Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
183208 21.08.2018 MS RS500 Rs5-36ms Weymouth ALT RS
181132 22.08.2018 Pražský točák XXI.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha Yacht Klub CERE
182146 22.08.2018 Prigl rejs 19
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
183209 22.08.2018 Pre-Worlds and FRA Nationals Fb-12mm Carnac, Francie Český Fireball
187013 24.08.2018 Mem. Ing. Ehla + MM Polska Fd-12mm Otmuchów ALT Flying Dutchman
181325 25.08.2018 Radavský pohár
VPOZ
Kaj-1 Orlík - Radava Yacht Club Písek o.s.
181509 25.08.2018 Femina regata 420-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Rac-1 Regent Yacht Club Regent
182147 25.08.2018 Lanex Cup 2018
změna názvu závodu
Las-3M,Q-3M,RsV-7P,RsT-3M,RsF-3M,RsT-7P Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
182148 25.08.2018 O pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Q-4K,Fb-3M,Evr-2,Fin-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
187014 25.08.2018 Rofi Pokal Fin-7P Attersee ALT Finn
187015 25.08.2018 Laser Grandprix Las-7P,Lar-7P Wolfgangsee ALT Laser
181339 25.08.2018 Modrá stuha Bezdreva II.
přesun koef. Evr-3C ze závodu 18-1302
Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
181616 25.08.2018 Nechranická buchta
přesun koef. Fun-12mr ze závodu 18-7011
Fun-12mr,Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 Nechranice Sportklub Lomazice
183210 26.08.2018 2018 World Championships Fb-36ms Carnac, Francie Český Fireball
183211 27.08.2018 World Championship Q-24ms Cyprus ALT Optimist
181133 29.08.2018 Pražský točák XXII.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha Yacht Klub CERE
182149 29.08.2018 Prigl rejs 20
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
181326 30.08.2018 MMČR FINN Fin-12mr Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
182150 30.08.2018 MČR
závod zrušen pro nedostatek vody, přesun na závod CTL 18-1327
Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata
RS700 pouze ve dnech 01.09.-02.09.2018, pro LT EVR, LAR závod v termínu 31.08.2018 - 02.09.2018 přesun koef. Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P ze závodu CTL 18-2150
Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P,Rs5-7P,Evr-7P,Lar-7P,Rs7-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví
181617 30.08.2018 MMČR Bic Bic-12mr,Rac-12mr,Fun-7P,Bic-2,Rac-2 Nechranice Yacht Club Nechranice
181328 31.08.2018 MMČR Tor-12mr,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
181134 01.09.2018 Regata Laguna Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
181214 01.09.2018 Hurá do školy
přesun koef. Pir-7C z neodjetého závodu CTL 181302
Pir-7P,Pir-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady
181329 01.09.2018 Borůvková regata Cad-7P,Q-3C Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
181412 01.09.2018 Konec na Hrachách
přesun koef. Evr-3D,Fin-3D,Q-3D ze závodu 18-1407
Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
181618 01.09.2018 Labský pohár Kaj-4K Žernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
181716 01.09.2018 Grand Prix Bohemia T24-7P,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy
182151 01.09.2018 Retro Cup
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
182414 01.09.2018 Hornická regata 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,420-2,Fin-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
182175 01.09.2018 Jedovnický kapr Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
181135 05.09.2018 Pražský točák XXIII.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha Yacht Klub CERE
182152 05.09.2018 Prigl rejs 21
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
181215 08.09.2018 Štít města Poděbrad 420-2,Cad-2,Fb-2,Pir-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady
181330 08.09.2018 Memoriál Karla Smetany
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018
přesun koef. Q-12mr z neodjetého závodu CTL 18-1323
Q-12mr,Q-7P,420-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví
181619 08.09.2018 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
181717 08.09.2018 Modrá vlajka Máchova jezera Evr-3C,Lar-3C,Pir-3C,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy
182153 08.09.2018 Kiss My RS III. RsV-7P,RsT-3M,RsF-7P,RsO-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
182155 08.09.2018 Dálková plavba
VPOZ
Vau-1,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
182156 08.09.2018 Czech Supercup Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
182208 08.09.2018 Podzimní sokolská regata
přesun koef. Evr-4K ze závodu 18-2208, přesun koef. Q-4K ze závodu 18-2204
Vau-7P,Vau-6ip,Evr-4K,Q-4K,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
182415 08.09.2018 OMA Cup Fin-7P Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
187016 08.09.2018 Stauseepokal Cad-3C Bautzen ALT Cadet
181337 08.09.2018 Last Summer Day Fb-7P Lipno - Hrdoňov YC Lipno nad Vltavou
181136 12.09.2018 Pražský točák XXIV.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha Yacht Klub CERE
182157 12.09.2018 Štatl Cup III Lar-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
182158 12.09.2018 Prigl rejs 22
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
183212 12.09.2018 ME TOR Tor-24me Garda - Arco ALT Tornado
187017 14.09.2018 ČP Slalom VIII.
náhradní termín
Fus-7P Nové Mlýny Česká Windsurfingová asociace
181216 15.09.2018 Pohár Krále Jiřího Q-3C Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady
181510 15.09.2018 Švestková regata L47-7P,Las-7P,Pir-7P,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Fin-2 Jesenice Jachtklub Cheb
181620 15.09.2018 Zlatá sekyrka Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
182159 15.09.2018 Grand Prix NJ
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
182160 15.09.2018 Moravia Skiff Regatta 29r-7P,Rs7-7P,RsA-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
182209 15.09.2018 Tvarůžková regata Rac-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
182416 15.09.2018 FLEXIMONT Cup Lar-4K,Fin-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
187023 15.09.2018 D-One Attersee Trophy De1-7P Attersee D-One
182161 16.09.2018 Kiss My RS IV. RsT-3M,RsV-3M,RsF-3M,RsO-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
187018 16.09.2018 7. Offshore Cup ČANY Nj-7P Německo, Balt Česká asociace námořniho yachtingu
181137 19.09.2018 Pražský točák XXV.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha Yacht Klub CERE
182162 19.09.2018 Prigl rejs 23
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
181621 21.09.2018 MMČR FD Fd-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
182163 21.09.2018 Modrý hrozen + CECC CZE
pro Cadet 3 dny (21.9.-23.9.2018)
Lar-7P,420-7P,Cad-7P,Cad-6ip Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
184002 21.09.2018 ITA Fireball Nationals Fb-12mm ITA - Italy
187019 21.09.2018 ČP Slalom IX.
náhradní termín
Fus-7P Nové Mlýny Česká Windsurfingová asociace
181718 21.09.2018 MMČR Star + Lighthouse Cup
LT Star 21.09.2018 - 23.09.2018 (3 dny), ostatní třídy 22.09.2018 - 23.09.2018 (2 dny)
Sta-12mr,Pir-7P,Sta-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
182008 22.09.2018 Dářkovské finále Rs5-7P,RsF-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
182164 22.09.2018 Mem. Miloše Alexy RsV-12mr,Vau-7P,RsF-2,RsT-2,Fb-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
182165 22.09.2018 Modrý hrozen Q Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
181138 26.09.2018 Pražský točák XXVI.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha Yacht Klub CERE
182166 26.09.2018 Prigl rejs 24
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
181719 27.09.2018 Grand Prix Czech Republic T24-8vc,T24-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy
181139 28.09.2018 Nechranický skluz 29r-12mr,29r-7P Nechranice Yacht Klub CERE
181217 28.09.2018 Veteránská regata Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
181218 28.09.2018 Svatováclavský závan Fin-3V,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
182167 28.09.2018 MČR Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
182168 28.09.2018 Burčáková regata 420-12mr,Fb-7P,Fd-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
181219 29.09.2018 Zhasnutý kahan-krajský přebor Finn Fin-4K, Turyňský rybník Yacht Club Kladno
181413 29.09.2018 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
181511 29.09.2018 Jesenický marathon Catamaran Open CaO-7P,Rac-3D,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
181720 29.09.2018 Skiregata - 43. ročník Bic-4K,Rac-4K,Vau-4K,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
182169 03.10.2018 Pohár JMK IV. Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
182170 03.10.2018 Prigl rejs 25
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
187020 05.10.2018 ČP Slalom X.
náhradní termín
Fus-7P Nové Mlýny Česká Windsurfingová asociace
181109 06.10.2018 Vytrvalostní závod kajutových lodí
POZOR změna termínu
Kaj-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
181908 06.10.2018 Prázdninová regata
změna termínu
420-2,Q-2,Spl-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
181140 06.10.2018 Memoriál Bürgemeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
181220 06.10.2018 Pohár města Neratovice Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
181332 06.10.2018 Lipenský kotrmelec Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
181333 06.10.2018 Jestřábí Open CaO-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
181414 06.10.2018 Cena Lokomotivy Pir-3C,Fb-2,Q-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
181622 06.10.2018 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Evr-3C,Evr-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
181721 06.10.2018 Baban Cup Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Las-3M,RsV-7P,RsF-3M,Q-3M,Lar-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
184003 12.10.2018 Slovenian Fireball Nationals Fb-12mm SLO - Slovenia
181141 13.10.2018 Primátorský štít Cad-4K,L47-4K,Kaj-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Cad-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
181221 13.10.2018 Pohár 156 let Sokola
přesun koef. Evr-4K ze závodu 181210, který se neodjel pro bezvětří
Evr-4K,Evr-2,Fb-2,Q-2,Fin-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
181334 13.10.2018 Jihočeská žába
přesun koef. Pir-7P z neodjetého závodu CTL 181310
Pir-7P,Pir-3C,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
181624 13.10.2018 O pohár města Štětí L47-2,Lar-2,Q-2 Labe - Roudnice YachtClub SK Štětí
182417 13.10.2018 Hlučínská regata Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Fin-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
187021 13.10.2018 22. Česká námořní rallye NJ-12mr, NJ-7P Chorvatsko Česká asociace námořniho yachtingu
181625 14.10.2018 O Excalibur krále Arthura L47-2,Lar-2,Q-1 Chorvatsko YachtClub SK Štětí
181415 19.10.2018 Optimist race OT-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
181142 20.10.2018 Modrá stuha Vltavy                                    Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
181722 20.10.2018 STAR finále Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa
182172 20.10.2018 Modrá stuha (dálkový závod)
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,Q-1,Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
182210 20.10.2018 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
182303 20.10.2018 Pohár Kroměříže Q-2,L47-2,Lar-2,Evr-4K,L47-4K,Lar-4K Kroměříž Lodní Sporty Kroměříž, JO
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy TMR-12mr Vltava - Praha Yacht Klub CERE
182173 28.10.2018 Poslední sváteční pohár RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
181145 03.11.2018 Champagne Race - MČR ORC Orc-12mr Vodice YACHT CLUB SaS, z.s.
181144 09.11.2018 MMČR Team Raacing Q - O krále Prahy
POZOR změna termínu !!!
TRQ-12mr Vltava - Praha Yacht Klub CERE
187022 09.11.2018 16. Jabuka NJ-7P Chorvatsko Česká asociace námořniho yachtingu

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ