fb 2 1 2 610
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 7 8 4 405
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 7 3 899
161509 28.05.2016 Sdružený krajský přebor Jesenice Fb 4 2 3 784
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice Fb 2 1 3 065
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Fb 3 1 4 139
161210 27.06.2016 Krajský Přebor Stř.Kraje Orlík - Velký Vír Fb 4 1 3 200
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 2 16 824
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 5 6 254
161326 23.07.2016 Lázeňská regata Svět Fb 1 5 548
167030 30.07.2016 FB Europeans Brenzone, Lago di Garda Fb 24 16 15 294
161331 20.08.2016 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 1 3 541
161716 10.09.2016 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 0 0 0
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 7 4 7 029
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník Fb 3 3 2 708
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady Fb 2 8 857
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 1 2 494
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 7 5 6 154
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 10 4 047
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice Fb 7 3 6 899
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír Fb 3 2 3 166
157023 17.08.2015 GBR Nationals Pwllheli, GBR Fb 12 20 6 937
153309 23.08.2015 2015 World Championships Pwllheli, GBR Fb 36 62 12 168
151716 12.09.2015 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 1 3 012
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny Fb 7 3 7 604
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Fb 12 2 17 201
151219 05.10.2015 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice Fb 2 1 1 892
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák Fb 3 2 3 012
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady Fb 3 1 4 069
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Fb 3 3 1 996
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 4 3 721
141715 24.05.2014 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 1 4 404
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice Fb 4 7 2 471
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 4 7 2 393
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 1 3 915
141211 21.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Fb 1 1 1 055
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 9 2 763
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 6 5 970
141326 26.07.2014 Lázeňská regata Svět Fb 3 4 1 935
141329 09.08.2014 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 2 2 637
144018 20.08.2014 Schweizermeisterschaft Fireball Brunnen, SUI Fb 6 2 7 483
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny Fb 4 3 4 345
141219 04.10.2014 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice Fb 2 1 1 406
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131601 13.04.2013 Casanovy červené koule Barbora Fb 3 2 2 109
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár Poděbrady Fb 3 1 4 069
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 1 2 360
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 0 0 0
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 2 4 570
131716 25.05.2013 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 1 3 517
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice Fb 4 1 5 608
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 1 3 741
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 7 2 749
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 10 4 015
131325 03.08.2013 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 0 0 0
131220 31.08.2013 Hurá do Školy Jezero Poděbrady Fb 2 2 1 508
131724 07.09.2013 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 3 1 872
133127 11.09.2013 Fireball european championship Portorož,slovinsko Fb 10 13 7 864
133128 13.09.2013 Fireball world championship Portorož,slovinsko Fb 12 19 8 638
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny Fb 4 8 2 580
132163 05.10.2013 Burčáková regata Nové Mlýny Fb 4 1 5 693
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124204 01.01.2012 FIREBALL INTERNATIONAL WEEK Mandurah Western Australia Fb 6 11 5 195
123101 02.01.2012 2012 World Championships AUS - Mandurah Fb 12 22 6 777
121401 07.04.2012 Bohemia Regata Bolevák Fb 4 10 1 108
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 6 1 248
121201 28.04.2012 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 4 1 290
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum Fb 4 7 2 312
121718 26.05.2012 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 10 860
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice Fb 4 3 4 016
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice Fb 4 5 3 268
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 3 2 563
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 3 4 221
123130 21.07.2012 2012 European Championships ITA - Bracciano Lake Fb 10 21 8 000
121330 04.08.2012 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 1 6 277
121332 11.08.2012 Lázeňská regata Svět Fb 3 6 1 734
121219 01.09.2012 Hurá do školy Jezero Poděbrady Fb 2 1 1 758
121725 08.09.2012 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 1 3 012
121221 15.09.2012 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Fb 2 2 1 600
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny Fb 4 1 6 425
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Fb 6 1 9 944
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice Fb 2 1 2 008
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák Fb 3 2 3 236
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 1 2 914
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 4 3 961
111718 28.05.2011 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fb 4 3 2 812
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice Fb 4 5 3 574
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice Fb 4 9 2 376
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Fb 3 3 2 637
111209 27.06.2011 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Fb 2 2 1 290
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 4 6 606
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 3 4 461
111320 30.07.2011 Lázeňská regata Svět - Třeboň Fb 3 3 2 708
111321 06.08.2011 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 5 1 330
114015 18.08.2011 Mistrovství Francie Le Val-André Fb 8 3 11 099
111215 03.09.2011 Hurá do školy Jezero Poděbrady Fb 2 1 2 494
111724 10.09.2011 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 4 2 025
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny Fb 4 6 3 141
112149 01.10.2011 Poslední vítr Brněnská přehrada Fb 3 4 2 463
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Fb 2 2 1 290
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Bolevák Fb 3 6 1 805
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 2 2 061
101403 30.04.2010 24 LeBle Bolevák Fb 3 1 2 400
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 6 2 661
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš Fb 4 3 4 016
101722 29.05.2010 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 4 2 700
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice Fb 2 8 1 040
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice Fb 4 15 1 549
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Fb 3 2 3 236
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Fb 1 2 703
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 5 5 601
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 3 4 155
101320 31.07.2010 Lázeňská regata Svět Fb 1 8 520
101323 07.08.2010 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 5 1 644
101905 21.08.2010 Modrá vlajka Seče Seč Fb 4 1 4 221
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 4 2 5 108
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny Fb 10 8 8 881
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady Fb 2 2 1 758
104026 22.10.2010 Državno Prvenstvo Slovenije FB Portorož Fb 3 2 3 236
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091401 11.04.2009 Bohemia regata cup Bolevák Fb 3 5 1 734
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 6 938
091103 09.05.2009 Cena Avie Jezero Poděbrady Fb 1 1 946
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 1 6 129
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP Rozkoš Fb 4 3 4 016
091722 30.05.2009 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fb 4 4 2 312
091607 13.06.2009 Hop regata Nechranice Fb 4 6 2 406
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. Fb 4 3 4 016
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Fb 6 2 7 989
091323 08.08.2009 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 1 1 1 356
093137 15.08.2009 ME Fireball 2009 Francie, La Rochelle Fb 10 12 9 712
093136 22.08.2009 MS Fireball 2009 Francie, La Rochelle Fb 12 43 5 610
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 2 4 721
091732 12.09.2009 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 2 1 734
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 4 3 4 087
091226 03.10.2009 Pohár města Neratovic Tišice Fb 2 1 1 600
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084255 11.03.2008 Uskršnja regata Hvar, Chorvatsko Fb 4 9 2 437
081401 12.04.2008 Bohemia regata Bolevák Fb 3 1 3 541
081203 19.04.2008 Toušenský pohár Poděbrady Fb 2 1 2 554
081403 02.05.2008 24 LeBle Bolevák Fb 3 3 1 206
082107 10.05.2008 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 1 3 946
081802 17.05.2008 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš Fb 4 6 2 312
081307 24.05.2008 Sdružený krajský přebor LT FB 11+12+13+1 Bezdrev Fb 2 3 1 406
081720 31.05.2008 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fb 2 2 1 683
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice Fb 4 1 6 064
081607 14.06.2008 Cena Damet Nechranice Fb 1 2 1 180
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 3 2 310
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Fb 4 1 3 784
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno Fb 6 3 6 331
084261 03.07.2008 Belgian Trophy Nieuwpoort (BEL) Fb 4 9 2 312
083119 31.07.2008 ME_FIREBALL BEL Fb 10 14 7 031
081326 16.08.2008 Bezdrevský Kapr Bezdrev Fb 3 4 1 497
081218 30.08.2008 Hurá do školy Jezero Poděbrady Fb 2 1 2 008
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Fb 1 4 729
087020 16.09.2008 MČR - Velká cena YFA Biograd na Moru Bav 6 12 711
082136 20.09.2008 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 4 2 4 315
082139 27.09.2008 Poslední vítr Brněnská přehrada Fb 3 1 2 400
081226 11.10.2008 Cena Tišic Tišice Fb 2 1 1 892
084016 17.10.2008 Državno Prvenstvo Slovenije Izola - Slovinsko Fb 6 1 9 096
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071401 14.04.2007 Bohemia regata Bolevák Fb 3 1 3 741
071201 21.04.2007 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 2 1 758
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 1 2 430
072108 12.05.2007 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 2 4 489
071720 26.05.2007 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fb 4 2 2 812
071405 02.06.2007 Sdružený krajský přebor Bolevák Fb 4 1 4 404
071605 09.06.2007 Hop regata Nechranice Fb 0 0 0
071607 16.06.2007 Cena Damet Nechranice Fb 4 2 4 647
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík Fb 3 3 2 213
071210 25.06.2007 Přebor středočeského kraje Přehrada Orlík Fb 4 1 3 200
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Fb 4 3 4 221
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno Fb 6 3 6 518
073138 01.08.2007 MS FIREBALL SUI Fb 12 33 6 723
074249 18.08.2007 Fireball Warm-Up Lago di Garda - Riva del Garda, ITA Fb 5 12 3 730
074274 23.08.2007 Alpine Challenge - International Week St. Moritz - SUI Fb 5 9 4 765
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 4 2 4 404
072133 22.09.2007 Poslední vítr Brněnská přehrada Fb 3 1 3 012
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061802 20.05.2006 Jarní premiéra II. Rozkoš Fb 4 2 4 016
061720 27.05.2006 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fb 4 2 2 812
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice Fb 4 1 5 774
061610 17.06.2006 Cena Damet Nechranice Fb 4 1 5 326
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík Fb 3 1 3 741
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík Fb 4 1 3 784
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno Fb 4 3 4 155
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno Fb 8 8 6 034
061322 12.08.2006 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 7 1 206
061219 02.09.2006 Štít města Poděbrad Poděbrady - Jezero Fb 2 2 1 600
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 4 1 5 851
062134 23.09.2006 Poslední vítr Brněnská přehrada Fb 3 1 2 400
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052137 Poslední vítr Brněnská přehrada Fb 3 2 2 109
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 4 2 4 721
051802 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš Fb 4 4 3 200
051607 Cena elektráren Nechranice Fb 4 2 4 315
051604 Cena FB Nechranice Fb 4 2 4 315
051401 Bohemia Regata Bolevák Fb 3 2 2 742
051316 Mistrovství ČR Lipno Fb 6 3 6 131
051229 Pohár města Neratovic Tišice Fb 2 1 2 202
051225 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Fb 4 3 2 661
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Fb 3 4 2 025
051204 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 1 2 110
051203 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 1 2 494
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041802 Jarní Premiéra II. Rozkoš Fb 4 4 3 285
041722 Bohemia Cup Máchovo jezero Fb 2 1 2 008
041720 Krajský přebor sdružený KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 2 1 996
041611 Pohár elektráren + přebor KSJ 11 Nechranice Fb 4 2 4 489
041609 Cena RIVETEC Nechranice Fb 4 3 3 942
041401 Zahájení v Plzni Bolevák Fb 3 1 3 427
041315 Mezinárodní MČR Lipno Fb 6 7 5 014
041313 Král Šumavy Lipno Fb 4 2 4 925
041224 Pohár města Neratovic Tišice Fb 1 1 1 004
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Fb 3 1 3 915
041206 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 1 2 008
041202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 2 2 637
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032132 Poslední vítr II Brněnská přehrada Fb 3 1 3 303
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 4 3 4 087
032128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny Fb 4 3 3 865
031801 Jarní premiera Rozkoš Fb 4 1 5 519
031706 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero Fb 4 1 4 989
031610 Cena RIVETEC Nechranice Fb 2 2 2 285
031609 Pohár elektráren Nechranice Fb 0 0 0
031334 Jubilejní regata110 let jachtingu v Čech Lipno Fb 3 3 1 996
031324 Bezdrevský Kapr Bezdrev Fb 2 1 1 758
031318 MR Lipno Fb 6 1 9 554
031317 Pohárový závod Lipno Fb 4 2 4 404
031219 Pohár města Neratovic pískovna Tišice Fb 2 1 2 202
031212 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Fb 2 1 2 110
031211 Memoriál Vlast. Šindýlka Jezero Poděbrady Fb 2 1 1 600
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír Fb 4 1 4 221
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Fb 3 2 2 637
031204 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 1 1 892
031202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 3 1 331
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022129 Poslední vítr Brněnská přehrada Fb 3 1 3 427
021810 Fair Play Rozkoš Fb 4 6 2 312
021801 Jarní premiera Rozkoš Fb 4 1 5 774
021607 Cena Lučana Nechranice Fb 2 1 2 887
021402 Zahájení v Plzni Bolevák Fb 1 7 370
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno Fb 6 8 4 136
021228 Pohár města Neratovic přeloženo: Poděbrady Fb 4 2 4 016
021222 Hurá do školy Jezero Poděbrady Fb 2 1 2 110
021219 Letní závod mládeže Poděbrady Fb 2 5 494
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Fb 1 1 946
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Fb 4 1 5 326
021201 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 1 2 360
Související články

Českým posádkám na mistrovství světa nedorazily lodě

11.02.2024
Royal Geelong Yacht Club hostí mistrovství světa třídy Fireball. Na startu je 58 přihlášených lodí. Český tým má ovšem smůlu. Náš kontejner s loděmi do Austrálie nedorazil.


nahoru