Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
244015 07.03.2024 Europa Cup Spain 2024 Pollensa Lar-15,L47-8 Spain, Pollensa International Laser Class Association
249902 09.03.2024 Školení národních rozhodčích Třemošnice Komise rozhodčích
241602 23.03.2024 O Pohár YachtClubu Štětí Q-2KP,Lar-2KP Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
241603 24.03.2024 Jarní Labe L47-2KP,Q-1MI Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
241101 03.04.2024 Pražský točák I. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241401 06.04.2024 Bohemia Sekt Regata Fb-3C,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
241701 06.04.2024 Finn premiéra Fin-3C,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
241102 10.04.2024 Pražský točák II. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241201 13.04.2024 Toušeňský pohár Cad-3C,Fb-3C Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
241604 13.04.2024 Zlatá plachta Barbory - 54. ročník Evr-3C,Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
241703 13.04.2024 Pohár HAAS+SOHN Fin-7P,Fin-2KP Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
242301 13.04.2024 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Evr-3M,Q-3M,Lar-4K,Q-4K,Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
242401 16.04.2024 Aprílová regata I RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241103 17.04.2024 Pražský točák III. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241402 17.04.2024 Botanická zahrada - 1 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
242402 19.04.2024 Aprílová regata II OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241104 20.04.2024 Memoriál Rösslera Ořovského Cad-2KP,L47-2KP Vltava - Praha Český Yacht Klub
241105 20.04.2024 Skiffmania 29r-7P,RS7-7P,RsA-7P,RsF-3C,49er-1MI Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
241202 20.04.2024 Jarní pohár YC Kladno Fin-2KP,Q-1MI Turyňský rybník Yacht Club Kladno
241403 20.04.2024 Okresní přebor Rac-2KP,Q-2KP,L47-2KP,Fin-2KP Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
241704 20.04.2024 Noprosu Cup Fin-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
242101 20.04.2024 Krajský přebor Lar-3M,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
242201 20.04.2024 Jarní závod Fin-3M,Fin-2KP,Evr-2KP Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
241106 24.04.2024 Pražský točák IV. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241404 24.04.2024 Botanická zahrada - 2 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
242102 24.04.2024 Prýgl Rejs JMK I RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241107 27.04.2024 Memoriál A. Bürgermeistra Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP Vltava - Praha Český Yacht Klub
241302 27.04.2024 Uniqa cup Pir-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
241405 27.04.2024 Štít města Plzně RsF-3C,RsT-3C,RsF-4K,RsF-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
241705 27.04.2024 Optimistický Mácháč L47-3C,Lar-3C,Q-3C,L47-4K,Lar-4K Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
242103 27.04.2024 YYEETTII regata Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
242202 27.04.2024 Azurová stuha Plumlova Q-3M,L47-2KP,Q-2KP,Lar-2KP Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
242403 27.04.2024 Cena Olešné Fin-3M,Fb-4K,Fb-2KP,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Q-1MI,L47-1MI Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
242404 27.04.2024 Čarodějnická regata RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241108 01.05.2024 Pražský točák V. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241203 01.05.2024 Regata Neumann Institut Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241406 01.05.2024 Botanická zahrada - 3 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
242104 01.05.2024 Prýgl rejs 1 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242405 03.05.2024 Květinová regata I OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241204 04.05.2024 Pohár SOSIOS Evr-2KP,Q-2KP,Fin-1MI Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241303 04.05.2024 Modrá stuha Bezdreva Pir-7P Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
241801 04.05.2024 Jarní premiéra QSZ-7P,QMZ-7P,L47-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
242105 04.05.2024 Memoriál Miloše Alexy RsV-7P,RsT-3M,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242106 04.05.2024 Pálavská regata Evr-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,RS7-7P,RsA-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
242406 04.05.2024 Květinová regata II RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI,L47-1MI,Q-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
247001 04.05.2024 Pohár Nechranice Rac-7P,T93-7P,FOI-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
241109 08.05.2024 Pražský točák VI. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
242107 08.05.2024 Jarní votvírák (CBT) Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241110 11.05.2024 Nechranický skluz 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
241205 11.05.2024 Sletový župní přebor Fin-2KP,Evr-2KP,Q-2KP Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241706 11.05.2024 Memoriál Bruno Hámy Pir-7P,Sta-7P,Fin-2KP,Pir-2KP,Sta-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
241901 11.05.2024 Jarní závod Vau-7P,Fin-2KP,Q-2KP Seč Yachtclub Pardubice
241902 11.05.2024 Lanškrounská regata Q-2KP Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
242001 11.05.2024 Májový pohár Evr-7P,Lar-3C,L47-3C,Lar-3M,L47-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
242108 11.05.2024 Věstonická Venuše T93-7P,SLA-7P,WIF-7P,Rac-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
242203 11.05.2024 Květnový závod Fin-4K,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
242407 11.05.2024 Jarní zíváček Kaj-2KP,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241324 11.05.2024 RODOP - Jachtařská liga I. Lig-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
241111 15.05.2024 Pražský točák VII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241407 15.05.2024 Botanická zahrada - 4 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
241903 15.05.2024 Malý závod 1 Q-1MI Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
242109 15.05.2024 Pohár JMK I. Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
242110 15.05.2024 Prýgl rejs 2 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
247002 17.05.2024 ČP Fun - Course + Slalom 2 FOI-7P,SLA-7P,WIF-7P Lipno - Kovářov Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
241605 18.05.2024 Pohár YC Nechranice I QMZ-7P,QSZ-7P,L47-7P,L47-2KP Nechranice Yacht Club Nechranice
241802 18.05.2024 Jarní FB Rozkoš Las-7P,Fb-7P,420-7P,Cad-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
242002 18.05.2024 Pohár Vysočiny Rac-7P,T93-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
242111 18.05.2024 Májová přeháňka (CBT) Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242408 18.05.2024 Jarní Budíček RsT-3M,RsF-3M,RsT-2KP,RsF-2KP Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
242112 19.05.2024 Nedělní rejs I RsV-3M,Rs5-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241112 22.05.2024 Pražský točák VIII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241408 22.05.2024 Botanická zahrada - 5 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
242113 22.05.2024 Prýgl Rejs JMK II RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241601 24.05.2024 Helly Hansen Eurocup ILCA Czech republic & Czech nationals Lar-20,Las-20,Lar-12mr,L47-8,L47-7P,Las-7P,L47-2KP,Lar-2KP Nechranice Yacht Club Nechranice
247003 24.05.2024 ČP Slalom 3
Nechranice/Rozkoš
SLA-7P,WIF-7P Lipno - Kovářov Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
241206 25.05.2024 Pohár YC Kladno Fin-3C Turyňský rybník Yacht Club Kladno
241501 25.05.2024 Stříbrná plachetnice Q-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
241607 25.05.2024 Cena Oldřichova - 38.ročník Evr-4K,Q-1MI Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
241608 25.05.2024 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2KP,OT-1MI Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
241609 25.05.2024 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Cad-3C,Cad-2KP,Kaj-1MI,Q-1MI Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
241708 25.05.2024 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,Sta-4K,Sta-2KP Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
241803 25.05.2024 Pohár města Česká Skalice Fin-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
241904 25.05.2024 Memoriál Tomáše Dymáka Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,L47-1MI,Lar-1MI,Las-1MI,Pir-1MI Seč Yacht Club Vysoké Mýto
242003 25.05.2024 Květáková regata RsF-7P,Rs4-7P,Rs5-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
242114 25.05.2024 Veteran Cup Rac-3M,T93-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
241113 29.05.2024 Pražský točák IX. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
242115 29.05.2024 Prýgl rejs 3 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241114 31.05.2024 WW: windy warmup RsA-12mr,RsA-7P,RS7-1MI Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
247004 31.05.2024 ČP Slalom 4
Nechranice/Rozkoš
FOI-7P,SLA-7P,WIF-7P Lipno - Kovářov Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
241115 01.06.2024 OYC Prague Regatta RsT-3C Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
241116 01.06.2024 Windypoint Regata RsV-7P,RS7-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
241304 01.06.2024 Lipno maraton Tor-7P,Kaj-1MI Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
241610 01.06.2024 Štít města Litoměřice Evr-2KP,470-1MI,Kaj-1MI Labe - Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
241709 01.06.2024 Memoriál Ing. Bohma Sta-7P,Sta-3C,Pir-3C,Fin-2KP,Pir-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
242116 01.06.2024 Kajutovky na Prýglu I Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242117 01.06.2024 Pavlovská regata L47-7P,QSZ-7P,QMZ-7P,29r-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
242409 01.06.2024 Plavba Jantarovou stezkou Kaj-2KP,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242410 04.06.2024 Dětská regata I OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241117 05.06.2024 Pražský točák X. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241409 05.06.2024 Botanická zahrada - 6 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
242118 05.06.2024 Prýgl rejs 4 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241301 06.06.2024 49er, 49erFX and Nacra17 Junior European Championships & 29er Eurocup 49FX-18meJ,49er-18meJ,N17-18meJ,29r-8mz,29r-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
241905 07.06.2024 Malý závod 2 Q-1MI Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
241611 08.06.2024 Pohár YC Nechranice II 420-7P,FD-7P,Fb-7P,Pir-7P,Pir-2KP Nechranice Yacht Club Nechranice
241612 08.06.2024 Regata Lovosice Kaj-2KP,Cad-2KP,OT-1MI Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
242119 08.06.2024 RS Race Rs5-7P,RsT-7P,Rs4-7P,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
242204 08.06.2024 Jarní sokolská regata Vau-3M,Vau-4K,Q-4K Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
242411 08.06.2024 Baníkovská regata Fin-3M,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
247005 08.06.2024 Pohár Rozkoše Rac-7P,T93-7P,FOI-7P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
241306 08.06.2024 Zmrzlinový pohár Q-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
242412 11.06.2024 Dětská regata II RsF-1MI,RsT-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241118 12.06.2024 Pražský točák XI. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241906 12.06.2024 Malý závod 3 Q-1MI Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
242120 12.06.2024 Pohár JMK II. Lar-2KP,L47-2KP,Q-2KP Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
242121 12.06.2024 Prýgl rejs 5 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
247006 14.06.2024 ČP Slalom 5
Nechranice/Rozkoš
SLA-7P,WIF-7P Lipno - Kovářov Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
241307 15.06.2024 Pohár Hluboké Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
241308 15.06.2024 8. McDonalds Cup QMZ-7P,QSZ-7P,29r-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
241907 15.06.2024 O perníkovou chaloupku RsF-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP Seč Yachtclub Pardubice
242122 15.06.2024 Velká cena YCLS, Showman Trophy (CBT) Kaj-4K Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242123 15.06.2024 Voltax regata 2024 Sta-7P,Q-1MI Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
242205 15.06.2024 Červnový závod Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
242413 15.06.2024 Mladý vítr RsT-7P,RsF-3M,RsF-4K,L47-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241722 15.06.2024 RODOP - Jachtařská liga II. Lig-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
242124 16.06.2024 Nedělní rejs II Rs5-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242414 18.06.2024 Letní slunovrat I RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241119 19.06.2024 Pražský točák XII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241410 19.06.2024 Botanická zahrada - 7 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
242125 19.06.2024 Prýgl rejs 6 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241908 21.06.2024 Neptunova regata Q-2KP Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
242004 21.06.2024 MČR Vaurien - Šilhánkův memoriál Vau-12mr,Evr-7P,Lar-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
242415 21.06.2024 Midsummer regatta OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241207 22.06.2024 Memoriál Josefa Šenkýře Cad-3C,Fb-3C,420-4K,Cad-4K,Fin-4K,Fb-4K,Q-4K,Evr-2KP Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
241309 22.06.2024 Frymburský pohár Fin-7P,Tor-7P,FD-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
241310 22.06.2024 RegentCup Pir-7P Svět TJ Jiskra Třeboň
241411 22.06.2024 Modrá stuha Boleváku RsT-3C,L47-2KP,RsT-2KP,RsF-2KP,Q-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
241502 22.06.2024 SKP 14+15 Q-4K,Fin-4K,Fb-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
241613 22.06.2024 Česká brána Kaj-2KP,Cad-2KP,OT-1MI Labe - Roudnice Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
242126 22.06.2024 Starobrno Cup Rac-3M,T93-3M,Rac-4K,T93-4K Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
242416 22.06.2024 Modrá stuha Českého Těšína Fin-3M,RsT-3M,Lar-4K,Lar-2KP,Fb-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
241311 23.06.2024 XI. letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 Q-ch-10KZ,Q-di-10KZ,RsF-10KZ Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
241208 24.06.2024 Sletový přebor ČOS Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Fb-1MI Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241120 26.06.2024 Pražský točák XIII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241209 26.06.2024 Sletová cena Sokola Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
242127 26.06.2024 Prýgl Rejs JMK III RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241312 29.06.2024 Král Šumavy FD-7P,Fb-7P,420-7P,Cad-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
241313 29.06.2024 O pohár YC Kovářov Kaj-1MI Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
241412 29.06.2024 Cena Prazdroje Q-2KP,Fin-2KP,Evr-2KP Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
242417 29.06.2024 Bermuda cup RsF-3M,RsT-3M,L47-3M,Fin-4K,Q-4K,L47-4K,Fin-2KP,Q-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Fb-2KP,Kaj-2KP Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
241121 03.07.2024 Pražský točák XIV. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
242128 03.07.2024 Prýgl rejs 7 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241314 04.07.2024 MČR vítr a slunce Cad-12mr,Fb-12mr,Rs5-12mr,FD-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
241710 04.07.2024 MČR Pirát Pir-12mr Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
242005 04.07.2024 Bochnatková regata Rac-7P,T93-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
241413 05.07.2024 Modrá stuha Hracholusek Fin-4K,Evr-2KP,Q-2KP,OT-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
242006 06.07.2024 Závod mladých nadějí L47-7P,L47-3C,Q-3C,Lar-3C,Evr-3C,Evr-3M,Lar-3M,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
242129 06.07.2024 Kajutovky na Prýglu II Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241122 10.07.2024 Pražský točák XV. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
242130 10.07.2024 Prýgl Rejs JMK IV RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241414 13.07.2024 Letní Hracholusky Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
241711 13.07.2024 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Sta-7P,Sta-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
242007 13.07.2024 Bambusová regata QSZ-7P,QMZ-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
242131 13.07.2024 Omniplast cup RsT-12mr,RsA-7P,RsV-7P,RsT-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241123 17.07.2024 Pražský točák XVI. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
242132 17.07.2024 Prýgl rejs 8 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241124 20.07.2024 Prague Sail Open Mr-4K Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
242133 20.07.2024 Brněnská šestka (CBT) Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242302 20.07.2024 Morava Sailing Rallye L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Morava - Kroměříž Lodní Sporty Kroměříž, JO
242134 21.07.2024 Nedělní rejs III RsV-3M,Rs5-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241125 24.07.2024 Pražský točák XVII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
242135 24.07.2024 Prýgl rejs 9 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241210 27.07.2024 Prázdniny v půli Fin-2KP,Q-1MI Turyňský rybník Yacht Club Kladno
241415 27.07.2024 Modrá stuha Hnačova Fin-2KP,Evr-1MI Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
241503 27.07.2024 Pohár Jesenice L47-3C,Lar-3C Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
241614 27.07.2024 Olympijská regata Q-3C Jezero Most Yacht Club Banik Most z.s.
241713 27.07.2024 Tour deOstrovy Q-1MI Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
242136 27.07.2024 Kajutovky na Prýglu III Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242206 27.07.2024 Modrá stuha Plumlova Evr-3M,Vau-3M,Fin-3M,Evr-4K,Fin-2KP,L47-2KP,Q-1MI Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
241126 31.07.2024 Pražský točák XVIII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
242137 31.07.2024 Prýgl rejs 10 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241315 03.08.2024 Bezdrevský kapr FD-7P,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
241714 03.08.2024 Memoriál Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-3C,Sta-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
241909 03.08.2024 O Štít města Pardubic Fin-3C,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,RsA-1MI,RsV-1MI Seč Yachtclub Pardubice
242418 03.08.2024 Interpohár L47-8mz,Lar-8mz,Q-8mz,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Olešná Yachtclub Baník Ostrava
247007 03.08.2024 MČR Slalom open SLA-12mr,SLT-1MI,WIF-1MI Viganj (CRO) Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
242138 04.08.2024 Kajutovky na Prýglu IV Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241127 07.08.2024 Pražský točák XIX. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
242139 07.08.2024 Prýgl Rejs JMK V RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
247008 08.08.2024 MČR Formule Foil course FOI-12mr Viganj (CRO) Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
241712 09.08.2024 Mistrovství ČR Sta-12mr,Sta-2KP Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
241632 09.08.2024 RODOP - Jachtařská liga III. - finále Lig-7P Jezero Most Yacht Club Banik Most z.s.
241316 10.08.2024 Lázeňská regata Fb-3C Svět TJ Jiskra Třeboň
241615 10.08.2024 Cena Duchcova Q-2KP,Evr-2KP,Fin-1MI,470-1MI Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
242140 10.08.2024 Veletržní regata – Oslava 80 let Jachtklubu Brno Lar-7P,Evr-7P,Q-3M,L47-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
241616 12.08.2024 Kontrolní závod I. Evr-2KP,470-1MI,Q-1MI Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
241128 14.08.2024 Pražský točák XX. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241617 14.08.2024 Dálková plavba Evr-2KP,470-1MI,Fin-1MI,Q-1MI Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
242142 14.08.2024 Prýgl rejs 11 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241618 15.08.2024 Kontrolní závod II. Evr-2KP,470-1MI,Q-1MI Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
249901 16.08.2024 ILCA Grand Prix Las-7P Wolfgangsee (AUT) AUT - Austria
241416 17.08.2024 Cena Primátora L47-2KP,RsT-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
241619 17.08.2024 Regata Petra Zouhara Evr-2KP,470-1MI,Fin-1MI,Q-1MI Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
241910 17.08.2024 Modrá Vlajka Seče Evr-4K,Fin-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,RsF-2KP Seč Yacht Club Vysoké Mýto
242143 17.08.2024 Memoriál Dušana Vaculky (CBT) Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242207 17.08.2024 Tvarůžková regata T93-3M,Rac-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
242419 17.08.2024 Olešná regata Fin-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
242141 18.08.2024 Nedělní rejs IV Rs5-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241129 21.08.2024 Pražský točák XXI. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
242144 21.08.2024 Prýgl Rejs JMK VI RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241620 22.08.2024 Závod letního soustředění Cad-2KP Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
242420 22.08.2024 Prázdninová regata RsF-3M,RsT-3M,RsF-2KP,RsT-2KP Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241317 23.08.2024 Mezinárodní mistrovství ČR Tor-12mr,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
241211 24.08.2024 Hurá do školy Cad-7P Rozkoš JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
241318 24.08.2024 Bezdrevský vítr Rs5-7P,Rs4-7P Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
241417 24.08.2024 Letní závod Fin-2KP,Rac-2KP,L47-2KP,Q-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
242145 24.08.2024 Retro Cup (CBT) Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242146 24.08.2024 Czech Junior Nationals I. Q-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
242147 24.08.2024 O pohár Vranova Vau-7P,Sta-1MI,Q-1MI,Kaj-1MI Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
242421 24.08.2024 Přátelská regata RsF-3M,RsT-4K,RsF-2KP Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
247009 24.08.2024 MIŠ Regata RS7-7P Lipno - Jeníšov Asociace lodních tříd RS, z.s.
242148 25.08.2024 Nedělní rejs V RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241130 28.08.2024 Pražský točák XXII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
242149 28.08.2024 Prýgl rejs 12 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242150 29.08.2024 Czech Junior Nationals II. 29r-12mr,L47-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,29r-7P,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
241319 30.08.2024 Memoriál MUDr. Miloše Lázničky Fin-12mr,Tor-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
241418 31.08.2024 Konec na Hrachách Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
241621 31.08.2024 Pohár YC Nechranice III Fb-7P,420-7P,Cad-7P,Cad-2KP Nechranice Yacht Club Nechranice
241622 31.08.2024 Labský pohár Kaj-2KP Labe - Ústí nad Labem Yacht club Ústí nad Labem z.s
241715 31.08.2024 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-3C,Pir-3C,Sta-2KP,Pir-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
242151 31.08.2024 Handicap Cup OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242422 31.08.2024 Slezská regata Kaj-2KP,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242211 31.08.2024 Bleděmodrá stuha Plumlova L47-1MI,Lar-1MI,Q-1MI Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
242423 03.09.2024 Hurá do školy I OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241131 04.09.2024 Pražský točák XXIII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241419 04.09.2024 Botanická zahrada - 8 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
242152 04.09.2024 Prýgl rejs 13 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241911 06.09.2024 Malý závod podzimní Q-1MI Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
242153 06.09.2024 Vítr z Vinohradů Rac-12mr,SLA-7P,T93-7P,WIF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
242424 06.09.2024 Hornická regata L47-3M,Lar-3M,Q-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
241132 07.09.2024 Regata Laguna Kaj-1MI Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
241504 07.09.2024 Švestková regata Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,Lar-3C,L47-3C,Q-1MI Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
241623 07.09.2024 Regata Oty Riedela Kaj-2KP,OT-1MI Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
241624 07.09.2024 Regata Cadet Cad-3C,Cad-4K Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
241716 07.09.2024 LIGHTHOUSE CUP Pir-7P,Sta-3C,Sta-4K,Pir-2KP,Q-1MI,Fin-1MI Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
242154 07.09.2024 Kiss my RS RsT-7P,RsV-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P,RsT-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242208 07.09.2024 Podzimní Sokolská regata Vau-7P,Q-2KP Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
242425 10.09.2024 Vesele ve škole RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241133 11.09.2024 Pražský točák XXIV. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241420 11.09.2024 Botanická zahrada - 9 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
242155 11.09.2024 Pohár JMK III. Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
242156 11.09.2024 Prýgl rejs 14 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241320 13.09.2024 Mistrovství České republiky - Eurocup FD-12mr Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
241212 14.09.2024 Veteránská regata Evr-2KP,Q-1MI,Fin-1MI Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241625 14.09.2024 Krajské přebory Kaj-4K,OT-1MI Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
242008 14.09.2024 Pohár Velkého Dářka Fin-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
242157 14.09.2024 Grand Prix NJ Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242158 14.09.2024 Jedovnický kapr Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
242209 14.09.2024 Burčáková regata Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
242426 14.09.2024 Hlučínská regata Rs4-2KP,Fin-2KP,Q-1MI,L47-1MI,Lar-1MI,Fb-1MI Štěrkovna Hlučín Jachetní Klub Ostrava z.s.
242427 14.09.2024 Tera Cvilin race RsT-7P,RsF-3M,RsF-2KP Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
247010 14.09.2024 Nechranická buchta FOI-7P,Rac-7P,T93-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
242159 15.09.2024 Nedělní rejs VI RsV-3M,Rs5-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241134 18.09.2024 Pražský točák XXV. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
242160 18.09.2024 Prýgl Rejs JMK VII Rs5-1MI,RsF-1MI,RsT-1MI,RsV-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242161 20.09.2024 MČR RS Vareo RsV-12mr Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241213 21.09.2024 Středočeský přebor FINN Fin-4K,Q-1MI Turyňský rybník Yacht Club Kladno
241321 21.09.2024 Bezdrevský Dutchman FD-7P Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
241626 21.09.2024 Pohár YC Nechranice IV Lar-7P,Evr-7P,Lar-2KP Nechranice Yacht Club Nechranice
241717 21.09.2024 Mácháčský zápich RS7-7P,RsA-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
241804 21.09.2024 Fair Play Rs4-12mr,RsT-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
242162 21.09.2024 Modrý hrozen L47-7P,QMZ-7P,QSZ-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
241135 25.09.2024 Pražský točák XXVI. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241421 25.09.2024 Botanická zahrada - 10 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
242163 25.09.2024 Prýgl rejs 15 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241718 27.09.2024 Grand Prix 2.4mR T24-8mz Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
242164 27.09.2024 Burčáková regata Evr-12mr,Las-12mr,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,RsV-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
242428 27.09.2024 O cenu mrože OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241214 28.09.2024 Svatováclavský závan Fin-2KP,Q-1MI Turyňský rybník Yacht Club Kladno
241322 28.09.2024 Jihočeská žába Pir-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
241719 28.09.2024 49. skiregata memoriál Petra Haubolda Rac-4K,T93-4K,Vau-4K,Q-1MI Jablonec TJ Delfín Jablonec
242429 28.09.2024 Těrlická regata Kaj-2KP,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242165 02.10.2024 Pohár JMK IV. Lar-2KP,L47-2KP,Q-2KP Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
242166 02.10.2024 Prýgl rejs 16 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242430 04.10.2024 O cenu ledního medvídka RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241136 05.10.2024 Memoriál R. Holého Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,420-1MI,Kaj-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
241323 05.10.2024 Bezdrevský maraton FD-1MI,Q-1MI,Rs5-1MI,Pir-1MI,Evr-1MI Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
241627 05.10.2024 Podzimní regata Václava Vacka - 28.ročník Evr-3C,Q-1MI Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
241628 05.10.2024 Modrá stuha Labe Kaj-2KP Labe - Ústí nad Labem Yacht club Ústí nad Labem z.s
241720 05.10.2024 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
242167 05.10.2024 Memoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Q-3M,L47-3M,Lar-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
242432 05.10.2024 Jachtařské rozloučení s Neptunem Kaj-4K,Kaj-2KP,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241137 11.10.2024 725 m. nad věcí RS7-12mr,RS7-7P,RsA-7P,49er-1MI Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
241138 12.10.2024 Primátorský štít L47-3C,Lar-3C,Cad-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,T24-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
241215 12.10.2024 Pohár ČOS - KP Evropa Evr-4K,Q-2KP,Fin-2KP Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241422 12.10.2024 Cena Lokomotivy RsT-4K,RsT-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI,Q-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
241629 12.10.2024 O Pohár města Štětí Q-2KP,Lar-2KP Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
242210 12.10.2024 O kuře na rožni Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
242303 12.10.2024 O Hanackó klobáso L47-3M,Lar-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
246201 12.10.2024 28. Česká námořní rallye NJ-12mr,Kaj-7P,OT-7P Chorvatsko TPS Centrum s.r.o.
241630 13.10.2024 Podzimní Labe L47-2KP,Q-1MI Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
242168 13.10.2024 Poslední vítr Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241139 19.10.2024 Modrá stuha Vltavy Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsA-1MI,Kaj-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
241423 19.10.2024 Optimist Race OT-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
241631 19.10.2024 Zlatá sekyrka Cad-3C,Cad-2KP,Q-1MI,Kaj-1MI Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
241721 19.10.2024 STAR finále Sta-7P,Sta-3C,Sta-2KP Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
242169 19.10.2024 Modrá stuha OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242433 19.10.2024 Hlučínská regata Rs4-4K,Fin-3M,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Lar-1MI Štěrkovna Hlučín Jachetní Klub Ostrava z.s.
241140 26.10.2024 Velká cena Prahy TR-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241141 01.11.2024 O krále Prahy TRQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241142 09.11.2024 Sametová regata
Team racing RS Feva
TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
242434 09.11.2024 Evropa cup Evr-1MI Žermanice Yachtclub Baník Ostrava

nahoru