Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
201903 15.08.2020 Jarní závod
závod sloučen se závodem 201907
Vau-7P,29r-3C Seč Yachtclub Pardubice
201322 15.08.2020 Modrá stuha Dvořiště
Závod ZRUŠEN
Evr-2,Pir-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
201907 15.08.2020 Štít města Pardubic
Změna termínu !!!
Vau-7P,29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
201328 15.08.2020 Marmeláda
doplněna LT 420-7P
Q-7P,420-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201515 15.08.2020 Jesenický pohár VII. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
202139 15.08.2020 Dálková plavba
ZÁVOD ZRUŠEN na žádost pořadatele ze dne 2.6.2020 z důvodu kolize termínu s jiným závodem
Q-3D Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202140 15.08.2020 Memoriál Dušana Vaculky (Cabin trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201619 15.08.2020 Regata Petra Zouhara + Cena Oldřichova
Změna termínu !!!
Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
202210 15.08.2020 Tvarůžková regata Bic-3M,Rac-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
202169 15.08.2020 Prázdninová pálavská
náhradní závod za zrušené závody z důvodu KORONAVIRU
Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202141 16.08.2020 Nedění Rejs IV RsF-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201131 19.08.2020 Pražský točák 21
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202142 19.08.2020 Prígl Rejs 2020 XVI, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201329 20.08.2020 The Crown Cup Rs7-12mr,Rs5-12mr,RsF-12mr,RsA-7P,Rs7-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
202416 22.08.2020 Olešná regata - mem. Václava Klementa
změna termínu
Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
201210 22.08.2020 Táborová Regata 420-2,Cad-2,Q-2,Pir-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201330 22.08.2020 Jihočeská žába
Závod zrušen pro nedostatek vody
Evr-7P,Pir-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201410 22.08.2020 Modrá stuha Boleváku
ZÁVOD ZRUŠEN
Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201516 22.08.2020 Modrá stuha Jesenice Fb-3C,L47-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
202143 22.08.2020 Omniplast Cup RsT-12mr,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202144 22.08.2020 O pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
202145 22.08.2020 Modrý hrozen L47-7P,Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
207032 22.08.2020 German Open T24-10iz Wannsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201721 22.08.2020 Mácha jezdil Evropu
Evr-7P - přesun ze zrušeného závodu CTL 20-1330
Evr-7P Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
201620 22.08.2020 Nechranická buchta Rac-7P,Fun-7P,Bic-7P,Bic-2,Rac-2 Nechranice Sportklub Lomazice
201341 25.08.2020 Intergalactic Championship
nově vložený závod
29r-7P,29r-3C Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201132 26.08.2020 Pražský točák 22
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202146 26.08.2020 Prígl Rejs 2020 XVII O punkevního pstruha OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202150 27.08.2020 MMČR Bic, Rac - Vítr z vinohradů
Změna termínu !!!
Bic-12mr,Rac-12mr,Fus-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
207001 28.08.2020 Essen Ruhr City Cup
změna termínu
T24-10iz Baldeneysee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata
Lar-12mr přesun ze závodu CTL 20-2107
29r-12mr,420-12mr,Lar-12mr,29r-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
202003 29.08.2020 Květákova regata
změna termínu
Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
201211 29.08.2020 Hurá do školy Pir-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201332 29.08.2020 Frymburský pohár CaO-7P,Tor-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
201411 29.08.2020 Konec na Hrachách Fin-2,Evr-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201517 29.08.2020 Jesenický pohár VIII. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201621 29.08.2020 Labský pohár Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
201909 29.08.2020 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
202147 29.08.2020 Retro Cup (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202208 29.08.2020 Prázdninový závod Q-3M Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
202417 29.08.2020 Přátelská regata RsT-4K,RsT-3M,Kaj-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
207033 29.08.2020 Waffelregatta
ZÁVOD ZRUŠEN
Cad-7P Zeuthener See Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
201808 29.08.2020 Letní fireballistická Rozkoš
náhradní závod za zrušený CTL 201802 (Fb-7P) a CTL 207037 (Cad-7P)
Fb-7P,Cad-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
202176 29.08.2020 Finnlandia Cup
VPOZ
Fin-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
202148 30.08.2020 Nedění Rejs V RsV-3M, RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201133 02.09.2020 Pražský točák 23
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201333 02.09.2020 D-One Gold Cup De1-10iz Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
202149 02.09.2020 Prígl Rejs 2020 XVIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202174 02.09.2020 Pohár JMK-Q III L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
204017 03.09.2020 SUI Fireball Nationals Fb-12 Davos, Switzerland Český Fireball, z.s.
204018 04.09.2020 Laser Europa Cup L47-7P,Lar-7P,Las-7P Attersee - AUT Asociace lodní třídy Laser, z. s.
202108 05.09.2020 Kiss My RS
změna termínu !!!!
Rs5-7P,RsF-7P,RsV-7P,RsT-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201134 05.09.2020 Regata Laguna Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
201135 05.09.2020 CERE regata Q-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
201212 05.09.2020 Štít města Poděbrad Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2,Pir-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201622 05.09.2020 Zlatá sekyrka Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
201623 05.09.2020 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
201713 05.09.2020 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-7P,Evr-3C,Pir-3C,Evr-2,Lar-2,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
202209 05.09.2020 Podzimní Sokolská regata
na schůzce Vau-7P nebylo
Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
202419 05.09.2020 Hornická regata
POZOR změna termínu !!!
Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
202213 05.09.2020 Burčáková regata Fin-3M,Evr-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
201624 05.09.2020 HOP Regata , náhr.termín MMČR
v případě MČR od 4.9
Fb-7P,Fd-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
201136 09.09.2020 Pražský točák 24
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202151 09.09.2020 Prígl Rejs 2020 XIX OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202418 09.09.2020 Cvilín race 5 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
204020 10.09.2020 MS Flying Dutchman
Závod zrušen - COVID 19
Fd-36ms Altea – Španělsko ALT Flying Dutchman, z.s.
204021 10.09.2020 MM Maďarska 420-12mm Balaton Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
201110 11.09.2020 Česká jachtařská liga I.
POZOR změna termínu !!!
Lig-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201334 11.09.2020 RS AeroCup RsA-8vc,RsA-8mz,RsA-7P Lipno - Černá v Pošumaví Asociace lodních tříd RS, z.s.
201335 11.09.2020 Windsurfer OT-3R Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
204022 11.09.2020 Slovenian Fireball Nationals Fb-12mm Portorož, Slovinsko Český Fireball, z.s.
207035 11.09.2020 Mistrovství Nizozemska T24-12mm Spiegelplas Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207036 11.09.2020 ČP Slalom VIII.
Fun-7P pouze Nechranice
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
201605 11.09.2020 Mezinárodní mistrovství ČR (Eurocup)
Nový termín závodu !!!
Fd-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
202002 12.09.2020 Májový pohár
změna termínu
Evr-7P,L47-7P,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
201213 12.09.2020 Cena Poděbrad Q-3C Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201336 12.09.2020 Pohár YC DIM Bezdrev
Závod zrušen - jiné místo konání.
Rs5-7P,RsF-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
201714 12.09.2020 Lighthouse Cup Pir-7P,Star-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
202153 12.09.2020 Jedovnický kapr II. Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
204023 12.09.2020 Pohár SNP Fin-7P Šamorín "ALT FINN z.s."
207037 12.09.2020 Stauseepokal Cad-7P Talsperre Bautzen Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
202158 12.09.2020 Předposlední vítr
VPOZ Změna termínu !!!
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202154 13.09.2020 Nedění Rejs VI RsV-3M,RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
207038 13.09.2020 8. Offshore Cup ČANY Nj-7P Německo, Balt Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
201137 16.09.2020 Pražský točák 25
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201337 18.09.2020 MČR FINN 2020 Fin-12mr Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO
Q-7P - pouze rezervní termín
Q-12mm,Q-7P Dziwnow - Polsko Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
207039 18.09.2020 Prien City Cup - Mistrovství Bavorska T24-10iz Chiemsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207040 18.09.2020 ČP Slalom IX. Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
202152 19.09.2020 GP NJ 2020
VPOZ Změna termínu !!!
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201214 19.09.2020 Veteránská Regata Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201518 19.09.2020 Švestková regata Las-7P,Evr-3C,Pir-3C,Fin-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
201519 19.09.2020 Jesenický maraton CaO-3D,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
201625 19.09.2020 Krajský přebor Kaj-4K Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
201715 19.09.2020 Mácháčský zápich Rs7-7P, RsA-7P, RsV-7P,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
201807 19.09.2020 Pohár Rozkoše Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
202156 19.09.2020 Dálková plavba Kaj-1D,Vau-1D Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
202157 19.09.2020 Fireballistické vinobraní 420-7P,Fb-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202420 19.09.2020 Těrlický nezlomný mariňák
VPOZ
Kaj-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
202421 19.09.2020 FLEXIMONT Cup Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
209907 19.09.2020 Seminář rozhodčích (Pohár Rozkoše) R1,R2 Rozkoš Komise rozhodčích
201138 23.09.2020 Pražský točák 26
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202159 23.09.2020 Prígl Rejs 2020 XX, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202422 23.09.2020 Cvilín race 6 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Q-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
204025 25.09.2020 ITA Fireball Nationals Fb-12mm Castiglioncello, Italy Český Fireball, z.s.
202155 26.09.2020 CECC CZE Cad-7P,Cad-8ip Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202160 26.09.2020 MČR RS VAREO RsV-12mr Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202161 26.09.2020 Memoriál Miloše Alexy RsT-7P,Vau-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202162 26.09.2020 Moravia RS Regatta Rs5-7P,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky
L47 - udělena VV ČSJ výjimka dle směrnice C13 čl. 6
Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,Las-7P,L47-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202164 26.09.2020 Pohár FINN Fin-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
204026 26.09.2020 Pohár Euroregionu Nisa Fus-7P, Fun-7P, Rac-3C,Rac-4K,Bic-2 Berzdorfer See Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
201716 26.09.2020 Grand Prix 2.4mR T24-8vc Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
201139 30.09.2020 Pražský točák 27
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202165 30.09.2020 Prígl Rejs 2020 XXI OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201302 03.10.2020 Modrá stuha Bezdreva
změna termínu
Pir-7P,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201215 03.10.2020 Pohár města Neratovice 420-3C,Cad-3C,420-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
201339 03.10.2020 Lipenský kotrmelec Rs7-7P,Rs5-3R,RsO-1 Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
201412 03.10.2020 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201626 03.10.2020 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
201627 03.10.2020 Podzimní regata Václava Vacka 24. ročník
přesun Evr-3C ze závodu 20-1604
Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201717 03.10.2020 Skiregata - 45. ročník Bic-4K,Bic-3C,Vau-4K,Rac-3C,Rac-2,OT-1,Q-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Las-3M,L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202423 03.10.2020 Hlučínská regata Evr-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Q-2,Fb-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín Sportovní klub Jachting Hlučín
207041 03.10.2020 Nevelluucht Regatta T24-10iz Plauersee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
202175 07.10.2020 Pohár JMK-Q IV L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
207034 09.10.2020 Mistrovství Francie
změna termínu
T24-12mm Paris-Seine Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207042 09.10.2020 ČP Slalom X.
Fun-7P pouze Nechranice
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
201140 10.10.2020 Memoriál A. Burgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201141 10.10.2020 Vytrvalostní závod kajutových lodí
VPOZ
Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201216 10.10.2020 Pohár 158 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201413 10.10.2020 Cena Lokomotivy Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201628 10.10.2020 O pohár města Štětí Q-2,Lar-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201718 10.10.2020 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202211 10.10.2020 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
207043 10.10.2020 24. Česká námořní rallye Nj-12mr,Nj-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
201629 11.10.2020 Podzimní Labe Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
202424 14.10.2020 Cvilín race 7 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201301 17.10.2020 Uniqa cup Evr-4K,Pir-4K,Pir-3C,Evr-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201142 17.10.2020 Primátorský štít Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Q-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
207044 23.10.2020 Antwerp City Cup - Mistrovství Belgie T24-12mm Galgenweel Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201143 24.10.2020 Modrá stuha Vltavy                                    Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201719 24.10.2020 STAR finále Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202167 28.10.2020 Modrá stuha 2020 OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201144 30.10.2020 MČR - Velká cena Prahy Tmr-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
209909 30.10.2020 Seminář rozhodčích (TMR 420) U1,U2 Vltava - Praha Komise rozhodčích
201145 06.11.2020 MČR - O krále Prahy TrQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
207045 07.11.2020 Mistrovství Světa
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID-19
T24-36ms Tampa, USA Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207046 13.11.2020 18. Jabuka Nj-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
201520 14.11.2020 Evropa Cup
VPOZ
Evr-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
202303 14.11.2020 Pohár města Kroměříže Q-4K,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
201910 21.11.2020 Poslední regata Q-1 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
207047 29.12.2020 Mistrovství Světa
ZÁVOD ZRUŠEN
Cad-24ms Melbourne Asociace lodní třídy Cadet, z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ